zdjecie 9895

PIŁKA NOŻNA

Piłka nożna 23 lipca 2021 7

Wzmocnienie środka pola. Z ligi niemieckiej do Narwi Ostrołęka

Mateusz Małkiewicz to kolejny zawodnik, który związał się umową z Narwią Ostrołęka. Środkowy pomocnik ostatnio występował w lidze niemieckiej.

zdjecie 9895
Piłka nożna 23 lipca 2021 0

"Wakacje na Orliku" w Ostrołęce. Trwają zapisy

Future is Now, Ministerstwo Kultury i Dziedzctwa Narodowego oraz Miasto Ostrołęka zapraszają do uczestnictwa w projekcie "Wakacje na Orliku". Wydarzenia będą odbywać się na orliku na os. Stacja przy Szkole Podstawowej nr 3.

Piłka nożna 21 lipca 2021 6

Spora publika i 5 goli. Narew wygrała sparing z Kurpikiem

W swoim drugim sparingu w ramach przygotowań do sezonu w IV lidze mazowieckiej drużyna Narwi Ostrołęka wygrała z Kurpikiem Kadzidło 3:2. Mecz, choć był to tylko sparing i grany był w środku tygodnia, zgromadził wielu kibiców.

Piłka nożna 21 lipca 2021 1

Sparingi: Pierwsze test-mecze ekip z powiatu ostrołęckiego

Drużyny z powiatu ostrołęckiego mają za sobą pierwsze mecze sparingowe w ramach przygotowań do nowego sezonu. Czwartoligowy KS CK Troszyn wygrał 3:2 z III-ligową Wissą Szczuczyn, z kolei ULKS Ołdaki (beniaminek A-Klasy) wygrał z GKS Łyse 5:0.

Piłka nożna 21 lipca 2021 0

Orz Goworowo zaczął przygotowania. W planach 7 sparingów

Orz Goworowo rozpoczął przygotowania do sezonu 2021/22 w B Klasie ostrołęckiej. Drużyna z powiatu ostrołęckiego poinformowała, z kim będzie sparować.

zdjecie 9895
Piłka nożna 20 lipca 2021 4

Narew wzmacnia defensywę. Kolejny transfer sfinalizowany

Narew Ostrołęka dopięła na ostatni guzik kolejny transfer przed sezonem 2021/22. Do niebiesko-czerwonych dołączył 21-letni obrońca, występujący w przeszłości w klubach Mazowsza i Podlasia.

Piłka nożna 18 lipca 2021 2

Polki szóstą drużyną świata. Z ostrołęczanką w składzie

Reprezentacja Polski juniorek w siatkówce została szóstą drużyną świata. W składzie biało-czerwonych na turniej w Belgii i Holandii była wychowanka Nike Ostrołęka Gabriela Lendzioszek. 

zdjecie 9895
Piłka nożna 17 lipca 2021 0

Sparingi: Narew Ostrołęka lepsza od Ruchu

Narew Ostrołęka wygrała z Ruchem Wysokie Mazowieckie 2:1 w pierwszym meczu sparingowym w ramach przygotowań do rozgrywek IV ligi. 

Piłka nożna 17 lipca 2021 6

Puchar Polski COOZPN: Pary pierwszej rundy

11 sierpnia rusza nowa edycja Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. W pierwszej rundzie w akcji zobaczymy jeden zespół z Ostrołęki oraz trzy ekipy z powiatu ostrołęckiego.

zdjecie 9895
Piłka nożna 17 lipca 2021 2

Nowy sezon w okręgówce i A Klasie. Kiedy startują rozgrywki?

Poznaliśmy już terminarze rozgrywek ligi okręgowej i A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej w sezonie 2021/22. Podobnie jak w poprzednich rozgrywkach, od sierpnia będzie można obserwować w akcji wiele lokalnych ekip.

