IV liga: KS CK Troszyn wrócił na zwycięską ścieżkę

Piłka nożna 18 września 2021 0 Komentarzy

KS CK Troszyn wygrał ze Świtem Staroźreby 2:1 w spotkaniu 8. kolejki IV ligi mazowieckiej. Zwycięstwo w wyjazdowym meczu drużyna z powiatu ostrołęckiego odniosła rzutem na taśmę.

Wszystkie bramki w sobotnim meczu padły w drugiej połowie. W 67. minucie Troszyn objął prowadzenie - na listę strzelców wpisał się Dawid Kałek. Gospodarze wyrównali w 79. minucie - bramkę dla drużyny prowadzonej przez Mariusza Unierzyskiego zdobył Dawid Majewski. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów, padł zwycięski gol dla KS CK Troszyn. Jego autorem był Artur Bajor.

Skończyło się wynikem 2:1 dla Troszyna i była to szósta wygrana KS CK w sezonie. Drużyna prowadzona przez trenera Michała Złotkowskiego, po 8. kolejce będzie zajmować miejsce na podium.