PŁYWANIE

Pływanie 05 września 2023 1

UKS Piątka Ostrołęka na obozie sportowym... w Hiszpanii [ZDJĘCIA]

W dniach 21-28 sierpnia zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka uczestniczyli w obozie sportowym,który odbył się w Calelli (Hiszpania). W wyjeździe wzięło udział 55 osób w tym 16-osobowa grupa młodych pływaków.

zdjecie 7506
Pływanie 03 lipca 2023 0

Udany start Piątki Ostrołęka w Puławach

W sobotę 1 lipca zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka uczestniczyli w Otwartych Mistrzostwach o Puchar Prezydenta Puław w Pływaniu. Na odkrytej 50-metrowej pływalni MOSiR Puławy zawody zgromadziły 390 zawodniczek i zawodników z 38 klubów pływackich. Ostrołęcki klub reprezentowała piątka zawodników: Zuzanna Zecer, Helena Żerańska, Natalia Skórzewska, Wiktoria Tupacz oraz Marcel Łoziński.

Pływanie 22 czerwca 2023 0

Piątka zakończyła OMDO. Na obóz pojadą do Hiszpanii!

We wtorek 20 czerwca odbył się wielki finał "Od Młodzika do Olimpijczyka" 2022/2023 ,który zgromadził na 50-metrowej pływalni olimpijskiej CSR Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego ponad 540 zawodniczek i zawodników z 84 klubów. Reprezentacja klubu UKS Piątka Ostrołęka składała się z trójki zawodników: Zuzanna Zecer, Marcel Łoziński oraz Antoni Golan.

zdjecie 7506
Pływanie 16 czerwca 2023 0

Wywalczyli medale, z trenerem popłynęli "na wesoło"

W niedzielę 11 czerwca na Pływalni OSiR ,,Pingwin'' Warszawa Bemowo odbyły XVI Grand Prix w Pływaniu o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy. Do rywalizacji w ośmiu konkurencjach indywidualnych i dwóch sztafetowych przystąpiło ponad 200 zawodniczek i zawodników z 27 klubów pływackich w tym czwórka młodych pływaków z UKS Piątka Ostrołęka - Zuzanna Zecer, Helena Żerańska, Marcel Łoziński oraz Antoni Golan.

Pływanie 07 czerwca 2023 0

15 medali UKS Piątka Ostrołęka w Wyszkowie

W niedzielę 4 czerwca zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka uczestniczyli w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich "Puchar Sprintu" w Wyszkowie,w których udział wzięło ponad 260 zawodniczek i zawodników z 18 klubów.

Pływanie 06 czerwca 2023 2

Adam Janczewski mistrzem Polski masters w pływaniu

W Warszawie na długim basenie odbyły się Letnie Mistrzostwa Polski Masters w pływaniu. W zawodach wystartowało dwóch zawodników z UŚKS Ostrołęka: Adam Janczewski i Tomasz Ambroziak

Pływanie 04 czerwca 2023 0

Bieżuńscy z medalami na Mistrzostwach Warszawy

Otwarte Mistrzostwa Warszawy w pływaniu to impreza o sporym prestiżu. Tym bardziej cieszy, że reprezentacja Squatiny Ostrołęka przywiozła ze stolicy medale.

zdjecie 7506
Pływanie 15 maja 2023 1

Piątka popłynęła w stolicy. Ważny medal w stylu dowolnym

W sobotę 13 maja zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka - Zuzanna Zecer, Helena Żerańska, Łucja Tomczak, Hanna Wawrzyńska, Oliwia Walczak, Antoni Golan oraz Marcel Łoziński uczestniczyli w VI eliminacjach Ogólnopolskich Zawodów pływackich dla dzieci w ramach programu "Od Młodzika do Olimpijczyka". Impreza zgromadziła w dwóch blokach na starcie ponad 730 zawodniczek i zawodników z 70 klubów z Polski.

Pływanie 17 kwietnia 2023 0

Ratownicy WOPR-OS z dobrym występem w Grand Prix Polski [ZDJĘCIA]

Bardzo udany start podczas Grand Prix Polski w sportowym ratownictwie wodnym, które odbyło się 15 kwietnia 2023 r. w Żyrardowie odnotowali zawodnicy WOPR-OS Ostrołęka. Zawodnicy z Ostrołęki podczas swoich startów zdobyli 4 medale (2 złote, 1 srebrny, 1 brązowy) oraz ustanowili wiele rekordów życiowych. W skład reprezentacji WOPR-OS Ostrołęka prowadzonej przez trenera Dariusza Małkowskiego weszli : Kamil Bojarski, Gabrysia Grabowska, Aleksandra Żochowska, Maciej Romanowski, Mikołaj Grabowski, Błażej Samluk, Mikołaj Pęza.

