PIŁKA NOŻNA

Piłka nożna 30 listopada 2022 1

Czy Polska awansuje do dalszej fazy turnieju? – Prognozy na dalszą część Mundialu

 Już wkrótce rozgrywki Mistrzostw Świata 2022 przejdą do kluczowej fazy rozgrywek. Zaczyna się ostatnia runda gier, która przyniesie rozstrzygnięcia w grupach. Czy Polska awansuje do jednej szesnastej turnieju? Sprawdźmy potencjalne rozwiązania.

zdjecie 115
Piłka nożna 27 listopada 2022 5

Kurpianka kibicuje Polakom na mundialu. Mecze od kulis pokazuje na vlogu [WIDEO]

Ania, która 19 lat temu wyjechała z Polski, mieszka obecnie w Katarze. Już sam tytuł jej vloga "Kurpianka na Pustyni" wskazuje na pochodzenie. Obecnie relacjonuje, jak wyglądają Mistrzostwa Świata i kibicuje polskim piłkarzom. Od kulis pokazała mecze z Meksykiem i Arabią Saudyjską, była też w hotelu, gdzie mieszka nasza kadra.

Piłka nożna 23 listopada 2022 11

Korona Ostrołęka kibicowała w MŻW [WIDEO, ZDJĘCIA]

Społeczność Korony Ostrołęka na wspólne kibicowanie reprezentacji Polski w meczu z Meksykiem wybrała się do Muzeum Żołnierzy Wyklętych. Tam w sali kinowej zorganizowano oglądanie na dużym ekranie.

zdjecie 115
Piłka nożna 23 listopada 2022 3

Zawodnicy z Ostrołęki i powiatu powołani do kadry Mazowsza

Dwaj zawodnicy ostrołęckich klubów znaleźli się w kadrze Mazowsza z rocznika 2011. Konsultacja obejmować będzie zawodników z delegatur Płock oraz Ciechanów-Ostrołęka. W kadrach z innych roczników znaleźli się piłkarze drużyn z naszego powiatu.

Piłka nożna 23 listopada 2022 0

Strefa kibica! Młodzi piłkarze APN Ostrołęka wspierali reprezentację Polski [ZDJĘCIA]

Młodzi piłkarze Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej tworzą drużynę na boisku, ale też... na trybunach. We wtorek 22 listopada 2022 r. razem wspierali reprezentację Polski w pierwszym meczu mundialu z Meksykiem.

Piłka nożna 21 listopada 2022 0

Runda jesienna w okręgówce za nami. Zobacz wyniki 15. kolejki i tabelę

Runda jesienna w lidze okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej przeszła do historii. Rzekunianka Rzekuń zakończyła ją na czwartym miejscu, Kurpik Kadzidło - na dziesiątym.

Piłka nożna 20 listopada 2022 4

Ostrołęczanin, który miał szansę zagrać na mundialu. Niezwykła historia

W niedzielę 20 listopada ruszają piłkarskie Mistrzostwa Świata Katar 2022. Już wkrótce emocjonować się będziemy meczami reprezentacji Polski. Mało znany fakt dotyczący historii MŚ jest taki, że przed 60 laty wielką szansę na zagranie na mundialu miał... ostrołęczanin. Co jeszcze ciekawsze, mógł to uczynić w reprezentacji Urugwaju.

zdjecie 115
Piłka nożna 19 listopada 2022 4

Przełamanie Narwi! Wygrana z Escolą na koniec rundy [ZDJĘCIA, WYNIKI, TABELA]

Runda jesienna IV ligi w sezonie 2022/23 przeszła do historii. W 17. kolejce Narew Ostrołęka pokonała u siebie Escolę Varsovia 3:0 i awansowała na 15. miejsce. Zobacz wyniki ostatniej jesiennej kolejki i tabelę po pierwszej rundzie.

Piłka nożna 18 listopada 2022 0

Jesienne ostatki piłkarskie w Ostrołęce i Troszynie [HARMONOGRAM]

W IV lidze i lidze okręgowej w najbliższy weekend odbędą się ostatnie mecze w rundzie jesiennej. W iście zimowej już aurze czekają nas mecze w Ostrołęce i Troszynie.

Piłka nożna 18 listopada 2022 0

Narew zakończy jesień meczem z Escolą. Niespodzianka dla kibiców!

Narew Ostrołęka rozegra ostatni mecz w rundzie jesiennej w sezonie 2022/23. Niebiesko-czerwoni w sobotę o 13:00 na stadionie przy ul. Witosa podejmą Escolę Varsovia. To idealna okazja na przełamanie, bowiem goście są najsłabszą drużyną ligi. Klub przygotował niespodziankę dla kibiców.

