Liga okręgowa: Troszyn wygrywa, Korona powiększa przewagę. Wyniki 18. kolejki

Piłka nożna 03 kwietnia 2017 0 Komentarzy

KS CK Troszyn pokonał Wkrę Bieżuń 1:0 w meczu 18. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Było to drugie wiosenne zwycięstwo drużyny z powiatu ostrołęckiego. Jest też inna dobra wiadomość: Korona Ostrołęka powiększa przewagę nad wiceliderem okręgówki. Zobacz wyniki 18. kolejki.

Pierwszego gola w meczu KS CK z Wkrą Bieżuń zdobył Piotr Kamionowski, miało to miejsce dwie minuty przed przerwą. Jak się okazało, była to bramka zwycięska i zespół z Troszyna udanie zrewanżował się Wkrze za porażkę 0:3 w rundzie jesiennej. Troszyn nadal zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli ligi okręgowej.

KS CK Troszyn - Wkra Bieżuń 1:0 (1:0)

⚽ 1:0 P. Kamionowski '43

KS CK: Drężek - Abramczyk, Sakowski, Dzwonkowski, Kopeć, K. Kamionowski, Bałas, P. Kamionowski, Wargulewski, Rudziński (86' M. Kaczyński), Dąbrowski (72' Kuliś).

Z pozostałych informacji mamy jeszcze jedną doskonałą wiadomość: Korona Ostrołęka ma już dziewięć punktów przewagi nad drugim w tabeli zespołem Nadnarwianki Pułtusk. Piłkarze z Pułtuska zaliczyli drugą wpadkę z rzędu, tym razem przegrali 2:5 z Wkrą Żuromin. Korona po wygranej 6:0 z Tęczą Ojrzeń umocniła się więc na pozycji lidera.

Na chwilę wróćmy jeszcze do meczu Korony z Tęczą: drugą bramkę w tym spotkaniu przypisaliśmy jako samobójczą, ale sędziowie w protokole meczowym zaliczyli ją Łukaszowi Zaniewskiemu. Zwracamy honor, Zaniewski zakończył mecz z dorobkiem sześciu bramek.