SIATKÓWKA

Siatkówka 30 stycznia 2023 0

Kinder+Sport: Zagrały najmłodsze siatkarki Nike Ostrołęka

W Mysiadle odbył się turniej rozstawieniowy Mistrzostw Mazowsza Kinder + Sport w minisiatkówce dziewcząt. Zagrały dwójki, trójki i czwórki reprezentujące klub OTPS Nike Ostrołęka.

zdjecie 142
Siatkówka 29 stycznia 2023 1

Volley wygrał na trudnym terenie w Siedlcach

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka przywożą cenne punkty z trudnego terenu w Siedlcach. Ostrołęczanie wygrali z KPS II Siedlce 3:1.

Siatkówka 24 stycznia 2023 0

Wychowanka Nike Ostrołęka wzmocniła Gedanię Gdańsk. Celem - awans

Gabriela Lendzioszek, wychowanka OTPS Nike Ostrołęka, została nową zawodniczką drugoligowej Gedanii Gdańsk. Przygodę z gdańskim klubem ostrołęczanka rozpoczęła także od wizyty... w telewizji.

zdjecie 142
Siatkówka 19 stycznia 2023 0

Trener z Ostrołęki poprowadził zespół w Tauron Lidze

Pochodzący z Ostrołęki Grzegorz Kowalczyk zrobił kolejny krok w trenerskiej karierze. Był już asystentem trenera w Plus Lidze (w LUK Lublin), w ostatnim czasie pracował jako asystent w Tauron Lidze (w Legionovii), aż w końcu dostał szansę jako pierwszy szkoleniowiec w najwyższej siatkarskiej lidze kobiet w Polsce. Niestety, była to bardzo trudna misja i szybko się zakończyła, nie tak, jak chcieliby tego kibice.

Siatkówka 16 stycznia 2023 0

Noworoczny turniej minisiatkówki w SP 5. Ponad 100 zawodniczek na parkiecie [WIDEO, ZDJĘCIA]

W Szkole Podstawowej nr 5 w Ostrołęce odbył się Noworoczny Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt w kategorii dwójek i trójek. W sali szkoły, która zorganizowała turniej, zagrało ponad 100 zawodniczek z Warszawy, Białegostoku, Nowego Dworu Mazowieckiego,  Wyszkowa oraz Ostrołęki.

Siatkówka 14 stycznia 2023 2

Zacięty mecz z Jaguarem. Volley wywiózł cenne dwa punkty

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka umacniają się w czołówce tabeli I ligi mazowieckiej seniorów. W wyjazdowym meczu z Jaguarem Wolanów odnieśli cenne zwycięstwo.

Siatkówka 30 grudnia 2022 4

Pograć i powspominać! Nike Ostrołęka kończy rok wyjątkowym spotkaniem

W poświątecznym czasie klub OTPS Nike Ostrołęka zorganizował wyjątkowe spotkanie. Ponad 30 wychowanek, trenujących przez lata siatkówkę w ostrołęckim klubie, ponownie spotkało się na parkiecie, by powspominać i ponownie razem zagrać.

zdjecie 142
Siatkówka 16 grudnia 2022 0

Olimp Ostrołęka na turnieju minisiatkówki. "Ogromna dawka lekcji"

Za nami III Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki chłopców w Warszawie organizowany przez KS Metro. W każdej z kategorii wystąpiły zespoły UKS Olimp Ostrołęka i zdobyły cenne doświadczenie.

Siatkówka 06 grudnia 2022 0

Olimp Ostrołęka z awansem do play-off! To efekt udanych występów w II lidze

Kadeci UKS Olimp Ostrołęka zagrają w fazie play-off o awans do I ligi. Podopieczni Norberta Majkowskiego w drugoligowych rozgrywkach spisali się bardzo dobrze, zajmując drugie miejsce z 7 zwycięstwami w 10 meczach.

Siatkówka 04 grudnia 2022 0

Pewne zwycięstwo Volleya Ostrołęka. 3:0 na wyjeździe

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka pokonali Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "LEN" w kolejnym meczu I ligi mazowieckiej seniorów. Wyjazdowe spotkanie ostrołęczan skończyło się zwycięstwem 3:0.

