Zmiany w Koronie. Zespół ma nowego trenera!

Piłka nożna 04 maja 2015 6 Komentarzy

Duet Andrzej Łyziński - Michał Robaszkiewicz nie prowadzi już drużyny seniorów Korony Ostrołęka, występującej w rozgrywkach ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Zarząd klubu po ostatnich nieudanych meczach zatrudnił nowego szkoleniowca. Dziś poprowadził on pierwszy trening zespołu.

Duet Andrzej Łyziński - Michał Robaszkiewicz nie prowadzi już drużyny seniorów Korony Ostrołęka, występującej w rozgrywkach ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Zarząd klubu po ostatnich nieudanych meczach zatrudnił nowego szkoleniowca. Dziś poprowadził on pierwszy trening zespołu.

Korona w meczu 23. kolejki, rozgrywanym w niedzielę, uległa na wyjeździe jednej z najsłabszych drużyn okręgówki - Mazowszu Jednorożec. Dyspozycja drużyny, która walczyć powinna o awans do IV ligi jest daleka od ideału, więc zarząd klubu - na czele z prezesem Jakubem Krajewskim - podjął decyzję o zmianie trenera. Nowym szkoleniowcem ostrołęckiej drużyny został Łukasz Załęski.

To dość odważny ruch działaczy Korony, gdyż Załęski to trener, który dopiero stawia pierwsze kroki w swojej karierze szkoleniowca. Nie oznacza to jednak, że nie ma na swoim koncie sukcesów - jako trener Rzekunianki Rzekuń wprowadził swój zespół do ligi okręgowej. Prowadzi również klub "Future is Now", który oferuje trening indywidualny piłkarzom z naszego regionu. Załęski to trener, który stale dokształca się na różnego rodzaju stażach - jednym z jego ostatnich tego typu doświadczeń był wyjazd do Wolfsburga, gdzie podpatrywał szkoleniowców tamtejszego klubu, występującego na boiskach Bundesligi.

Co z trenerami, którzy dotychczas prowadzili zespół Korony? Jak się dowiedzieliśmy, Andrzej Łyziński pozostaje w klubie i będzie walczył o pozycję pierwszego bramkarza. Z kolei Michał Robaszkiewicz skupi się na trenowaniu grupy młodzieżowej z rocznika 2000, który wciąż walczy o awans do mazowieckiej ekstraligi.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
21:36, 04 maja 2015

tony

Coś przynajmniej próbują zmienić. Oby nie za późno. Pozdrawiam trenera i życzę powodzenia  


...
07:39, 05 maja 2015

lyziu

Dlaczego piszecie,że na czele z Krajewskim prezesem jak on już dawno zrezygnował i tylko podpisuje dokumenty? Tytuł powinien brzmieć Korona bez Prezesa i trenerów..


...
09:52, 05 maja 2015

rozgonić

Rozgonić i nie dotować seniorów. Kasa tylko na młodzież.  


...
10:40, 05 maja 2015

ostro

Chlopaki nie beds widzieli w nim motywatora on jest mlodszy od trenujacych I gram na slabszym poziomie. Pozyjemy zobaczymy


...
21:07, 05 maja 2015

kibol

dobry ruch dla bieżunia.korona teraz 6miejsce.


...
10:43, 06 maja 2015

FiS

No i teraz zaczną się jaja :-) Chłopcy z Rzekunia zaczną nagrywać mecze i analizować je jak to było w Rzekuniance. Zapominają jednak chłoptasie że zawsze w sposób prowadzenia drużyny trzeba odnieść do realiów i umiejętności zawodników. Nic dobrego ta zmiana nie wróży, lipa :-(Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.