SPORTY WALKI

Sporty walki 29 maja 2020 0

Gala HFO: Aim High 13 czerwca w studio TVP. Wystąpi Karol Łasiewicki

Po przerwie związanej epidemią zawodnicy sportów walki znów staną do rywalizacji. Już 13 czerwca TVP Sport pokaże galę kickboxingu HFO: Aim High, która odbędzie się w studio Telewizji Polskiej. Co ważne, wystąpi na niej reprezentant Fight Academy Ostrołęka Karol Łasiewicki.

Sporty walki 26 maja 2020 0

Aleksy Zienkiewicz w Kurpiowskiej Akademii Sportowej. Poprowadzi kickboxing z elementami MMA

Aleksy Zienkiewicz z Fight Academy Ostrołęka zostaje instruktorem w Kurpiowskiej Akademii Sportowej. Nowy instruktor poprowadzi grupy kickboxingu z elementami MMA.

Sporty walki 27 marca 2020 3

Zawodowy boks po latach w Ostrołęce? "Było blisko i cyk, pandemia"

Niepokonany na zawodowych ringach "Ostrołęcki Taran" Przemysław Zyśk rozmawiał z TVP Sport o swojej pracy zawodowej, którą musi łączyć z boksem, jak również o przyszłości. Jak się okazało, były plany by gala Knock Out Boxing Night odbyła się w Ostrołęce... "i cyk, pandemia".  Ale niewykluczone, że plany ziszczą się w przyszłości.

Sporty walki 17 marca 2020 0

Policjant ze sportową pasją

Jeden z funkcjonariuszy ostrołęckiej komendy policji odnosi sukcesy nie tylko na stopie zawodowej, ale i sportowej. Jego osiągnięcia, także te ostatnie, ostrołęcka komenda zaprezentowała w formie wpisu na stronie internetowej.

Sporty walki 11 marca 2020 0

Kickboxing. Kamil Sęk z Pucharem Polski służb mundurowych!

Zawodnik Victorii Ostrołęka Kamil Sęk wziął udział w Pucharze Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu które odbyły się w Krynicy-Zdroju. Zawody odbywały się pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu.

Sporty walki 11 marca 2020 1

Medalowy start OKKK w Chełmie

8 marca w Chełmie odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate Kyokushin w których udział wzięło 364 zawodników z 42 klubów. Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin zdobyli dziesięć medali. 

Sporty walki 07 marca 2020 3

"Ostrołęcki Taran" zwyciężył w Łomży! Dwunasta zawodowa wygrana Zyśka

Przemysław Zyśk odniósł dwunaste zwycięstwo na zawodowym ringu. "Ostrołęcki Taran" podczas gali Knock Out Boxing Night pokonał w Łomży reprezentanta Ukrainy Vasyla Kurasova. Walka potrwała na pełnym dystansie ośmiu rund.

Sporty walki 06 marca 2020 2

W sobotę walka Przemysława Zyśka w Łomży. Już po ważeniu [WIDEO]

W sobotę 7 marca w Łomży odbędzie się gala Knock Out Boxing Night, której głównym wydarzeniem będzie powrót Artura Szpilki do wagi cruiser. Dla ostrołęczan niezwykle ważna będzie walka Przemysława Zyśka - wychowanka Victorii Ostrołęka. Jest już po ważeniu.

Sporty walki 04 marca 2020 0

Udany start Fight Academy. Cztery medale w Kaszub Cup (zdjęcia)

Pracowity weekend mają za sobą zawodnicy Fight Academy Ostrołeka. Wysiłek opłacał się, bo na ich konto trafiły cztery medale.

Sporty walki 04 marca 2020 0

Medalowy start OKKK na Mistrzostwach Mazowsza

Kolejny udany start podczas Mistrzostw Województwa Mazowieckiego odnotowali zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Turniej odbył się 29 lutego w Górze Kalwarii. Turniej odbył się z udziałem 241 zawodników z 22 klubów.

Sporty walki 03 marca 2020 1

Puchar Polski ALMMA: Trzecie miejsce Łukasza Ceberka

29 lutego w Sochaczewie odbył się Puchar Polski MMA 2020 w ramach rozgrywanej Amatorskiej Ligi MMA. Po około trzech latach przerwy w startach wziął w nim udział Łukasz Ceberek, obecnie reprezentujący klub Victoria Ostrołęka i Berserkers Team Ostrołęka.

Sporty walki 03 marca 2020 0

Pięć medali na Mistrzostwach Mazowsza dla MKKK Shinkyokushin

29 lutego w Górze Kalwarii odbyły się Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Karate Kyokushin organizowane przez UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria. Udział w zawodach wzięło łącznie 250 zawodników urodzonych w latach 2002 - 2009 z 22 klubów zrzeszonych w Okręgowym Związku Karate Województwa Mazowieckiego

Sporty walki 01 marca 2020 5

Dobry czas Szymona Krystiana. Brąz na Mistrzostwach Polski i cenne wyróżnienie

Reprezentant Gladiatora Ostrołęka Szymon Krystian został brązowym medalistą Mistrzostw Polski No Gi, które odbyły się w Luboniu. Oprócz tego, został również wyróżniony przez marszałka województwa mazowieckiego Adama Struzika.

Sporty walki 28 lutego 2020 1

Piotr Golon w federacji FEN! Podpisze zawodowy kontrakt

Wychowanek Fight Academy Ostrołęka Piotr Golon podpisze wkrótce zawodowy kontrakt z FEN - jedną z najbardziej rozpoznawalnych federacji mieszanych sztuk walki w Polsce. Dla reprezentanta naszego regionu to ogromna szansa, by zainstnieć w czołówce krajowego MMA.

Sporty walki 26 lutego 2020 0

Knock Out Boxing Night 10: Przemysław Zyśk poznał rywala

Ostrołęczanin Przemysław Zyśk poznał rywala na galę boksu zawodowego Knock Out Boxing Night 10, która odbędzie się 7 marca w Łomży.