Mławianka wysoko pokonała Koronę

Piłka nożna 01 marca 2015 Komentarzy

Korona Ostrołęka przegrała z Mławianką Mława 0:5 w meczu sparingowym, który odbył się 28 lutego w Ostrołęce. Goście zaprezentowali się z bardzo dobrej strony szczególnie w pierwszej połowie i dzięki temu mogli cieszyć się z wysokiej wygranej.

To właśnie w pierwszej części spotkania zawodnicy z Mławy strzelili aż cztery bramki. Po przerwie obraz gry uległ zmianie, lecz jedynego gola tej odsłony strzelili również goście. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 5:0. Bramki dla przyjezdnych strzelali: Daniel Orzechowski (dwie), Szymon Masiak, Przemysław Radziszewski oraz Kamil Podliński.

Ostatni mecz sparingowy w obecnym okresie przygotowawczym piłkarze Korony Ostrołęka rozegrają w sobotę 7 marca o godzinie 16.00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Witosa. Rywalem będzie Podlasie Sokołów Podlaski.