zdjecie 6597

SPORTY WALKI

Sporty walki 31 grudnia 2020 0

"Ostrołęcki taran" w dziesiątce wyróżnionych za 2020 rok

Ostrołęczanin Przemysław Zyśk znalazł się na liście 10 polskich pięściarzy, którzy w 2020 roku zaprezentowali się "na plus". Oby to wyróżnienie było zachętą do dalszych wyzwań.

zdjecie 6597
Sporty walki 22 grudnia 2020 1

5 medali dla MKKK na turnieju Bartoszyce Cup

19 grudnia w Bartoszycach odbył się kolejny Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Karate Bartoszyce Cup. Był to ostatni turniej dla zawodników MKKK w 2020 roku. W zawodach uczestniczyło około 150 zawodniczek i zawodników z 15 klubów z całego kraju. Zawody odbyły się w najwyższym reżimie sanitarnym. Nad bezpieczeństwem czuwał shihan Remigiusz Karpiński 6 Dan oraz sędzia Główny shihan Marek Krejpcio 5 Dan.

Sporty walki 17 grudnia 2020 0

Fight Academy: Udany start na koniec roku. Dmochowski znów wygrywa

13 grudnia reprezentanci Fight Academy Ostrołęka wzięli udział w ostatnich zawodach w tym roku - była to 53. edycja Warszawskiej Grandy. Podczas ligi zaprezentowali się Łukasz Małkowski i Wiktor Dmochowski.

Sporty walki 14 grudnia 2020 0

Białołęka Cup 2020. Osiem medali karateków OKKK

12 grudnia w Warszawie odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Białołęka Cup 2020. W turnieju wystąpili reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Ich łupem padło wiele miejsc na podium.

Sporty walki 08 grudnia 2020 0

Kokoro Cup. Trzy medale MKKK Shinkyokushin

Miniony weekend karatecy MKKK Shinkyokushin spędzili na warszawskich Bielanach podczas Kokoro Cup w wydaniu seniorskim i juniorskim. Efekt zmagań juniorów to trzy brązowe medale.

zdjecie 6597
Sporty walki 04 grudnia 2020 1

2020 rok w boksie - zwycięstwa Zyśka, debiut Żarnocha. Zaglądamy do rankingu BoxRec

Trzy zwycięskie pojedynki Przemysława Zyśka i udany debiut Pawła Żarnocha - 2020 rok był udanym dla ostrołęckiego boksu, jeżeli chodzi o występy zawodowców pochodzących z naszego miasta. Jak wypadają oni w rankingu BoxRec?

Sporty walki 25 listopada 2020 0

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. 27 emocjonujących walk (wideo, wyniki)

W miniony weekend w hali przy ul. Partyzantów w Ostrołęce odbyła się Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. W tym roku niestety bez publiczności i w pełnym reżimie sanitarnym, ale organizatorom udało się przeprowadzić 27 walk w formułach BOKS, MMA i kickboxing.

zdjecie 6597
Sporty walki 16 listopada 2020 1

Mistrzostwa Polski: 2. miejsce Pawła Goździewskiego z OKKK

14 listopada w Katowicach odbyły się Mistrzostwa Polski Kyokushin Open i Kata oraz Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, których organizatorem był Polski Związek Karate. Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin reprezentowało troje zawodników.

Sporty walki 16 listopada 2020 1

Fight Academy Ostrołęka. Wiktor Dmochowski mistrzem Warszawy

Wiktor Dmochowski zaliczył bardzo dobry występ podczas Mistrzostw Warszawy K-1 Rules Seniorów i Juniorów. Reprezentant Fight Academy Ostrołęka sięgnął po trofeum w kategorii junior -67 kg.

zdjecie 6597
Sporty walki 15 listopada 2020 0

Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Cztery medale MKKK

W sobotę 14 listopada w Radzyminie odbyły się Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, które jednocześnie były kwalifikacjami najlepszych zawodników do kadry wojewódzkiej młodzików w 2021 roku.  W turnieju wzięło udział siedmiu reprezentantów MKKK.

