SIATKÓWKA

Siatkówka 13 sierpnia 2019 0

Siatkarze UKS Olimp na obozie w Olsztynie (zdjęcia)

Siatkarze UKS Olimp Ostrołęka przebywają na obozie sportowym w Olsztynie, gdzie szlifują formę przed nadchodzącym sezonem.

Siatkówka 08 sierpnia 2019 4

EMG 2019: Kurpie Volleyball najlepsi w Turynie!

Siatkarze Kurpie Volleyball wzięli udział w European Masters Games w Turynie. Reprezentanci Kurpiowszczyzny spisali się doskonale, zdobywając złoty medal w kategorii +45.

Siatkówka 05 sierpnia 2019 5

Plażówka w Długim Kącie. Poznaj wyniki

W sobotnie popołudnie w Długim Kącie, gm. Lelis rozegrano turniej siatkówki plażowej.

Siatkówka 30 lipca 2019 0

Łomacz w kadrze narodowej na Memoriał Wagnera

Ostrołęczanin Grzegorz Łomacz znalazł się w 14-osobowym składzie reprezentacji Polski na Memoriał Huberta Wagnera, który będzie ostatnim sprawdzianem przed turniejem kwalifikacyjnym do igrzysk olimpijskich. W memoriale w Krakowie biało-czerwoni zmierzą się z Serbią, Brazylią i Finlandią.

Siatkówka 05 lipca 2019 0

Siatkarki Nike na obozie kadry Mazowsza

Dwie zawodniczki Nike Ostrołęka z rocznika 2005 przebywają obecnie na obozie kadry Mazowsza w Rybnie.

Siatkówka 27 czerwca 2019 1

Wychowanka Nike dołącza do wicemistrza Polski!

Wychowanka OTPS Nike Ostrołęka Paulina Bałdyga zasiliła wicemistrza Polski - Grot Budowlanych Łódź! Transfer ogłoszony został dziś.

Siatkówka 17 czerwca 2019 0

Kolejne powołania na turniej talentów!

Kolejna znakomita wiadomość z obozu OTPS Nike Ostrołęka. Na Ogólnopolski Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Elblągu pojechały aż trzy zawodniczki ostrołęckiego klubu. Do Martyny Werpachowskiej z rocznika 2005 dołączyły także kadetki - Sandra Zuśka i Wiktoria Sawicka.

Siatkówka 16 czerwca 2019 3

MP Oldbojów: Złoto i srebro - znakomity występ ostrołęckich siatkarzy!

Mistrzostwo i wicemistrzostwo Polski - to dorobek ostrołęckich oldbojów z zespołu Pyrys Bud Kurpie Volleyball Ostrołęka, którzy wzięli udział w siatkarskich Mistrzostwach Polski w Kędzierzynie-Koźlu.

Siatkówka 06 czerwca 2019 0

Martyna Werpachowska z powołaniem na Turniej Talentów!

Martyna Werpachowska, która jest uczennicą klasy sportowej w Szkole Podstawowej nr 6 oraz zawodniczką OTPS Nike Ostrołęka została powołana na Ogólnopolski Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Turniej odbędzie się w dniach 16-18 czerwca w Elblągu.

Siatkówka 02 czerwca 2019 0

Ostrołęczanki w czołówce Mistrzostw Mazowsza

Reprezentujące OTPS Nike Ostrołęka Klaudia Lendzioszek i Natalia Mierzejewska zajęły piąte miejsce w Mistrzostwach Mazowsza juniorek w siatkówce plażowej. Mistrzostwa rozgrywane były od 31 maja w Warszawie.

Siatkówka 27 maja 2019 0

MIMS: Siatkarze SP 5 ze srebrnymi medalami!

Siatkarze ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Ostrołęce zdobyli srebrny medal Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W meczu finałowym lepsi okazali się siatkarze SP 388 Warszawa.

Siatkówka 25 maja 2019 4

MIMS: Ostrołęccy siatkarze powalczą o medale!

Ostrołęccy siatkarze doskonale spisują się w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Dziś odnieśli komplet zwycięstw i jutro grają o medale.

Siatkówka 22 maja 2019 2

Siatkarki ZSZ 3 z sukcesem! Czas na mistrzostwa wojewódzkie

Zawodniczki ZSZ 3 w Ostrołęce zwyciężyły w Międzypowiatowych Mistrzostwach w piłce siatkowej dziewcząt i awansowały do finału wojewódzkiego. Ostrołęczanki w pokonanym polu zostawiły reprezentantki Wyszkowa, Czerwina, Nura, Karniewa i Zarąb.

Siatkówka 21 maja 2019 1

Kadra Mazowsza z brązem OOM. A w niej - M. Werpachowska

W hali MOSiR w Ostrowcu Świętokrzyskim zapadły ostateczne rozstrzygnięcia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w siatkówce dziewcząt. Brązowy medal zdobyła kadra Mazowsza - a wraz z nią Martyna Werpachowska z OTPS Nike Ostrołęka.

Siatkówka 21 maja 2019 1

Sukces młodych siatkarzy. Nie było na nich mocnych!

Młodzi siatkarze z Ostrołęki, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 i zawodnicy UKS Olimp Ostrołęka, wzięli udział w  Mistrzostwach Międzypowiatowych w piłce siatkowej chłopców. W dobrym stylu wywalczyli tam pierwsze miejsce.