SPORTY WALKI

Sporty walki 27 listopada 2023 1

Pracowity weekend karateków OKKK. Są efekty w postaci medali

Karatecy Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokuhsin mają za sobą pracowity weekend: walki toczyli w Bartoszycach i Warszawie, oczywiście z efektem medalowym. Oto ich osiągnięcia...

zdjecie 3038
Sporty walki 27 listopada 2023 10

Medalowy start Predatora! Wojownicy z Myszyńca pokazali klasę na Mistrzostwach Mazowsza

Reprezentanci Predatora MMA Myszyniec znakomicie spisali się podczas Mistrzostw Mazowsza Ju-Jitsu, jakie odbyły się w Sochaczewie. Na Kurpie wrócili z gradem medali.

Sporty walki 15 listopada 2023 0

Piotr Pojawa na Mistrzostwach Świata weteranów w judo

Zakończyły się Mistrzostwa Świata Weteranów. Zjednoczone Emiraty Arabskie gościły reprezentantów wielu krajów piękną słoneczną pogodą i 35-stopniowym upałem. Nasz region reprezentował Piotr Pojawa.

zdjecie 3038
Sporty walki 13 listopada 2023 0

Kolejna liga karate, kolejne medale MKKK

12 listopada zawodnicy MKKK Shinkyokushin udali się do Warszawy, gdzie odbyła się kolejna edycja Mazowieckiej Ligi Karate, która zgromadziła 184 uczestników z 18 klubów. Karatecy MKKK ponownie stanęli na podium i zdobyli łącznie 5 medali.

Sporty walki 12 listopada 2023 0

Fight Academy Ostrołęka: Cenne debiuty i nie tylko. 11 listopada na sportowo

11 listopada reprezentanci Fight Academy Ostrołęka wzięli udział w turnieju kick light kadetów starszych z okazji Dnia Niepodległości oraz w Warszawskiej Grandzie, czyli cyklicznej lidze K1. Jak im poszło?

Sporty walki 04 listopada 2023 9

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów: Emocjonujące walki, Dmochowski i Łasiewicki show [WIDEO, ZDJĘCIA]

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Ostrołęce to gwarancja pojedynków na najwyższym poziomie. Za nami gala sportów walki w hali im. Arkadiusza Gołasia. To były niesamowite pojedynki, które przyniosły kibicom wiele emocji. W walce wieczoru ulubieniec lokalnej publiki Karol Łasiewicki rozbił Litwina Evaldasa Beleisisa już w pierwszej rundzie.

Sporty walki 03 listopada 2023 1

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Ostrołęce. Ważenie za nami [ZDJĘCIA]

Za nami oficjalne ważenie przed galą Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Ostrołęce. Podczas ważenia poznaliśmy głównych aktorów tego widowiska. Atmosfera? Spokój i fair play, bez zbędnego napięcia!

zdjecie 3038
Sporty walki 01 listopada 2023 0

Niespodzianka podczas Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów! Ta niezwykła pamiątka może być Twoja

Podczas gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów, która odbędzie się już w najbliższą sobotę 4 listopada, będzie można wylicytować wyjątkową pamiątkę. Oczywiście w szczytnym celu!

Sporty walki 30 października 2023 0

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów już w sobotę. Bohaterowie gali zapraszają! ZOBACZ WIDEO

Już w sobotę gala sportów walki Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. Trwa sprzedaż biletów na to wyjątkowe wydarzenie, na które zapraszają jego główni bohaterowie. Będzie się działo!

Sporty walki 30 października 2023 0

Młodzi mistrzowie karate z OKKK Ostrołęka. Świetny występ!

W minioną sobotę, 28 października, w Sadownem odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin, który zgromadził młodych, utalentowanych zawodników z różnych zakątków Polski. Ekipa karateków OKKK Ostrołęka stanęła na wysokości zadania, zdobywając imponujące wyniki w licznych kategoriach.