Pływanie 03 kwietnia 2023 0

Squatina Ostrołęka na OMDO: Złoto Pauliny, Maja z rekordem

Zawodniczki Squatiny Ostrołęka, Maja Pychotka i Paulina Bieżuńska, wzięły udział w zawodach pływackich "Od Młodzika do Olimpijczyka". Paulina zdobyła złoto w wyścigu na 100 metrów stylem grzbietowym!

Pływanie 03 kwietnia 2023 2

Pływacy Piątki Ostrołęka startowali w Warszawie i Mławie

Zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka wystąpili na zawodach pływackich w Warszawie oraz w Mławie. Nie zabrakło dobrych rezultatów.

zdjecie 7506
Pływanie 28 marca 2023 1

Piątka Ostrołęka na zawodach w Chorzelach. Płynęli młodzi i strasi!

W sobotę 25 marca w Mazowieckim Centrum Sportów Zimowych Kompleks Chorzele zostały rozegrane Amatorskie Zawody Pływackie, podczas których prócz zmagań w duchu fair play została zorganizowana zbiórka dla rodziny z Raszujki, która w pożarze utraciła dom.

Pływanie 12 marca 2023 0

Podwójne złoto Pauliny Bieżuńskiej

Znakomity start w zawodach "Od Młodzika do Olimpijczyka" w Warszawie zanotowała Paulina Bieżuńska. Młoda pływaczka klubu Squatina Ostrołęka dwukrotnie stawała na najwyższym stopniu podium!

zdjecie 7506
Pływanie 12 marca 2023 1

Piątka Ostrołęka: Medale Zuzi i Marcela na OMDO

W sobotę 11 marca zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka - Zuzanna Zecer, Helena Żerańska, Łucja Tomczak, Antoni Golan oraz Marcel Łoziński uczestniczyli w IV eliminacjach Ogólnopolskich Zawodów pływackich dla dzieci w ramach programu "Od Młodzika do Olimpijczyka" w sezonie 2022/2023, które zgromadziły w dwóch blokach na starcie ponad 960 zawodniczek i zawodników z 73 klubów z Polski.

Pływanie 06 marca 2023 2

Piątka Ostrołęka z medalami w Ciechanowie

W niedzielę 5 marca zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka uczestniczyli w zawodach pływackich "Każdy Pływać Chce" pod patronatem Prezydenta Miasta Ciechanów Krzysztofa Kosińskiego. W trzech blokach udział wzięło ponad 550 zawodniczek i zawodników z 40 klubów z kraju.

Pływanie 16 stycznia 2023 1

Medalowy występ Piątki Ostrołęka w Ciechanowie. "Cieszymy się"

W sobotę 14 stycznia zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka uczestniczyli w XXIV Grand Prix Ciechanowa pod Patronatem Prezydenta Krzysztofa Kosińskiego. W zawodach udział wzięło ponad 260 zawodniczek i zawodników z 28 klubów w tym 8-osobowy skład z UKS Piątka Ostrołęka: Zuzanna Zecer, Oliwia Charewicz, Helenka Żerańska, Wiktoria Tupacz, Hanna Wawrzyńska, Lena Łozińska, Antoni Golan oraz Marcel Łoziński.

Pływanie 26 grudnia 2022 0

Pływak UŚKS ze złotem Mistrzostw Polski Masters

Zawodnik UŚKS Ostrołęka Tomasz Ambroziak został mistrzem Polski w pływaniu podczas Zimowych Mistrzostw Polski Masters, które odbyły się w Poznaniu.

Pływanie 23 grudnia 2022 0

Squatina Ostrołęka z dwoma medalami na Otylia Swim Cup

Reprezentanci Squatiny Ostrołęka wzięli udział w Otylia Swim Cup - zawodach pływackich w Warszawie pod patronatem naszej słynnej mistrzyni pływackiej Otylii Jędrzejczak. Udało się zdobyć dwa medale i zaznaczyć swoją obecność na imprezie, na którą zjechały się kluby z całej Polski.

Pływanie 22 grudnia 2022 0

14 medali Piątki Ostrołęka na koniec roku

W sobotę 17 grudnia na pływalni "Błękitna" w Wyszkowie zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka uczestniczyli w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich "Puchar Sprintu". W zawodach udział wzięło ponad 350 zawodniczek i zawodników z 20 klubów.

Pływanie 14 grudnia 2022 1

Pracowity czas pływaków Piątki Ostrołęka. "Cieszymy się z wyników"

W weekend 10 -11 grudnia zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka uczestniczyli w zawodach w Olsztynie, Warszawie oraz Chorzelach.