SPORTY WALKI

Sporty walki 13 czerwca 2019 0

All American Open. B. Opęchowska w kadrze na turniej!

22 czerwca w Nowym Jorku odbędzie się drugi po Mistrzostwach Świata najbardziej prestiżowy turniej karate kyokushin - All American Open. Na turniej powołana została Beata Opęchowska z Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin.

Sporty walki 13 czerwca 2019 1

Wysyp medali Fight Academy w Suszu (zdjęcia)

W minioną sobotę reprezentanci Fight Academy wzięli udział w Mistrzostwach Polski PFKB - Polskiej Federacji Kickboxingu w Suszu. Ostrołęcki klub reprezentowało 12 zawodników w różnych formułach walki takich jak: pointfighting, Light Kick, UFR, BOKS, K1 oraz MMA. Finalnie przywieźli oni z zawodów aż 26 medali - same złote i srebrne.

Sporty walki 11 czerwca 2019 0

Kolejne udane starty MKKK

Reprezentanci MKKK Shinkyokushin mają za sobą kolejne udane starty. Zobacz, jak wypadli w Mistrzostwach Mazowsza i Mazowieckiej Lidze Karate.

Sporty walki 03 czerwca 2019 0

Udany start OKKK w Białymstoku. Osiem medali!

Zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin spędzili Dzień Dziecka na IV Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin IKO w Białymstoku. Był to szczęśliwy wyjazd, bo zakończony wysypem medali.

Sporty walki 02 czerwca 2019 0

Filip Falkowski zwycięża w Warszawie

„Kick bokserzy dzieciom" - pod takim hasłem w warszawskim Klubie Uniq Fight Club odbyła się charytatywna liga kickboxingu. Walczył też Filip Falkowski z Victorii Ostrołęka.

Sporty walki 25 maja 2019 0

Mistrzostwa MKKK Shinkyokushin po raz ósmy (zdjęcia)

W hali im. A. Gołasia w Ostrołęce odbyły się dziś ósme Mistrzostwa MKKK Shinkyokushin. Klubowa rywalizacja toczyła się w czterech konkurencjach - kata, kumite, walki reżyserowane i dla najmłodszych: walka z cieniem.

Sporty walki 21 maja 2019 1

Historyczny sukces - Beata Opęchowska WICEMISTRZYNIĄ EUROPY!

18 i 19 maja 2019 roku zapisały się złotymi zgłoskami w historii Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Podczas 33. Wagowych Mistrzostw Europy Karate Kyokushin, które odbyły się we Wrocławiu Beata Opęchowska wywalczyła wicemistrzostwo Europy w kategorii kumite senior +65kg.

Sporty walki 20 maja 2019 1

Banach i Zaręba zwyciężają w Mrągowie!

18 maja w Mrągowie odbył się Puchar Pucharze Polski Federacji WAK -1F  w Kickboxingu. W zawodach wzięło udział blisko 200 osób. Podczas zawodów Victorię Ostrołęka reprezentowało dwóch zawodników. Bilans: dwa złote medale!

Sporty walki 14 maja 2019 0

Grad medali Gladiatorów w Markach

W minioną niedzielę w podwarszawskich Markach odbyły się Mistrzostwa Polski Sztuk Walk Polskiej Federacji Sztuk Walk. Ostrołęccy Gladiatorzy przywieźli worek medali.

Sporty walki 14 maja 2019 0

Nie przegap. Mistrzostwa MKKK Shinkyokushin

Zarząd MKKK Shinkyokushin zaprasza na VIII MISTRZOSTWA MKKK Shinkyokushin. Turniej odbędzie się 25 maja (sobota), start o godz. 09:30 w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce.

Sporty walki 13 maja 2019 0

Akademickie Mistrzostwa Polski: Brąz dla Opęchowskiej!

11 maja w Krakowie odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin. W zawodach udział wzięło ponad 80 zawodników z około trzydziestu uczelni. Medal zdobyła Beata Opęchowska, na co dzień zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin.

Sporty walki 13 maja 2019 0

Falkowski zwycięża w Mrągowie!

11 maja zawodnik Victorii Ostrołęka Filip Falkowski stoczył walkę na Gali Puchar Mazur w Mrągowie. Co najważniejsze - była to walka zwycięska!

Sporty walki 09 maja 2019 1

Falkowski kontra Węglewski. Już w sobotę w Mrągowie

Już 11 maja w Mrągowie walkę podczas gali 6. Pucharu Mazur stoczy reprezentant Victorii Ostrołęka Filip Falkowski. Jego rywalem będzie zawodnik gospodarzy Bartosz Węglewski.

Sporty walki 15 kwietnia 2019 0

Tymiński zwycięża w Ostrowcu Świętokrzyskim

13 kwietnia na gali Angels of Glory I WCB organizowanej przez fundację Iron Angels i Rafała Jackiewicza odbywającej się w Ostrowcu Świętokrzyskim o walce o pas tej organizacji w kategorii wagowej do 69 kg zmierzył się reprezentant ostrołęckiej Victorii Bartosz Tymiński.

Sporty walki 12 kwietnia 2019 0

Marek Pietruczuk znów boksuje. I to w dobrym stylu! (wideo)

Ostrołęckiego pięściarza Marka Pietruczuka poznać mogliśmy wielokrotnie od najlepszej strony - stawał na najwyższym stopniu Mistrzostw Polski, reprezentował nasz kraj, a także stoczył zwycięską walkę zawodową. Ostatnio zawalczył na Wyspach Brytyjskich, gdzie zdobył pas regionalny.