Piłka nożna 14 listopada 2022 7

Sensacyjna zmiana wyniku. Troszyn przegrał walkowerem [ZDJĘCIA, TABELA]

KS CK Troszyn stracił punkt zdobyty na boisku w meczu z Mazurem Karczew. Okazało się, że na boisku pojawił się zawodnik, który powinien w tej kolejce pauzować i tym samym Mazur wygrał walkowerem. Zamiast 37 punktów w tabeli, Troszyn ma 36.

zdjecie 115
Piłka nożna 13 listopada 2022 1

IV liga: Troszyn stracił lidera, Narew na 16. miejscu [WYNIKI, TABELA]

Remisem zakończył się wyjazdowy mecz KS CK Troszyn z MKS Przasnysz, przez co Troszyn spadł z pierwszego na trzecie miejsce. Narew Ostrołęka zajmuje już 16. miejsce w tabeli po porażce z Marcovią Marki.

Piłka nożna 13 listopada 2022 0

Liga okręgowa: Trwa świetna passa Rzekunianki [WYNIKI, TABELA]

Rzekunianka Rzekuń nie odpuszcza walki o awans. Drużyna z Rzekunia na kolejkę przed końcem rundy jesiennej jest wśród czterech najlepszych ekip okręgówki z 31 punktami na koncie. A może być jeszcze lepiej, bo za tydzień mecz z Wkrą Bieżuń, która ma taki sam dorobek.

zdjecie 115
Piłka nożna 13 listopada 2022 1

Koniec rundy jesiennej. A Klasa bardziej ostrołęcka [WYNIKI, TABELA]

Za nami ostatnia kolejka w A Klasie ciechanowsko-ostrołęckiej. Zwycięstwo Narwi II Ostrołęka pozwoli zespołowi prowadzonemu przez trenera Łukasza Bałazego na spędzenie zimy na trzecim miejscu w tabeli. Liderem, jak już wcześniej było wiadomo, będzie ULKS Ołdaki. A Klasa w tym sezonie jest bardziej ostrołęcka, jak ciechanowska. W pierwszej piątce w tabeli są aż cztery drużyny z Ostrołęki lub powiatu ostrołęckiego.

Piłka nożna 12 listopada 2022 4

Ostrołęckie zielone gwiazdki. Trening pod okiem wiceministra i władz MZPN

Na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Ostrołęce odbyły się treningi pokazowe grup młodzieżowych ostrołęckich klubów - MZKS Narew 1962, APN oraz Korony. Gościli na nich przedstawiciele MZPN oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.

zdjecie 115
Piłka nożna 11 listopada 2022 12

Przełamania nie było. Narew przegrała z Marcovią

Narew Ostrołęka w dzień Święta Niepodległości zagrała na wyjeździe z Marcovią Marki. Mecz zakończył się porażką niebiesko-czerwonych 0:3. Zła passa wciąż trwa.

Piłka nożna 07 listopada 2022 1

Runda jesienna w IV lidze na finiszu. Zobacz wyniki 15. kolejki i tabelę

KS CK Troszyn, mimo remisu z Mazurem Karczew, utrzymał pozycję lidera IV ligi. Na podium ciasno, podobnie jak na przeciwległym biegunie tabeli. Tam w okolicach strefy spadkowej jest ostrołęcka Narew.

Piłka nożna 07 listopada 2022 0

Liga okręgowa: Radość Rzekunianki. Kolejna wygrana [TABELA]

Rzekunianka Rzekuń pozostaje w ścisłej czołówce tabeli ligi okręgowej. Drużyna z Rzekunia wygrała na wyjeździe z Konopianką Konopki 3:2. Był to już jedenasty mecz z rzędu bez porażki Rzekunianki - trzeba przyznać, że to imponująca seria.

Piłka nożna 07 listopada 2022 3

A Klasa. To już pewne: ULKS Ołdaki mistrzem jesieni [TABELA]

ULKS Ołdaki został mistrzem jesieni w rozgrywkach A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Drużyna ULKS wygrała na wyjeździe z wiceliderem Aldo Bartnik Myszyniec i zimę spędzi w fotelu lidera, niezależnie od wyników ostatniej jesiennej kolejki.

Piłka nożna 07 listopada 2022 9

Symboliczny czek na budowę boiska piłkarskiego dotarł do Ostrołęki [ZDJĘCIA]

856 900 złotych - symboliczny czek opiewający na taką sumę przeznaczoną na budowę boiska piłkarskiego dotarł dziś do Ostrołęki.