zdjecie 3868

SPORTY WALKI

Sporty walki 10 maja 2021 2

MKKK w srebrze i brązie. Osiem medali

W dniach 7-8 maja 2021 r. zawodnicy MKKK gościli w Tarnowskich Górach, gdzie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polskiej Federacji Karate Shinkyokushin Seniorów, Juniorów i Kadetów, które jednocześnie były kwalifikacjami do Mistrzostw Europy Seniorów. Wystartowali też reprezentanci MKKK Shinkyokushin.

zdjecie 3868
Sporty walki 10 kwietnia 2021 0

Nokaut! 15. zwycięstwo Zyśka. "Chciałbym zaboksować już o coś" [WIDEO]

Bardzo dobrą walkę ma za sobą "Ostrołęcki Taran" Przemysław Zyśk. W pojedynku, który odbył się podczas gali Challenger's Boxing Night w Warszawie, ostrołęczanin okazał się zdecydowanie lepszy od Jose Luisa Castillo z Argentyny.

Sporty walki 10 kwietnia 2021 0

Challenger's Boxing Night: Remis w walce Pawła Żarnocha

Ostrołęczanin Paweł Żarnoch (ex-Victoria i Champion Ostrołęka) zremisował w swojej drugiej zawodowej walce, jaką stoczył na gali Challenger's Boxing Night w Warszawie z reprezentantem Ukrainy Wołodymirem Jeromienko.

Sporty walki 10 kwietnia 2021 0

UKS Champion Ostrołęka. Erpszt boksował przed zawodowcami

Maciej Erpszt - kadet z UKS Champion Ostrołęka - miał okazję stoczyć walkę przed zawodową galą Challenger's Boxing Night, organizowaną przez Gia Boxing Promotions w hotelu Hilton w Warszawie. Młody pięściarz zmierzył się z Jakubem Słoniewskim z Red Gloves Warszawa.

Sporty walki 09 kwietnia 2021 0

Challenger's Boxing Night: Ostrołęczanie w ringu. Transmisja w TVP Sport

W sobotę podczas gali boksu zawodowego w warszawskim hotelu Hilton dojdzie do dwóch zawodowych pojedynków z udziałem ostrołęczan. Za nami ceremonia ważenia.

zdjecie 3868
Sporty walki 31 marca 2021 0

Challengers Boxing Night. Zyśk i Żarnoch poznali rywali

10 kwietnia w hotelu Hilton w Warszawie odbędzie się gala boksu zawodowego z udziałem dwóch ostrołęckich pięściarzy - Przemysława Zyśka i Pawła Żarnocha. Poznali oni swoich rywali.

Sporty walki 22 marca 2021 2

Fight Academy na Warszawskiej Grandzie. "Wnioski wyciągnięte, pracujemy dalej"

Reprezentanci Fight Academy Ostrołęka mają za sobą start podczas Warszawskiej Grandy. Niedziela w stolicy okazała się pełna emocji i ciekawych walk.

zdjecie 3868
Sporty walki 21 marca 2021 0

Zyśk i Żarnoch walczą na jednej gali. To będzie historyczny moment

10 kwietnia 2021 roku będzie historycznym dniem dla ostrołęckiego boksu. Po raz pierwszy na zawodowej gali wystąpi aż dwóch pięściarzy wywodzących się z Ostrołęki. To Paweł Żarnoch i Przemysław Zyśk.

Sporty walki 16 marca 2021 0

Trzy złota, pięć brązów. MKKK na Mazowieckiej Lidze Karate

14 marca na warszawskim Mokotowie odbyła się kolejna edycja Mazowieckiej Ligi Karate, w której wzięły udział klubu ze wszystkich organizacji karate, jakie występują na sportowej mapie Mazowsza. Wystartowała również ekipa MKKK Shinkyokushin.

zdjecie 3868
Sporty walki 07 marca 2021 0

Zawodniczka Fight Academy trenowała na kadrze

Zawodniczka Fight Academy Ostrołęka Ewelina Peczyńska wzięła udział w konsultacjach kadry narodowej K1 i low kick. - Jak się rozwijać, to tylko z najlepszymi - podsumował ostrołęcki klub.

