PŁYWANIE

Pływanie 16 października 2020 1

Hubert Nakielski z medalami Akademickich Mistrzostw Polski

Hubert Nakielski został złotym oraz srebrnym medalistą podczas Akademickich Mistrzostw Polski w pływaniu. Zawody odbyły się w dniach 9-11 października w Lublinie.

Pływanie 10 października 2020 1

Akademickie Mistrzostwa Polski. Angelika Wikieł obroniła tytuł

Angelika Wikieł z sekcji pływania Narwi Ostrołęka, reprezentująca Uczelnię Łazarskiego Warszawa, została akademicką mistrzynią Polski w pływaniu. W wyścigu na 100 metrów stylem klasycznym nie miała sobie równych.

Pływanie 11 lipca 2020 1

Sekcja pływania Narwi Ostrołęka. Jak wyglądały treningi w czasie epidemii? WIDEO

Ekipa sekcji pływania Narwi Ostrołęka poradziła sobie w trudnym czasie, gdy ostrołęcki basen był zamknięty. Treningi, choć wyglądały trochę inaczej - odbywały się. Fragmenty zajęć zaprezentowano w materiałach wideo w mediach społecznościowych.

Pływanie 01 czerwca 2020 1

Basen zamknięty, a formę trzeba trzymać. Tak ćwiczyły pływaczki Narwi Ostrołęka

Zawodniczki z sekcji pływania Narwi Ostrołęka w czasie pandemii nie mogły trenować na basenie. Trzeba było znaleźć alternatywę dla treningów w wodzie, a ta znalazła się... w Fight Academy Ostorłęka.

Pływanie 04 lutego 2020 0

UKS Piątka na Mistrzostwach Mazowsza: Te zawodniczki spisały się na medal

W sobotę 1 lutego najmłodsze zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka wzięły udział III Mistrzostwach Mazowsza w pływaniu pod patronatem Prezydenta Miasta Ciechanów.W sportowej rywalizacji w dwóch blokach wzięło udział ponad 470 zawodniczek i zawodników z 31 klubów z całego kraju. Świetnie pływały Zuzanna Zecer i Emilia Ciak.

Pływanie 01 stycznia 2020 0

Mistrzostwa Polski. Start A. Wikieł: było blisko podium

W dniach 18-22 grudnia w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się Mistrzostwa Polski w pływaniu i mieliśmy tam swoją reprezentantkę - Angelikę Wikieł z Narwi Ostrołęka. Tym razem nie udało się stanąć na podium, choć zabrakło niewiele.

Pływanie 13 grudnia 2019 2

UKS Piątka na zawodach w Ciechanowie. Poznaj wyniki

W sobotę 7 grudnia na pływalni MOSiR w Ciechanowie ponad 300 zawodniczek i zawodników rywalizowało w Grand Prix Ciechanowa z okazji 21-lecia klubu MPKS Orka o Puchar Prezydenta Krzysztofa Kosińskiego.

Pływanie 26 listopada 2019 0

Arena Grand Prix Polski: Angelika Wikieł na podium

Zawodniczka Narwi Ostrołęka Angelika Wikieł wzięła udział w zawodach pływackich Arena Grand Prix Polski w Poznaniu. Był to ważny sprawdzian przed Zimowymi Mistrzostwami Polski.

Pływanie 12 listopada 2019 0

Arena Grand Prix Polski: Świetny występ Angeliki Wikieł!

Zawodniczka sekcji pływania Narwi Ostrołęka Angelika Wikieł zanotowała znakomity start podczas zawodów Arena Grand Prix Polski w Łodzi. Była w czołówce wszystkich swoich startów i została najlepszą zawodniczką pływającą w stylu klasycznym.

Pływanie 26 października 2019 0

Mistrzostwa Ostrołęki w pływaniu po raz ósmy (zdjęcia)

Park Wodny Aquarium wypełnił się dziś pływakami, którzy rywalizowali w ósmej edycji Otwartych Mistrzostw Ostrołęki. Nie brakowało ciekawej rywalizacji.

Pływanie 24 października 2019 1

Nie przegap. W sobotę Mistrzostwa Ostrołęki w pływaniu

UKS Piątka Ostrołęka zaprasza na VIII Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w Pływaniu,które odbędą się w sobotę 26 października w Parku Wodnym w Ostrołęce. Już po raz ósmy z rzędu ostrołęcka pływalnia będzie gościła ponad 250 zawodników z 19 klubów z Polski.

Pływanie 03 października 2019 0

Medale i rekordy. UKS Piątka na zawodach w Ciechanowie

Z czterema medalami - trzema srebrnymi i jednym brązowym - powrócili zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka z zawodów w Ciechanowie. W zawodach które odbyły się 28 września wystartowało ponad 130 zawodniczek i zawodników z 17 klubów.

Pływanie 19 września 2019 1

Nowe zajęcia w sekcji pływania Narwi? Klub czeka na opinie

Sekcja pływania Narwi Ostrołęka rozważa wprowadzenie nowych zajęć. Klub czeka na opinie - dajcie znać, czy bylibyście chętni uczestniczyć w tego typu treningach.

Pływanie 05 sierpnia 2019 0

Trenuj pływanie w Narwi Ostrołęka!

Sekcja pływania Narwi Ostrołęka ogłasza nabór. Na treningi zaprasza się dzieci w wieku szkolnym, umiejące już pływać. Zajęcia prowadzić będzie trener Manuela Wikieł - wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski, reprezentantka Polski, uczestniczka Mistrzostw Europy.

Pływanie 10 czerwca 2019 3

Mistrzostwa Polski: Medale dla WOPR-OS Ostrołęka!

Reprezentanci WOPR-OS Ostrołęka mają za sobą bardzo udany start na Mistrzostwach Polski w sportowym ratownictwie wodnym, które odbyły się w dniach 7-9 czerwca w Szczecinie.