B Klasa: Korona II wciąż z kompletem zwycięstw (zdjęcia)

Piłka nożna 18 września 2017 1 Komentarz

Korona II Ostrołęka pokonała ULKS Ołdaki 4:1 w meczu 4. kolejki B Klasy ostrołęckiej. Żółto-niebiescy pozostają liderem rozgrywek z taką samą ilością punktów jak Iskra Zaręby Kościelne.

Miniony weekend był bardzo dobry dla Macieja Staszczuka. Napastnik Korony w sobotę zagrał w IV lidze, gdzie wszedł z ławki rezerwowych i zaliczył asystę, a w niedzielę od pierwszej minuty rozpoczął mecz w B Klasie i już w 13. minucie wykorzystał rzut karny, dając Koronie prowadzenie. Trener gości mocno protestował po podyktowaniu "jedenastki", ale protesty na nic się zdały. Mało tego, jeszcze przed przerwą Staszczuk podwyższył na 2:0 i mógł opuścić boisko z poczuciem dobrze wykonanego zadania.

W drugiej połowie gole padały dopiero w ostatnich 10 minutach. W 81. minucie na 3:0 strzelił Piotr Giers, chwilę później kolejną bramkę dołożył Bartosz Gąska, a gracze ULKS Ołdaki zdołali zaliczyć honorowe trafienie autorstwa Szymona Brzostka. Korona pewnie zwyciężyła i pozostała liderem B Klasy z kompletem zwycięstw w czterech meczach.