Juniorzy młodsi Korony słabsi od Naprzodu [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 31 sierpnia 2015 Komentarzy

W sobotę 29 sierpnia juniorzy młodsi Korony Ostrołęka rozegrali swoje drugie spotkanie w I lidze mazowieckiej. Podopieczni trenera Michała Robaszkiewicza ulegli Naprzodowi Brwinów 1:2. Jedynego gola dla naszej drużyny zdobył Kacper Szurnicki. Kolejne spotkanie naszego zespołu już jutro.

Młodzi zawodnicy OTS Korona przystąpili do spotkania z Naprzodem podbudowani dobrym występem przeciwko Unii Warszawa. Spotkanie przeciwko zespołowi z Brwinowa nie było jednak spacerkiem, co potwierdziła pierwsza połowa. Już w 19. minucie w dogodnej sytuacji znalazł się zawodnik gości Maciej Mutwicki i pewnym strzałem pokonał Michała Stolarczyka. Trzy minuty przed gwizdkiem na przerwę goście podwyższyli prowadzenie za sprawą Dawida Śliwowskiego. Korona stanęła więc przed trudnym zadaniem odrobienia strat po przerwie.

Tuż po wznowieniu gry gospodarzom udało się strzelić bramkę, zdobył ją Kacper Szurnicki. Mimo usilnych starań, więcej goli już nie padło i zawodnicy trenera Michała Robaszkiewicza ulegli Naprzodowi Brwinów 1:2. W lidze będzie jednak jeszcze wiele okazji do powiększenia zdobyczy punktowej - najbliższa już we wtorek 1 września o godzinie 17.00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Witosa 1. Rywalem niebiesko-żółtych będzie Pogoń Grodzisk Mazowiecki.