zdjecie 3167

Ostatnie sparingowe testy piłkarzy z Ostrołęki i okolic

Piłka nożna 14 marca 2016 Komentarzy

Piłkarze z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego mają za sobą pracowity weekend. Do gry w spotkaniach towarzyskich przystąpiło łącznie dziewięć zespołów. Tylko u nas sprawdzisz wszystkie wyniki sparingów z 12 i 13 marca.

Piłkarze z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego mają za sobą pracowity weekend. Do gry w spotkaniach towarzyskich przystąpiło łącznie dziewięć zespołów. Tylko u nas sprawdzisz wszystkie wyniki sparingów z 12 i 13 marca.

Pierwszy test-mecz mają za sobą piłkarze B-Klasowego GLKS Lelis. W starciu z wyżej notowanym Orłem Sypniewo nie mieli oni większych szans, ale zdołali mocno postraszyć rywala. Ostatecznie Orzeł wygrał to spotkanie 7:3. Porażkę z wyżej notowanym rywalem odnotowała także Rzekunianka Rzekuń. Reprezentanci A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej przegrali z czwartoligowym KS Śniadowo 2:4 po dwóch golach Bartosza Pędzicha - nowego napastnika Rzekunianki.

Zacięty bój z czwartoligowcem z Kolna stoczył Kurpik Kadzidło. Orzeł wygrał ten mecz, ale jedynie 3:2, a bramki dla zespołu z Kadzdła strzelali Marcin Charucki i Tomasz Golan. Dobra postawa z wyżej notowanym rywalem dobrze wróży kadzidlanom przed wznowieniem rozgrywek A-Klasy. Podobne nastroje w Łysych, miejscowa Tęcza w ostatnim sparingu przed ligą wygrała z Victorią Jedwabne 3:0 po golach Marka Cichego, Pawła Magdaleńskiego i Kamila Bednarczyka.

Wysokimi wynikami zakończyły się dwa derbowe mecze sparingowe. KS CK Troszyn rozbił Świt Baranowo aż 9:0 po golach Daniela Chromika (dwa), Sebastiana Rudzińskiego (dwa), Sebastiana Parzycha, Patryka Kulisia, Konrada Grabowskiego, Adriana Kurpiewskiego i Piotra Bałasa. Z kolei Aldo Bartnik Myszyniec rozprawił się z Orzem Goworowo aż 11:0 - bramki strzelali Maciej Szymański (cztery), Krzysztof Szymański (dwie), Tomasz Murach (dwie), Rafał Lemański, Kamil Stań i Szymon Kulas.

Ostatni test przed ligą mają za sobą piłkarze Korony Ostrołęka. Reprezentanci naszego miasta wygrali 2:0 z A-Klasowym KS Wąsewo. Bramki dla niebiesko-żółtych strzelali Michał Nosek i Paweł Dzbeński. Już za tydzień rozgrywki wznawia liga okręgowa z udziałem Korony Ostrołęka, KS CK Troszyn i Tęczy Łyse. Więcej informacji o lokalnej piłce nożnej w najbliższych dniach w naszym dziale sportowym.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.