Trójka nie powstrzymała Uniwersytetu Radom

Piłka ręczna 25 listopada 2015 Komentarzy

Trójka Ostrołęka przegrała z KS Uniwersytet Radom 29:37 w niedzielnym meczu 10. kolejki II ligi piłkarzy ręcznych. Podopieczni Radosława Żebrowskiego zajmują ósme miejsce w tabeli.

Faworytem meczu byli goście, lecz licznie zgromadzeni kibice Trójki liczyli na dobrą postawę swoich podopiecznych. Wyrównaną grę przerwała seria goli zdobyta przez przyjezdnych, "ustawiła" ona wynik pierwszej połowy, w której radomianie wygrali 20:14. Druga odsłona wyglądała podobnie, nadal to goście kreowali grę i utrzymywali przewagę. Ostatecznie Radom wygrał 37:29 i to mimo wysiłków najlepszego piłkarza Trójki Rafała Niećko, który w tym meczu rzucił dziewięć goli.