Kurpik wygrywa, Rzekunianka i Świt bez punktów. Wyniki 9. kolejki A Klasy

Piłka nożna 11 października 2016 Komentarzy

Kurpik Kadzidło pokonał Pełtę Karniewo 2:0 w spotkaniu 9. kolejki A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Kadzidlańscy piłkarze trzymają się czołówki ligowej i zajmują obecnie czwarte miejsce w tabeli. Nieco gorzej wiedzie się Rzekuniance Rzekuń i Świtowi Baranowo, te zespoły w dziewiątej serii gier odnotowały porażki.

Wyjazdowe zwycięstwo w Karniewie odnotowała ekipa Kurpika Kadzidło. Podopieczni Łukasza Pokory wygrali 2:0 po golach Mateusza Mamajka i Konrada Mamińskiego. Niestety, porażki odnotowały zespoły Rzekunianki Rzekuń i Świtu Baranowo. Rzekunianka uległa na wyjeździe Mazowszu Jednorożec aż 1:5, honorowe trafienie dla Rzekunia zanotował Bartosz Pędzich.

Dwa oblicza miał mecz Świtu Baranowo, który zagrał w Wąsewie z tamtejszym KS. Do przerwy podopieczni Wojciecha Gąski do przerwy prowadzili 1:0 po golu Pawła Zarjewskiego z rzutu karnego. W drugiej części gry gospodarze wyrównali za sprawą Kamila Wojdaka, a dziesięć minut później - w 62. minucie - wynik meczu na 2:1 dla KS Wąsewo ustalił Adrian Wardacki.