SIATKÓWKA

Siatkówka 05 grudnia 2019 0

Kolejna wygrana Nike w II lidze juniorek

Siatkarki OTPS Nike Ostrołęka, występujące w II lidze mazowieckiej juniorek, pozostają niepokonane w tym sezonie. Tym razem szybko rozprawiły się z Zamkiem Ciechanów.

Siatkówka 03 grudnia 2019 0

Pracowity weekend OTPS Nike. Mecze ligowe i turnieje rozstawieniowe

Mecze ligowe kadetek i juniorek, a także starcia "dwójek", "trójek" i "czwórki" na turniejach rozstawieniowych - w miniony weekend sympatycy OTPS Nike Ostrołęka nie mogli narzekać na brak siatkarskich emocji.

Siatkówka 02 grudnia 2019 0

IV liga. Volley wygrywa trzeci raz z rzędu!

Trzecie z rzędu zwycięstwo odnieśli siatkarze SPS Volley Ostrołęka. Tym razem podopieczni Arkadiusza Piasty wygrali u siebie z Olympem Błonie.

Siatkówka 26 listopada 2019

Grupa Energa Mecenasem Ostrołęckiego Towarzystwa Piłki Siatkowej NIKE

KOMUNIKAT ZARZĄDU Ostrołęckiego Towarzystwa Piłki Siatkowej „NIKE”O PRZYZNANIU GRUPIE ENERGA TYTUŁU MECENASA ZADANIA „Zwyciężaj w sporcie, zwyciężaj w życiu – wsparcie rozwoju piłki siatkowej dziewcząt.”

Siatkówka 25 listopada 2019 0

Dobry mecz Olimpu, ale tylko jeden punkt (tabela)

Siatkarze UKS Olimp Ostrołęka byli o krok od pierwszego zwycięstwa w tym sezonie I ligi mazowieckiej kadetów. Było bardzo blisko, bo po dobrej grze prowadzili z MOS Wola II Warszawa już 2:0. Niestety, po meczu obfitującym w siatkarską dramaturgię przegrali 2:3 i dopisali do swojego konta tylko jeden punkt.

Siatkówka 25 listopada 2019 0

OTPS Nike Ostrołęka. Grały juniorki, kadetki i najmłodsze zawodniczki

Za nami kolejny weekend z siatkówką w wykonaniu OTPS Nike Ostrołęka. Zwyciężyły juniorki, kadetki tym razem uznały wyższość rywalek, a grały również najmłodsze zawodniczki - w turnieju "dwójek". Zobacz wyniki.

Siatkówka 24 listopada 2019 1

IV liga. Zacięty mecz i kolejna wygrana Volleya

SPS Volley Ostrołęka odniósł drugie z rzędu zwycięstwo w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej. Ostrołęczanie wygrali w Mszczonowie z tamtejszym Olimpijczykiem 3:2.

Siatkówka 22 listopada 2019 0

Cztery godziny zabawy z siatkówką, czyli Mikołajkowy Turniej Dwójek

W Szkole Podstawowej nr 6 w Ostrołęce odbył się siatkarski Mikołajkowy Turniej Dwójek dziewcząt. Nie brakowało ciekawych spotkań. Ostatecznie zwyciężyła drużyna gospodyń.

Siatkówka 22 listopada 2019 0

Martyna Werpachowska powołana do kadry Mazowsza

Martyna Werpachowska z OTPS Nike Ostrołęka została powołana na konsultację kadry Mazowsza, która odbędzie się w dniach 30 listopada - 1 grudnia.

Siatkówka 17 listopada 2019 0

Sukces młodziczek Nike Ostrołęka. Jest awans do I ligi! (wideo, zdjęcia)

Młodziczki Nike Ostrołęka mają ogromne powody do zadowolenia. W turnieju II ligi, który odbył się w Ostrołęce, odniosły one cztery zwycięstwa w pięciu meczach i tym samym wywalczyły awans do pierwszej ligi.

Siatkówka 16 listopada 2019 3

IV liga. W pojedynku Volleyów lepszy ten z Ostrołęki (wideo, zdjęcia)

Drugie zwycięstwo w tym sezonie odnieśli siatkarze Volleya Ostrołęka. Pokonali oni dziś swojego imiennika z Płocka 3:0. Mecz wyjątkowo odbył się w hali przy ul. Partyzantów.

Siatkówka 16 listopada 2019 1

Juniorki Nike niepokonane w II lidze. Kolejne zwycięstwa

Juniorki Nike Ostrołęka dwukrotnie zmierzyły się dziś z zespołem Rutki Płońsk. Były to jednostronne widowiska, w których komplet punktów trafił do ostrołęckiego zespołu.

Siatkówka 16 listopada 2019 0

Kadeci Olimpu wciąż czekają na zwycięstwo (wideo, zdjęcia)

Wysoko postawioną poprzeczkę mieli dziś kadeci UKS Olimp Ostrołęka, którzy we własnej hali zmierzyli się z utytułowaną ekipą MOS Wola Warszawa.

Siatkówka 11 listopada 2019 3

IV liga. SPS Volley nie sprostał liderowi z Żyrardowa

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka przegrali w Żyrardowie z miejscowym ŻSS "LEN" 0:3 w swoim trzecim meczu w obecnym sezonie IV ligi mazowieckiej.

Siatkówka 11 listopada 2019 2

Zwycięska passa kadetek Nike Ostrołęka! (zdjęcia)

Dwa ostatnie mecze kadetek OTPS Nike Ostrołęka zakończyły się zasłużonymi zwycięstwami. Podopieczne Dariusza Werpachowskiego na własnym boisku pokonały GLKS Nadarzyn i MOS Wola Warszawa.