Piłkarski weekend. Mecze w Ostrołęce i powiecie

Piłka nożna 17 września 2021 0 Komentarzy

W nadchodzący weekend nie zabraknie emocji piłkarskich. W Ostrołęce zobaczymy mecz III ligi pań i B Klasy panów, swoje zespoły dopingować będą mogli także kibice w Rzekuniu, Kadzidle, Ołdakach i Myszyńcu.

W nadchodzący weekend nie zabraknie emocji piłkarskich. W Ostrołęce zobaczymy mecz III ligi pań i B Klasy panów, swoje zespoły dopingować będą mogli także kibice w Rzekuniu, Kadzidle, Ołdakach i Myszyńcu.

IV liga

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn tym razem zagrają na wyjazdach. Troszyn w sobotę o 11:00 zmierzy się na terenie rywala ze Świtem Staroźreby, z kolei Narew zagra w Płocku z Wisłą II - w niedzielę o godz. 11:00.

Liga okręgowa

W okręgówce emocje czekają nas w Rzekuniu i Kadzidle. W sobotę o godz. 13:00 Rzekunianka zmierzy się na własnym boisku (ul. Miła) z Kryształem Glinojeck. Godzinę później - o 14:00 - w Kadzidle zacznie się mecz Kurpika z Konopianką Konopki.

A Klasa

W A Klasie dojdzie do ciekawego starcia beniaminków: ULKS Ołdaki i FC 2012 Różan. Początek meczu w sobotę o 14:00 w Ołdakach. Z kolei Aldo Bartnik Myszyniec u siebie zagra z GUKS Krasnosielc - start meczu w sobotę o 15:00.

B Klasa

W ostrołęckiej B Klasie w 4. kolejce pauzuje GLKS Lelis. Grają za to inne zespoły: w sobotę o 16:00 Świt Baranowo zagra na wyjeździe z Mazowszem Jednorożec. W niedzielę wyjazdowe mecze czekają Orz Goworowo (o 14:00 z WKS Mystkówiec Stary) i GKS Łyse (o 15:00 z Iskrą Zaręby Kościelne). Z kolei Narew II Ostrołęka na stadionie przy ul. Partyzantów podejmie GKS Andrzejewo, w niedzielę o godz. 11:00.

III liga kobiet

Przed Jantarem Ostrołęka kolejne spotkanie w rozgrywkach trzeciej ligi. Zapowiada się ciekawie, gdyż ostrołęczanki zmierzą się z PTC Pabianice. Będzie to pojedynek dwóch zespołów, które dotychczas wygrały wszystkie swoje mecze ligowe. Początek w sobotę o godz. 16:30 na stadionie przy ul. Witosa w Ostrołęce.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.