SIATKÓWKA

Siatkówka 14 kwietnia 2024 0

Najlepsze siatkarki i najlepsi siatkarze są w SP 5

W Szkole Podstawowej nr 2 odbyły się Mistrzostwa Ostrołęki klas 7-8 w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zarówno wśród dziewcząt, jak i chłopców, wygrała Szkoła Podstawowa nr 5 i to ekipy prowadzone przez Sylwię Mróz i Edytę Zyśk będą rywalizowały na szczeblu międzypowiatowym.

Siatkówka 13 kwietnia 2024 0

Duma Nike Ostrołęka. Ania i Amelia w finale Mistrzostw Mazowsza

Zawodniczki Nike Ostrołęka Ania Siudek i Amelia Rychlicka osiągnęły sukces i awansowały do ścisłego finału Mistrzostw Mazowsza dwójek w minisiatkówce. Brawa dla dziewcząt tym większe, że nie było to łatwe wyzwanie.

Siatkówka 13 kwietnia 2024 0

Grzegorz Łomacz ponownie wśród wybrańców Grbicia

Trener reprezentacji Polski Nikola Grbić podał nazwiska zawodników, z którymi planuje rozpocząć pracę w sezonie 2024. Wśród powołanych jest oczywiście ostrołęczanin Grzegorz Łomacz, zawodnik PGE GiEK Skry Bełchatów.

zdjecie 94
Siatkówka 09 kwietnia 2024 1

To był piękny sezon młodzików Olimpu

Siatkarze Olimpu Ostrołęka walczyli z całych sił w turnieju 1/4 finału Mistrzostw Polski młodzików w Jastrzębiu Zdroju. Wygrali jeden mecz i zajęli trzecie miejsce w turnieju, kończąc udaną przygodę na szczeblu centralnym.

Siatkówka 05 kwietnia 2024 0

Zostań mistrzem, trenuj siatkówkę w Ostrołęce

Szkoła Podstawowa nr 5 w Ostrołęce zaprasza uczniów do klasy IV mistrzostwa sportowego o profilu piłki siatkowej dziewcząt i chłopców w roku szkolnym 2024/2025.

Siatkówka 27 marca 2024 0

1/4 finału Mistrzostw Polski. Młodzicy UKS Olimp Ostrołęka poznali rywali

UKS Olimp Ostrołęka poznał rywali w turnieju ćwierćfinałowym Mistrzostw Polski młodzików w siatkówce. Ostrołęczanie po świetnym turnieju w Bydgoszczy przystąpią do kolejnej fazy gier na szczeblu centralnym.

Siatkówka 24 marca 2024 5

Niedziela była dla nich! Olimp Ostrołęka w 1/4 finału Mistrzostw Polski!

Młodzicy UKS Olimp Ostrołęka wygrali dwa niedzielne mecze podczas turnieju w Bydgoszczy i awansowali do 1/4 finału siatkarskich Mistrzostw Polski. Drugi dzień turnieju przyniósł niesamowite emocje i szczęśliwe zakończenie!

zdjecie 94
Siatkówka 23 marca 2024 11

Koniec. Volley zrobił wszystko, by się utrzymać, ale... [TABELA]

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka w ostatnim meczu rundy zasadniczej zrobili wszystko, co w ich mocy, by przywieźć zwycięstwo z Wyszkowa. Pojedynek zakończył się jednak wygraną gospodarzy 3:2. Punkt zdobyła jednak też Lechia II Tomaszów Mazowiecki i ostatecznie zajęła 10. miejsce, ostatnie bezpieczne. SPS Volley Ostrołęka, niestety, jedenasty...

Siatkówka 23 marca 2024 0

1/8 finału Mistrzostw Polski. Olimp Ostrołęka zaczął od porażki z gospodarzami

Młodzicy Olimpu Ostrołęka od porażki z gospodarzami rozpoczęli turniej 1/8 finału Mistrzostw Polski w Bydgoszczy.

