PIŁKA NOŻNA

Piłka nożna 28 maja 2020 6

Letni obóz piłkarski dla dzieci. Zaprasza Kurpiowska Akademia Sportowa

Kurpiowska Akademia Sportowa zaprasza wszystkie dzieci urodzone w rocznikach 2011-2014 na obóz piłkarski, który zaplanowano w dniach 10-15 sierpnia. Zaprezentowano już plan obozu, a więcej szczegółowych informacji można uzyskać u trenerów.

Piłka nożna 27 maja 2020 15

Narew Ostrołęka o propozycji MZPN: "Skandaliczne działania". KOMUNIKAT KLUBU

Zarząd Narwi Ostrołęka odniósł się do propozycji Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej dotyczącego kontynuowania rozgrywek sezonu 2019/20 z udziałem czterech najlepszych zespołów okręgówki, co miałoby być "z duchem sportu". Ostrołęcki klub uważa, że to bardziej "duch absurdu". 

Piłka nożna 27 maja 2020

Nie żyje Daniel Domurat

W wieku 32 lat zmarł Daniel Domurat, były piłkarz Aldo Bartnika Myszyniec. Od kilku lat walczył z ciężką chorobą.

Piłka nożna 27 maja 2020 7

Zaskakująca decyzja MZPN w sprawie IV ligi i okręgówki. "Z duchem sportu"

W warunkach wymuszonych przez pandemię, we wtorek 26 maja br. na terenie obiektu MOSiR w Ząbkach obradował zarząd Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej w celu podjęcia kluczowych postanowień dotyczących zakończenia sezonu 2019/20. Decyzje, które zapadły, są doprawdy zaskakujące.

Piłka nożna 24 maja 2020 0

Walne zgromadzenie delegatów COOZPN przełożone bezterminowo

W związku z pandemią koronawirusa już dwukrotnie przekładano termin walnego zgromadzenia sprawozdawczo-wyborczego w Ciechanowsko-Ostrołęckim Okręgowym Związku Piłki Nożnej. Ostatnią uchwałą zrobiono to bezterminowo.

Piłka nożna 22 maja 2020 11

Aldo Bartnik Myszyniec: "Jak przyjemnie zagrać w piłkę"

"Jak przyjemnie zagrać w piłkę" - tak rozpoczyna się relacja Aldo Bartnika Myszyniec ze wznowienia zajęć po przerwie związanej epidemią koronawirusa. Piłkarze z Myszyńca mają już za sobą pierwszy sparing - wewnętrzny.

Piłka nożna 21 maja 2020 0

Jantarki wróciły do treningów. Zobacz WIDEO

Piłkarki Jantaru Ostrołęka już trenują po przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa. Treningi rozpoczęły już zarówno seniorki, jak i młodziczki, a w klubowych social mediach pojawiły się już ujęcia z zajęć wykonane... dronem.

Piłka nożna 20 maja 2020 10

MZKS Narew Ostrołęka przed nowym sezonem. Treningi, sparingi, transfery

Piłkarze Narwi Ostrołęka rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu, który - wszystko na to wskazuje - rozegrają w IV lidze po tym, jak sezon 2019/20 zakończy się przedwcześnie z powodu epidemii koronawirusa. Narwianie nie próżnują i już trenują, mają zaplanowane sparingi, a zarząd klubu intensywnie myśli o transferach.

Piłka nożna 16 maja 2020 2

MZPN zakończy sezon, a później... Jaka będzie IV liga? Media o zaskakującej koncepcji

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej do 25 maja podejmie decyzję o zakończeniu sezonu rozgrywkowego 2019/20. Jeżeli wybrany zostanie wariant z awansami, ale bez spadków, do IV ligi awansuje Narew Ostrołęka. I tu ciekawostka - jedna z gazet podała możliwy wariant organizacji IV ligi w przyszłym sezonie.

Piłka nożna 14 maja 2020 6

Powrót na boisko po 58 dniach. Świt Baranowo trenuje

Po 58 dniach bez treningów, do zajęć sportowych wróciła drużyna B-Klasowego Świtu Baranowo. Jak wyglądały pierwsze treningi po dłuższej przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa?

Piłka nożna 08 maja 2020 0

Pełne zaangażowanie! Tak w czasie epidemii trenują piłkarze APN (wideo)

Młodzi piłkarze z Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej nie zasypują gruszek w popiele i w czasie epidemii korzystają z okazji do treningu indywidualnego. Ich popisy regularnie trafiają na facebookową stronę klubu. Zobaczcie, jak trenuje APN.

Piłka nożna 07 maja 2020 11

Narew Ostrołęka: Awans do IV ligi niemal pewny. Pozostało podjęcie uchwały

Podjęta została decyzja w sprawie zakończenia sezonu piłkarskiego w niższych klasach rozgrywkowych. Drużyny, które są na miejscach premiowanych awansem, uzyskają promocję do wyższych lig. Wśród nich jest ostrołęcka Narew. Do nadania tej decyzji oficjalnego statusu pozostaje już tylko podjęcie stosownej uchwały przez działaczy.

Piłka nożna 06 maja 2020 1

APN Ostrołęka w gotowości. Kiedy powrót do treningów?

Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej poinformowała, że  jest w każdej chwili gotowa do organizacji zajęć treningowych na nowo. "Zajęcia zostaną zorganizowane w odpowiedni sposób, tak aby spełniać wszelkie nakazane reguły bezpieczeństwa" - informuje akademia.

Piłka nożna 05 maja 2020 10

Korona Ostrołęka ogłasza: "Niebawem wznawiamy treningi". Rusza nabór uzupełniający (wideo)

Klub OTS Korona Ostrołęka ogłosił: "Już niebawem wznawiamy treningi w naszym klubie". Prowadzony jest też nabór uzupełniający, a klub zachęca do treningów m.in. filmem promocyjnym. Zobacz wideo.

Piłka nożna 01 maja 2020 2

19 lat temu w Ostrołęce... Kolejna ciekawostka z meczu Polska-Armenia

W mediach społecznościowych pojawił się skan wyjątkowego eksponatu - biletu z 27 marca 2001 roku, kiedy to na stadionie przy ul. Witosa w Ostrołęce reprezentacja Polski do lat 21 zmierzyła się z Armenią i zremisowała 1:1 po bramce Ebiego Smolarka.