Sporty walki 11 października 2023 0

Kuźnia junior - event sportowy w nowej siedzibie Fight Academy Ostrołęka

15 października UKS Fight Academy organizuje Event Sportowy "Kuźnia Junior" w swojej nowej siedzibie w Hali Targowej Feniks ul. Prądzyńskiego 6 w Ostrołęce.

zdjecie 3038
Sporty walki 11 października 2023 1

"Rozkręcają się!" - karatecy MKKK z jedenastoma medalami

W minioną sobotę zawodnicy MKKK udali się do Białegostoku, aby na tamtejszych tatami rywalizować w konkurencji kumite podczas Turnieju IKON FIGHTERS CUP, który zorganizowany został przez Sport Club Karate Białystok i shihan Piotra Sawickiego.

Sporty walki 30 września 2023 0

Siła to nie wszystko. Znakomita walka i pewne zwycięstwo Dominika Grędy [WIDEO]

Dominik Gręda znakomicie zaprezentował się podczas gali Carpathian Warriors XII w Przeworsku. Zawodnik Victorii Ostrołęka nie dał szans swojemu przeciwnikowi.

zdjecie 3038
Sporty walki 21 września 2023 0

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów 2023 w Ostrołęce. Jest termin!

Gratka dla kibiców sportów walki. W listopadzie odbędzie się w Ostrołęce kolejna Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. Warto już rezerwować sobie ten termin w kalendarzu!

Sporty walki 20 września 2023 0

Udany start Fight Academy! "Wracamy z trzema medalami" [ZDJĘCIA]

W sobotę pięciu zawodników Fight Academy Ostrołęka rywalizowało podczas Mistrzostw Mazowsza kadetów i juniorów w kickboxingu w formule kicklight które odbyły się w Warszawie. - Wracamy z trzema medalami! - ogłosił ostrołęcki klub!

Sporty walki 14 września 2023 0

Pierwszy kontrolny start po wakacjach. Najlepsza walka z udziałem zawodnika Fight Academy

Ekipa Fight Academy Ostrołęka walczyła na Warszawskiej Grandzie podczas Targów Five 10. Działo się! Zawodnicy z Ostrołęki, którzy od niedawna trenują w nowej siedzibie, pokazali się z dobrej strony w pierwszym kontrolnym starcie po wakacjach.

Sporty walki 07 września 2023 1

Starosta mistrzem karate. Stanisław Kubeł odebrał pas II DAN

Sensei Stanisław Kubeł oficjalnie odebrał z rąk shihan Wiesława Orzoła czarny pas II DAN wraz z certyfikatem. Starosta ostrołęcki przygodę z karate rozpoczął w 1979 r., a stopień mistrzowski I DAN zdobył w 2014 roku.

Sporty walki 03 września 2023 4

Zyśk po walce w RPA: Roarke był lepszy. Nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa

Przemysław Zyśk przegrał przez TKO w 5. rundzie z Roarke Knappem z RPA w swojej 20. zawodowej walce. Mimo olbrzymiej ambicji, nie udało się "Ostrołęckiemu Taranowi" przetrwać nawału ciosów ze strony wyżej notowanego przeciwnika. "Wracamy do Polski mądrzejsi o nowe doświadczenia" - napisał pięściarz z Ostrołęki.

Sporty walki 02 września 2023 10

Co za walka w RPA! Piąta runda przejdzie do historii. Zyśk zastopowany przez Knappa

Przemysław Zyśk poleciał do Republiki Południowej Afryki, by walczyć z ulubieńcem gospodarzy Roarke Knappem. Obejrzeliśmy ciekawy pojedynek, ale niestety - "Ostrołęcki Taran" przegrał przed czasem.

Sporty walki 01 września 2023 1

Knapp vs. Zyśk: "Ostrołęcki Taran" walczy w RPA. Transmisja w TVP Sport

Przemysław Zyśk po raz dwudziesty wyjdzie na zawodowy ring. "Ostrołęcki Taran" zmierzy się w Republice Południowej Afryki z lokalnym ulubieńcem Roarke Knappem. Czy wróci z wygraną?