TTV o byłym piłkarzu Narwi: "Lubieżny pedofil ukrył się w Ostrołęce" [VIDEO]

Piłka nożna 06 września 2013 Komentarzy

6 września o godzinie 17.15 w programie "Blisko ludzi" w telewizji TTV został wyemitowany materiał dotyczący byłego zawodnika MKS Narew Ostrołęka Filipa Kacpra K., który okazał się osobą podejrzewaną o pedofilię. W krótkim materiale udział wziął m.in. prezes Narwi, Robert Bartkowski.

Rafał Stangreciak z TTV podczas realizacji materiału o pedofilu w MKS Narew, fot. eOstrołęka.plW telewizji TTV Filip Kacper K. nazywany jest..."lubieżnym pedofilem". Kilkuminutowy film zarejestrowany został w Stalowej Woli oraz w Ostrołęce podczas meczu derbowego, który odbył się w środę na stadionie przy ul. Witosa. Za nagranie materiału odpowiadał redaktor Rafał Stangreciak.

Prezes MKS Narew Robert Bartkowski był wyraźnie zmieszany obecnością kamery ogólnopolskiej telewizji na tym spotkaniu - Kacper Filip, tak miał w dowodzie - mówił Bartkowski o imionach podejrzewanego piłkarza, co dziennikarze TTV szybko podważyli już w kolejnym zdaniu, gdyż - jak zostało ustalone - Kacper to drugie imię piłkarza i w dowodzie osobistym widnieje ono na drugim miejscu. O tym jak zawodnik trafił do drużyny szef klubu odpowiedział krótko - Zgłosił akces i został przyjęty.

- O zarzutach wobec piłkarza dowiedzieliśmy się 2 września z ostrołęckich portali - mówił prezes. Przypomnijmy, że nasz portal jako pierwszy w mieście podał informację o tym, że Filip Kacper K. to prawdopodobnie przestępca seksualny. Wiadomość o nieodległej przeszłości piłkarza Narwi otrzymaliśmy od jednego z czytelników ze Stalowej Woli.

Po skompromitowanym piłkarzu nie ma już śladu i nie wiadomo gdzie teraz przebywa. Po tym jak jego przeszłość została odkryta w Ostrołęce, Filip Kacper K. został zawieszony przez klub i jest to jednoznaczne z rezygnacją z jego usług.


Materiał telewizji TTV:
ZOBACZ VIDEO

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.