SIATKÓWKA

Siatkówka 17 września 2019 2

Reaktywacja SPS Volley Ostrołęka. Zapowiadany powrót do IV ligi

O tym, że seniorska siatkówka męska jest w Ostrołęce potrzebna, nie trzeba nikomu przypominać. Okazuje się, że po braku emocji w poprzednim sezonie, w nowym możemy mieć kogo oglądać na parkietach. Plany reaktywacji ma bowiem SPS Volley Ostrołęka.

Siatkówka 16 września 2019 1

Minęło już 14 lat... 16 września 2005 roku odszedł Arkadiusz Gołaś

Mija 14 lat od śmierci jednego z najwybitniejszych sportowców w historii naszego miasta. Arkadiusz Gołaś zapisał się w pamięci nie tylko ostrołęczan, ale również kibiców z całej Polski, a nawet ze świata. Aż trudno uwierzyć, że to już tyle lat, jak Arka nie ma z nami...

Siatkówka 15 września 2019 0

Emocji nie zabrakło. Międzynarodowy turniej kadetek (zdjęcia)

Piętnaście drużyn z trzech krajów wystąpiło w Międzynarodowym Turnieju Kadetek w Ostrołęce. Imprezę sportową na wysokim poziomie już po raz szósty zorganizował klub OTPS Nike Ostrołęka.

Siatkówka 13 września 2019 2

Akademia Siatkówki im. A. Gołasia zaprasza na treningi

Akademia Siatkówki im. Arkadiusza Gołasia zaprasza chłopców z klas I-VI szkół podstawowych na treningi piłki siatkowej. Zajęcia odbywać się będą na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej nr 5.

Siatkówka 10 września 2019 0

Nie przegap! Międzynarodowy Turniej Kadetek. Zaprasza OTPS Nike

Najbliższy weekend w Ostrołęce upłynie pod znakiem siatkówki w wydaniu dziewcząt. Kadetki z trzech krajów przystąpią do rywalizacji w hali im. Arkadiusza Gołasia. W akcji zobaczymy 15 zespołów, w tym 2 z Ostrołęki - oczywiście reprezentujące OTPS Nike.

Siatkówka 09 września 2019 0

Kadetki Nike na podium Esperanto Cup

Kadetki OTPS Nike Ostrołęka w pierwszym turnieju po obozie sportowym zaprezentowały się z bardzo dobrej strony i stanęły na drugim stopniu podium podczas Esperanto Cup 2019.

Siatkówka 08 września 2019 4

Kurpie Volleyball i turniej w Ostrołęce. Już w październiku!

Klub Sportowy Kurpie Volleyball rozpoczął działalność w tym roku, a już organizuje duży turniej w Ostrołęce. Na parkiecie zobaczymy zawodników i zawodniczki z kategorii masters. Zawody już w październiku.

Siatkówka 07 września 2019 0

Młodziczki OTPS Nike na turnieju w Nadarzynie

Młodziczki OTPS Nike Ostrołęka wzięły udział w turnieju w Nadarzynie, który był elementem przygotowań do nowego sezonu.

Siatkówka 29 sierpnia 2019 1

Grzegorz Łomacz poza kadrą na Mistrzostwa Europy

Ostrołęczanin Grzegorz Łomacz nie znalazł się w reprezentacji Polski, która przygotowuje się na zbliżające się Mistrzostwa Europy. Selekcjoner reprezentacji Polski Vital Heynen twierdzi, że... było to zaplanowane.

Siatkówka 28 sierpnia 2019 1

Siatkarki OTPS Nike na obozie w Orzyszu

Siatkarki OTPS Nike Ostrołęka zakończyły dziś obóz w Orzyszu! To właśnie w tej miejscowości kolejny już raz szlifowały formę przed nadchodzącym sezonem. Nie brakowało ciężkich treningów, ale i relaksu.

Siatkówka 23 sierpnia 2019 1

Nie przegap! Polówka 2019 w Obierwi

Już w najbliższą sobotę w Obierwi odbędzie się Polówka 2019, czyli turniej piłki siatkowej na trawie organizowany przez stowarzyszenie Projekt Radomir. Warto tam być!

Siatkówka 13 sierpnia 2019 0

Siatkarze UKS Olimp na obozie w Olsztynie (zdjęcia)

Siatkarze UKS Olimp Ostrołęka przebywają na obozie sportowym w Olsztynie, gdzie szlifują formę przed nadchodzącym sezonem.

Siatkówka 08 sierpnia 2019 4

EMG 2019: Kurpie Volleyball najlepsi w Turynie!

Siatkarze Kurpie Volleyball wzięli udział w European Masters Games w Turynie. Reprezentanci Kurpiowszczyzny spisali się doskonale, zdobywając złoty medal w kategorii +45.

Siatkówka 05 sierpnia 2019 5

Plażówka w Długim Kącie. Poznaj wyniki

W sobotnie popołudnie w Długim Kącie, gm. Lelis rozegrano turniej siatkówki plażowej.

Siatkówka 30 lipca 2019 0

Łomacz w kadrze narodowej na Memoriał Wagnera

Ostrołęczanin Grzegorz Łomacz znalazł się w 14-osobowym składzie reprezentacji Polski na Memoriał Huberta Wagnera, który będzie ostatnim sprawdzianem przed turniejem kwalifikacyjnym do igrzysk olimpijskich. W memoriale w Krakowie biało-czerwoni zmierzą się z Serbią, Brazylią i Finlandią.