Troszyn stracił punkty w Nasielsku. Wyniki 11. kolejki ligi okręgowej

Piłka nożna 17 października 2016 Komentarzy

KS CK Troszyn nie przywiózł punktów z wyjazdowego starcia w Nasielsku. Drużyna z powiatu ostrołęckiego uległa Żbikowi 1:2 i spadła na dziesiąte miejsce w tabeli ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Lideruje Korona Ostrołęka z kompletem zwycięstw.

Prowadzenie w sobotnim meczu objęli gracze Żbika - w 19. minucie Rafał Załoga pokonał Adriana Drężka i było 1:0. Wyrównanie nadeszło dopiero w drugiej części gry, w 51. minucie bramkę na 1:1 strzelił Piotr Bałas. Gospodarze zdołali jednak ponownie wyjść na prowadzenie, w 71. minucie bramkę strzelił Marek Osiński i - jak się okazało - było to trafienie zwycięskie. Na minutę przed końcem meczu czerwoną kartkę (za dwie żółte) otrzymał zawodnik KS CK Kamil Dzwonkowski.

Cztery zwycięstwa, dwa remisy, pięć porażek - to dotychczasowy bilans KS CK Troszyn. Daje to dorobek czternastu punktów i dziesiąte miejsce w tabeli. Lideruje Korona Ostrołęka z kompletem punktów po 11 kolejkach.

Żbik Nasielsk - KS CK Troszyn 2:1 (1:0)

⚽ 1:0 Załoga '19
⚽ 1:1 Bałas '51
⚽ 2:1 Osiński '71

KS CK: Drężek - Grochocki, Kopeć, Dzwonkowski, Sakowski, Knap (80' Dąbrowski), Chromik, Bałas, Bałazy (55' M. Kaczyński), Grabowski, Gutowski.