SPORTY WALKI

Sporty walki 27 czerwca 2022 0

"Nie składam broni. Jeszcze tu wrócę" - Przemysław Zyśk po walce z Eggingtonem

"Zebrałem bardzo cenne doświadczenie. Jeszcze tu wrócę" - napisał w mediach społecznościowych "Ostrołęcki Taran" Przemysław Zyśk po przegranym pojedynku o pas IBO. Pięściarz pochodzący z Ostrołęki pokazał charakter, lecz zwyciężył Anglik.

zdjecie 4716
Sporty walki 26 czerwca 2022 6

Ringowa wojna w Coventry. Wielkie serce Zyśka, ale lepszy był Eggington

To był pojedynek, na który czekała nie tylko cała Ostrołęka, ale też wszyscy fani boksu w Polsce. Na terenie rywala, w "jaskini lwa" w Coventry, ostrołęczanin Przemysław Zyśk mierzył się z ulubieńcem miejscowych kibiców Samem Eggingtonem. Dwunastorundowy pojedynek zdecydowanie wygrał Eggington, ale emocji nie zabrakło.

Sporty walki 18 czerwca 2022 1

Eggington vs Zyśk o pas IBO. Będzie kolejna "walka roku"?

Brytyjskie media spekulują, że sobotni pojedynek ulubieńca miejscowej publiki Sama Eggingtona z niepokonanym "Ostrołęckim Taranem" Przemysławem Zyśkiem może być jednym z faworytów do "walki roku". Wszystko przez styl obu pięściarzy. Zyśk zapowiada, że rozpracował rywala, Eggington twierdzi, że o Polaku wie niewiele.

Sporty walki 17 czerwca 2022 0

Medal był blisko! Beata Opęchowska czwarta na Mistrzostwach Europy

Reprezentantka Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin Beata Opęchowska wystartowała w 35. Mistrzostwach Europy w karate kyokushin, które odbyły się 11 i 12 czerwca w bułgarskiej Warnie. Do medalu zabrakło niewiele.

Sporty walki 14 czerwca 2022 0

Karatecy MKKK z przepustkami na ME w Bułgarii

11 czerwca 2022 r. w hali MOSiR w Łańcucie, odbył się turniej kwalifikacyjny Polskiej Federacji Karate Shinkyokushin do Mistrzostw Europy U-16, U-18 i U-20, które w tym roku odbędą się na początku listopada w bułgarskiej Sofii. Start w kwalifikacjach okazał się owocny dla zawodników MKKK - zdobyli oni przepustki do Bułgarii.

zdjecie 4716
Sporty walki 28 maja 2022 0

Święto karate w Ostrołęce! Jubileuszowe mistrzostwa MKKK [ZDJĘCIA]

To było wspaniałe święto karate. W hali im. Arkadiusza Gołasia zgromadziły się setki zawodników Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin, by rywalizować w jubileuszowych, dziesiątych klubowych mistrzostwach. Impreza miała niezwykle rodzinny charakter.

Sporty walki 25 maja 2022 0

Medale OKKK na IKO Polish Open 2022

21 maja zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięli udział w międzynarodowym turnieju IKO POLISH OPEN 2022, na który przybyło 544 zawodników z 6 krajów. Ostrołęcki klub reprezentowało 17 zawodników. Do domu przywieźli sporo medali.

Sporty walki 21 maja 2022 0

Kurpie Cup. Zawody grapplingowe i akcja charytatywna [WIDEO, ZDJĘCIA]

W kadzidlańskiej hali sportowej odbył się turniej grapplingowy „Kurpie Cup I NO GI” o Puchar Wójta Gminy Kadzidło. Zawodnicy rywalizowali na macie, dobrze się przy tym bawiąc, a także pomagając Poli - bo cała impreza miała charytatywny wydźwięk.

Sporty walki 20 maja 2022 5

"Ostrołęcki Taran" powalczy o pas IBO! Zyśk vs Eggington już w czerwcu

25 czerwca na gali w Coventry dojdzie do pojedynku o pas International Boxing Organization wagi super półśredniej. Ostrołęczanin Przemysław Zyśk skrzyżuje rękawice z Samem Eggingtonem.

zdjecie 4716
Sporty walki 10 maja 2022 0

Beata Opęchowska z nagrodą starosty ostrołęckiego

Starosta ostrołęcki potrafi docenić wielkie osiągnięcia sportowców z naszego regionu. Beata Opęchowska właśnie otrzymała nagrodę okolicznościową. Nagrodę przyznał Zarząd Powiatu za zajęcie pierwszego miejsca w kategorii kumite seniorki – 65 kg, podczas 49. Mistrzostw Polski Seniorów Karate Kyokushin, które odbyły się 2 kwietnia br. w Jastrzębiu - Zdroju.

