UKS Piątka najlepsza w Mistrzostwach Ostrołęki [ZDJĘCIA]

Pływanie 30 października 2016 Komentarzy

Reprezentanci UKS Piątka Ostrołęka wygrali klasyfikację medalową V Otwartych Mistrzostw Ostrołęki w pływaniu. Gospodarze zdobyli osiemnaście medali, z czego aż trzynaście złotych i dzięki temu finiszowali na pierwszym miejscu wśród 27 startujących klubów.

Pływacy startujący w kategorii wiekowej 14-16 lat startowali na dystansach 100, 200 i 400 metrów, a ich młodsi koledzy i koleżanki - na 50 m, oczywiście różnymi stylami. Zawody stały na wysokim poziomie i nie brakowało dobrych rezultatów.

Po podsumowaniu wszystkich wyników okazało się, że najlepszym klubem była UKS Piątka Ostrołęka. Drugie miejsce zajęła UKS Piątka Konstantynów Łódzki, a trzecie UKS Posejdon Pułtusk. W klasyfikacji indywidualnej również brylowali ostrołęczanie: Karolina Bojarska wśród szesnastolatek, Hubert Nakielski w gronie szesnastolatków, Magda Kowalska w kategorii dwunastolatek czy też Maria Murawska z grona trzynastolatek.

To tylko część z rozstrzygnięć. Pełne wyniki oraz klasyfikacje znajdziecie w poniższych linkach. Organizatorem zawodów był klub UKS Piątka Ostrołęka, a honorowym patronatem swoje zawody objęli prezydent Janusz Kotowski oraz przewodniczący Rady Miasta Jerzy Grabowski. Patronat medialny nad imprezą sprawował serwis eOstroleka.pl.

Wyniki V Otwartych Mistrzostw Ostrołęki

Klasyfikacja medalowa

Ranking najlepszych zawodników

Zapraszamy do galerii, gdzie znajdują się zdjęcia z Mistrzostw Ostrołęki w pływaniu.