TENIS ZIEMNY

Tenis ziemny 14 czerwca 2022 1

Mazovia Cup. Ostrołęka sercem tenisa ziemnego [ZDJĘCIA]

Samorząd województwa mazowieckiego był partnerem turnieju tenisa ziemnego "Mazovia Cup", jaki odbył się w ubiegły weekend na kortach ziemnych przy ul. Hallera w Ostrołęce.

zdjecie 4716
Tenis ziemny 07 lutego 2022 0

Sukces ostrołęckiego tenisisty. Nie miał sobie równych

Ostrołęcki tenisista Mateusz Matyczak w styczniu 2022 r. nie próżnował i odniósł sukcesy w dwóch turniejach - w jednym z nich dotarł do finału, w drugim - również zameldował się w finale, a do tego go wygrał.

Tenis ziemny 16 lipca 2021 0

Wakacje z tenisem. Dzieci poznały tajniki tego sportu

W ramach Sportowych Wakacji w Mieście 2021 grupa dzieci brała udział w bezpłatnych zajęciach z tenisa ziemnego. Poprowadził je instruktor Krzysztof Bułkowski.

Tenis ziemny 18 maja 2021 1

Tenisiści w akcji. W Ostrołęce najlepszy Hys, w Warszawie - Czapski i Woźniak

Bartosz Hys z Warszawy wygrał Turniej Otwarcia Sezonu o puchar prezydenta Ostrołęki. Był to pierwszy singlowy turniej na ostrołęckich kortach przy Hallera w 2021 roku. Z kolei reprezentanci Ostrołęki Jordan Czapski i Kamil Woźniak wygrali turniej deblowy w Warszawie.

Tenis ziemny 14 maja 2021 4

Ale forma! Były prezydent Ostrołęki wygrał kolejny turniej

Były prezydent Ostrołęki Jędrzej Nowak wciąż imponuje formą. Samorządowiec, który 22 maja skończy 83 lata, do swojej bogatej kolekcji tenisowych zwycięstw dopisał kolejny tytuł.

zdjecie 4716
Tenis ziemny 03 maja 2021 2

Rusza sezon tenisowy. Turniej Otwarcia w ramach Dni Ostrołęki (zapisy)

Rusza sezon tenisowy na kortach przy ul. Hallera w Ostrołęce. W dniach 15-16 maja odbędzie się Turniej Otwarcia Sezonu o Puchar Prezydenta Ostrołęki, wpisujący się w kalendarz obchodów Dni Ostrołęki.

Tenis ziemny 28 lutego 2021 1

Sukces ostrołęckich tenisistów. Wygrali turniej deblowy

Ostrołęccy tenisiści Jordan Czapski i Kamil Woźniak odnieśli zwycięstwo w turnieju debla Bielany Cup V w Warszawie. 

Tenis ziemny 26 grudnia 2020 0

UKS Piątka Ostrołęka. Popłynęły po medale i rekordy życiowe

We wtorek 22 grudnia na pływalni WOSiR Wyszków zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka uczestniczyły w zawodach pływackich o Puchar Sprintu z okazji 20-lecia istnienia sekcji pływackiej UKS Polonez Wyszków "Bijemy Rekordy Życiowe".

Tenis ziemny 21 czerwca 2020 0

Turniej Otwarcia w Ostrołęce. Zwycięstwo Wiktora Kosowskiego

Tenisiści wrócili na korty przy Hallera i rozegrali Turniej Otwarcia organizowany przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe.

zdjecie 4716
Tenis ziemny 06 czerwca 2020 0

Tenisiści powrócą na kort. Zobacz harmonogram turniejów

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe podało rozkład turniejów na rok 2020. Pierwsze zmagania tenisistów w naszym mieście zaplanowane są jeszcze w tym miesiącu. Zobacz harmonogram. 

Tenis ziemny 21 marca 2020 3

Były prezydent Ostrołęki wciąż w świetnej formie! Zwycięstwo w Warszawie

Lata mijają, a Jędrzej Nowak wciąż w świetnej formie... Powoli trzeba przyzwyczajać się do takiego nagłówka - a to wszystko dlatego, że były prezydent Ostrołęki wciąż imponuje formą na kortach tenisowych. Niedawno zdobył mistrzostwo stolicy w swojej kategorii wiekowej. 

 

zdjecie 4716
Tenis ziemny 12 listopada 2019 1

Ostrołęka jest wszędzie... Nawet na ATP Finals w Londynie!

Ostrołęka jest wszędzie - tak można powiedzieć nawet po obejrzeniu transmisji z tenisowego turnieju ATP Finals w Londynie. Zmagania najlepszych tenisistów, w tym oczywiście Łukasza Kubota, oglądają także kibice z naszego miasta. I do tego są dobrze widoczni!

Tenis ziemny 31 lipca 2019 0

Trenuj z tenisowym mistrzem w Olszewie-Borkach

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe i Urząd Gminy w Olszewie-Borkach w dniach 1-14 sierpnia przeprowadzać będą bezpłatne szkolenie tenisowe dla dzieci i młodzieży. Zajęcia poprowadzi Jordan Czapski.

zdjecie 4716
Tenis ziemny 15 lipca 2019 0

Bezpłatna nauka gry w tenisa. Już od jutra!

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe wraz ze Starostwem Powiatowym w Ostrołęce zapraszają na bezpłatne szkolenia z gry w tenisa ziemnego. Szkolenia prowadzone będą na terenie powiatu ostrołęckiego. Start - już jutro.

Tenis ziemny 09 lipca 2019 1

Wiktor Kosowski mistrzem Kurpi w tenisie

Wiktor Kosowski z Łomży zwyciężył w tenisowych Mistrzostwach Kurpi. Choć był najmłodszym zawodnikiem turnieju, dotarł aż do finału, gdzie pokonał Bartosza Muracha  5:7, 6:3, 6:4. Zagrało około 30 zawodników.

Tenis ziemny 01 czerwca 2019 3

Kolejne triumfy Jędrzeja Nowaka!

Były prezydent Ostrołęki Jędrzej Nowak wciąż znajduje się w znakomitej formie. To pasjonat tenisa, a swoje przywiązanie do tego sportu udowadnia, wygrywając kolejne turnieje.

Tenis ziemny 10 lutego 2019 7

Jędrzej Nowak wciąż w mistrzowskiej formie

Były prezydent Ostrołęki Jędrzej Nowak nie przestaje zaskakiwać formą. Choć 22 maja skończy 81 lat, to wciąż jest aktywnym sportowcem. Ostatnio wygrał turniej tenisowy w Szczecinie.

Tenis ziemny 25 października 2018 0

Korty przy Hallera nieczynne

Ważna informacja dla tenisistów. Od wczoraj wyłączone z eksploatacji zostały korty z mączki ceglanej przy ulicy Hallera 10 w Ostrołęce. W najbliższych dniach wykonane zostaną prace zabezpieczające obiekt na okres jesienno-zimowy.

Tenis ziemny 14 lipca 2018 2

Trenuj z mistrzem w Olszewie-Borkach

W najbliższych dniach na boisku przy Szkole Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Olszewie-Borkach odbędą się bezpłatne zajęcia tenisowe dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Olszewo-Borki.

Tenis ziemny 21 maja 2018 0

Kowalski zwycięża na 10-lecie OST

Bartłomiej Kowalski z Warszawy zwyciężył w turnieju tenisowym z okazji X-lecia Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. Rywalizacja odbywała się na kortach ziemnych przy ul. Hallera w Ostrołęce.