Korona wygrała turniej w Piątnicy

Piłka nożna 20 lutego 2015 Komentarzy

Młodzi piłkarze Korony Ostrołęka z rocznika 2002 zwyciężyli w piątej edycji Halowego Turnieju Piłki Nożnej imienia Michała Krasnowskiego, który rozegrany został 31 stycznia w Piątnicy. Miejsca na podium zajęli także zwodnicy Olimpii Zambrów i ŁKS Łomża.

Memoriał halowej piłki nożnej im. Michała Krasnowskiego rozgrywany jest corocznie w Piątnicy. Patron turnieju był pracownikiem Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, po godzinach pracy trenował społecznie juniorów klubu Forty Piątnica. Zmarł nagle w 2010 roku.

Ostrołęccy piłkarze odnieśli w turnieju cztery zwycięstwa i raz zeszli z boiska pokonani. W nagrodę za pierwsze miejsce otrzymali efektowany puchar ufundowany przez dyrektora podlaskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz pamiątkowe medale. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrany został zawodnik Korony Maciej Gałecki. Drugie miejsce w zawodach zajęła Olimpia Zambrów, na ostatnim miejscu podium uplasował się zespół KS Śniadowo.

W drużynie OTS Korona podczas turnieju zagrali: Maciej Gałecki, Michał Piliszek, Aleksander Juchniewicz, Adrian Łaszczewski, Leszek Galara, Patryk Gumowski, Dawid Samorajski, Dominik Gałecki. Trenerem zespołu jest Jacek Ćwiek.