Młodzi piłkarze w Ostrołęce i powiecie. Sprawdź wyniki

Piłka nożna 05 października 2016 Komentarzy

Młodzi piłkarze z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego rozegrali kolejne spotkania w ligach regionalnych i wojewódzkich. Tylko u nas: zobacz ich najnowsze wyniki oraz ligowe tabele z rozgrywek roczników 2000-2006.

Młodzi piłkarze z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego rozegrali kolejne spotkania w ligach regionalnych i wojewódzkich. Tylko u nas: zobacz ich najnowsze wyniki oraz ligowe tabele z rozgrywek roczników 2000-2006.

Poniżej wykaz meczów z ostatniego tygodnia. Gdyby pojawiły się jakieś nieścisłości, prosimy o kontakt mailowy: sport@eostroleka.pl.

Liga orlików, rocz. 2006, gr. 2:

30.09.2016: APN Olimp Ciechanów - Korona II Ostrołęka 3:2

Tabela:

1 UKS Sokół Nasielsk - 3 m - 9 pkt
2 MKS II Przasnysz - 4 m - 9 pkt
3 MKS Ciechanów - 4 m - 7 pkt
4 GKS Świercze - 3 m - 6 pkt
6 APN Olimp II Ciechanów - 4 m - 3 pkt
7 Wkra Sochocin - 3 m - 1 pkt
7 Korona II Ostrołęka - 3 m - 0 pkt

Liga orlików, rocz. 2006, gr. 3:

30.09.2016: Rzekunianka Rzekuń - APN Ostrołęka 1:6
30.09.2016: Świt Baranowo - Orzeł Sypniewo 3:4
01.10.2016: Kurpik Kadzidło - KS Wąsewo 3:7
03.10.2016: Korona Ostrołęka - LUKS Czerwin 7:8

Tabela:

1 APN Ostrołęka - 4 m - 12 pkt
2 Orzeł Sypniewo - 4 m - 12 pkt
3 LUKS Czerwin - 4 m - 9 pkt
4 Świt Baranowo - 4 m - 6 pkt

5 Rzekunianka Rzekuń - 4 m - 6 pkt
6 KS Wąsewo - 4 m - 3 pkt
7 Korona Ostrołęka - 4 m - 0 pkt
8 Kurpik Kadzidło - 4 m - 0 pkt

Liga młodzików, rocz. 2005:

30.09.2016: UKS Narew Ostrołęka - Tęcza Łyse 4:1
30.09.2016: UKS Złota Ostrołęka - Ostrovia 0:1
03.09.2016: CK Troszyn - APN Ostrołęka 0:13

Tabela po 4. kolejce:

1 APN Ostrołęka - 4 m - 12 pkt
2 Ostrovia Ostrów Maz. - 4 m - 9 pkt
3 UKS Złota Ostrołęka - 4 m - 9 pkt
4 Tęcza Łyse - 4 m - 6 pkt
5 UKS AP Ostrów Maz. - 4 m - 6 pkt
6 CK Troszyn - 4 m - 3 pkt
7 UKS Narew Ostrołęka - 4 m - 3 pkt
8 KS Wąsewo - 4 m - 0 pkt

Ekstraliga młodziczek, roz. 2004:

01.10.2016: Jantar Ostrołęka - MUKS Praga Warszawa 3:1

Tabela:

1 UKS Ząbkovia Ząbki - 4 m - 10 pkt
2 KS GOSIRKI Piaseczno - 4 m - 6 pkt
3 Jantar Ostrołęka - 4 m - 6 pkt
4 MUKS Praga Warszawa - 4 m - 4 pkt
5 LUKS Sportowa Czwórka Radom - 4 m - 3 pkt

Liga młodzików, rocz. 2004:

27.09.2016: Świt Baranowo - APN Ostrołęka 0:8
29.09.2016: Korona Ostrołęka - APN Ostrołęka 0:11
02.10.2016: Korona Ostrołęka - Iskra Krasne 5:2

Tabela:

1 APN Ostrołęka - 3 m - 9 pkt
2 Młode Orły II Pułtusk - 2 m - 6 pkt
3 Korona Ostrołęka - 4 m - 4 pkt
4 Świt Baranowo - 2 m - 2 pkt
4 Kurpik Kadzidło - 2 m - 1 pkt
6 Iskra Krasne - 3 m - 0 pkt

II liga okręgowa trampkarzy, rocz. 2003:

28.09.2016: Kurpik Kadzidło - Pełta Karniewo 3:2
28.09.2016: GUKS Krasnosielc - Aldo Bartnik Myszyniec 3:2
03.10.2016: Kurpik Kadzidło - GUKS Krasnosielc 1:6

