Liga okręgowa: Udany debiut nowego trenera Korony [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 09 maja 2015 Komentarzy

Trener Łukasz Załęski udanie zadebiutował w roli szkoleniowca Korony Ostrołęka. Jego podopieczni zagrali naprawdę nieźle i pokonali Makowiankę Maków Mazowiecki 4:1 w meczu 24. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej.

Niebiesko-żółci zostali jednak zaskoczeni już na początku meczu. Kwadrans po rozpoczęciu spotkania jeden z zawodników Korony popełnił fatalny błąd w defensywie i stracił piłkę w pozornie prostej sytuacji. Napastnik Makowianki wykorzystał sytuację i w sytuacji sam na sam pokonał Sebastiana Szczechowiaka. Wyrównanie nadeszło już chwilę później - w zamieszaniu podbramkowym najlepiej zachował się Michał Nosek i wepchnął piłkę do siatki, ku uciesze kibiców.

Jeszcze przed przerwą Korona wyszła na prowadzenie. Fantastyczną bramkę strzelił Piotr Kamionowski - pomocnik ostrołęckiej drużyny potężnie uderzył z 16 metrów, czym zaskoczył bramkarza Makowianki. W drugiej połowie zawodnicy trenera Załęskiego nadal przeważali - dzieła zniszczenia Makowianki dokończyli Paweł Dzbeński i Piotr Karczewski. Korona wygrała 4:1 i pokazała, że wciąż zamierza liczyć się w walce o awans do IV ligi.

Korona Ostrołęka - Makowianka Maków Mazowiecki 4:1 (2:1)