KS CK Troszyn zaczął sezon od efektownej wygranej! [WIDEO]

Piłka nożna 06 sierpnia 2022 3 Komentarze

KS CK Troszyn wygrał na wyjeździe z Oskarem Przysucha 5:1 w meczu 1. kolejki IV ligi mazowieckiej. To było świetne otwarcie sezonu drużyny z powiatu ostrołęckiego.

Strzelanie już w 10. minucie meczu rozpoczął Michał Pragacz. Nowy zawodnik klubu z Troszyna zainaugurował grę w KS CK od bramkowej zdobyczy. Minęły trzy minuty i Troszyn prowadził już 2:0. Indywidualna akcja Mariusza Wierzbowskiego została zakończona zdobyciem gola.

Jeszcze przed przerwą na 3:0 z rzutu wolnego trafił Kamil Majkowski. Chwilę wcześniej czerwoną kartkę obejrzał zawodnik Oskara Przemysław Nogaj.

Choć zespół z Przysuchy grał w "10", to strzelił w 51. minucie bramkę na 1:3. Jej autorem był Karol Karwowski. Jednak to podopieczni Michała Złotkowskiego byli dużo lepsi tego dnia i udokumentowali przewagę jeszcze dwoma golami: Edgardo Ruiza i Jakuba Tyski.

Gospodarze kończyli mecz w dziewiątkę po "czerwieni" dla Patryka Czarnoty w 70. minucie.

Oskar Przysucha - KS CK Troszyn 1:5 (0:3)

KS CK (skł. wyjściowy): Subczyński - Kałek, Gąska, Kotarba, Karabin, Majkowski, Pragacz, Ruiz, Tyska, Wierzbowski, Matusiak.