zdjecie 3868

SIATKÓWKA

Siatkówka 10 maja 2021 1

Arkadiusz Gołaś. Dziś skończyłby 40 lat...

10 maja 1981 roku w Przasnyszu na świat przyszedł Arkadiusz Gołaś - wielokrotny reprezentant Polski, olimpijczyk, prawdziwa duma Ostrołęki. Sportowiec, który dawał nam mnóstwo radości i o którym w Ostrołęce pamiętamy w sposób wyjątkowy.

zdjecie 3868
Siatkówka 09 maja 2021 0

UKS Olimp Ostrołęka w eliminacjach Mistrzostw Mazowsza w minisiatkówce

Najmłodsi siatkarze UKS Olimp Ostrołęka w ubiegły weekend walczyli w turniejach eliminacyjnych Mistrzostw Mazowsza w minisiatkówce. Jak poszło dwójkom, trójkom i czwórkom z ostrołęckiego klubu?

Siatkówka 09 maja 2021 0

Kinder Joy of Moving: W akcji dwójki, trójki i czwórki Nike Ostrołęka

W ubiegły weekend odbyły się turnieje eliminacyjne w minisiatkówce dziewcząt. W ramach "Kinder Joy of Moving" młode siatkarki walczyły o awans do finałów Mistrzostw Mazowsza. Zobaczymy w nich też kilka zespołów Nike Ostrołęka.

Siatkówka 08 maja 2021 0

Ale emocje! SPS Volley Ostrołęka w III lidze

Uff, ale to były emocje! Siatkarze SPS Volley Ostrołęka zameldowali się w trzeciej lidze po meczu, który dostarczył mnóstwo emocji. Rywali - KPS II Siedlce - pokonali po tie-breaku.

Siatkówka 07 maja 2021 0

Prezes Nike Ostrołęka w zarządzie MWZPS

5 maja odbyło się Walne Zebranie Mazowiecko-Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej. Do zarządu wybrany został prezes OTPS Nike Ostrołęka Dariusz Piersa.

zdjecie 3868
Siatkówka 03 maja 2021 0

Legia Warszawa: Awans do I ligi z ostrołęckim akcentem

Siatkarze Legii Warszawa awansowali do rozgrywek Tauron I ligi. W turnieju finałowym, który rozgrywany był w Warszawie, okazali się zdecydowanie najlepsi. MVP ostatniego meczu został ostrołęczanin Patryk Brzostek. Ekipę Legii do awansu poprowadził doskonale znany w Ostrołęce trener Mateusz Mielnik.

Siatkówka 30 kwietnia 2021 1

SPS Volley Ostrołęka wciąż w grze o awans. Zdecyduje trzeci mecz

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka wygrali z KPS II Siedlce 3:2 w drugim meczu rywalizacji o awans do III ligi. O tym, kto wywalczy promocję, zdecyduje trzecie spotkanie.

zdjecie 3868
Siatkówka 27 kwietnia 2021 0

Kadetki Nike Ostrołęka walczyły w turnieju juniorek

Zespół kadetek OTPS Nike Ostrołęka wzięły udział w turnieju juniorek April Wola Cup. W meczach ze starszymi koleżankami zebrały cenne doświadczenie i zajęły 4. miejsce w turnieju.

Siatkówka 25 kwietnia 2021 1

Zacięty bój i porażka SPS Volley. Bliżej III ligi zespół z Siedlec

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka walczą o awans do III ligi. W pierwszym meczu rywalizacji, której zwycięzca uzyska promocję, ostrołęczanie przegrali z KPS II Siedlce 2:3.

zdjecie 3868
Siatkówka 21 kwietnia 2021 0

Chemik na tronie. Ostrołęczanka Paulina Bałdyga siatkarską mistrzynią Polski!

Ostrołęczanka Paulina Bałdyga, wychowanka OTPS Nike, została mistrzynią Polski wraz ze swoim klubem Grupa Azoty Chemik Police. W decydującym meczu policzanki pokonały Developres SkyRes Rzeszów 3:1.

