SPORTY WALKI

Sporty walki 19 października 2019 1

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. Gala główna (zdjęcia)

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów kolejny raz przyciągnęła tłumy do hali im. Arkadiusza Gołasia. Fani mocnych wrażeń obejrzeć mogli interesujące pojedynki.

Sporty walki 19 października 2019 1

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów: Walki ligowe, czyli przedsmak gali (zdjęcia)

Przed nami kolejna gala Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów, a przed głównymi emocjami mieliśmy przedsmak w postaci walk ligowych, które od rana odbywają się w hali im. Arkadiusza Gołasia. Początek gali głównej o godzinie 19.00.

Sporty walki 16 października 2019 0

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów już w sobotę. Zobacz kartę walk (zdjęcia)

Wiele emocjonujących walk czeka nas w najbliższą sobotę podczas Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów. Gala, za organizację której odpowiada trener Arkadiusz Ludwiczak z Fight Academy Ostrołęka, odbędzie się w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce.

Sporty walki 15 października 2019 0

Karatecy OKKK na zawodach w Ciechanowie. Posypały się medale!

5 października reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wyruszyli do Ciechanowa na IX Turniej Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów. Turniej był ważnym sprawdzianem w rozpoczynającym się nowym sezonie i kolejnymi ważnymi zmaganiami.

Sporty walki 09 października 2019

Udany start zawodników Berserkers Team! Pięć medali

5 października zawodnicy klubu Berserkers Team Ostrołęka wzięli udział w 10. turnieju No Gi Fight Grappler Cup w Mińsku Mazowieckim.  Zanotowali bardzo dobry występ, zdobywając pięć medali w swoich kategoriach.

Sporty walki 03 października 2019 0

Mazowiecka Liga Karate: Jan Kołakowski wyróżniony!

Zawodnik MKKK Shinkyokushin, Jan Kołakowski podczas ostatnich zawodów w Warszawie został wyróżniony przez Okręgowy Związek Karate.

Sporty walki 03 października 2019 2

Policja potęgą w kickboxingu. Daniel Zaręba z medalem!

W dniach 27-29 września w miejscowości Chotowa odbyły się Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w kickboxingu. W zawodach wzięła udział reprezentacja polskiej policji, którą  miał zaszczyt reprezentować, Daniel Zaręba - trener między innymi w klubie Victoria Ostrołęka.

Sporty walki 02 października 2019 0

MKKK Shinkyokushin na Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży

29 września odbyła się  Warszawska Olimpiada Młodzieży w Karate. Startowało 462 zawodników z 19 mazowieckich klubów zrzeszonych w Okręgowym Związku Karate. Podopieczni sensei Artura Prusińskiego i sensei Mariana Zająca z MKKK Shinkyokushin po raz kolejny nie zawiedli swoich trenerów i pokazali, że są głodni sukcesów zdobywając łącznie 12 medali.

Sporty walki 01 października 2019 0

Karatecy OKKK walczyli w Białymstoku. Z sukcesami!

28 września karatecy Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin po raz pierwszy wyruszyli na zawody po wakacyjnej przerwie. W Białymstoku odbył się Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin Podlasie Cup 2019. Jak poszło naszym zawodnikom?

Sporty walki 22 września 2019 0

Trenerzy MKKK uczyli się od najlepszych!

W dniach 13-15 września instruktorzy MKKK Shinkyokushin przebywali na obozie kumite z Mistrzem Świata Open sensei Tariel Nikoleishvili i shihan Karen Gyadukyan. Seminarium odbywa się w miejscowości Stara Wieś, w której jest specjalny ośrodek sztuk walki zbudowany w stylu japońskim.

Sporty walki 21 września 2019 0

Niesamowity nokaut Piotra Golona podczas Gali HFO Spartan Night [WIDEO]

Wczoraj podczas gali sportów walki HFO zawodnik Fight Academy Ostrołęka – Piotr Golon – ciężko znokautował Krystiana Podrazika z klubu Spartan Jasło.

Sporty walki 20 września 2019 2

Beata Opęchowska pojedzie na Mistrzostwa Świata

Reprezentantka Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin Beata Opęchowska została powołana do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata w Japonii. Jest jedną z trzech zawodniczek w Polsce, która będzie reprezentować nasz kraj. A przy okazji - Ostrołękę!

Sporty walki 18 września 2019 0

Victoria powróciła do treningów (wideo)

Po wakacyjnej przerwie do treningów wrócili pięściarze Victorii Ostrołęka. Co ważne, zajęcia są otwarte dla wszystkich - dzieci, młodzieży i dorosłych.

Sporty walki 06 września 2019 0

Kolejny czarny pas w MKKK Shinkyokushin!

W dniach 22-25 sierpnia 186 karateków z Austrii, Bułgarii, Holandii, Ukrainy, Japonii i Polskiej Federacji Karate Shinkyokushinkai uczestniczyło w letnim obozie w Katowicach. A wśród nich - reprezentanci MKKK Shinkyokushin.

Sporty walki 28 sierpnia 2019 0

Golon powalczy w Jaśle. Tranmisja w TVP Sport

Już 20 września w Jaśle swój kolejny zawodowy pojedynek stoczy reprezentant Fight Academy Ostrołęka Piotr Golon.