zdjecie 2502

PIŁKA NOŻNA

Piłka nożna 26 stycznia 2021 3

Sparingi. Pierwsze starcia Narwi i Troszyna

Dwie drużyny Narwi Ostrołęka oraz KS CK Troszyn mają już za sobą pierwsze sparingi w ramach przygotowań do rozgrywek ligowych w rundzie wiosennej. Jeden mecz zakończył się bezbramkowo, w pozostałych padło wiele goli.

zdjecie 2502
Piłka nożna 23 stycznia 2021 0

Puchar Polski MZPN. KS CK Troszyn zna rywala

KS CK Troszyn poznał pierwszego rywala w Pucharze Polski na szczeblu MZPN. Przeciwnikiem drużyny trenera Marcina Truszkowskiego w rundzie przedswstępnej będzie Wisła II Płock.

Piłka nożna 23 stycznia 2021 8

Sparing i transfer. Narew Ostrołęka nie próżnuje

W sobotę 23 stycznia na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Ostrołęce serię sparingów w ramach przygotowań do rundy wiosennej rozpoczęli piłkarze Narwi Ostrołęka. Na początek zremisowali z czwartoligowcem. W meczu wystąpił nowy nabytek Narwi - napastnik Kamil Jagielski.

Piłka nożna 22 stycznia 2021 2

Liga okręgowa. Ciechanów-Ostrołęka konta Radom w barażach

Wicemistrz ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej w barażu o awans do IV ligi zagra z wicemistrzem okręgówki radomskiej. Obecnie barażowe miejsce zajmuje ostrołęcka Narew.

Piłka nożna 21 stycznia 2021 5

Przyjemniej będzie siedzieć na ławie

Zawodnicy, którzy nie załapią się do wyjściowego składu w meczach rozgrywanych na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Witosa w Ostrołęce, będą siedzieć na ławce rezerwowych w bardziej komfortowych warunkach. Ławki, które prosiły się o remont, przeszły rewitalizację.

zdjecie 2502
Piłka nożna 19 stycznia 2021 0

Kasa na sport w Ostrołęce. Ostatni moment na złożenie wniosku

To już ostatnie dni na składanie przez ostrołęckie kluby i stowarzyszenia sportowe ofert w konkursie na realizację zadań publicznych w 2021r. z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej. Do podziału jest 1,5 mln zł.

Piłka nożna 18 stycznia 2021 6

B Klasa. Nabór do drużyny Narew II Ostrołęka

Druga drużyna Narwi Ostrołęka, występująca w B Klasie, powróciła do treningów i czeka na zawodników, którzy chcieliby dołączyć do ekipy. Sprawdzian dla nowych graczy zaplanowano na 24 stycznia, wtedy odbędzie się gierka z juniorami APN Narew.

zdjecie 2502
Piłka nożna 17 stycznia 2021 1

Korona Ostrołęka zachęca: Zostań trenerem piłki nożnej

Korona Ostrołęka poszukuje osób chętnych do pracy z młodzieżą. Ogłoszenie dla osób, które chętne byłyby do wzięcia udziału w kursie trenerskim, pojawiło się w klubowych mediach społecznościowych.

Piłka nożna 15 stycznia 2021 7

Nasi strzelają w Fortuna I lidze. Dobra jesień ostrołęczan

W rundzie jesiennej piłkarskiej Fortuna I ligi udane występy zaliczyli dwaj ostrołęczanie. Mateusz Żebrowski i Łukasz Grzeszczyk pokazali, że są silnymi punktami swoich zespołów.

zdjecie 2502
Piłka nożna 15 stycznia 2021 0

Trenuj w Kurpiowskiej Akademii Sportowej. Nabór rocznika 2015-2016

Kurpiowska Akademia Sportowa prowadzi nabór do drużyny piłki nożnej dla rocznika 2015-16. Najmłodsza drużyna KAS będzie prowadzona przez trenera Adama Szubę.

Piłka nożna 13 stycznia 2021 1

Futbol przegrał z epidemią

Turniej Aldo Cup, który corocznie odbywał się w Myszyńcu, w tym roku nie dojdzie do skutku. Poinformowano o jego odwołaniu.

Piłka nożna 13 stycznia 2021 3

Narew rozpoczęła treningi. Testowany napastnik

Obie drużyny Narwi Ostrołęka rozpoczęły treningi przed rundą wiosenną rozgrywek ligi okręgowej i B Klasy. Na zajęciach pojawił się pierwszy testowany zawodnik - napastnik, występujący poprzednio w kilku mazowieckich klubach.

Piłka nożna 11 stycznia 2021 2

Kiedyś to było: "Dwie wieże" na stoperze. Postrach rywali Narwi

Sudy Ozuah (189 cm) i Rafał Chmielewski (201 cm) to jedna z najbardziej charakterystycznych par stoperów Narwi Ostrołęka, jaka występowała przy Witosa w XXI wieku. W sezonie 2005/06 ten duet zapewniał sporo bramek, także po... rzutach z autu.

zdjecie 2502
Piłka nożna 05 stycznia 2021 13

Mariusz Marczak odchodzi z Narwi Ostrołęka!

Mariusz Marczak odchodzi z ostrołęckiej Narwi. Klub poinformował o pożegnaniu się z niespełna 38-letnim pomocnikiem, który w poprzednim i obecnym sezonie był czołową postacią niebiesko-czerwonych.

Piłka nożna 04 stycznia 2021 5

Kurpiowska Akademia Sportowa. Nowy trener w sztabie szkoleniowym

Trener Adam Szuba z Łomży dołączył do sztabu trenerskiego Kurpiowskiej Akademii Sportowej.

Piłka nożna 04 stycznia 2021 4

Pierwszy zimowy transfer. Narew sięgnęła po Drężewskiego

Narew Ostrołęka ogłosiła dziś pierwszy transfer w zimowej przerwie sezonu 2020/21. Zawodnikiem niebiesko-czerwonych został dobrze znany ostrołęckim kibicom Damian Drężewski.

Piłka nożna 03 stycznia 2021 25

Z Myszyńca do Barczewa. Trener Rogowski zmienia pracę

Radosław Rogowski nie jest już trenerem Aldo Bartnika Myszyniec. Od rundy wiosennej poprowadzi zespół Pisy Barczewo w IV lidze warmińsko-mazurskiej.

Piłka nożna 02 stycznia 2021 35

Zmiana prezesa w Bartniku Myszyniec. Staszewski zrezygnował

Sebastian Staszewski zrezygnował z funkcji prezesa klubu Aldo Bartnik Myszyniec - poinformował klub. Rezygnacja ma związek z licznymi obowiązkami zawodowymi. Nowe władze klubu mamy poznać wkrótce.

Piłka nożna 24 grudnia 2020 1

Święty Mikołaj odwiedził piłkarzy APN Ostrołęka [ZDJĘCIA]

Ostatnie w tym roku treningi wychowanków Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej zakończyły się niespodziewaną wizytą Świętego Mikołaja.

Piłka nożna 22 grudnia 2020 0

B klasa ostrołęcka. Plan sparingów Narwi II Ostrołęka

Piłkarze Narwi II Ostrołęka, którzy w kwietniu powrócą na boiska B Klasy ostrołęckiej, poznali rywali sparingowych w ramach przygotowań do rundy wiosennej.