Rozpoczęli przygodę z futbolem [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 18 lutego 2015 6 Komentarzy

W środę 18 lutego w Szkole Podstawowej nr 2 w Ostrołęce odbył się pierwszy trening naborowy do drużyny piłkarskiej OTS Korona Ostrołęka dla chłopców z rocznika 2009 i młodsi. Oni już rozpoczęli przygodę z piłką nożną, wkrótce takie szanse będę mieli również inni chłopcy.

W środę 18 lutego w Szkole Podstawowej nr 2 w Ostrołęce odbył się pierwszy trening naborowy do drużyny piłkarskiej OTS Korona Ostrołęka dla chłopców z rocznika 2009 i młodsi. Oni już rozpoczęli przygodę z piłką nożną, wkrótce takie szanse będę mieli również inni chłopcy.

Na pierwszy trening przybyło jedynie czworo dzieci, którzy wraz z rodzicami uczestniczyli w około czterdziestominutowych zajęciach prowadzonych przez trenerów Piotra Karczewskiego i Pawła Głażewskiego. Nie oznacza to jednak, że nabór można uznać za nieudany - był to bowiem dopiero pierwszy z czterech treningów, na których będzie można zapisać swoje dzieci do drużyny.

Kolejny trening najmłodszej grupy OTS Korona odbędzie się w sobotę 21 lutego o godzinie 11.00 w Gimnazjum nr 2 przy ul. Jaracza. Nabór prowadzony będzie również 25 lutego o 17.00 w SP nr 2 oraz 28 lutego o 11.00 w Gimnazjum nr 2. Trenerzy zapraszają rodziców wraz z dziećmi do uczestnictwa w naborze i rozpoczęcia świetnej piłkarskiej przygody!

Warto dodać, że swoją karierę w tym klubie rozpoczynali m.in. Mateusz Żebrowski - były piłkarz Legii Warszawa a obecnie I-ligowych Wigier Suwałki, Daniel Kraska - zawodnik drugoligowego Znicza Pruszków cz też Łukasz Zaniewski, występujący na niemieckich boiskach - wcześniej gracz Jagiellonii Białystok. Ten ostatni - podobnie jak Daniel Drężewski czy Adrian Jędraszczak - był powoływany do młodzieżowych reprezentacji Polski.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
22:17, 18 lutego 2015

Rodzic

Drodzy rodzice wejdźcie na stronę APN Ostrołęka tam to dopiero szkolą dzieci
11 trenerów mnóstwo turnieji i sparingów wszystkie grupy naborowe warunki poprostu jak na Ostrołękę nie spotykane polecam  


...
23:30, 18 lutego 2015

Gość

W Koronie też jest dobry system szkolenia, co pokazują osiągnięcia wychowanków. Gdybym miał syna to na pewno bym go zapisał właśnie do tego klubu :)


...
09:01, 19 lutego 2015

Gość

Korona nie pobiera opłat za prowadzone zajęcia i tu jest różnica


...
12:31, 19 lutego 2015

Tim

Nie wszystkich stać na płacenie 70-80 zł za zajęcia. Jak się ma trójkę dzieci i przyjdą obozy itp, to jest to naprawdę spora kwota.


...
13:22, 19 lutego 2015

Endy

Opłata w APN Ostrołęka nie jest obowiązkowa, wystarczy zadzwonić i zapytać, a niestety nie wszyscy maja w tym mieście obiekty za darmo lub przysłowiową złotówkę. Pzdr.


...
14:32, 19 lutego 2015

Gość

Jeśli się ma dwoje lub troje dzieci to i tak płaci się za jednego.. rodzeństwo jest liczone jako jedna osoba.. dodatkowo jeśli kogoś nie stać to wystarczy to zgłosić i opłata nie obowiązuje..
tak jest w APN Ost:)



Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.