B Klasa: GUKS Krasnosielc zdobył Ołdaki

Piłka nożna 02 października 2017 0 Komentarzy

Piłkarze ULKS Ołdaki tydzień temu odnieśli pierwsze zwycięstwo w B Klasie ostrołęckiej. W meczu z GUKS Krasnosielc nie było już jednak tak dobrze. Drużyna z powiatu ostrołęckiego uległa ekipie z Krasnosielca.

Na pierwszą bramkę w sobotnim meczu czekaliśmy do 32. minuty, prowadzenie gościom dał Dominik Daliga. Po przerwie Przemysław Milewski podwyższył na 2:0 dla gości, ale miejscowi nie poddali się i w 66. minucie Szymon Brzostek strzelił bramkę kontaktową. Losy meczu rozstrzygnęły się jednak w 80. i 83. minucie, kiedy to Dominik Daliga i Sebastian Budny strzelili bramki dające zwycięstwo GUKS-owi.

Po sześciu meczach ULKS Ołdaki ma na swoim koncie cztery punkty i zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli. W kolejnym meczu podopieczni Andrzeja Laskowskiego i Pawła Zyśka zagrają na wyjeździe z Orzem Goworowo.