Sporty walki 04 marca 2021 0

MKKK na Mistrzostwach Mazowsza. Boruch i Sobiech ze srebrem

28 lutego w hali sportowej Uniwersytetu Warszawskiego odbyły się Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w Karate. Srebrne medale z tej imprezy przywiozły zawodniczki MKKK Olga Boruch i Oliwia Sobiech.

Sporty walki 03 marca 2021 0

Obóz i Mistrzostwa Mazowsza. Pracowity luty OKKK

Luty 2021 roku był pracowity dla karateków i trenerów z Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Uczestniczyli oni w obozie w Nałęczowie, jak również w zawodach w Warszawie.

Sporty walki 03 marca 2021 0

ALMMA 191. Udany występ ostrołęczan na Pucharze Pamięci Żołnierzy Wyklętych

W sobotę 27 lutego w Sochaczewie w ramach ALMMA 191 – odbył się X Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Amatorska Liga MMA jest największą imprezą MMA  w Polsce biorą w niej udział najlepsi zawodnicy z całej Polski. Tym razem już podczas 191. edycji tego wydarzenia wystartowało dwóch reprezentantów Victorii Ostrołęka oraz Berserkers Team Ostrołęka.

Sporty walki 03 marca 2021 3

Liczna ekipa MKKK z sukcesami w Giżycku

W minioną sobotę zawodnicy MKKK wzięli udział w Turnieju Karate Shinkyokushin dla dzieci i młodzieży o Puchar Krainy Wielkich Jezior, który odbył się w Centralnym Ośrodku Sportu w Giżycku. Już ósmy raz młodzi karatecy z północno-wschodniej Polski mieli okazję rywalizować w stolicy polskiego żeglarstwa.

Sporty walki 20 lutego 2021 0

Czwórka z Victorii walczyła w Szczytnie

Na początku lutego pięściarze Victorii Ostrołęka udali się do Szczytna, gdzie odbyły się międzyklubowe sparingi bokserskie.

Sporty walki 11 lutego 2021 1

Zyśk wraca do ringu. Jest możliwy termin walki

"Ostrołęcki Taran" Przemysław Zyśk wkrótce ponownie zamelduje się w ringu. Jak sam poinformował kibiców, prawdopodobny termin jego kolejnej walki zbliża się wielkimi krokami. 

Sporty walki 06 lutego 2021 0

Żarnoch ciężko trenuje. Kolejna walka "już niedługo"?

Ekipa pięściarzy grupy GIA Boxing Promotions trenowała na obozie w Szklarskiej Porębie. Wśród nich ostrołęczanin Paweł Żarnoch, który w ubiegłym roku zadebiutował na zawodowym ringu.

Sporty walki 31 grudnia 2020 0

"Ostrołęcki taran" w dziesiątce wyróżnionych za 2020 rok

Ostrołęczanin Przemysław Zyśk znalazł się na liście 10 polskich pięściarzy, którzy w 2020 roku zaprezentowali się "na plus". Oby to wyróżnienie było zachętą do dalszych wyzwań.

Sporty walki 22 grudnia 2020 1

5 medali dla MKKK na turnieju Bartoszyce Cup

19 grudnia w Bartoszycach odbył się kolejny Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Karate Bartoszyce Cup. Był to ostatni turniej dla zawodników MKKK w 2020 roku. W zawodach uczestniczyło około 150 zawodniczek i zawodników z 15 klubów z całego kraju. Zawody odbyły się w najwyższym reżimie sanitarnym. Nad bezpieczeństwem czuwał shihan Remigiusz Karpiński 6 Dan oraz sędzia Główny shihan Marek Krejpcio 5 Dan.

Sporty walki 17 grudnia 2020 0

Fight Academy: Udany start na koniec roku. Dmochowski znów wygrywa

13 grudnia reprezentanci Fight Academy Ostrołęka wzięli udział w ostatnich zawodach w tym roku - była to 53. edycja Warszawskiej Grandy. Podczas ligi zaprezentowali się Łukasz Małkowski i Wiktor Dmochowski.