Liga okręgowa: Tęcza wymęczyła wygraną w Ojrzeniu

Piłka nożna 20 marca 2016 Komentarzy

Tęcza Łyse pokonała swoją imienniczkę z Ojrzenia 4:2 w wyjazdowym meczu 16. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Zespół z powiatu ostrołęckiego utrzymał tym samym pozycję lidera rozgrywek, którą piastował po rundzie jesiennej.

Podopieczni Dariusza Narolewskiego mecz rozpoczęli od błędu defensywy, po którym już w 9. minucie do siatki lidera trafił Łukasz Kozłowski. Dwie minuty przed przerwą do wyrównania doprowadził Marek Kaliszewski. Pozwoliło to uspokoić grę i po 15-minutowej pauzie do gry wróciła odmieniona drużyna z Łysych. W 61. minucie zawodnicy z powiatu ostrołęckiego wyszli na prowadzenie po drugim golu Kaliszewskiego. Nieoczekiwanie gospodarze zdołali wyrównać, w 77. minucie na 2:2 strzelił Rafał Traczyk.

Wydawało się, że w Ojrzeniu może dojść do sporej niespodzianki, gdyż jeszcze na pięć minut przed końcem meczu pachniało podziałem punktów. Wtedy do akcji wkroczył Paweł Magdaleński. Zawodnik, który na placu gry pojawił się kwadrans przed końcem, strzelił dwie bramki i tym samym przechylił szalę zwycięstwa na korzyść najlepszej obecnie drużyny "okręgówki".

Tęcza Ojrzeń - Tęcza Łyse 2:4 (1:1)
Kozłowski 9, Traczyk 77 - M. Kaliszewski 43, 61, Pa. Magdaleński 87, 90+1

TĘCZA Łyse: Radchenko - Cichy, Domian, M.Kaliszewski, P. Kamionowski (75' Pa. Magdaleński), K. Kamionowski, Korytkowski (85' Cekała), Lipowski, Sowa (67' Śnietka), Sulkowski, Wargulewski (85' Kardaś).