PIŁKA RĘCZNA

Piłka ręczna 24 października 2020 0

II liga piłki ręcznej. Ambitna pogoń Trójki, zwycięstwo Bestiosu

Trójka Ostrołęka przegrała z Bestiosem Białystok w kolejnym meczu II ligi piłkarzy ręcznych. Była to piąta z rzędu porażka ostrołęckich szczypiornistów w tych rozgrywkach.

Piłka ręczna 23 października 2020 0

Kiedyś to było: Mistrzostwa miasta w szczypiorniaka

Powracamy do naszego bogatego archiwum sprzed lat i przedstawiamy kolejne zdjęcia z cyklu "Kiedyś to było". Tym razem na sportowo - przenosimy się bowiem do hali przy ulicy Traugutta na mistrzostwa miasta w piłce ręcznej.

Piłka ręczna 10 października 2020 0

Trener skuteczny na boisku, ale... Trójka bez szans na grupę finałową

Piłkarze ręczni Trójki Ostrołęka nie zaliczą do udanych początku sezonu 2020/21. Ostrołęczanie przegrali czwarte spotkanie z rzędu i stracili szanse na grę w grupie finałowej.

Piłka ręczna 15 września 2020 0

Transfery Trójki Ostrołęka. Spore zmiany w drugoligowcu

W drugoligowym zespole Trójki Ostrołęka przed sezonem 2020/21 dojdzie do sporych zmian. Trzech zawodników przeniosło się z Ostrołęki do Radzymina, z kolei do naszego miasta powędrował doświadczony szczypiornista z Ciechanowa.

Piłka ręczna 13 września 2020 0

Memoriał Piotra Dobrzyńskiego: Trójka trzecia, Diament zwycięża

Dwa dni ze szczypiorniakiem w wydaniu młodzieżowym - tak wyglądał Memoriał Piotra Dobrzyńskiego w Ostrołęce. Bardzo dobrze spisały się zespoły gospodarzy. W sobotę Trójka zajęła trzecie miejsce, a w niedzielę Diament nie miał sobie równych.

Piłka ręczna 09 września 2020 0

XVII Memoriał im. Zbigniewa Majewskiego. Gościnna Trójka

Już po raz siedemnasty został rozegrany Memoriał im. Zbigniewa Majewskiego w piłce ręcznej seniorów.

Piłka ręczna 05 września 2020 0

Ambitny cel Trójki Ostrołęka. Pierwsza liga w 2025 roku?

Szczypiorniści Trójki Ostrołęka stawiają sobie ambitne cele. W 2025 roku chcą zagrać w I lidze zespołem opartym na wychowankach. Jak wygląda sytuacja klubu po przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa?

Piłka ręczna 29 sierpnia 2020 1

Trójka Ostrołęka celuje w grupę finałową

Trójka Ostrołęka w sezonie 2020/21 chce awansować do grupy finałowej. W zespole szczypiornistów z Ostrołęki zaszło kilka zmian. 

Piłka ręczna 04 czerwca 2020 1

Koniec sezonu. Szczypiorniści UKS Diament Ostrołęka wygrali ligę!

W związku z podjętą przez Warszawsko Mazowiecki Związek Piłki Ręcznej uchwałą, rozgrywki w kategorii dziewcząt, chłopców, w sezonie 2019/2020 zostały zakończone bez rozgrywania zaplanowanych w terminarzach meczów. To dobra decyzja dla chłopców z UKS Diament Ostrołęka, którzy wygrali swoją ligę.

Piłka ręczna 31 marca 2020 1

Koniec sezonu dla Trójki Ostrołęka

Piłkarze ręczni Trójki Ostrołęka nie zagrają już więcej w sezonie 2019/2020. Związek Piłki Ręcznej w Polsce podjął decyzję o zakończeniu gier I i II ligi w piłce ręcznej kobiet i mężczyzn w sezonie 2019/2020, z zachowaniem aktualnej klasyfikacji rozgrywek.

Piłka ręczna 09 marca 2020 0

Szczypiorniści UKS Diament wciąż wygrywają! Udany występ w Węgrowie

Po awansie do grupy finałowej mazowieckiej ligi chłopców młodzi szczypiorniści z UKS Diament Ostrołęka udali się na kolejny turniej ligowy do Węgrowa. Odnieśli tam dwie wygrane, podtrzymując marsz po zwycięskiej ścieżce.

Piłka ręczna 27 lutego 2020 0

W szczypiorniaka najlepiej gra III LO

Szczypiorniści z III Liceum Ogólnokształcącego wygrali Mistrzostwa Ostrołęki szkół średnich. W końcowej klasyfikacji wyprzedzili ekipy ZSZ 1 i ZSZ 3. Rywalizacja odbywała się w dniach 25-26 lutego w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce.

Piłka ręczna 28 stycznia 2020 0

11 zwycięstw w 12 meczach. Efekt: Diament powalczy o Mistrzostwo Mazowsza

Szczypiorniści z UKS Diament Ostrołęka kolejny raz pokazali klasę i awansowali do grupy finałowej rozgrywek o Mistrzostwo Mazowsza. W dotychczasowych meczach odnieśli 11 zwycięstw i ponieśli 1 porażkę.

Piłka ręczna 12 grudnia 2019 2

Wychowanek Trójki bryluje w bramce Pogoni Szczecin. "Bronił wszystko, co się dało"

Wychowanek Trójki Ostrołęka Mateusz Gawryś z powodzeniem występuje w PGNiG Superlidze piłki ręcznej w barwach Pogoni Szczecin. W jednym z ostatnich meczów zaliczył tak świetny występ, że media rozpływają się w zachwytach nad jego postawą.

Piłka ręczna 24 listopada 2019 0

II liga. Ósmy mecz, szósta wygrana! Trójka Ostrołęka na fali (wideo)

Pełnym sukcesem zakończył się wyjazd Trójki Ostrołęka do Siemiatycz na spotkanie z SPR Nowe Piekuty. Ostrołęczanie po pełnym dramaturgii meczu wygrali jedną bramką!