zdjecie 9895

SIATKÓWKA

Siatkówka 23 lipca 2021 0

Igrzyska olimpijskie: Mecze polskich siatkarzy. Transmisja TV i ONLINE

Grzegorz Łomacz to jedyny przedstawiciel Ostrołęki podczas letnich Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Jest on jednym z wybrańców Vitala Heynena w reprezentacji Polski w siatkówce. Biało-czerwoni zaliczani są do faworytów do złotego medalu na igrzyskach. Warto kibicować Polakom, a ostrołęccy kibice w szczególny sposób będą trzymać kciuki za naszego siatkarza.

zdjecie 9895
Siatkówka 16 lipca 2021 0

Ostrołęckie akcenty na Mistrzostwach Świata. Koniec drugiej fazy turnieju

Reprezentacja Polski juniorek nie zagra w półfinale Mistrzostw Świata U20 w siatkówce. Biało-czerwone, z ostrołęczanką Gabrielą Lendzioszek w składzie, w drugiej fazie turnieju zajęły 3. miejsce w grupie. W ostatnich grupowych meczach przegrały z Włoszkami oraz pokonały Dominikanę.

Siatkówka 15 lipca 2021 0

Los Steineros najlepsi w dzikich drużynach

Drużyna Los Steineros zwyciężyła w pierwszym turnieju dzikich drużyn w siatkówce organizowanym w ramach cyklu Sportowe Wakacje w Mieście.

Siatkówka 14 lipca 2021 0

MŚ U20: Polki zaczęły drugą rundę. Trudny mecz z Serbią

Reprezentacja Polski juniorek rozpoczęła drugą fazę turnieju Mistrzostw Świata U20 w siatkówce. Polki znalazły się po fazie grupowej w najlepszej ósemce turnieju, ale kolejny etap rozpoczęły od porażki 0:3 z Serbią. Na boisku zobaczyć można było wychowankę Nike Ostrołęka Gabrielę Lendzioszek.

Siatkówka 13 lipca 2021 0

Wychowanka Nike Ostrołęka na Mistrzostwach Świata. Kolejne mecze Polek

Reprezentacja Polski juniorek, z ostrołęczanką Gabrielą Lendzioszek w składzie, rozegrała kolejne dwa spotkania na Mistrzostwach Świata U20. 

zdjecie 9895
Siatkówka 10 lipca 2021 1

MŚ U20: Polki rozbiły Białoruś. Lendzioszek na boisku

Reprezentacja Polski U20 doskonale rozpoczęła Mistrzostwa Świata juniorek. Polki w belgijskim Kortijk pokonały Białoruś 3:0. Na boisku zameldowała się wychowanka Nike Ostrołęka Gabriela Lendzioszek.

Siatkówka 08 lipca 2021 0

Sportowe Wakacje w Mieście 2021. Siatkówka w hali i na plaży (zapisy)

Uczniowski Klub Sportowy Olimp i Miasto Ostrołęka zapraszają do skorzystania z wakacyjnych zajęć i turnieju siatkówki.

zdjecie 9895
Siatkówka 07 lipca 2021 1

Ostrołęczanin odchodzi z Legii Warszawa

Legia Warszawa poinformowała o ruchach kadrowych przed nowym sezonem: na razie o zawodnikach, którzy opuszczają pierwszoligowy zespół. Wśród nich znalazł się ostrołęczanin.

Siatkówka 04 lipca 2021 2

Ostrołęczanka jedzie na Mistrzostwa Świata. G. Lendzioszek w kadrze narodowej na turniej

Trener Wiesław Popik ogłosił skład reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata juniorek w siatkówce, które odbędą się od 9 do 18 lipca w Belgii i Holandii. Wśród powołanych jest ostrołęczanka, wychowanka OTPS Nike Ostrołęka Gabriela Lendzioszek.

zdjecie 9895
Siatkówka 26 czerwca 2021 0

Kurpiowski Piknik, czyli święto siatkówki w Lelisie (wideo, zdjęcia)

Po raz pierwszy w naszym regionie odbywa się Kurpiowski Piknik Siatkarski. To inicjatywa klubu KS Kurpie Volleyball, który już wcześniej organizował duże turnieje w Ostrołęce. Tym razem to impreza plenerowa: gry odbywają się na trawiastych boiskach na stadionie w Lelisie.

