Troszyn wciąż niepokonany. Wygrana z Victorią [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 13 sierpnia 2022 1 Komentarz

Drugie zwycięstwo w sezonie 2022/23 odniósł KS CK Troszyn. Drużyna z powiatu ostrołęckiego wygrała przed własną publicznością z Victorią Sulejówek 1:0.

Jedyny gol w tym spotkaniu padł w pierwszej połowie. W 16. minucie Edgardo Ruiz popisał się znakomitym strzałem, po którym publika w Troszynie eksplodowała radością. Mimo szans z obu stron, była to jedyna bramka tego meczu. Po 90 minutach gracze z Troszyna mogli odtańczyć na środku boiska zasłużony taniec zwycięstwa.

Dla ekipy KS CK była to druga wygrana w tym sezonie. Z 6 punktami będą w czubie tabeli.

KS CK Troszyn - Victoria Sulejówek 1:0 (1:0)

KS CK Troszyn (skł. wyjść.): Subczyński - Kałek, Gąska, Kotarba, Karabin, Majkowski, Pragacz, Ruiz, J. Tyska, Wierzbowski, Matusiak.