Korona pechowo straciła punkty w Kuczborku

Piłka nożna 08 kwietnia 2017 8 Komentarzy

Korona Ostrołęka zremisowała z Borutą Kuczbork 1:1 w spotkaniu 19. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Przez większość meczu ostrołęczanie prowadzili po bramce z początku spotkania, ale w ostatnich minutach goście doprowadzili do wyrównania i urwali punkty Koronie.

Mecz dobrze zaczął się dla żółto-niebieskich. W okolicach 20. minuty ostrołęcki zespół wyszedł na prowadzenie po golu niezawodnego Łukasza Zaniewskiego (była to jego 7. bramka zdobyta w dwóch ostatnich meczach). Taki wynik utrzymywał się przez większość meczu, ale stare piłkarskie porzekadło mówi o tym, że 1:0 to nie prowadzenie i sprawdziło się to w 87. minucie. Jeden moment, gol na 1:1 i w Kuczborku odnotowaliśmy podział punktów.

Wynik nie zadowala, gdyż Boruta to ostatni zespół w ligowej tabeli, Korona jest z kolei na pierwszym miejscu. Gracze z Kuczborka wiosną nie są już jednak takimi chłopcami do bicia jak jesienią - przed urwaniem punktów Koronie potrafili także zremisować z wiceliderem Nadnarwianką Pułtusk oraz stoczyć wyrównany, choć przegrany 0:1, bój ze Żbikiem Nasielsk. Cóż, Korona trzech punktów będzie szukać w kolejnych meczach.

Następny termin meczu podopiecznych Marcina Truszkowskiego to najbliższy piątek o godz. 16.30 na stadionie przy ul. Witosa w Ostrołęce. Rywalem Korony będzie Wkra Żuromin, czyli rywal z ligowej czołówki. Zapowiada się ciekawe spotkanie.

Boruta Kuczbork - Korona Ostrołęka 1:1 (0:1)
⚽ dla Korony: Zaniewski

Korona: Szczechowiak - Zięba, Jastrzębski, Cychol, Karczewski, Górski, Laska (67' Dzbeński), Śnietka (65' Kowalczyk), Nosek, Staszczuk (75' Kubat), Zaniewski.