Siatkówka 25 czerwca 2021 1

Wychowanka Nike Ostrołęka w kadrze Polski. Czas na Mistrzostwa Świata

Reprezentacja Polski juniorek przygotowuje się do Mistrzostw Świata, które rozegrane zostaną w lipcu. W meczu sparingowym Polki pokonały Włoszki 3:2, a spory udział w tym zwycięstwie miała wychowanka Nike Ostrołęka Gabriela Lendzioszek.

Siatkówka 24 czerwca 2021 0

Ostrołęczanin Grzegorz Łomacz w reprezentacji Polski na igrzyska olimpijskie

Ostrołęczanin Grzegorz Łomacz będzie reprezentantem Polski podczas zbliżających się igrzysk olimpijskich w Tokio - zdecydował selekcjoner siatkarskiej kadry narodowej Vital Heynen. Znamy już częściowy skład kadry.

Siatkówka 01 czerwca 2021 0

Pracowity weekend OTPS Nike. Turniej "czwórek" i triumf w stolicy

30 maja w Płocku zawodniczki Nike Ostrołęki z rocznika 2008 wystąpiły w turnieju "czwórek". Zagrały dwie ekipy z ostrołęckiego klubu. Dzień wcześniej w Warszawie ich starsze koleżanki z klubu wygrały turniej Spring Spike 2021.

Siatkówka 30 maja 2021 0

Młodzi siatkarze UKS Olimp na Memoriale Florczaka. Cenny występ

W sobotę 29 maja w Wołominie odbył się VIII Memoriał Pułkownika Jarosława Florczaka w kategorii siatkarskich trójek. W zawodach wzięło udział 12 zespołów, w tym ekipy UKS Olimp Ostrołęka. Jak poszło chłopcom z Ostrołęki?

Siatkówka 26 maja 2021 0

Młodzi siatkarze walczyli w Mistrzostwach Mazowsza

Najmłodsi siatkarze UKS Olimp Ostrołęka mają za sobą zmagania w rozgrywkach finałowych Mistrzostw Mazowsza w minisiatkówce. "Dwójka" zajęła 10. miejsce w województwie, "czwórka" była 12.

Siatkówka 25 maja 2021 0

Takiej imprezy jeszcze nie było! W czerwcu siatkarski piknik z gwiazdami w Lelisie

Klub Sportowy Kurpie Volleyball oraz CK-BiS w Lelisie serdecznie zapraszają wszystkich pasjonatów siatkówki na Kurpiowski Piknik Piłki Siatkowej - Lelis 2021. Przygotowano wiele atrakcji!

Siatkówka 24 maja 2021 0

Paulina Bałdyga z nagrodą starosty ostrołęckiego

Wychowanka OTPS Nike Ostrołęka Paulina Bałdyga otrzymała nagrodę okolicznościową starosty ostrołęckiego Stanisława Kubła. W sezonie 2020/2021 siatkarka reprezentowała klub Grupa Azoty Chemik Police, z którym zdobyła Puchar Polski oraz mistrzostwo naszego kraju.

Siatkówka 24 maja 2021 0

Minisiatkówka: Drużyny Nike Ostrołęka w czołówce na Mazowszu

Czwarte i dziewiąte miejsce w kategorii "trójek" oraz dwunaste w "dwójkach" - to dorobek najmłodszych siatkarek Nike Ostrołęka w finale Mistrzostw Mazowsza w minisiatkówce.

Siatkówka 19 maja 2021 0

Mistrzyni Polski na treningu Akademii Siatkówki Nike

Wychowanka OTPS Nike Ostrołęka Paulina Bałdyga odwiedziła rodzinne strony. Aktualna mistrzyni Polski w barwach Chemika Police pojawiła się na treningu Akademii Siatkówki Nike, dając dobre rady najmłodszym ostrołęckim siatkarkom.

Siatkówka 16 maja 2021 1

Liga Narodów 2021. Heynen podał kadrę, jest ostrołęcki akcent

Trener siatkarskiej reprezentacji Polski Vital Heynen podał skład kadry na zbliżającą się Ligę Narodów. Jest w niej trzech rozgrywających, w tym ostrołęczanin Grzegorz Łomacz.