SIATKÓWKA

Siatkówka 08 lipca 2020 0

Turniej Kurpie Volleyball ponownie w Ostrołęce. Znamy termin

Siatkarze z całej Europy kolejny raz przyjadą do Ostrołęki, by walczyć w turnieju Kurpie Volleyball - poinformowali organizatorzy zmagań. Poznaliśmy termin międzynarodowego turnieju.

Siatkówka 06 lipca 2020 3

Sukces wychowanki OTPS Nike. Gabriela Lendzioszek wicemistrzynią Polski

Wychowanka OTPS Nike Ostrołęka Gabriela Lendzioszek została wicemistrzynią Polski juniorek. Jej obecna drużyna - Wieżyca Stężyca - doszła do finału rozgrywek, gdzie przegrała 0:3 z MKS Kalisz. Lendzioszek była w finałowym meczu najlepiej punktującą zawodniczką swojego zespołu.

Siatkówka 18 czerwca 2020 0

Wyjątkowy trening Nike Ostrołęka. Młode talenty i utytułowane wychowanki

Zawodniczki OTPS Nike Ostrołęka miały dziś wyjątkowy trening, a to za sprawą wizyty gości - znanych wychowanek Nike: Pauliny Bałdygi i Julii Serowieckiej.

Siatkówka 10 czerwca 2020 0

Paulina Bałdyga odchodzi z Grot Budowlanych Łódź

Ostrołęczanka Paulina Bałdyga pożegnała się ze swoim dotychczasowym klubem Grot Budowlani Łódź. Wychowanka Nike Ostrołęka zmieni barwy klubowe: "Sezon spędzony w Łodzi zawsze będę wspominała z uśmiechem na ustach" - podkreśliła w rozmowie ze oficjalną stroną Budowlanych.

Siatkówka 05 czerwca 2020 0

Siatkarki Nike Ostrołęka wróciły do hali. "Z wymogami bezpieczeństwa"

Siatkarki OTPS Nike Ostrołęka rozpoczęły już treningi w hali po przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa. Klub poinformował, że w hali im. A. Gołasia ćwiczyły juniorki, kadetki i młodziczki. Oczywiście zgodnie z wymogami bezpieczeństwa.

Siatkówka 03 czerwca 2020 0

Kibice wciąż pamiętają... Arkadiusz Gołaś w drużynie marzeń 20-lecia Plus Ligi

Śp. Arkadiusz Gołaś znalazł się w drużynie marzeń 20-lecia zawodowej ligi siatkówki w Polsce (obecnie pod nazwą Plus Liga). Ostrołęczanin jest jednym z czterech środkowych, którzy znaleźli się w tym zestawieniu.

Siatkówka 25 maja 2020 0

Siatkarki OTPS Nike wróciły do treningów. Na razie na powietrzu

Siatkarki Nike Ostrołęka wróciły do treningów po przymusowej przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa. Na razie trenują na świeżym powietrzu, ale z niecierpliwością czekają na możliwość powrotu do hali.

Siatkówka 23 maja 2020 0

G. Łomacz przed zgrupowaniem kadry narodowej: "Zatęskniliśmy za sobą i siatkówką"

Reprezentant Polski w siatkówce - ostrołęczanin Grzegorz Łomacz - z niecierpliwością oczekuje zgrupowania kadry narodowej, jakie rozpocznie się 1 czerwca w Spale. "Raczej nie mam obaw. Mamy mieć wykonane testy, a wszystko będzie odpowiednio przygotowane pod względem sanitarnym" - mówi, pytany o zagrożenia związane z epidemią.

Siatkówka 19 maja 2020 1

Grzegorz Łomacz: "Pierwsze miejsce to Ostrołęka i dom rodzinny"

Grzegorz Łomacz udzielił wywiadu Polsatowi Sport. W rozmowie z Joanną Kaczor-Bednarską opowiedział o tym, jak spędza czas epidemii. Padła też deklaracja, które miejsce jest dla niego numerem jeden w Polsce. To oczywiście rodzinna Ostrołęka.

Siatkówka 17 maja 2020 1

Siatkarze UKS Olimp wracają do treningów. Na orliku i na specjalnych zasadach

Poniedziałek 18 maja oznacza dzień "odmrażania" sportu - otwarte będą miejskie obiekty sportowe, a kolejne kluby zapowiadają powrót do treningów. Zajęcia wznawiają siatkarze UKS Olimp Ostrołęka.

Siatkówka 10 maja 2020 1

"Talent, który skakał jak kangur". 39 lat temu urodził się Arkadiusz Gołaś

Dokładnie 39 lat temu - 10 maja 1981 roku - w Przasnyszu na świat przyszedł Arkadiusz Gołaś, jeden z najwybitniejszych sportowców wywodzących się z Ostrołęki. Dziś wspominają go nie tylko ostrołęczanie - okolicznościowy artykuł zamieściła telewizja TVP Sport.

Siatkówka 24 kwietnia 2020 0

Zawodniczki Nike Ostrołęka... rysowały trenerów. Poznajecie?

Epidemia koronawirusa sprawiła, że zawodniczki OTPS Nike Ostrołęka pozostają w domach i trenują indywidualnie.  Klub, by urozmaicić im wolny czas, ogłasza konkursy - najnowszy dotyczył... narysowania trenera. Powstały naprawdę ciekawe prace.

Siatkówka 23 kwietnia 2020 0

Sukces w cieniu tragedii... Minęło już 10 lat od awansu siatkarzy z Ostrołęki do I ligi

11 kwietnia 2020 roku minęło 10 lat od największego sukcesu ostrołęckiej siatkówki w XXI wieku. To właśnie 10 lat temu ostrołęcka drużyna Pekpolu awansowała do rozgrywek pierwszej ligi. Choć to już przeszłość, to jednak wspomnienie tamtych czasów wciąż wzbudza uśmiech na twarzy.

Siatkówka 19 kwietnia 2020 0

Grzegorz Łomacz w drużynie 20-lecia Plus Ligi? Zagłosuj

Ostrołęczanin Grzegorz Łomacz został nominowany do drużyny 20-lecia Plus Ligi. Na siatkarskiego mistrza świata z 2014 roku można głosować w internecie.

Siatkówka 15 kwietnia 2020 0

Trenuj siatkówkę! Nabór do klasy sportowej w Szkole Podstawowej nr 5

Trwa nabór do klasy IV sportowej o profilu piłki siatkowej dziewcząt i chłopców na rok szkolny 2020/2021 w Szkole Podstawowej nr 5 w Ostrołęce.