PIŁKA NOŻNA

Piłka nożna 27 lutego 2020

"Baw się sportem z APN" w Akademii Maluchów

Dzieci z Akademii Maluchów w Ostrołęce miały dziś okazję wziąć udział w pierwszych zajęciach z programu "Baw się sportem z APN" realizowanego przez Ostrołęcką Akademię Piłki Nożnej. Już teraz widać, że ta inicjatywa będzie cieszyć się sporym zainteresowaniem dzieci i da im sporo radości.

Piłka nożna 27 lutego 2020 3

Transfery. Ludwiczak i Jastrzębski zagrają w Narwi

Narew Ostrołęka jest aktywna na rynku transferowym, co potwierdzone zostało kolejnymi wzmocnieniami. W niebiesko-czerwonych barwach wiosną zagrają Piotr Ludwiczak i Dariusz Jastrzębski.

Piłka nożna 26 lutego 2020 7

Orzeł Sypniewo sięga po graczy Narwi. Wypożyczenie i transfer definitywny

Klub MZKS Narew Ostrołęka poinformował o transferze dwóch zawodników ostrołęckiego zespołu do Orła Sypniewo. Do klubu z A Klasy przenoszą się Daniel Dworecki i Daniel Dziczek.

Piłka nożna 25 lutego 2020 9

Liga okręgowa: Mazowsze Jednorożec wycofuje się z ligi

Drużynom Narwi Ostrołęka i KS CK Troszyn wiosną ubędzie jeden rywal w lidze okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Z ligi wycofuje się Mazowsze Jednorożec.

Piłka nożna 25 lutego 2020 0

Sukces młodej Rzekunianki. Wygrany turniej w Różanie

Młodzi piłkarze Rzekunianki Rzekuń znakomicie spisali się podczas turnieju dla rocznika 2011 w Różanie. Zwyciężyli bez porażki, a ich bilans bramkowy wyniósł 27:1.

Piłka nożna 24 lutego 2020 1

Futbol łączy! Zagrali dla Antosia Antośkiewicza

Po raz kolejny okazało się, że futbol potrafi połączyć wiele drużyn w szczytnym celu. Pełnym sukcesem zakończył się charytatywny turniej, w którym piłkarze zagrali dla Antosia Antośkiewicza. 

Piłka nożna 24 lutego 2020 3

KS CK Troszyn ogłasza ruchy kadrowe

Klub KS CK Troszyn, wicelider ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej, ogłosił swoje dotychczasowe transfery do klubu. Po stronie wzmocnień znalazło się czterech zawodników, z których kilku znamy już z występów w regionalnych klubach. Odchodzi trzech graczy.

Piłka nożna 22 lutego 2020 3

Dawid Janczyk w MKS Ciechanów. W marcu mecz w Ostrołęce

Były reprezentant Polski Dawid Janczyk został nowym zawodnikiem MKS Ciechanów - klubu z ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. W zespole MKS zagra do końca sezonu. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, już w marcu zobaczymy go na stadionie w Ostrołęce.

Piłka nożna 22 lutego 2020 2

Narew sparowała z trzecią drużyną IV ligi. Padł remis

Narew Ostrołęka zremisowała z Wissą Szczuczyn 1:1 w spotkaniu sparingowym, jakie rozegrano w piątek 21 lutego w Ostrołęce. Bramkę dla Narwi strzelił Przemysław Olesiński.

Piłka nożna 20 lutego 2020 6

Kibice pytają: Czy Narew wróci na stadion przy Witosa? Sprawdzamy!

Piłkarze Narwi Ostrołęka przygotowują się do rozgrywek ligi okręgowej w rundzie wiosennej. Wielu kibiców zastanawia się, gdzie niebiesko-czerwoni będą rozgrywać swoje spotkania. Spieszymy z wyjaśnieniem.

Piłka nożna 19 lutego 2020

Jantar Ostrołęka. Nabór uzupełniający do wszystkich roczników

Klub Sportowy Jantar Ostrołęka zaprasza dziewczęta do profesjonalnych treningów piłki nożnej. Nabór uzupełniający prowadzony jest dla wszystkich roczników.

Piłka nożna 18 lutego 2020 9

Piłkarz z doświadczeniem III-ligowym dołączył do Narwi. Będzie wypożyczony

MZKS Narew Ostrołęka nie zwalnia tempa w okienku transferowym i ogłasza kolejne wzmocnienie. Tym razem na zasadzie półrocznego wypożyczenia do Narwi dołączył Mateusz Mocarski. To młody piłkarz, ale z doświadczeniem III-ligowym.

Piłka nożna 17 lutego 2020 6

Kolejny transfer Narwi Ostrołęka. To młody skrzydłowy

MZKS Narew Ostrołęka nie zwalnia tempa na rynku transferowym i potwierdziła dziś kolejny transfer. Do lidera ligi okręgowej dołączył zawodnik występujący wiosną w IV lidze. To Filip Kiernozek z Korony Ostrołęka.

Piłka nożna 17 lutego 2020 1

Gminna Liga Halówki w Lelisie. Ostateczne rozstrzygnięcia (zdjęcia)

W niedzielę 16 lutego rozegrano ostatnią kolejkę Ligi Gminnej Piłki Nożnej Halowej w Lelisie. W trzytygodniowej rywalizacji uczestniczyło siedem drużyn. Zwyciężyła ekipa z Szafarni.

Piłka nożna 16 lutego 2020 1

Pierwszy sparing Jantarek i zwycięstwo z Fortami

Piłkarki Jantaru Ostrołęka rozegrały pierwszy mecz sparingowy w ramach przygotowań do wiosny w rozgrywkach III ligi. Ostrołęczanki pokonały w Łomży ekipę Fortów Piątnica.