TENIS ZIEMNY

Tenis ziemny 03 września 2023 0

Janowicz vs. Przysiężny na korcie w Ostrołęce! Mistrzem miasta Michał Bedra [WIDEO, ZDJĘCIA]

Jerzy Janowicz i Michał Przysiężny byli gwiazdami Mistrzostw Ostrołęki w tenisie ziemnym. Goście specjalni tego wydarzenia pojawili się na korcie przy Hallera i dali świetne show licznie zgromadzonym kibicom. Grali nie tylko między sobą, ale przede wszystkim z lokalnymi tenisistami - miejscowi zawodnicy i ich kibice te chwile zapamiętają na długo.

zdjecie 7506
Tenis ziemny 01 września 2023 0

Turniej tenisa i mecz gwiazd! W Mistrzostwach Ostrołęki zagra 64 zawodników

Jerzy Janowicz kontra Michał Przysiężny - taki mecz pokazowy obejrzymy w trakcie Mistrzostw Ostrołęki open, które odbędą się w dniach 1-3 września 2023 r. Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe wraz z Miastem Ostrołęka zaprasza na turniej, jakiego jeszcze w Ostrołęce nie było. To największe tenisowe zmagania w historii regionu.

Tenis ziemny 04 czerwca 2023 0

Tenisiści zagrali w Mazovia Cup [ZDJĘCIA]

42 tenisistów Warszawy, Białegostoku, Ostrołęki, Łomży, Myszyńca, Łysych, Zambrowa, Rzekunia oraz Piaseczna wzięło udział w turnieju tenisa ziemnego Mazovia Cup pod hasłem "Mazowsze Serce Polski, Ostrołęka sercem tenisa ziemnego".

zdjecie 7506
Tenis ziemny 01 czerwca 2023 0

Mazowsze sercem Polski, Ostrołęka sercem tenisa ziemnego! Startuje Mazovia Cup

Mazowsze sercem Polski, Ostrołęka sercem tenisa ziemnego - pod takim hasłem odbędzie się druga edycja Mazovia Cup: turnieju tenisowego, którego partnerem jest samorząd województwa mazowieckiego.

Tenis ziemny 13 kwietnia 2023 1

Co za odmiana! Tak teraz wygląda szatnia kortów przy Hallera [ZDJĘCIA]

Szatnia dla sportowców na kortach ziemnych została wyremontowana. Efekty pracy są widoczne gołym okiem: wysłużone pomieszczenia zamieniły się w naprawdę nowoczesne miejsce.

Tenis ziemny 03 listopada 2022 3

Kort akrylowy w Kadzidle [ZDJĘCIA]

W Kadzidle powstał nowy kort z nawierzchnią akrylową. Kort jest oświetlony, wyposażony w krzesełka dla kibiców, stoliki dla zawodników oraz siedzisko sędziowskie.

Tenis ziemny 09 października 2022 1

Radny chce kortów im. Igi Świątek. Czy to dobry pomysł? Wyniki sondy

35,9 proc. uczestników naszej sondy uważa za dobry pomysł radnego gminy Olszewo-Borki Mieczysława Krukowskiego, by korty tenisowe w tej miejscowości nosiły imię... Igi Świątek.

zdjecie 7506
Tenis ziemny 03 października 2022 9

Korty tenisowe im. Igi Świątek? Sensacyjna propozycja radnego gminy Olszewo-Borki

Radny gminy Olszewo-Borki Mieczysław Krukowski zwrócił się do wójt Anety Larent z prośbą o podjęcie działań, które miałyby zmierzać do... nadania imienia Igi Świątek kortom tenisowym w Olszewie-Borkach. To dość sensacyjna propozycja, wszak potencjalna patronka, choć utytułowana, ma przed sobą jeszcze wiele lat gry. Co na to wójt gminy?

Tenis ziemny 14 czerwca 2022 1

Mazovia Cup. Ostrołęka sercem tenisa ziemnego [ZDJĘCIA]

Samorząd województwa mazowieckiego był partnerem turnieju tenisa ziemnego "Mazovia Cup", jaki odbył się w ubiegły weekend na kortach ziemnych przy ul. Hallera w Ostrołęce.

