SPORTY WALKI

Sporty walki 09 grudnia 2019 3

Nie zadzieraj z fryzjerem! Mariusz Piersa zwyciężył w Lublinie

W ubiegłą sobotę Mariusz Piersa z Fight Academy Ostrołęka walczył na Gali One to One Fight Night 2 w Lublinie. Spisał się doskonale i wygrał walkę na punkty.

Sporty walki 06 grudnia 2019 1

Świetne wieści z Tokio. Opęchowska w światowej czołówce, sensei Orzoł z wyższym stopniem

W dniach 22-24 listopada w Tokio odbyły się 12. Mistrzostwa Świata w karate kyokushin.  Polskę i Ostrołękę reprezentowała, pod opieką sensei Wiesława Orzoła, zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin Beata Opęchowska. Powody do zadowolenia po tym turnieju ma nie tylko zawodniczka, ale i sam trener.

Sporty walki 03 grudnia 2019 0

Karatecy MKKK Shinkyokuhin pokazali klasę w Bartoszycach!

10 medali zdobyli zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate na Międzynarodowym Turnieju Karate w Bartoszycach. Czternaście klubów z całej Polski oraz goście z Rosji - tak mocna była obsada zawodów. 259 zawodników walczyło o miejsca na podium, cenne nagrody i statuetki dla najlepszych karateków.

Sporty walki 30 listopada 2019 1

"Ostrołęcki Taran" wygrywa w Zakopanem!

Ostrołęczanin Przemysław Zyśk odniósł 11. zwycięstwo na zawodowym ringu. Dziś w Zakopanem okazał się lepszy od reprezentanta Mołdawii Denisa Kriegera.

Sporty walki 27 listopada 2019 0

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. Nasi walczyli w Wyszkowie (wideo)

W minioną sobotę zawodnicy Fight Academy Ostrołęka stoczyli walki podczas Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Wyszkowie.

Sporty walki 27 listopada 2019 1

Medaliści z OKKK. Udany występ w Olsztynie!

23 listopada młodzi zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięli udział w I Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin IKO OLSZTYN CUP. Reprezentacja OKKK liczyła 24 osoby.

Sporty walki 23 listopada 2019 0

Sobota bokserska z Victorią Ostrołęka (wideo, zdjęcia)

Klub UMKS Victoria Ostrołęka zaprosił kibiców na sobotę bokserską, w trakcie której okazję do zaprezentowania się mieli zawodnicy z miejscowych klubów. Gala odbyła się w hali przy ulicy Partyzantów na osiedlu Wojciechowice.

Sporty walki 22 listopada 2019 0

"Ostrołęcki Taran" poznał rywala

Ostrołęczanin Przemysław Zyśk poznał swojego rywala na galę boksu zawodowego, która odbędzie się 30 listopada w Zakopanem. "Ostrołęcki Taran" zmierzy się z przeciwnikiem z Mołdawii.

Sporty walki 21 listopada 2019 3

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk: Deontay Wilder jest jak... Przemek Zyśk (wideo)

Nietypowym porównaniem popisał się były zawodowy mistrz świata w boksie Krzysztof "Diablo" Włodarczyk. Według niego, czempion globu wagi ciężkiej Deontay Wilder swoim stylem przypomina... ostrołęczanina Przemysława Zyśka.

Sporty walki 20 listopada 2019 0

Sobota bokserska z Victorią Ostrołęka. Poznaj kartę walk

Już w najbliższą sobotę odbędzie się "Sobota Bokserska" organizowana przez klub UMKS Victoria Ostrołęka. Zobaczymy walki zarówno bokserskie, jak i w formule K1. Zaplanowano łącznie 22 pojedynki, a gala odbędzie się w hali przy ulicy Partyzantów (osiedle Wojciechowice).

Sporty walki 19 listopada 2019 0

Zawodnicy MKKK Shinkyokushin z czterema medalami na Mistrzostwach Polski

16 listopada w Makowie Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Polski Kyokushin Juniorów i Młodzieżowców Polskiego Związku Karate, których organizatorem był MKKK Shinkyokushin.

Sporty walki 18 listopada 2019 3

Medale OKKK na Mistrzostwach Polski! Mistrzami zostali... bliźniacy

Znakomite wyniki przywieźli zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin z Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowców, które odbyły się w niedalekim Makowie Mazowieckim. Zawody, które odbyły się 16 listopada 2019 r. przeznaczone były dla wszystkich klubów karate kyokushin zrzeszonych w Polskim Związku Karate.

Sporty walki 13 listopada 2019 1

Zawody na Święto Niepodległości. Siedem miejsc na podium dla OKKK

10 listopada reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Rodzinnym Karate Kyokushin z Okazji Dnia Niepodległości 2019. Zawody odbyły się w Zambrowie.

Sporty walki 09 listopada 2019 0

Sobota Bokserska w Ostrołęce. Poznaliśmy termin

23 listopada odbędzie się Sobota Bokserska organizowana przez klub Victorię Ostrołęka przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego oraz Urzędu Miasta Ostrołęki. Rywalizacja odbędzie w hali przy ulicy Partyzantów 3 w Ostrołęce (osiedle Wojciechowice).

Sporty walki 05 listopada 2019 0

Przemysław Zyśk poznał termin kolejnej walki

Ostrołęczanin Przemysław Zyśk poznał termin kolejnej zawodowej walki. W akcji zobaczymy go jeszcze w tym miesiącu!