SIATKÓWKA

Siatkówka 22 października 2019 0

Młodziczki Nike walczyły w turniejach ligowych

W miniony weekend dwie ekipy Nike Ostrołęka rywalizowały w ligach młodziczek. Turnieje odbywały się w Mysiadle (II liga) i Ostrołęce (VIII liga). Zobacz wyniki.

Siatkówka 19 października 2019 0

Pewne zwycięstwo kadetek Nike!

Kadetki OTPS Nike Ostrołęka odniosły pewną wygraną w meczu I ligi mazowieckiej. Podopieczne Dariusza Werpachowskiego wygrały dziś 3:0 z Esperanto Warszawa.

Siatkówka 14 października 2019 7

Volley rozpoczął ligę od wygranej

SPS Volley Ostrołęka od zwycięstwa rozpoczął rozgrywki IV ligi mazowieckiej. Podopieczni Arkadiusza Piasty i Dominka Zalewskiego wygrali 3:1 z Astrą Warszawa.

Siatkówka 14 października 2019 0

Nike Ostrołęka ze zmiennym szczęściem

Ze zmiennym szczęściem rywalizowały w ubiegły weekend zespoły młodzieżowe OTPS Nike Ostrołęka. Kadetki i juniorki grały tym razem na parkietach rywalek.

Siatkówka 12 października 2019 0

Turniej Kurpie Volleyball przeszedł do historii. Poznaj zwcięzców! (zdjęcia)

Dwudniowa rywalizacja w turnieju Kurpie Volleyball w Ostrołęce została zakończona. Rywalizacja mastersów z całej Europy stała na wysokim poziomie i pokazała, że siatkówka może sprawiać ogromną frajdę nawet po zakończeniu zawodowej kariery.

Siatkówka 12 października 2019 0

Wyjątkowa wystawa siatkarskich skarbów (zdjęcia)

Turniej Kurpie Volleyball w Ostrołęce to okazja nie tylko do obserwowania w akcji znakomitych zawodników-mastersów z całej Europy, ale również możliwość obejrzenia wyjątkowej kolekcji pamiątek siatkarskich.

Siatkówka 11 października 2019 4

SPS Volley Ostrołęka poznał rywali w IV lidze

SPS Volley Ostrołęka poznał rywali w IV lidze mazowieckiej siatkarzy. Drużyna z Ostrołęki wraca do ligowej rywalizacji, a rozgrywki zainauguruje już w najbliższą niedzielę w Warszawie.

Siatkówka 11 października 2019 0

Międzynarodowa siatkówka w Ostrołęce! Wystartował turniej Kurpie Volleyball (wideo, zdjęcia)

W hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce rozpoczął się w piątkowy poranek turniej "Kurpie Volleyball", organizowany przez stowarzyszenie o tej samej nazwie. Siatkarze i siatkarki w kategorii masters rywalizują o najwyższe cele. W akcji oglądać możemy reprezentantów siedmiu krajów.

Siatkówka 07 października 2019 13

Ostrołęcka siatkówka bez drużyny seniorek!

Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej opublikował terminarz III ligi mazowieckiej kobiet i wśród uczestników nie znajdziemy OTPS Nike Ostrołęka. Zarząd klubu zdecydował, że w tym roku uwaga zostanie skupiona na szkoleniu młodzieży i nie wystawi drużyny w rozgrywkach seniorskich. Zapytaliśmy, jakie są tego powody.

Siatkówka 06 października 2019 4

Zwycięski weekend Nike Ostrołęka! Wygrały kadetki i juniorki

Siatkarki OTPS Nike Ostrołęka mają za sobą bardzo udany weekend w rozgrywkach młodzieżowych. Zwyciężyły zarówno kadetki w I lidze mazowieckiej, jak i juniorki w II lidze mazowieckiej.

Siatkówka 02 października 2019 0

Młodziczki Nike zaczną sezon od drugiej ligi

Młodziczki OTPS Nike Ostrołęka wzięły udział w turnieju rozstawieniowym, po którym stało się jasne, od jakiej ligi rozpoczną zmagania w nowym sezonie. Podopieczne Dariusza Piersy wypadły dobrze i zagrają w II lidze mazowieckiej.

Siatkówka 29 września 2019 0

Zbliża się turniej Kurpie Volleyball. Zagrają ekipy z 7 krajów!

Siatkarskie emocje w wykonaniu mastersów w Ostrołęce są coraz bliżej. W dniach 11-12 października odbędzie się turniej Kurpie Volleyball organizowany przez stowarzyszenie o tej samej nazwie.

Siatkówka 28 września 2019 2

Kadetki OTPS Nike rozpoczęły sezon

Porażka i zwycięstwo - to bilans kadetek Nike Ostrołęka w pierwszych meczach sezonu 2019/20. Podopieczne Dariusza Werpachowskiego zmierzyły się z ekipami z Nowego Dworu Mazowieckiego i Nadarzyna.

Siatkówka 25 września 2019 4

Treningi siatkówki dla dziewcząt. Zaprasza OTPS Nike i Akademia Siatkówki

OTPS Nike Ostrołęka zaprasza dziewczęta z klas III-VI szkoły podstawowej do treningów w Akademii Siatkówki im. Arkadiusza Gołasia.

Siatkówka 18 września 2019 0

Szkolny turniej siatkówki w 14. rocznicę tragicznej śmierci Arkadiusza Gołasia [ZDJĘCIA]

„Na zawsze w Naszych Sercach...” - to przesłanie płynące z dorocznego szkolnego turnieju siatkówki organizowanego w rocznicę tragicznej śmierci Arkadiusza Gołasia. Młodzież uczestnicząc w sportowych zmaganiach oddaje w ten sposób cześć i kultywuje pamięć o wybitnym ostrołęczaninie.