PIŁKA NOŻNA

Piłka nożna 21 sierpnia 2019 2

Puchar Polski: Pewny awans Narwi Ostrołęka. Zwycięstwo w Różanie (wideo, zdjęcia)

Piłkarze Narwi Ostrołęka wywalczyli awans do trzeciej rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Niebiesko-czerwoni wygrali w środę w Różanie 2:0.

Piłka nożna 21 sierpnia 2019 0

Zbiórka sprzętu sportowego dla dzieci w Afryce. Pomóż!

Future is Now i fundacja Keepers Foudation organizują zbiórkę sprzętu sportowego dla dzieci z Afryki. Chęć oddania sprzętu można zgłaszać do klubu Future is Now z Rzekunia. Można go też przynieść 31 sierpnia na stadion w Ostrołęce, gdzie wówczas odbędzie się impreza "Pokonaj Mistrza".

Piłka nożna 20 sierpnia 2019 5

Z APN Ostrołęka do Jagiellonii. Transfery młodych talentów

Aleksander Borkowski i Adam Zięba przechodzą z APN Ostrołęka do Jagiellonii Białystok. Młode talenty z Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej zostały dostrzeżone przez jeden z najlepszych klubów w kraju, słynący ze szkolenia młodzieży.

Piłka nożna 19 sierpnia 2019 0

Grała IV liga, okręgówka i A Klasa. Zobacz wyniki

Drużyny z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego mają za sobą kolejne mecze ligowe. Poniżej komplet wyników IV ligi, ligi okręgowej i A Klasy z minionego weekendu.

Piłka nożna 19 sierpnia 2019 0

Rzekunianka przegrała w lidze, ale awansuje w Pucharze Polski

Rzekunianka Rzekuń przegrała z KS Wąsewo 1:4 na inaugurację rozgrywek A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Na pocieszenie, piłkarze z Rzekunia mogą przyjąć wiadomość z okręgowego Pucharu Polski, gdzie bez gry wywalczą awans do kolejnej rundy.

Piłka nożna 19 sierpnia 2019 2

B Klasa: Kolejne transfery ULKS i Świtu

W B Klasie ostrołęckiej trwa jeszcze okres przygotowawczy do nowego sezonu, a dla klubów to okazja do dokonywania ostatnich transferów. Kolejne transfery ogłosiły kluby ULKS Ołdaki i Świt Baranowo.

Piłka nożna 18 sierpnia 2019 1

Rozgrywki ligowe: Wygrana Troszyna, remis Aldo Bartnika

Drużyny z powiatu ostrołęckiego rywalizują w rozgrywkach ligowych. Wczoraj swoje mecze rozegrały ekipy KS CK Troszyn (liga okręgowa) i Aldo Bartnik Myszyniec (A Klasa).

Piłka nożna 17 sierpnia 2019 13

Liga okregowa. Trzy punkty Narwi Ostrołęka w Ciechanowie

Narew Ostrołęka pokonała MKS Ciechanów 1:0 w meczu 2. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Trzy punkty zapewnił Narwi Kamil Jastrzębski.

Piłka nożna 17 sierpnia 2019 5

IV liga: Historia się powtórzyła. Korona Ostrołęka prowadziła, ale przegrała

Piłkarzom Korony Ostrołęka nie udał się wyjazd do Ożarowa Mazowieckiego na mecz z miejscową Ożarowianką. Powtórzył się scenariusz z pierwszego meczu - Korona do przerwy prowadziła 1:0, ale przegrała 1:2.

Piłka nożna 17 sierpnia 2019 6

ULKS Ołdaki wzmacnia ofensywę. To już czwarty transfer

Z Kurpika Kadzidło do ULKS Ołdaki - w tym kierunku powędrował napastnik Łukasz Staśkiewicz. B-Klasowy klub z gminy Rzekuń poinformował o pozyskaniu tego gracza.

Piłka nożna 17 sierpnia 2019 0

Świt Baranowo ogłasza transfery. Zostaje Dulewicz, przychodzi Brodowski

Świt Baranowo nadchodzący sezon spędzi w rozgrywkach B Klasy ostrołęckiej. Drużyna z powiatu ostrołęckiego powoli kompletuje kadrę przed nowym sezonem. Wiadomo, że w ekipie Świtu zagrają na pewno Eryk Brodowski i Daniel Dulewicz.

Piłka nożna 16 sierpnia 2019 4

Z Legii do Motoru. Młody talent z naszego regionu już w nowych barwach

Pochodzący z naszego regionu młody piłkarz Bartosz Rymek został wypożyczony z Legii Warszawa do Motoru Lublin.

Piłka nożna 15 sierpnia 2019 0

Liga okręgowa. Inauguracyjna wygrana KS CK Troszyn

Drużyna KS CK Troszyn w dobrym stylu zainaugurował rozgrywki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Drużyna prowadzona przez Marcina Truszkowskiego pokonała w Płońsku miejscową Akademię Futbolu 2:0.

Piłka nożna 14 sierpnia 2019 12

Liga okręgowa. Dobre widowisko! Narew zremisowała ze Żbikiem (wideo, zdjęcia)

Piłkarze Narwi Ostrołęka zdobyli pierwszy punkt w rozgrywkach ligi okręgowej w sezonie 2019/20. Na inaugurację kibice obejrzeli dobre widowisko, niebiesko-czerwoni podzielili się punktami ze Żbikiem Nasielsk.

Piłka nożna 14 sierpnia 2019 17

IV liga. Korona ambitnie, ale bez punktów na inaugurację (wideo, zdjęcia)

Przebudowany zespół Korony Ostrołęka od porażki rozpoczął nowy sezon w IV lidze mazowieckiej. Ostrołęczanie przegrali dziś z Mazovią Mińsk Mazowiecki 1:2, ale napędzili trochę strachu drużynie przyjezdnej.