zdjecie 4562

SIATKÓWKA

Siatkówka 16 stycznia 2022 0

Nastała moda na Volley [WIDEO, ZDJĘCIA]

Liczba kibiców na meczu juniorów w hali przy ul. Partyzantów w Ostrołęce mówi sama za siebie. Popyt na siatkówkę w Ostrołęce wciąż jest wysoki.

zdjecie 4562
Siatkówka 11 stycznia 2022 4

Volley wytrzymał presję. Wygrana po tie-breaku i awans do mazowieckiej elity

Juniorzy SPS Volley Ostrołęka zameldowali się w rozgrywkach I ligi mazowieckiej. Ostrołęczanie po emocjonującym meczu wygrali na wyjeździe z Plasem Warszawa 3:2. W pierwszym meczu w Ostrołęce padł taki sam wynik.

Siatkówka 08 stycznia 2022 2

Święto siatkówki w hali Gołasia! Turniej czwórek z Nike Ostrołęka [ZDJĘCIA]

60 meczów, w których udział wzięło 70 zawodniczek, a co złożyło się na 7,5 godziny gry w siatkówkę - to podsumowanie turnieju minisiatkówki "czwórek", jaki odbył się 8 stycznia 2022 r. w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Zwyciężyła ekipa Dębiny Nieporęt.

Siatkówka 07 stycznia 2022 5

Pięć setów emocji! Juniorzy SPS Volley Ostrołęka bliżej I ligi

Juniorzy SPS Volley Ostrołęka zapewnili kibicom sporo emocji w piątkowy wieczór. W meczu z Plasem Warszawa, który był też pojedynkiem... dwóch trenerów z Ostrołęki, drużyna gospodarzy wygrała 3:2 w hali im. Arkadiusza Gołasia.

Siatkówka 05 stycznia 2022 0

Sukces ostrołęckich siatkarzy! Juniorzy Volleya nie mieli sobie równych w II lidze

Najpierw komplet 8 zwycięstw w rundzie zasadniczej II ligi mazowieckiej, a później świetna gra w fazie play-off. Juniorzy SPS Volley Ostrołęka, podopieczni Dominika Zalewskiego, są w tym sezonie w znakomitej formie.

zdjecie 4562
Siatkówka 20 grudnia 2021 2

Młodziczki Nike Ostrołęka utrzymały się w III lidze

Młodziczki OTPS Nike Ostrołęka po raz kolejny utrzymały się w rozgrywkach III ligi na Mazowszu. Mimo słabego początku turnieju, podopieczne Urszuli Kosek pokazały charakter i zakończyły zmagania na trzecim miejscu, dającym pozostanie na trzecim poziomie w województwie.

Siatkówka 19 grudnia 2021 0

Kapitalne widowisko! Volley Ostrołęka wygrał z LEN Żyrardów!

Znakomite, pięciosetowe widowisko obejrzeli kibice, którzy przyszli do hali im. Arkadiusza Gołasia, by dopingować ostrołęcki Volley w meczu na szczycie III ligi z LEN Żyrardów. SPS Volley Ostrołęka nie zawiódł kibiców i pokonał rywala!

Siatkówka 17 grudnia 2021 0

Volley Ostrołęka kontra LEN Żyrardów. Ten mecz warto zobaczyć

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka rozpoczynają rundę rewanżową w III lidze. W najbliższą niedzielę ich rywalem będzie ŻSS LEN Żyrardów.

Siatkówka 12 grudnia 2021 0

Seria zwycięstw SPS Volley Ostrołęka przedłużona [TABELA]

Do czterech zwycięstw z rzędu przedłużyli swoją passę siatkarze SPS Volley Ostrołęka. Mecz wyjazdowy z WTS Warka zakończył się w trzech setach.

zdjecie 4562
Siatkówka 06 grudnia 2021 1

SPS Volley Ostrołęka: Kolejna wygrana w III lidze. Juniorzy zaczynają play-off

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka przedłużyli zwycięską passę w rozgrywkach III ligi. Ostrołęczanie zdobyli trzy punkty w meczu z Borem Regut i tym samym umocnili się w górnej części tabeli.  Są niepokonani już od trzech spotkań. Tymczasem, juniorzy Volleya zaczynają fazę play-off.

