PIŁKA NOŻNA

Piłka nożna 06 grudnia 2019 7

Zmiana w sztabie szkoleniowym Narwi Ostrołęka. Jest nowy trener!

W przerwie między rundą jesienną a wiosenną ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej doszło do zmiany w sztabie szkoleniowym Narwi Ostrołęka. Przygotowaniem fizycznym piłkarzy lidera okręgówki zajmie się Michał Lelujka. Zastąpi on na tym stanowisku Kamila Zygmunta.

Piłka nożna 03 grudnia 2019 8

Narew z planem sparingów przed rundą wiosenną

Piłkarze Narwi Ostrołęka poznali plan sparingów przed rundą wiosenną sezonu 2019/20. Trener Dariusz Narolewski zaplanował osiem meczów testowych, głównie z rywalami z wyższych lig niż okręgówka.

Piłka nożna 03 grudnia 2019 0

Kurpie Winter Cup. Duża dawka piłkarskich emocji (wideo, zdjęcia)

Turniej Małe Mistrzostwa – Kurpie Winter Cup sprawił, że hala przy rzekuńskiej szkole podstawowej tętniła życiem. Młodzi piłkarze dawali z siebie wszystko i zostawili na boisku dużo serca. Sporą dawkę gry zapewnił im organizator turnieju, Future is Now.

Piłka nożna 03 grudnia 2019 0

W siatkonogę zagrali po raz piąty (wideo, zdjęcia)

Za nami piąta edycja Mikołajkowego Turnieju Siatkonogi w Rzekuniu. W rywalizacji, organizowanej przez Future is Now przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego i gminy Rzekuń, w kategoriach junior i senior wzięło łącznie udział 47 zawodniczek i zawodników.

Piłka nożna 03 grudnia 2019 1

Halowe granie w Lelisie. Wygrywa Kuźnia Art-Met Olszewka (zdjęcia)

Gminne zrzeszenie LZS w Lelisie zorganizowało halowy turniej piłki nożnej o puchar wójta gminy Lelis Stefana Prusika. Nie brakowało zaciętych meczów, a zwyciężyła ekipa z Olszewki.

Piłka nożna 02 grudnia 2019 7

Turniej im. A. Harabasza: Zwycięża APN Ostrołęka!

Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej zwyciężyła w 26. edycji halowego turnieju piłki nożnej im. Aleksandra Harabasza. W turnieju wystąpiły drużyny z rocznika 2007 i młodsi, głównie z naszego regionu. Wyjątek stanowił klub z Warszawy.

Piłka nożna 30 listopada 2019 13

"Nadszedł czas na zmiany". Korona Ostrołęka rozstaje się z trenerem!

Tomasz Staniórski nie jest już trenerem Korony Ostrołęka. - Nadszedł czas na zmiany - napisano w komunikacie klubowym o rozstaniu się ze szkoleniowcem czwartoligowej drużyny.

Piłka nożna 29 listopada 2019 13

APN Ostrołęka ze złotym certyfikatem PZPN!

Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej, jako jedna ze 117 szkółek piłkarskich w kraju, otrzymała złoty certyfikat PZPN - najwyższe wyróżnienie przyznawane przez piłkarską centralę w Polsce dla klubów szkolących młodzież. Oznacza to nie mniej i nie więcej niż to, że szkolenie piłkarskie w APN jest na bardzo wysokim poziomie.

Piłka nożna 27 listopada 2019 3

Korona Ostrołęka. Rocznik 2008 wygrał ligę! W nagrodę... zagraniczny obóz?

Młodzi piłkarze Korony Ostrołęka z rocznika 2008 mają za sobą bardzo udane rozgrywki ligowe w I lidze mazowieckiej młodzików D2. Ostrołęczanie okazali się bezapelacyjnie najlepsi, a w nagrodę po naprawdę dobrej rundzie mogą udać się na zagraniczny obóz.

Piłka nożna 24 listopada 2019 8

APN Winter Cup dla Korony Ostrołęka! (wideo, zdjęcia)

Korona Ostrołęka zwyciężyła w turnieju APN Winter Cup, organizowanym przez Ostrołęcką Akademię Piłki Nożnej. Była to druga edycja turnieju, w której tym razem zagrali chłopcy z rocznika 2010 i młodsi.

Piłka nożna 22 listopada 2019 14

Damian Słowik z pochwałą od... burmistrza Przasnysza

Młody wychowanek Korony Ostrołęka Damian Słowik jest obecnie graczem czwartoligowca z Przasnysza. Spisuje się tam na tyle dobrze, że zasłużył na wyróżnienie od... samego burmistrza miasta.

Piłka nożna 21 listopada 2019 28

Wyborna skuteczność działaczy Narwi. Z transferami trafili "w dziesiątkę"

Działacze ostrołęckiej Narwi, kompletując kadrę na sezon 2019/20 trafili "w dziesiątkę" z transferami - tak wynika ze statystyk piłkarzy po rundzie jesiennej. Narew, choć jest beniaminkiem ligi okręgowej, zajmuje pierwsze miejsce i stała się najpoważniejszym kandydatem do awansu do IV ligi.

Piłka nożna 20 listopada 2019 0

Nie przegap! APN Winter Cup 2019 już w sobotę

Ostrołęcka Akademia Piłka Nożnej zaprasza na turniej APN Winter Cup, który odbędzie się w najbliższą sobotę w hali im. Arkadiusza Gołasia. W turnieju wystąpią piłkarze z rocznika 2010. Gra toczyła się będzie w składach z czterema zawodnikami w polu plus bramkarz.

Piłka nożna 18 listopada 2019 3

Ostrołęczanin robi furorę w III lidze. Co za statystyki!

W miniony weekend zakończyły się rozgrywki rundy jesiennej nie tylko w ligach w naszym regionie, ale także na wyższych poziomach ligowych. Zaglądamy do III ligi gr. 2, gdzie liderem jest KKS Kalisz. A postacią absolutnie wiodącą, nie tylko tego zespołu, ale całej ligi - ostrołęczanin Mateusz Żebrowski. Ma on imponujące statystyki!

Piłka nożna 18 listopada 2019 0

Mecz dwóch talentów. Jak "Wieszczu" i Răducioiu strzelali w Ostrołęce

Portal reprezentacja1921.pl przypomina historię meczu, jaki odbył się 24 sierpnia 1988 roku w Ostrołęce. Reprezentacja Polski do lat 19 pokonała wówczas Rumunię 3:2.