SPORTY WALKI

Sporty walki 27 października 2020 0

Warszawska Granda na pięści z udziałem Victorii Ostrołęka (zdjęcia)

Po dłuższej przerwie w startach spowodowanych panującą sytuacją w kraju pięściarze Victorii Ostrołęka wzięli udział w organizowanej przez Legia Fight Club Warszawskiej Grandzie na pięści. Była to już 51. edycja tego wydarzenia, odbyła się w siedzibie LFC na Torwarze.

Sporty walki 19 października 2020 0

Udana sobota dla zawodników MKKK Shinkyokushin

17. dzień października był bardzo udany dla zawodników MKKK, którzy udali się do Skarżysko-Kamiennej, aby wziąć udział w Turnieju Karate Kyokushin zorganizowanym przez Skarżyski Klub Sportów Walki „Kyokushin-Karate”.

Sporty walki 06 października 2020 3

"Mongolskie teorie" i pozytywna energia. Seminarium z Rafałem Jackiewiczem

W ubiegły weekend w hali przy ul. Partyzantów w Ostrołęce odbyło się seminarium szkoleniowe z Rafałem Jackiewiczem. Doświadczony pięściarz pokazał ciekawe techniki bokserskie i... jak zwykle pozytywną energię.

Sporty walki 28 września 2020 2

Zawodniczki MKKK Shinkyokushin na podium w Starachowicach

26 września w hali w Starachowicach odbyły się Mistrzostwa Polskiej Federacji Karate Shinkyokushin – POLISH OPEN 2020. Do Starachowic przyjechali karatecy z całego kraju, także reprezentantki MKKK Shinkyokushin.

Sporty walki 23 września 2020 1

Seminarium szkoleniowe. "Wojownik" odwiedzi Ostrołękę

Jedna z najbarwniejszych postaci polskiego boksu - Rafał Jackiewicz - odwiedzi Ostrołękę. 4 października Fight Academy Ostrołęka organizuje seminarium szkoleniowe z byłym pretendentem do tytułu Mistrza Świata federacji IBF w kategorii półśredniej.

Sporty walki 22 września 2020 0

Fight Academy Ostrołęka. Sumiennie pracują, w zawodach startują (zdjęcia)

Reprezentanci Fight Academy Ostrołęka w miniony weekend startowali w dwóch imprezach sportowych - w Sochaczewie i Warszawie.

Sporty walki 19 września 2020 4

Zawodowy debiut na plus. Paweł Żarnoch zdominował rywala

Podczas gali KnockOut Boxing Night w Tarnowie na zawodowym ringu zadebiutował kolejny pięściarz z Ostrołęki - wychowanek Victorii i trenera Mieczysława Mierzejewskiego. Paweł Żarnoch zdecydowanie przeważał w ringu i pewnie pokonał na punkty Radosława Rudiuka.

Sporty walki 18 września 2020 1

Debiut Pawła Żarnocha. Kolejny pięściarz z Ostrołęki na zawodowym ringu

Ostrołęka ma kolejnego zawodowego pięściarza. Po Przemysławie Zyśku, na profesjonalnych ringach zobaczymy następnego wychowanka Victorii Ostrołęka - Pawła Żarnocha.

Sporty walki 06 września 2020 2

Letnia Szkoła Karate. OKKK w Jantarze

W dniach 19-25 sierpnia w Jantarze odbyła się Letnia Szkoła Karate, w której udział wzięło ponad pięćdziesięciu karateków. "Na obozie doskonaliliśmy karate kyokushin pod kątem: kihon, kata, kumite w różnych formach i elementy samoobrony" - relacjonuje klub.

Sporty walki 01 września 2020 0

Karatecy MKKK Shinkyokushin wracają do treningów

Okres wakacyjny w MKKK Shinkyokushin to przede wszystkim obozy w Gliczarowie Górnym i Nowogrodzie oraz długie oczekiwanie na powrót do regularnych treningów. I w końcu udało się - karatecy wracają na zajęcia. Można dołączyć do grup.

Sporty walki 30 sierpnia 2020 1

Najważniejsza walka w karierze. "Ostrołęcki Taran" pokonał Silvennoinena

"Ostrołęcki Taran" Przemysław Zyśk odniósł czternaste zwycięstwo na zawodowym ringu. Podczas gali Knockout Boxing Night w Suwałkach wychowanek Victorii Ostrołęka pokonał reprezentanta Finlandii Tomiego Silvennoinenena. Czy to już czas na walki o stawkę?

Sporty walki 22 sierpnia 2020 0

FEN 29: Porażki Golona i Łasiewickiego (wideo)

Reprezentanci naszego regionu - Piotr Golon i Karol Łasiewicki - ponieśli porażki podczas gali FEN 29 w Ostródzie. Golon uległ Kamilowi Krasce, z kolei Łasiewicki musiał uznać wyższość Mateusza Kopcia.

Sporty walki 21 sierpnia 2020 0

FEN 29: Nowy rywal Karola Łasiewickiego

Już w sobotni wieczór w Ostródzie odbędzie się gala FEN 29, w trakcie której wystąpią dwaj zawodnicy z naszego regionu - Piotr Golon i Karol Łasiewicki. W przypadku drugiego z wymienionych doszło do zmiany rywala.

Sporty walki 21 sierpnia 2020 0

"Zrobię, co w mojej mocy". Ostrołęcki Taran przed walką z Silvennoinenem (wideo)

Zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby przełamać złą passę Polaków z Finami - zapowiada wychowanek Victorii Ostrołęka Przemysław Zyśk. Pięściarz z naszego miasta już 29 sierpnia spotka się w Suwałkach z reprezentantem Finlandii.

Sporty walki 12 sierpnia 2020 0

Przemysław Zyśk: Ciężko pracuję każdego dnia, by dostać szansę walki o tytuł mistrzowski

Pochodzący z Ostrołęki pięściarz Przemysław Zyśk udzielił wywiadu Polskiej Agencji Prasowej przed walką z Finem Tomim Silvennoinenem. "Na razie budują swoją pozycję. To jest bardzo trudna droga" - powiedział o dotychczasowej karierze zawodowej. Całą rozmowę publikuje portal Niezalezna.pl.