Siatkówka 06 grudnia 2021 0

Cenne trzy punkty kadetek Nike Ostrołęka

Kadetki OTPS Nike Ostrołęka mają za sobą pracowity weekend w I lidze mazowieckiej. Ostrołęczanki zagrały dwa mecze wyjazdowe: z jednego z nich przywiozły trzy punkty.

Siatkówka 03 grudnia 2021 0

Kolejne wyzwanie siatkarzy SPS Volley. Czy dobra passa jeszcze potrwa?

Przed siatkarzami SPS Volley Ostrołęka kolejne wyzwanie w rozgrywkach III ligi. W sobotę o godz. 19.00 w hali im. Arkadiusza Gołasia zmierzą się z drużyną Bór Regut.

Siatkówka 29 listopada 2021 2

Młodziczki Nike Ostrołęka z utrzymaniem w III lidze

27 listopada w Warszawie młodziczki OTPS Nike Ostrołęka walczyły w turnieju III ligi. Mimo osłabienia brakiem kapitan Julii Śledziewskiej, zawodniczki z Ostrołęki zaprezentowały się z dobrej strony.

Siatkówka 29 listopada 2021 0

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka pokazali klasę. Zwycięstwa seniorów i juniorów

To był znakomity weekend siatkarzy SPS Volley Ostrołęka. Seniorzy przywieźli 3 punkty z wyjazdowego meczu z Wisłą Płock, a juniorzy potwierdzili dominację w lidze, wygrywając ósmy mecz z rzędu.

Siatkówka 25 listopada 2021 1

Nie ma mocnych na juniorów Volleya

Wiele na to wskazuje, że juniorzy SPS Volley Ostrołęka zakończą rozgrywki w II lidze jako niepokonani. Rozegrali właśnie siódme spotkanie ligowe - i siódme wygrali. Został już im tylko ostatni mecz, z ostatnią drużyną w tabeli.

Siatkówka 23 listopada 2021 0

Rozgrywki młodziczek. Nike Ostrołęka z cennym utrzymaniem w lidze

20 listopada w Radomiu odbył się turniej ligowy młodziczek, w którym wystąpił drugi zespół Nike Ostrołęka. Drużyna prowadzona przez trenera Mirosława Górkę utrzymała się w VI lidze.

Siatkówka 21 listopada 2021 0

Volley niepokonany u siebie. Jest już czwarte miejsce (tabela)

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka są w tym sezonie niepokonani przed własną publicznością. To był kolejny mecz, w którym zgarnęli komplet punktów.

Siatkówka 14 listopada 2021 0

Cenny punkt SPS Volley, choć większa zdobycz była blisko (tabela)

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka mają za sobą piąte spotkanie w rozgrywkach III ligi. Tym razem ze stolicy wywieźli cenny punkt, wywalczony po niezwykle emocjonującym tie-breaku.

Siatkówka 08 listopada 2021 0

Volley wygrywa i wędruje w górę tabeli

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka odnieśli drugie zwycięstwo w rozgrywkach III ligi. Na własnym parkiecie podopieczni Arkadiusza Piasty okazali się lepsi od Zawkrza Mława.

Siatkówka 27 października 2021 2

Kolejne sprawdziany młodych siatkarek Nike Ostrołęka

Zespoły OTPS Nike Ostrołęka mają za sobą pracowity weekend. Młodziczki utrzymały się w III i VI lidze mazowieckiej, z kolei najmłodsze zawodniczki trenujące w klubie wzięły udział w turnieju "trójek".