Trójka walczyła z SMS-em. W środę mecz w hali im. Gołasia

Piłka ręczna 21 kwietnia 2024 0 Komentarzy

Piłkarze ręczni Trójki Ostrołęka w 23. kolejce I ligi pojechali do Płocka, by zmierzyć się z tamtejszą młodzieżą z SMS-u. Gospodarze byli górą, wygrywając różnicą 10 bramek.

Mecz w Płocku lepiej zaczęli gospodarze, prowadząc w 11. minucie 5:3, ale Trójce udało się pięć minut później doprowadzić do wyrównania 7:7. Pod koniec pierwszej połowy przewagę osiągnęli znów gospodarze i to oni w lepszych nastrojach schodzili do szatni na przerwę, prowadząc 15:11. W drugiej połowie SMS kontrolował przewagę i zakończył mecz wynikiem 32:22.

SMS ZPRP Płock - Trójka Ostrołęka 32:22 (15:11)

Trójka zagrała w składzie: Mateusz Świerżewski (2), Szymon Turski (3), Rafał Malhasyan (3), Mateusz Marszałek (3), Adrian Kaczyński (1), Tomasz Rybicki (1), Patryk Kośnik, Patryk Obidziński (2), Paweł Wysocki, Szymon Celiński (7).

Kolejny mecz Trójki już w środę 24 kwietnia o godz. 20:00 w Ostrołęce. UWAGA! Mecz pomiędzy UMKS TRÓJKA OSTROŁĘKA a AZS AWF WARSZAWA zostanie rozegrany w HALI WIDOWISKOWO SPORTOWEJ im. A. GOŁASIA w Ostrołęce przy ul. Traugutta 1.