Siatkówka 22 marca 2024 0

Młodzicy Olimpu zagrają na szczeblu centralnym. Przed nimi turniej 1/8 finału MP

BAS Białystok, Chemik Bydgoszcz i Absolwent Olsztyn - to rywale młodzików Olimpu Ostrołęka w 1/8 finału Mistrzostw Polski. Ostrołęccy siatkarze rozpoczynają grę na szczeblu centralnym. Pierwszy mecz już w sobotę.

Siatkówka 17 marca 2024 7

Volley nie zawiódł i pewnie wygrał. Jest wciąż w grze o utrzymanie w II lidze

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka pokonali KS Błonie 3:0 i są w grze w walce o utrzymanie w II lidze. Przed nimi ostatni, najważniejszy mecz sezonu - wyjazdowy w Wyszkowie.

zdjecie 94
Siatkówka 15 marca 2024 0

Być albo nie być. SPS Volley Ostrołęka kontra KS Błonie

W sobotę o godz. 18:00 w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbędzie się najważniejszy mecz tego sezonu dla siatkarzy SPS Volley Ostrołęka. Rywalem będzie KS Błonie. Wynik może przesądzić o tym, czy ostrołęczanie utrzymają się w II lidze.

Siatkówka 11 marca 2024 0

Klubowa przyszłość Grzegorza Łomacza wyjaśniona. Ostrołęczanin zostaje w Plus Lidze

Kapitan PGE GiEK Skry Bełchatów - ostrołęczanin Grzegorz Łomacz - zostaje w bełchatowskim klubie na kolejny sezon. Klub potwierdził to oficjalnym komunikatem.

zdjecie 94
Siatkówka 11 marca 2024 0

Trudna sytuacja SPS Volley. Ale szanse wciąż są... [TABELA]

Dwie kolejki do końca i trzy punkty straty do bezpiecznej pozycji - taka jest obecnie sytuacja SPS Volley Ostrołęka. Terminarz jest jednak dość optymistyczny i szansa na przeskoczenie na ostatniej prostej Lechii II Tomaszów Mazowiecki wciąż istnieje.

Siatkówka 10 marca 2024 9

Niespodzianki nie było. Volley przegrał z liderem

Sytuacja siatkarzy SPS Volley Ostrołęka w II lidze staje się coraz bardziej skomplikowana. Do końca rundy zasadniczej zostały dwa mecze, a ostrołęczanie muszą uciekać z pozycji spadkowej - do bezpiecznej tracą trzy "oczka". W meczu ze Spartą Grodzisk Mazowiecki goście, lider ligi, wygrali zdecydowanie.

Siatkówka 08 marca 2024 1

SPS Volley Ostrołęka podejmie lidera

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka w sobotni wieczór w hali im. A. Gołasia podejmą lidera rozgrywek - Spartę Grodzisk Mazowiecki. Czy gospodarzy stać na niespodziankę?

Siatkówka 02 marca 2024 1

SPS Volley bez punktów. Ta porażka komplikuje sytuację ostrołęczan

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka bez punktów wrócili z meczu w Kobyłce. Niestety, porażka komplikuje sytuację SPS-u, tym bardziej, że zapunktowała znów drużyna walcząca również o utrzymanie w II lidze, czyli Lechia II Tomaszów Mazowiecki.

Siatkówka 02 marca 2024 0

Strażacy z Ostrołęki świetnie grają w siatkówkę

Strażacy z Ostrołęki świetnie grają w siatkówkę, co udowodnili podczas eliminacji strefowych Mistrzostw Mazowsza Strażaków.

Siatkówka 29 lutego 2024 0

Sukces młodych siatkarzy z Ostrołęki! Zagrają w 1/8 finału Mistrzostw Polski

Siatkarze UKS Olimp Ostrołęka awansowali do turnieju 1/8 finału Mistrzostw Polski! To wielki sukces młodzików prowadzonych przez trener Edytę Zyśk.

Siatkówka 17 lutego 2024 5

SPS Volley bez punktów i bez seta w meczu z Necko [WIDEO]

Niespodzianki w Ostrołęce nie było - siatkarze SPS Volley Ostrołęka robili co mogli, ale trzy punkty pojechały do Augustowa. Czwarta obecnie ekipa II ligi nie dała szans ostrołęczanom.