Zmienne szczęście w A Klasie [WIDEO]

Piłka nożna 04 października 2016 Komentarzy

Drużyny z powiatu ostrołęckiego ze zmiennym szczęściem rywalizowały w 8. kolejce A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Wysoko wygrał Kurpik Kadzidło, remis z wyżej notowanym rywalem zanotował Świt Baranowo, z kolei Rzekuniance Rzekuń zabrakło czasu na doprowadzenie do remisu. Zobacz wyniki.

Wysokie zwycięstwo nad Koroną Karolinowo odniósł Kurpik Kadzidło. Podopieczni Łukasza Pokory już na początku meczu objęli dwubramkowe prowadzenie, a po przerwie wciąż kontrolowali boiskowe wydarzenia. Dwie bramki dla gospodarzy strzelił Karol Antoszewski, po jednej dołożyli Jarosław Dawid, Arkadiusz Wiśniewski i Krystian Mamiński.

Blisko odrobienia strat w meczu z Konopianką Konopki była Rzekunianka Rzekuń. Zawodnicy prowadzeni przez trenera Łukasza Załęskiego nie poddali się przy stanie 0:3 i walczyli do końca o korzystny wynik. Bramki Radosława Wierzbowskiego i Łukasza Choroszewskiego pozwoliły jedynie na zmniejszenie rozmiarów porażki, na doprowadzenie do remisu zabrakło już czasu.

Wyżej notowana ekipa Mazowsza Jednorożec straciła punkty w Baranowie. Świt objął prowadzenie w 10. minucie po rzucie karnym strzelonym przez Pawła Zarjewskiego. Jeszcze przed przerwą goście wyrównali, a po zmianie stron bramki nie padły. Wynik taki z pewnością bardziej zadowala gospodarzy. Poniżej szczegóły meczów, wyniki i tabela.

Kurpik Kadzidło - Korona Karolinowo 5:1 (2:0)

⚽ 1:0 Antoszewski '1
⚽ 2:0 Dawid '2
⚽ 3:0 Antoszewski '49
⚽ 3:1 Krawczyk '61
⚽ 4:1 Wiśniewski '67
⚽ 5:1 Mamiński '73

KURPIK: Hymkowski - Bednarczyk, Giers (46' Grabowski), Koczkodan, Dąbkowski, Dawid, Antoszewski, Mamiński, Polewaczyk (40' Mamajek), Samsel (65' Mróz), Wiśniewski (70' Szurnicki).

Rzekunianka Rzekuń - Konopianka Konopki 2:3 (0:2)