B Klasa: Derby dla Orza, remis Narwi II, lider zostaje w Ołdakach (wyniki, tabela)

Piłka nożna 04 października 2020 0 Komentarzy

Za nami siódma seria gier w B Klasie ostrołęckiej. W derbach powiatu Orz Goworowo wygrał ze Świtem Baranowo 2:1. Zwycięstwo odniósł też lider - ULKS Ołdaki. Z kolei Narew II Ostrołęka tylko zremisowała na wyjeździe z Iskrą Zaręby Kościelne.

Drużyny Orza Goworowo i Świtu Baranowo zmierzyły się w derbowym meczu w Goworowie. Gospodarze wygrali 2:1 po golach Cezarego Gęsicha i Jakuba Grabowskiego. Bramkę dla Świtu strzelił Wojciech Gąska.

Wyjazdową porażkę z WKS Mystkówiec Stary poniosła ekipa GLKS Lelis. Mecz zakończył się wygraną gospodarzy 5:2, a 6 spośród 7 goli w meczu padło już w pierwszej połowie.

Nieoczekiwany remis w meczu z Iskrą Zaręby Kościelne zanotowała Narew II Ostrołęka. Co ciekawe, do 90. minuty to Iskra prowadziła 2:1 (bramkę dla Narwi strzelił Hubert Sadłowski), lecz w ostatniej akcji meczu sędzia podyktował rzut karny dla niebiesko-czerwonych, który na bramkę, dającą jeden punkt, zamienił Aleksander Dmochowski.

Pozycję lidera utrzymała ekipa ULKS Ołdaki, która na własnym terenie wygrała z FC Różan 2:0 po golach Szymona Brzostka i Arkadiusza Gumkowskiego.