Siatkówka 20 kwietnia 2021 1

SPS Volley Ostrołęka zagra o awans do III ligi. Terminy meczów z KPS II Siedlce

SPS Volley Ostrołęka poznał terminy walki o awans do III ligi. Spotkania z KPS II Siedlce zdecydują o tym, na jakim poziomie rozgrywkowym w przyszłym sezonie będą występować ostrołęccy siatkarze. Rywalizacja toczyć się będzie do dwóch zwycięstw.

Siatkówka 20 kwietnia 2021 3

Kiedyś to było: Inwestycja w sport, która się zwróciła (zdjęcia)

W październiku 2005 roku w Ostrołęce zagościła nowa marka - Pekpol. Szybko zyskała ona rozpoznawalność w naszym regionie, a to za sprawą zainwestowania w sport. Przez lata słowo "Pekpol" kojarzyło się z siatkówką. Może być to wskazówka dla innych firm, że warto wspierać sportowe inicjatywy.

Siatkówka 18 kwietnia 2021 0

Ostatni krok do awansu. SPS Volley Ostrołęka zagra o III ligę

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka przypieczętowali awans do drugiej rundy play-off rozgrywek IV ligi mazowieckiej. W rewanżowym meczu nie dali szans Olimpijczykowi Mszczonów. Przed siatkarzami z Ostrołęki kluczowa rywalizacja, która może przesądzić o awansie do III ligi.

Siatkówka 06 kwietnia 2021 0

"Wybrałbym tę samą ścieżkę". Grzegorz Łomacz zachęca do trenowania siatkówki w SP 5 (wideo)

"Wybrałbym tę samą ścieżkę bez żadnego wahania" - tak o nauce w Ostrołęce mówi siatkarski mistrz świata Grzegorz Łomacz. Trwa nabór do oddziałów mistrzostwa sportowego o profilu piłki siatkowej do Szkoły Podstawowej nr 5 w Ostrołęce.

Siatkówka 03 kwietnia 2021 0

Play-off IV ligi. Olimpijczyk rywalem SPS Volley Ostrołęka

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka poznali pierwszego rywala w fazie play-off rozgrywek IV ligi. Będzie nim Olimpijczyk Mszczonów. 

Siatkówka 29 marca 2021 0

SPS Volley Ostrołęka wygrał rundę zasadniczą. Teraz play-off (tabela)

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka wygrali z KS Halinów 3:0 w ostatnim meczu rundy zasadniczej IV ligi. Ostrołęczanie okazali się najlepsi w całej rundzie i ze spokojem oczekują fazy play-off. 

Siatkówka 27 marca 2021 0

Grzegorz Łomacz z szansami na igrzyska

Ostrołęczanin Grzegorz Łomacz zgodnie z przewidywaniami znalazł się w szerokiej reprezentacji Polski siatkarzy na pierwszą część sezonu 2021. Oznacza to, że ma szansę na to, by pojechać na igrzyska olimpijskie do Tokio.

Siatkówka 24 marca 2021 0

Pożyteczny sprawdzian Nike i MOSiR

Młodziczki OTPS Nike Ostrołęka wczoraj gościły na własnym terenie ekipę MOSiR Giżycko przygotowującą się do 1/4 finału Mistrzostw Polski. Sparing był niezwykle pożyteczny dla obu zespołów. 

Siatkówka 22 marca 2021 0

Mecz na szczycie dla SPS Volley Ostrołęka. Mamy lidera (tabela)

Siatkarze Volleya Ostrołęka pokonali KPS II Siedlce 3:1 i są na pierwszym miejscu w tabeli IV ligi mazowieckiej. Po spotkaniu dwóch czołowych ekip w lidze komplet punktów pozostał w Ostrołęce.

Siatkówka 18 marca 2021 0

W poszukiwaniu talentów. Nabór do klas siatkarskich

Trwa nabór do klas siatkarskich w Szkole Podstawowej nr 5. Czy w nowym naborze znajdzie się ktoś, kto nawiąże do wielkich mistrzów, wywodzących się z naszego miasta?