Juniorzy Korony walczyli z Pogonią Grodzisk Mazowiecki [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 02 września 2015 1 Komentarz

Młodzi piłkarze Korony Ostrołęka przegrali z Pogonią Grodzisk Mazowiecki 1:2 w meczu 4. kolejki ligi mazowieckiej juniorów młodszych. Podopieczni Michała Robaszkiewicza zasłużyli co najmniej na jeden punkt, lecz zdecydowanie brakowało im szczęścia w drugiej części gry.

Mecz rozpoczął się znakomicie dla gospodarzy. Już w 3. minucie na listę strzelców wpisał się Maciej Wawryszuk, co ucieszyło licznie zgromadzonych przy Witosa kibiców. Niestety, niebiesko-żółci nie ustrzegli się również błędów. W 22. minucie do wyrównania doprowadził Marcin Misiak, a na trzy minuty przed gwizdkiem na przerwę goście wyszli na prowadzenie po strzale Piotra Szymańczaka.

W drugiej połowie inicjatywę mieli piłkarze ostrołęckiej Korony. Duża przewaga w posiadaniu piłki i wysoki pressing sprawiały, że trener zespołu gości Maciej Przybylski przeżywał ciężkie chwile przy ławce rezerwowych. Nasi gracze stworzyli sobie kilka sytuacji do strzelenia gola i powinni wykorzystać minimum jedną z nich. Goście również mieli szansę na podwyższenie wyniku, lecz w sytuacji sam na sam doskonale spisał się Szymon Kędzierski. W ostatniej minucie meczu Korona miała rzut wolny z dogodnej odległości, lecz niestety piłka nie trafiła do siatki i mecz zakończył się wynikiem korzystnym dla gości.

Był to trzeci mecz juniorów młodszych ostrołęckiej Korony w tym sezonie. W poprzednich starciach nasi zawodnicy wygrali 2:1 z Unią Warszawa oraz ulegli 1:2 Naprzodowi Brwinów.