zdjecie 1440

TENIS ZIEMNY

Tenis ziemny 26 grudnia 2020 0

UKS Piątka Ostrołęka. Popłynęły po medale i rekordy życiowe

We wtorek 22 grudnia na pływalni WOSiR Wyszków zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka uczestniczyły w zawodach pływackich o Puchar Sprintu z okazji 20-lecia istnienia sekcji pływackiej UKS Polonez Wyszków "Bijemy Rekordy Życiowe".

zdjecie 1440
Tenis ziemny 21 czerwca 2020 0

Turniej Otwarcia w Ostrołęce. Zwycięstwo Wiktora Kosowskiego

Tenisiści wrócili na korty przy Hallera i rozegrali Turniej Otwarcia organizowany przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe.

Tenis ziemny 06 czerwca 2020 0

Tenisiści powrócą na kort. Zobacz harmonogram turniejów

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe podało rozkład turniejów na rok 2020. Pierwsze zmagania tenisistów w naszym mieście zaplanowane są jeszcze w tym miesiącu. Zobacz harmonogram. 

Tenis ziemny 21 marca 2020 3

Były prezydent Ostrołęki wciąż w świetnej formie! Zwycięstwo w Warszawie

Lata mijają, a Jędrzej Nowak wciąż w świetnej formie... Powoli trzeba przyzwyczajać się do takiego nagłówka - a to wszystko dlatego, że były prezydent Ostrołęki wciąż imponuje formą na kortach tenisowych. Niedawno zdobył mistrzostwo stolicy w swojej kategorii wiekowej. 

 

Tenis ziemny 12 listopada 2019 1

Ostrołęka jest wszędzie... Nawet na ATP Finals w Londynie!

Ostrołęka jest wszędzie - tak można powiedzieć nawet po obejrzeniu transmisji z tenisowego turnieju ATP Finals w Londynie. Zmagania najlepszych tenisistów, w tym oczywiście Łukasza Kubota, oglądają także kibice z naszego miasta. I do tego są dobrze widoczni!

zdjecie 1440
Tenis ziemny 31 lipca 2019 0

Trenuj z tenisowym mistrzem w Olszewie-Borkach

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe i Urząd Gminy w Olszewie-Borkach w dniach 1-14 sierpnia przeprowadzać będą bezpłatne szkolenie tenisowe dla dzieci i młodzieży. Zajęcia poprowadzi Jordan Czapski.

Tenis ziemny 15 lipca 2019 0

Bezpłatna nauka gry w tenisa. Już od jutra!

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe wraz ze Starostwem Powiatowym w Ostrołęce zapraszają na bezpłatne szkolenia z gry w tenisa ziemnego. Szkolenia prowadzone będą na terenie powiatu ostrołęckiego. Start - już jutro.

zdjecie 1440
Tenis ziemny 09 lipca 2019 1

Wiktor Kosowski mistrzem Kurpi w tenisie

Wiktor Kosowski z Łomży zwyciężył w tenisowych Mistrzostwach Kurpi. Choć był najmłodszym zawodnikiem turnieju, dotarł aż do finału, gdzie pokonał Bartosza Muracha  5:7, 6:3, 6:4. Zagrało około 30 zawodników.

Tenis ziemny 01 czerwca 2019 3

Kolejne triumfy Jędrzeja Nowaka!

Były prezydent Ostrołęki Jędrzej Nowak wciąż znajduje się w znakomitej formie. To pasjonat tenisa, a swoje przywiązanie do tego sportu udowadnia, wygrywając kolejne turnieje.

zdjecie 1440
Tenis ziemny 10 lutego 2019 7

Jędrzej Nowak wciąż w mistrzowskiej formie

Były prezydent Ostrołęki Jędrzej Nowak nie przestaje zaskakiwać formą. Choć 22 maja skończy 81 lat, to wciąż jest aktywnym sportowcem. Ostatnio wygrał turniej tenisowy w Szczecinie.

Tenis ziemny 25 października 2018 0

Korty przy Hallera nieczynne

Ważna informacja dla tenisistów. Od wczoraj wyłączone z eksploatacji zostały korty z mączki ceglanej przy ulicy Hallera 10 w Ostrołęce. W najbliższych dniach wykonane zostaną prace zabezpieczające obiekt na okres jesienno-zimowy.

Tenis ziemny 14 lipca 2018 2

Trenuj z mistrzem w Olszewie-Borkach

W najbliższych dniach na boisku przy Szkole Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Olszewie-Borkach odbędą się bezpłatne zajęcia tenisowe dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Olszewo-Borki.

Tenis ziemny 21 maja 2018 0

Kowalski zwycięża na 10-lecie OST

Bartłomiej Kowalski z Warszawy zwyciężył w turnieju tenisowym z okazji X-lecia Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. Rywalizacja odbywała się na kortach ziemnych przy ul. Hallera w Ostrołęce.

zdjecie 1440
Tenis ziemny 16 maja 2018 0

Bartosz Murach mistrzem Ostrołęki! (zdjęcia)

Bartosz Murach został mistrzem Ostrołęki szkół średnich w tenisie ziemnym. W zawodach, które rozegrano na kortach przy ul. Witosa, wzięło udział siedmiu zawodników.

Tenis ziemny 19 kwietnia 2018 5

Jędrzej Nowak mistrzem Polski seniorów!

Sukces ostrołęczanina Jędrzeja Nowaka na Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów i Amatorów w tenisie ziemnym. Były prezydent Ostrołęki zdobył złoty medal w swojej kategorii wiekowej!

Tenis ziemny 19 kwietnia 2018 1

Korty tenisowe czynne od najbliższej soboty

Ostatnie słoneczne dni zachęcają do aktywności fizycznej sympatyków wszystkich napowietrznych dyscyplin sportu. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na korty tenisowe po zimowej przerwie.

Tenis ziemny 12 kwietnia 2018

Nabór do SP 5. Dołącz do klasy o profilu pływanie i tenis ziemny

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce w porozumieniu z klubami sportowymi Squatina oraz Ostrołęckim Towarzystwem Tenisowym ogłasza nabór do klasy czwartej sportowej o profilu pływanie i tenis ziemny.

Tenis ziemny 13 grudnia 2017 0

Mikołajki z tenisem (zdjęcia)

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zorganizowało ostatnie w tym roku zawody tenisowe dla dzieci i młodzieży z naszego regionu. Mikołajkowe zmagania przyniosły młodym tenisistom mnóstwo radości.

Tenis ziemny 03 października 2017 0

Mateusz Matyczak zwycięzcą turnieju Masters (zdjęcia)

Mateusz Matyczak zwyciężył w tenisowym turnieju Masters z udziałem ośmiu najlepszych zawodników sezonu 2017. Na ostrołęckich kortach przy ul. Hallera doszło do sporej niespodzianki w finale, gdyż 20-letni zawodnik pokonał niezwykle utytułowanego Jordana Czapskiego.

Tenis ziemny 19 sierpnia 2017 1

Czapski zwycięża w Ostrołęckiej Lidze Tenisowej

Niespodzianki nie było - Jordan Czapski zwyciężył w rozgrywkach Ostrołęckiej Ligi Tenisowej w sezonie 2017. Zrobił to w dobrym stylu, odnosząc dziewięć zwycięstw i ponosząc tylko jedną porażkę.