Piłka nożna 16 lipca 2021 0

Terminarz IV ligi: Narew i Troszyn zaczną u siebie

W sierpniu startują rozgrywki IV ligi mazowieckiej z udziałem Narwi Ostrołęka i KS CK Troszyn. Znamy już terminarz rozgrywek: na start obie lokalne ekipy zagrają mecze u siebie.

Piłka nożna 16 lipca 2021 10

Znani i lubiani gratulują Narwi (wideo)

W mediach społecznościowych Narwi Ostrołęka pojawiło się nagranie z gratulacjami za awans do IV ligi. Na filmie widzimy, jak kilka znanych postaci polskiego futbolu i dziennikarstwa sportowego gratuluje niebiesko-czerwonym promocji do wyższej ligi.

Piłka nożna 14 lipca 2021 1

KS Jantar ogłasza: "Hit transferowy stał się faktem". Magdalena Dąbrowska w ekipie wicemistrza Polski

Hit transferowy stał się faktem - ogłosił Klub Sportowy Jantar Ostrołęka, którego piłkarki świętowały niedawno awans do III ligi. Magdalena Dąbrowska, która była ważnym ogniwem mistrzowskiego zespołu, przenosi się do ekipy wicemistrza Polski UKS SMS Łódź.

Piłka nożna 14 lipca 2021 22

Paweł Dzbeński w Narwi. Ostrołęcki klub nie zwalnia transferowego tempa

Narew Ostrołęka pozyskała  kolejnego piłkarza przed sezonem 2021/22. Umową z ostrołęckim klubem związał się Paweł Dzbeński. To już czwarty transfer Narwi w tym okienku, a trzeci na kierunku Troszyn - Ostrołęka. Ostrołęcki klub wyrasta na lidera, jeżeli chodzi o aktywność na rynku transferowym w obecnym okienku.

Piłka nożna 14 lipca 2021 5

IV liga: Narew i Troszyn poznali rywali. Zagrają w gr. północnej

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn poznali rywali w nadchodzącym sezonie IV ligi mazowieckiej. Obie drużyny trafiły do grupy północnej. Oprócz derbów regionu, czeka nas też wiele interesujących pojedynków.

Piłka nożna 13 lipca 2021 16

Z Troszyna do Ostrołęki. Marcin Kraska zagra w Narwi

To już trzeci transfer ostrołęckiej Narwi przed sezonem 2021/22. Do niebiesko-czerwonych dołączył pomocnik Marcin Kraska, występujący ostatnio w KS CK Troszyn.

Piłka nożna 13 lipca 2021 0

KS CK Troszyn: Cztery sparingi przed nowym sezonem

KS CK Troszyn podał oficjalnie plan przygotowań do nowego sezonu w IV lidze mazowieckiej. Drużyna z powiatu ostrołęckiego będzie prowadzona przez nowego szkoleniowca Michała Złotkowskiego.

Piłka nożna 11 lipca 2021 9

Polski Ład pomoże przy przebudowie stadionu?

Jeden z miejskich radnych dopytywał podczas piątkowej sesji, jak mają się sprawy związane z przebudową stadionu w Ostrołęce. Okazuje się, że prezydent miasta liczy na... Polski Ład.

Piłka nożna 09 lipca 2021 13

Kolejny transfer: Maciej Staszczuk w Narwi Ostrołęka

Maciej Staszczuk w najbliższym sezonie zagra w Narwi Ostrołęka - poinformował klub. To ofensywny zawodnik, który w ostatnim sezonie reprezentował KS CK Troszyn.

Piłka nożna 08 lipca 2021 22

Karuzela transferowa ruszyła! Do Narwi dołączył zawodnik z przeszłością w I lidze

Narew Ostrołęka ogłosiła już pierwszy transfer przed nowym sezonem, który niebiesko-czerwoni rozegrają w IV lidze mazowieckiej. Zawodnikiem ostrołęckiego klubu został Damian Gałązka, ostatnio grający w ekipie Nadnarwianki Pułtusk.