Siatkówka 03 grudnia 2022 0

Mikołajkowy turniej minisiatkówki. Najlepszy UKS Olimp Ostrołęka [ZDJĘCIA]

W Szkole Podstawowej nr 5 w Ostrołęce odbył się turniej minisiatkówki trójek i dwójek z okazji Mikołajek. Zawody organizowane przez UKS Olimp Ostrołęka stały na wysokim poziomie. W obu kategoriach wygrali gopodarze.

zdjecie 142
Siatkówka 01 grudnia 2022 0

W sobotę mikołajkowy turniej minisiatkówki. W akcji UKS Olimp i goście

W sobotę 3 grudnia w SP 5 w Ostrołęce odbędzie się Mikołajkowy Turniej minisiatkówki chłopców w kategorii trójek i dwójek. Organizuje go klub UKS Olimp Ostrołęka.

Siatkówka 27 listopada 2022 2

Lider bez punktów w Ostrołęce! Świetny mecz i spektakularna wygrana Volleya

Trzymający w napięciu mecz obejrzeli kibice, którzy w hali im. A. Gołasia w Ostrołęce obserwowali starcie Volleya Ostrołęka z Polcanexem Kobyłka w I lidze mazowieckiej siatkarzy. Ostrołęczanie wygrali 3:1 i pokazali, że w tym sezonie są mocni.

zdjecie 142
Siatkówka 25 listopada 2022 0

Duma klubu UKS Olimp Ostrołęka. Mateusz Lendzioszek w kadrze Polski U14

Zawodnik UKS Olimp Ostrołęka Mateusz Lendzioszek został powołany do siatkarskiej reprezentacji Polski do lat 14. Klub przekazał tę wspaniałą wiadomość w mediach społecznościowych.

Siatkówka 24 listopada 2022 0

W hali Gołasia nie zabraknie emocji. Volley podejmie lidera

To będzie niezwykle ciekawe widowisko. W najbliższą sobotę o godz. 19.00 siatkarze SPS Volley Ostrołęka zmierzą się z Polcanex Kobyłka w meczu I ligi mazowieckiej seniorów. Do Ostrołęki przyjedzie lider rozgrywek.

Siatkówka 21 listopada 2022 0

Volley nie dał rady ekipie mistrza olimpijskiego

SPS Volley Ostrołęka przegrał z KTS Flot Iskra Warszawa 1:3 w wyjazdowym meczu I ligi mazowieckiej seniorów. Drużyna prowadzona przez mistrza olimpijskiego z Montrealu Edwarda Skorka zdobyła komplet punktów w starciu z ostrołęczanami.

Siatkówka 21 listopada 2022 0

Juniorki Nike Ostrołęka zdominowały II ligę i zagrają w play-off

Juniorki Nike Ostrołęka jak burza idą przez rozgrywki II ligi mazowieckiej. Pokonują wszystkie swoje rywalki, dzięki czemu są już pewne gry w play-off o pierwszą ligę.

Siatkówka 13 listopada 2022 0

Czwórki z Nike Ostrołęka zagrały w Nadarzynie

Dwie czwórki OTPS Nike Ostrołęk wzięły udział w turnieju minisiatkówki z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości, jaki odbył się w Nadarzynie.

Siatkówka 13 listopada 2022 0

SPS Volley nie dał szans Huraganowi. Ostrołęczanie wiceliderem I ligi mazowieckiej

Zawodnicy SPS Volley Ostrołęka umocnili się w czołówce I ligi mazowieckiej siatkarzy. Ostrołęczanie pokonali u siebie 3:0 ekipę Huraganu Stare Babice.

Siatkówka 11 listopada 2022 0

Volley zagra w sobotę z Huraganem

W sobotę 12 listopada o godz. 18:00 w hali im. A. Gołasia w Ostrołęce siatkarze SPS Volley Ostrołęka podejmą Huragan Stare Babice w meczu I ligi mazowieckiej seniorów.