zdjecie 8196
zdjecie 8196

Pobiegli w hołdzie marynarzom i ułanom (wyniki, zdjęcia)

Lekkoatletyka 02 października 2017 3 Komentarze

Przemysław Dąbrowski i Anna Gosk okazali się najlepsi w piątej edycji biegu pamięci marynarzy i ułanów w Susku Starym k. Ostrołęki. Udział w zawodach wzięło 248 zawodników i zawodniczek z całego kraju. Była to impreza nie tylko o charakterze sportowym, ale i patriotycznym.

10-kilometrowa trasa biegu była jedną pętlą przebiegającą przez miejscowości Susk Stary - Nowa Wieś Wschodnia - Ołdaki - Zabiele - Susk Stary. Celem biegu było oddanie hołdu marynarzom i ułanom poległym na ziemi rzekuńskiej przed 97 laty. Bały to już piąta edycja tego biegu.

W klasyfikacji open mężczyzn zwyciężył Przemysław Dąbrowski (Agro Metal Ostrołęka) - 00:31.48, który pokonał Damiana Świerdzewskiego (Biegam bo Lubię Ostrołęka) - 00:31.54 i Rafała Pogorzelskiego (Prefbet Śniadowo Łomża) - 00:32.48. W pierwszej dziesiątce znaleźli się także: Arkadiusz Ostaszewski, Marcin Getek, Robert Świecak, Patryk Drężek, Andrzej Czerwiński, Paweł Grygo i Adam Szydlik.

Wśród pań najszybsza była Anna Gosk (Podlasie Białystok) - 00:34.49, drugie miejsce zajęła Barbara Rosińska (STO-nogi Milanówek) - 00:43.06, a trzecia była Aleksandra Matejkowska (Prefbet Śniadowo Łomża) - 00:44.27. Na miejscach 4-10 znalazły się: Hanna Nejfeld, Magdalena Parchowska, Monika Młynarczyk, Paulina Kojtek, Agata Nowacka, Katarzyna Marcinkowska-Cholewa i Iwona Rakowska.

W klasyfikacji drużynowej zwyciężyła ekipa Agro Metal Ostrołęka, przed Prefbet Śniadowo Łomża i Biegam Bo Lubię Ostrołęka. Komplet wyników poniżej:

Klasyfikacja drużynowa
Mężczyźni open
Mężczyźni kategorie wiekowe
Kobiety open
Kobiety kategorie wiekowe

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
19:35, 01 października 2017

Gość

Super :)


...
08:23, 02 października 2017

BiegaMy dla zdrowia

Jeden taki mały niuans z tego co widzę w drużynówce... dla 3ej drużyny dopisano chyba wynik zawodnika o inaczej brzmiącej nazwie drużyny, nie wiem może się mylę ale tak mi to wygląda na pierwszy rzut oka bo od BBL1 Stowarzyszenie Biegamy dla Zdrowia ma lepsze czasy Pozdrawiam. Może to nie ma znaczenia, ale zawsze jednak Org wymaga jednolitej nazwy ekipy w rywalizacji drużyn...


...
22:41, 02 października 2017

info

Wszystkie wyniki z biegu, poprzednie edycje, nie długo także galerie zdjęć i video - na biegpamieci.strefa.plSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.