Tenis ziemny 07 lutego 2022 0

Sukces ostrołęckiego tenisisty. Nie miał sobie równych

Ostrołęcki tenisista Mateusz Matyczak w styczniu 2022 r. nie próżnował i odniósł sukcesy w dwóch turniejach - w jednym z nich dotarł do finału, w drugim - również zameldował się w finale, a do tego go wygrał.

Tenis ziemny 16 lipca 2021 0

Wakacje z tenisem. Dzieci poznały tajniki tego sportu

W ramach Sportowych Wakacji w Mieście 2021 grupa dzieci brała udział w bezpłatnych zajęciach z tenisa ziemnego. Poprowadził je instruktor Krzysztof Bułkowski.

zdjecie 7506
Tenis ziemny 18 maja 2021 1

Tenisiści w akcji. W Ostrołęce najlepszy Hys, w Warszawie - Czapski i Woźniak

Bartosz Hys z Warszawy wygrał Turniej Otwarcia Sezonu o puchar prezydenta Ostrołęki. Był to pierwszy singlowy turniej na ostrołęckich kortach przy Hallera w 2021 roku. Z kolei reprezentanci Ostrołęki Jordan Czapski i Kamil Woźniak wygrali turniej deblowy w Warszawie.

Tenis ziemny 14 maja 2021 4

Ale forma! Były prezydent Ostrołęki wygrał kolejny turniej

Były prezydent Ostrołęki Jędrzej Nowak wciąż imponuje formą. Samorządowiec, który 22 maja skończy 83 lata, do swojej bogatej kolekcji tenisowych zwycięstw dopisał kolejny tytuł.

zdjecie 7506
Tenis ziemny 03 maja 2021 2

Rusza sezon tenisowy. Turniej Otwarcia w ramach Dni Ostrołęki (zapisy)

Rusza sezon tenisowy na kortach przy ul. Hallera w Ostrołęce. W dniach 15-16 maja odbędzie się Turniej Otwarcia Sezonu o Puchar Prezydenta Ostrołęki, wpisujący się w kalendarz obchodów Dni Ostrołęki.

Tenis ziemny 28 lutego 2021 1

Sukces ostrołęckich tenisistów. Wygrali turniej deblowy

Ostrołęccy tenisiści Jordan Czapski i Kamil Woźniak odnieśli zwycięstwo w turnieju debla Bielany Cup V w Warszawie. 

Tenis ziemny 26 grudnia 2020 0

UKS Piątka Ostrołęka. Popłynęły po medale i rekordy życiowe

We wtorek 22 grudnia na pływalni WOSiR Wyszków zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka uczestniczyły w zawodach pływackich o Puchar Sprintu z okazji 20-lecia istnienia sekcji pływackiej UKS Polonez Wyszków "Bijemy Rekordy Życiowe".

Tenis ziemny 21 czerwca 2020 0

Turniej Otwarcia w Ostrołęce. Zwycięstwo Wiktora Kosowskiego

Tenisiści wrócili na korty przy Hallera i rozegrali Turniej Otwarcia organizowany przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe.

Tenis ziemny 06 czerwca 2020 0

Tenisiści powrócą na kort. Zobacz harmonogram turniejów

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe podało rozkład turniejów na rok 2020. Pierwsze zmagania tenisistów w naszym mieście zaplanowane są jeszcze w tym miesiącu. Zobacz harmonogram. 

Tenis ziemny 21 marca 2020 3

Były prezydent Ostrołęki wciąż w świetnej formie! Zwycięstwo w Warszawie

Lata mijają, a Jędrzej Nowak wciąż w świetnej formie... Powoli trzeba przyzwyczajać się do takiego nagłówka - a to wszystko dlatego, że były prezydent Ostrołęki wciąż imponuje formą na kortach tenisowych. Niedawno zdobył mistrzostwo stolicy w swojej kategorii wiekowej. 

 

Tenis ziemny 12 listopada 2019 1

Ostrołęka jest wszędzie... Nawet na ATP Finals w Londynie!

Ostrołęka jest wszędzie - tak można powiedzieć nawet po obejrzeniu transmisji z tenisowego turnieju ATP Finals w Londynie. Zmagania najlepszych tenisistów, w tym oczywiście Łukasza Kubota, oglądają także kibice z naszego miasta. I do tego są dobrze widoczni!