Sporty walki 07 maja 2022 16

HFO 12: Gala kickboxingu w Ostrołęce. Nie zabrakło wielkich emocji [WIDEO, ZDJĘCIA]

Najlepszy kickboxing w Polsce mieliśmy okazję obejrzeć w Ostrołęce. Gala HFO 12 obfitowała w wiele emocji, w tym fantastyczne nokauty i znakomity turniej, który zdominowany został przez Alana Kalskiego. Działo się naprawdę sporo.

zdjecie 4716
Sporty walki 06 maja 2022 0

Przed nami gala HFO 12. Będą ciekawe walki i... licytacje

Już 7 maja o godz. 18:00 w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce rusza gala kickboxingu HFO 12 - nie zabraknie ekscytujących pojedynków, także z udziałem ostrołęczan. Podczas gali odbędą się licytacje charytatywne.

Sporty walki 28 kwietnia 2022 0

Poruszający wpis trenera MMA. "Daj mi szansę, aby przeciągnąć Cię na tą drugą stronę"

Ten wpis jest niezwykle popularny w mediach społecznościowych. Rafał Gnatkowski, trener Predatora MMA Myszyniec, zwrócił uwagę na niezwykle ważny społeczny problem. Zaoferował swoją pomoc.

zdjecie 4716
Sporty walki 26 kwietnia 2022 0

IKO Mazovia Cup. Cztery medale OKKK

23 kwietnia 2022 r. w Piasecznie odbył się IX Piaseczyński Turniej Karate Kyokushin IKO Mazovia Cup. Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin reprezentowało 12 zawodników, a czterech z nich stanęło na podium.

Sporty walki 24 kwietnia 2022 1

Kurpiowska Bitka, czyli sparingi międzyklubowe [WIDEO, ZDJĘCIA]

Ponad 140 zawodników sztuk walki w jednym miejscu: to działo się dziś w hali przy ulicy Partyzantów w Ostrołęce. Kurpiowska Bitka to międzyklubowe sparingi organizowane przez Fight Academy Ostrołęka. Była to doskonała okazja do sprawdzenia swojej formy.

Sporty walki 11 kwietnia 2022 0

5 medali dla MKKK na Bushi-Do CUP 2022

9 kwietnia zawodnicy MKKK wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Karate – Kata & Kumite – Bushi-Do CUP 2022, który zgromadził ponad pół tysiąca zawodników z 45 klubów z całej Polski. Organizatorem turnieju był Starachowicki Klub Karate Kyokushin.

Sporty walki 08 kwietnia 2022 0

"Ostrołęcki Taran" w polskim TOP 10

Przemysław Zyśk w najnowszym zestawieniu serwisu statystycznego Boxrec znajduje się na 10. miejscu wśród polskich pięściarzy bez podziału na kategorie wagowe.

Sporty walki 07 kwietnia 2022 0

Turniej o pas HFO kompletny. Karol Łasiewicki vs Alan Kalski zawalczą w Ostrołęce

Odkryto już wszystkie karty dotyczące turnieju o pas dywizji średniej. Podczas HFO 12 w Ostrołęce o tytuł mistrza będzie rywalizować czwórka Polaków. W drugim półfinale mający na koncie dwie wiktorie w HFO, Karol Łasiewicki (3-1) spotka się z niepokonanym na zawodowych ringach reprezentantem Fight Gym Gdynia, Alanem Kalskim (5-0). Bilety do nabycia w serwisie ebilet.pl. Transmisję przeprowadzi telewizja TVP Sport.

Sporty walki 04 kwietnia 2022 0

Złoto dla Ostrołęki, czyli tak pisze się historię

"49 Mistrzostwa Polski Seniorów Karate Kyokushin w Jastrzębiu-Zdroju przejdą do historii ostrołęckiego sportu" - pisze Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin. Powód? Beata Opęchowska wywalczyła złoto w kategorii kumite seniorki full kontakt w kategorii -65kg. W zawodach wzięło udział 79 zawodników reprezentujących 46 klubów sportowych.

Sporty walki 04 kwietnia 2022 0

Długa i ciężka droga po brąz

Szymon Orzoł z Fight Academy Ostrołęka został brązowym medalistą Mistrzostw Polski low-kick w kat -71 kg junior starszy. - Droga po brąz była długa i ciężka dlatego jest się czym cieszyć - wskazuje klub, dodając, że to właśnie zawodnik Fight Academy jako jedyny w drodze po medal musiał stoczyć o jedną walkę więcej.