Tabela:

1 UKS AP Ostrów Maz. - 4 m - 12 pkt
2 GUKS Krasnosielc - 4  m - 12 pkt
3 Aldo Bartnik Myszyniec - 4 m - 6 pkt
4 Pełta Karniewo - 5 m - 3 pkt
5 Kurpik Kadzidło - 6 m - 3 pkt

I liga okręgowa trampkarzy, rocz. 2003:

24.09.2016: Korona Ostrołęka - Ostrovia 2:1
01.10.2016: MKS Ciechanów - Korona Ostrołęka 1:1

Tabela:

1 MKS Ciechanów - 7 m - 14 pkt
2 Błękitni Raciąż- 6 m - 14 pkt
3 Korona Ostrołęka - 7 m - 13 pkt
4 Makowianka Maków Maz. -6 m - 7 pkt
5 Ostrovia Ostrów Maz. - 7 m - 4 pkt
6 Żbik Nasielsk - 7 m - 3 pkt

I liga wojewódzka trampkarzy, rocz. 2003:

02.10.2016: Legionovia  - APN Ostrołęka 3:1

Tabela:

1 Legia Warszawa S.A. - 8 m - 22 pkt
3 KS Legionovia - 8 m - 19 pkt
2 MKS Dolcan Ząbki - 8 m - 18 pkt
4 APN Ostrołęka - 8 m - 12 pkt
5 KS Drukarz W-wa - 8 m - 10 pkt
6 UKS Białe Orły - 8 m - 7 pkt
7 MKS Przasnysz - 8 m - 6 pkt
8 KS Pegaz Drobin - 8 m - 0 pkt

II liga okręgowa trampkarzy, rocz. 2002:

02.10.2016: CK Troszyn - Kryształ Glinojeck 1:3

Tabela:

1 Kurpik Kadzidło - 5 m - 15 pkt
2 Tęcza Łyse - 7 m - 14 pkt
3 Świt Baranowo - 6 m - 7 pkt

4 CK Troszyn - 7 m - 7 pkt
5 Młode Orły Pułtusk - 6 m - 7 pkt
6 Kryształ Glinojeck - 7 m - 4 pkt

I liga okręgowa trampkarzy, rocz. 2002:

01.10.2016: UKS Narew Ostrołęka - Boruta Kuczbork 0:3
02.10.2016: UKS Złota Ostrołęka - Wkra Żuromin 0:2

Tabela:

1 Mławianka Mława - 6 m - 18 pkt
2 Boruta Kuczbork - 7 m - 13 pkt
3 Wkra Żuromin - 7 m - 13 pkt
4 Orzeł Sypniewo - 7 m - 12 pkt
5 UKS Złota Ostrołęka - 7 m - 3 pkt
6 UKS Narew Ostrołęka - 6 m - 0 pkt


I liga wojewódzka trampkarzy, rocz. 2002:

02.10.2016: Wisła Płock - Korona Ostrołęka 5:1

Tabela:

1 S.S.M. Wisła Płock - 8 m - 18 pkt
2 Mosir Mińsk Maz. - 8 m - 17 pkt
3 NOSIR Świt Nowy Dwór Maz. - 8 m - 16 pkt
4 KS Legionovia KZB - 8 m - 12 pkt
5 PWKS Huragan Wołomin - 8 m - 12 pkt
6 Korona Ostrołęka - 8 m - 8 pkt
7 MKS Ciechanów - 8 m - 5 pkt
8 LKS Nadnarwianka Pułtusk - 8 m - 3 pkt


II liga okręgowa juniorów młodszych, rocz. 2000:

01.10.2016: Kurpik Kadzidło - Żbik Nasielsk 2:1
02.10.2016: Orz Gowrowo - Iskra Krasne 3:1

Tabela:

1 Orz Goworowo - 4 m - 12 pkt
2 Kurpik Kadzidło - 2 m - 3 pkt
3 Żbik Nasielsk - 2 m - 0 pkt
4 Iskra Krasne - 2 m - 0 pkt

I liga wojewódzka juniorów młodszych, rocz. 2000:

02.10.2016: Unia Warszawa - Korona Ostrołęka 0:3

Tabela:

1 KS Legionovia - 8 m - 22 pkt
2 S.S.M. Wisła Płock - 8 m - 21 pkt
3 MKS Wicher Kobyłka - 8 m - 13 pkt
5 Korona Ostrołęka - 8 m - 12 pkt
4 MKS Ciechanów - 8 m - 10 pkt
6 MKS Mazur Gostynin - 8 m - 7 pkt
7 MKS Agrykola Warszawa - 8 m - 6 pkt
8 MUKS Unia Warszawa - 8 m - 1 pkt

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.