PIŁKA NOŻNA

Piłka nożna 27 stycznia 2020 9

Powstanie Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce! Nabór do klasy piłkarskiej

Od roku szkolnego 2020/2021 w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 będzie możliwość nauki w klasie o profilu piłkarskim - dowiedział się portal eOstrołęka. Klasa prowadzona będzie w ramach Szkoły Mistrzostwa Sportowego, pierwszy nabór obejmował będzie chłopców z rocznika 2005.

Piłka nożna 26 stycznia 2020 2

Zimowe sparingi: Grali Narew, Troszyn i Bartnik

Drużyny piłkarskie z regionu rozpoczynają powrót do rytmu meczowego. Do rundy wiosennej jeszcze sporo czasu, ale zaczynają się sparingi. Pierwszy test-mecz rozegrały ekipy Narwi Ostrołęka i Bartnika Myszyniec, dwa spotkania sparingowe mają już za sobą piłkarze KS CK Troszyn.

Piłka nożna 24 stycznia 2020

Nabory do OTS Korona Ostrołęka. Roczniki 2012, 2013, 2014 i 2015!

OTS Korona Ostrołęka ogłasza nabór do drużyn młodzieżowych. Nabór uzupełniający prowadzony jest do roczników 2012 i 2013 (trenerem tych grup jest Michał Robaszkiewicz), a w rocznikach 2014/15 formowana będzie drużyna, którą poprowadzi trener Mateusz Turek. Zobaczcie szczegóły.

Piłka nożna 23 stycznia 2020 1

Młodzi piłkarze APN na turniejach pod balonem. Zobaczcie ZDJĘCIA

Zawodnicy Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej z rocznika 2012 wzięli udział w silnie osadzonych turniejach Talent Cup i Irzyk Cup w Warszawie. Zajęli tam 8. i 9. miejsce, ale to nie wynik był najważniejszy. Zobaczcie naszą fotorelację z turnieju.

Piłka nożna 22 stycznia 2020 6

Miłosz Skowronek w kadrze narodowej U15! To były gracz Kurpika Kadzidło i APN Ostrołęka

Były zawodnik Kurpika Kadzidło i Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej Miłosz Skowronek został powołany do reprezentacji Polski do lat 15. Konsultacja odbędzie się w dniach 2-6 lutego w Siedlcach. Skowronek to obecnie zawodnik białostockiej Jagiellonii.

Piłka nożna 20 stycznia 2020 1

Turniej oldbojów w Chudku. Zagrało siedem zespołów (zdjęcia)

W niedzielę 19 stycznia 2020 roku w hali sportowej w Chudku, gm. Kadzidło odbył się halowy turniej piłki nożnej dla oldbojów. Weterani piłki nożnej rozegrali mecze w systemie każdy z każdym.

Piłka nożna 17 stycznia 2020 21

Historyczna chwila! Ostrołęckie kluby łączą siły. Podpisano porozumienie

W Urzędzie Miasta Ostrołęki doszło dziś do sfinalizowania porozumienia trzech ostrołęckich klubów piłkarskich - Narwi, Korony i APN. To historyczna chwila, na którą kibice czekali od dawna.

Piłka nożna 16 stycznia 2020 1

Świetny występ! Młodziczki KS Jantar wygrały turniej w Białymstoku

Duży sukces młodziczek Jantaru Ostrołęka. Młode piłkarki z naszego miasta zwyciężyły w silnie obsadzonym turnieju w Białymstoku, organizowanym przez miejscowy klub Włókniarz.

Piłka nożna 16 stycznia 2020 3

Plebiscyt "Piłki Nożnej": Ostrołęczanin z nominacją do nagrody Pierwszoligowca Roku!

Wychowanek Narwi Ostrołęka Łukasz Grzeszczyk został nominowany do nagrody Pierwszoligowca Roku w plebiscycie tygodnika "Piłka Nożna". To ogromne wyróżnienie i historyczna szansa, by to właśnie ostrołęczanin odebrał nagrodę dla najlepszego zawodnika zaplecza Ekstraklasy.

Piłka nożna 12 stycznia 2020 4

Piłkarze zagrali dla WOŚP! Zwyciężyła Rzekunianka (wideo, zdjęcia)

W 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy włączyli się piłkarze, którzy rywalizowali dziś w turnieju "Gramy z Orkiestrą" w hali im. Arkadiusza Gołasia. Zwyciężyła Rzekunianka Rzekuń.

Piłka nożna 11 stycznia 2020 5

Owocne rozmowy Korony, APN i Narwi. "Wypracowano model współpracy"

Na takie wiadomości kibice piłkarscy czekają z niecierpliwością - kluby OTS Korona Ostrołęka, MZKS Narew Ostrołęka i Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej porozumiały się co do współpracy w zakresie szkolenia młodzieży w naszym mieście. Był to kolejny etap rozmów, który ma doprowadzić do historycznego sojuszu dla dobra ostrołęckiego futbolu.

Piłka nożna 10 stycznia 2020 15

Kibice Narwi Ostrołęka wybrali jedenastkę dekady! ZOBACZ

Kibice MZKS Narew Ostrołęka w internetowym głosowaniu na oficjalnej stronie internetowej wybrali "jedenastkę dekady", czyli najlepszych piłkarzy występujących w niebiesko-czerwonych barwach w latach 2010-2019. Kto znalazł się w tym zaszczytnym gronie?

Piłka nożna 08 stycznia 2020 8

Xavier Dąbkowski doceniony przez Legię Warszawa

Każdy kto widział w akcji Xaviera Dąbkowskiego, ten wie, że młody piłkarz Korony Ostrołęka posiada niezwykły talent. Zauważyła to też warszawska Legia, która zaprosiła młodego piłkarza na treningi. Ostrołęczanin zagrał na turnieju w swoim stylu, zdobywając wyróżnienie!

Piłka nożna 08 stycznia 2020 3

Narwianie wznowili treningi

Piłkarze Narwi Ostrołęka rozpoczęli treningi przygotowawcze do rundy wiosennej w lidze okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Cel może być tylko jeden - utrzymanie pozycji lidera i awans do IV ligi.

Piłka nożna 05 stycznia 2020 0

Kiedyś to było: Zimowy obóz Narwi Ostrołęka

Był kiedyś taki czas, gdy ostrołęccy piłkarze do rozgrywek IV ligi mazowieckiej przygotowywali się... w Sudetach. W naszych wspomnieniach wracamy do czasów, gdy Narew pozyskała dużego sponsora tytularnego, a to owocowało sporą namiastką profesjonalizacji. Niewiele klubów mogło pozwolić sobie na taki luksus.