Sporty walki 09 listopada 2020 1

Mistrzostwa Polski. Srebro Natalii Nalewajk i Olgi Boruch z MKKK Shinkyokushin

Reprezentanci MKKK Shinkyokushin zdobyli dwa srebrne medale i zaprezentowali się z bardzo dobrej strony podczas swoich pojedynków w trakcie Mistrzostw Polski U21 i U17 w Zielonce.

Sporty walki 09 listopada 2020 0

Udany start OKKK. Trzy medale na Mistrzostwach Polski!

7 listopada w Zielonce odbyły się Mistrzostwa Polski karate kyokushin w kategoriach młodzieżowców U21 i juniorów U17. W zmaganiach udział wzięło czworo zawodników Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Do Ostrołęki przywieźli trzy medale.

Sporty walki 05 listopada 2020 0

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. Będą walki ligowe, bez publiczności

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w tym roku odbędzie się 21 listopada jedynie w formie walk ligowych (bez gali głównej), dodatkowo bez udziału publiczności. Kolejna zmiana, to taka, że walki odbędą się w hali przy ul. Partyzantów.

zdjecie 6597
Sporty walki 02 listopada 2020 0

Victoria na sparingach w Szczytnie

W sobotnie popołudnie pięściarze Victorii Ostrołęka udali się do Szczytna na sparingi. Swoją formę sprawdzali tam na zaproszenie miejscowego klubu Gwardia.

Sporty walki 27 października 2020 0

Warszawska Granda na pięści z udziałem Victorii Ostrołęka (zdjęcia)

Po dłuższej przerwie w startach spowodowanych panującą sytuacją w kraju pięściarze Victorii Ostrołęka wzięli udział w organizowanej przez Legia Fight Club Warszawskiej Grandzie na pięści. Była to już 51. edycja tego wydarzenia, odbyła się w siedzibie LFC na Torwarze.

Sporty walki 19 października 2020 0

Udana sobota dla zawodników MKKK Shinkyokushin

17. dzień października był bardzo udany dla zawodników MKKK, którzy udali się do Skarżysko-Kamiennej, aby wziąć udział w Turnieju Karate Kyokushin zorganizowanym przez Skarżyski Klub Sportów Walki „Kyokushin-Karate”.

Sporty walki 06 października 2020 3

"Mongolskie teorie" i pozytywna energia. Seminarium z Rafałem Jackiewiczem

W ubiegły weekend w hali przy ul. Partyzantów w Ostrołęce odbyło się seminarium szkoleniowe z Rafałem Jackiewiczem. Doświadczony pięściarz pokazał ciekawe techniki bokserskie i... jak zwykle pozytywną energię.

Sporty walki 28 września 2020 2

Zawodniczki MKKK Shinkyokushin na podium w Starachowicach

26 września w hali w Starachowicach odbyły się Mistrzostwa Polskiej Federacji Karate Shinkyokushin – POLISH OPEN 2020. Do Starachowic przyjechali karatecy z całego kraju, także reprezentantki MKKK Shinkyokushin.

Sporty walki 23 września 2020 1

Seminarium szkoleniowe. "Wojownik" odwiedzi Ostrołękę

Jedna z najbarwniejszych postaci polskiego boksu - Rafał Jackiewicz - odwiedzi Ostrołękę. 4 października Fight Academy Ostrołęka organizuje seminarium szkoleniowe z byłym pretendentem do tytułu Mistrza Świata federacji IBF w kategorii półśredniej.

Sporty walki 22 września 2020 0

Fight Academy Ostrołęka. Sumiennie pracują, w zawodach startują (zdjęcia)

Reprezentanci Fight Academy Ostrołęka w miniony weekend startowali w dwóch imprezach sportowych - w Sochaczewie i Warszawie.