SIATKÓWKA

Siatkówka 04 kwietnia 2020 0

Trening w domu, czyli konkurs OTPS Nike... WIDEO

Klub OTPS Nike Ostrołęka postanowił radzić sobie z epidemią koronawirusa, organizując konkurs, Należało nagrać krótki filmik z własnych treningów domowych (najlepiej z podkładem muzycznym), a ten był oceniany przez szanowne jury. Zobacz najlepsze prezentacje - za które oczywiście przewidziano nagrody po powrocie do treningów.

Siatkówka 03 kwietnia 2020 1

Koniec sezonu w IV lidze. Volley Ostrołęka na trzecim miejscu

Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej podjął decyzję o zakończeniu rozgrywek seniorskich III ligi i IV ligi w sezonie 2019/2020. Tym samym SPS Volley Ostrołęka skończył sezon w IV lidze na trzecim miejscu. 

Siatkówka 02 kwietnia 2020 2

Zawodniczka OTPS Nike doceniona przez władze Ostrołęki. "Duży potencjał i ogromny talent"

Praca trenerów OTPS Nike Ostrołęka i zawodniczki Martyny Werpachowskiej, która puka do bram młodzieżowej reprezentacji Polski, została doceniona przez władze miasta Ostrołęki. Klub otrzymał decyzję o przyznaniu stypendium sportowego dla utalentowanej siatkarki.

Siatkówka 24 marca 2020 0

Siatkarki Nike przestrzegają zasad i trenują w domu (wideo)

Siatkarki Nike Ostrołęka mają przymusową przerwę w rozgrywkach w związku ze stanem epidemii w Polsce, ale stosują się do zaleceń trenerów i pracują nad formą w domu.

Siatkówka 14 marca 2020 0

"Się porobiło". Grzegorz Łomacz nie jest już do wzięcia... Gratulacje!

Rozgrywający reprezentacji Polski Grzegorz Łomacz wkrótce może zmienić stan cywilny - informują media. Wszystko za sprawą zdjęć, jaką ostrołęczanin wrzucił na Instagrama, pozując ze swoją ukochaną Olą. Pojawił się pierścionek, pojawił się opis - "się porobiło", więc... Gratulujemy!

Siatkówka 08 marca 2020 0

Sparta nie przyjechała, Volley wygrał walkowerem

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka wygrali kolejny mecz w IV lidze mazowieckiej, choć zapewne woleliby wyjść na boisko. Drużyna Sparty Grodzisk Mazowiecki nie przyjechała jednak do Ostrołęki.

Siatkówka 08 marca 2020 2

Martyna Werpachowska z Nike Ostrołęka na zgrupowaniu kadry narodowej!

Martyna Werpachowska z OTPS Nike Ostrołęka to wielki siatkarski talent, o czym specjalnie nie trzeba przekonywać tych, którzy oglądali w tym sezonie mecze młodziczek ostrołęckiego klubu. Zauważona została także w kraju - wzięła udział w zgrupowaniu kadry narodowej do lat 17.

Siatkówka 07 marca 2020 0

Kinder+Sport: Czwórka OTPS Nike z awansem do wyższej ligi

Za nami turniej Kinder+Sport w kategorii czwórek. W Ożarowie Mazowieckim wystąpiła drużyna OTPS Nike Ostrołęka prowadzona przez trenera Dominika Zalewskiego i odniosła spory sukces. Skończyło się awansem do wyższej ligi!

Siatkówka 02 marca 2020 0

Kinder+Sport w Ciechanowie: W akcji najmłodsze siatkarki OTPS Nike

29 lutego w Ciechanowie odbyły się pierwsze turnieje Kinder+Sport. W zawodach wzięły udział także najmłodsze zawodniczki OTPS Nike Ostrołęka, rywalizujące w kategorii dwójek i trójek. Zobacz, jak im poszło.

Siatkówka 01 marca 2020 0

Seria Volleya Ostrołęka przedłużona! Dziewiąta wygrana z rzędu

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka nie zwalniają tempa i odnoszą kolejne zwycięstwa. W niedzielę 1 marca wygrali po raz dziewiąty z rzędu, zwyciężając na wyjeździe z Olympem Błonie.

Siatkówka 25 lutego 2020 2

Młodziczki OTPS Nike powołane do kadry Mazowsza

Cztery zawodniczki OTPS Nike Ostrołęka otrzymały powołanie do kadry Mazowsza. To kolejne tego typu wyróżnienie dla ostrołęckiego klubu. 

Siatkówka 23 lutego 2020 3

SPS Volley przedłuża wspaniałą passę. Trzy punkty z Olimpijczykiem

SPS Volley Ostrołęka nie zwalnia tempa i kontynuuje korzystną passę w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej. Siatkarze z Ostrołęki bez straty seta pokonali w sobotę ekipę Olimpijczyka Mszczonów. 

Siatkówka 15 lutego 2020 2

IV liga: Volley na zwycięskiej ścieżce i na podium (tabela)

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka bardzo dobrze spisują się w tym sezonie w IV lidze mazowieckiej. Zawodnicy prowadzeni przez Arkadiusza Piastę wygrali zdecydowaną większość spotkań i są na podium. Kolejny mecz czeka ich za tydzień.

Siatkówka 03 lutego 2020 0

Ambitna walka młodziczek Nike. Siódme miejsce na Mazowszu

Zawodniczki Nike Ostrołęka występujące w kategorii młodziczek zajęły siódme miejsce w Mistrzostwach Mazowsza. Turniej Półfinałowy Ligi Wojewódzkiej Młodziczek został rozegrany w dniach 01-02.02.2020 w Mrokowie i Mysiadle. Podopieczne Dariusza Piersy zajęły tam piątą lokatę.

Siatkówka 26 stycznia 2020 0

Turniej minisiatkówki: Wygrana Ostrołęki i Grodna! (wideo, zdjęcia)

32 "dwójki" i 18 "trójek" wzięło udział w międzynarodowym turnieju minisiatkówki, jaki w sobotę 25 stycznia odbył się w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Zmagania zorganizował klub OTPS Nike Ostrołęka. Zwyciężyły zespoły z Ostrołęki i białoruskiego Grodna.