Zespoły z regionu wygrały na inaugurację B-Klasy

Piłka nożna 30 sierpnia 2015 Komentarzy

To była bardzo dobra seria gier dla B-Klasowych drużyn z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Nasze ekipy odniosły komplet zwycięstw. Wygrywały rezerwy Korony, a także piłkarze Świtu Baranowo, GLKS Lelis i Orza Goworowo. Sprawdź komplet wyników.

Bardzo dobry początek sezonu zanotował Świt Baranowo. W pierwszej połowie wyjazdowego starcia z WKS Mystkówiec Stary podopieczni Wojciecha Gąski zdobyli jedną bramkę, po przerwie dołożyli jeszcze dwa gole. Strzelcami bramek dla naszego zespołu byli Rafał Ogonowski (dwie) oraz Marcin Dobrzyński - przy wszystkich bramkach asystował Damian Duszak.

WKS Mystkówiec Stary - ŚWIT Baranowo 0-3 (0-1)

ŚWIT: P. Olender - Fąk (55' Abramczyk), Dawid, W. Gąska, B. Gąska, Ogonowski, K. Olender (75' Koziatek), Duszak, Dobrzyński (75' Grabowski), Chodkowski, Zarjewski (70' Tabaka).

Zwycięstwa odniosły także pozostałe zespoły z naszego regionu. O meczu KS Pniewo z Koroną II Ostrołęka przeczytasz tutaj. Orz Goworowo wygrał u siebie z GKS Pokrzywnica 2:0, natomiast GLKS Lelis rozbił na wyjeździe Iskrę Zaręby Kościelne 5:2.