zdjecie 6597

PŁYWANIE

Pływanie 05 stycznia 2021 1

Udany koniec 2020 roku. Medale Squatiny na Pucharze Sprintu

Pływacy Squatiny Ostrołęka udanie zakończyli 2020 rok medalami podczas Pływackiego Pucharu Sprintu w Wyszkowie. 9-osobowa ekipa Squatiny przywiozła z zawodów 10 medali.

zdjecie 6597
Pływanie 28 grudnia 2020 5

Tego jeszcze nie było. Ostrołęka ma... 20 reprezentantów Polski w pływaniu

Od dziś do 31 stycznia Ostrołęka ma... 20 reprezentantów Polski w pływaniu. Wszystko za sprawą Polskiego Związku Pływackiego, który zdecydował się na nietypowe rozwiązanie w związku z tzw. narodową kwarantanną.

Pływanie 22 grudnia 2020 0

Od Młodzika do Olimpijczyka: Dwa medale Zuzi Zecer z Piątki Ostrołęka

19 grudnia na pływalni OSiR Żoliborz w Warszawie odbyły się Ogólnopolskie zawody pływackie Od Młodzika Do Olimpijczyka. Wystartowały w niech dwie zawodniczki ostrołęckiej Piątki.

Pływanie 20 grudnia 2020 7

Fala sukcesów Squatiny Ostrołęka. Kamil Szporak wicemistrzem Polski (wideo)

Zawodnik Squatiny Ostrołęka Kamil Szporak został wicemistrzem Polski juniorów młodszych 14-letnich w pływaniu. Podczas zawodów rozgrywanych w Ostrowcu Świętokrzyskim utalentowany pływak był drugi na 50 metrów stylem klasycznym. I to nie koniec dobrych startów w wykonaniu reprezentantów tego klubu...

Pływanie 20 grudnia 2020 0

Mistrzostwa Polski: Angelika Wikieł (SP Narew Ostrołęka) blisko medalu

50, 100 i 200 metrów stylem klasycznym - na tych dystansach zawodniczka Sekcji Pływania Narwi Ostrołęka Angelika Wikieł wystartowała podczas Zimowych Mistrzostw Polski seniorów i młodzieżowców w pływaniu. Mistrzostwa odbyły się w Olsztynie.

zdjecie 6597
Pływanie 17 grudnia 2020 1

Mistrzostwa Ostrołęki w pływaniu. Bez kibiców, ale z transmisją

UKS Piątka zaprasza na IX Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w pływaniu, które odbędą się 20 grudnia br. w Parku Wodnym Aquarium w Ostrołęce.

Pływanie 23 listopada 2020 0

UKS Piątka Ostrołęka. Trzy medale Zuzi Zecer

Zawodniczka Piątki Ostrołęka Zuzanna Zecer ma za sobą udane starty. Ośmioletnia pływaczka pokazała klasę na zawodach w Warszawie.

zdjecie 6597
Pływanie 18 listopada 2020 0

Arena Grand Prix Polski. Podium Angeliki Wikieł

Reprezentantka Narwi Ostrołęka Angelika Wikieł wystartowała w zawodach Arena Grand Prix Polski w Łodzi. Jej występ można podsumować jako udany - stanęła bowiem na podium.

Pływanie 07 listopada 2020 1

Grand Prix WMOZP: Podium Blanki Mulewskiej

Blanka Mulewska to kolejna podopieczna Mai i Leszka Bieżuńskich ze Squatiny Ostrołęka, która w ostatnim czasie osiągnęła spory sukces. Podczas Grand Prix WMOZP dla rocznika 2008 zdobyła brązowy medal.

zdjecie 6597
Pływanie 03 listopada 2020 0

Squatina Ostrołęka. Podium Szporaka, progres Bieżuńskiego

Reprezentanci KS OSP Squatina Ostrołęka w ostatnim czasie zanotowali cenny start w Grand Prix Mazowsza. Na podium stanął Kamil Szporak, a znaczny progres zanotował Jakub Bieżuński.

Pływanie 16 października 2020 1

Hubert Nakielski z medalami Akademickich Mistrzostw Polski

Hubert Nakielski został złotym oraz srebrnym medalistą podczas Akademickich Mistrzostw Polski w pływaniu. Zawody odbyły się w dniach 9-11 października w Lublinie.

Pływanie 10 października 2020 1

Akademickie Mistrzostwa Polski. Angelika Wikieł obroniła tytuł

Angelika Wikieł z sekcji pływania Narwi Ostrołęka, reprezentująca Uczelnię Łazarskiego Warszawa, została akademicką mistrzynią Polski w pływaniu. W wyścigu na 100 metrów stylem klasycznym nie miała sobie równych.

Pływanie 11 lipca 2020 1

Sekcja pływania Narwi Ostrołęka. Jak wyglądały treningi w czasie epidemii? WIDEO

Ekipa sekcji pływania Narwi Ostrołęka poradziła sobie w trudnym czasie, gdy ostrołęcki basen był zamknięty. Treningi, choć wyglądały trochę inaczej - odbywały się. Fragmenty zajęć zaprezentowano w materiałach wideo w mediach społecznościowych.

zdjecie 6597
Pływanie 01 czerwca 2020 1

Basen zamknięty, a formę trzeba trzymać. Tak ćwiczyły pływaczki Narwi Ostrołęka

Zawodniczki z sekcji pływania Narwi Ostrołęka w czasie pandemii nie mogły trenować na basenie. Trzeba było znaleźć alternatywę dla treningów w wodzie, a ta znalazła się... w Fight Academy Ostorłęka.

Pływanie 04 lutego 2020 0

UKS Piątka na Mistrzostwach Mazowsza: Te zawodniczki spisały się na medal

W sobotę 1 lutego najmłodsze zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka wzięły udział III Mistrzostwach Mazowsza w pływaniu pod patronatem Prezydenta Miasta Ciechanów.W sportowej rywalizacji w dwóch blokach wzięło udział ponad 470 zawodniczek i zawodników z 31 klubów z całego kraju. Świetnie pływały Zuzanna Zecer i Emilia Ciak.

Pływanie 01 stycznia 2020 0

Mistrzostwa Polski. Start A. Wikieł: było blisko podium

W dniach 18-22 grudnia w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się Mistrzostwa Polski w pływaniu i mieliśmy tam swoją reprezentantkę - Angelikę Wikieł z Narwi Ostrołęka. Tym razem nie udało się stanąć na podium, choć zabrakło niewiele.

Pływanie 13 grudnia 2019 2

UKS Piątka na zawodach w Ciechanowie. Poznaj wyniki

W sobotę 7 grudnia na pływalni MOSiR w Ciechanowie ponad 300 zawodniczek i zawodników rywalizowało w Grand Prix Ciechanowa z okazji 21-lecia klubu MPKS Orka o Puchar Prezydenta Krzysztofa Kosińskiego.

Pływanie 26 listopada 2019 0

Arena Grand Prix Polski: Angelika Wikieł na podium

Zawodniczka Narwi Ostrołęka Angelika Wikieł wzięła udział w zawodach pływackich Arena Grand Prix Polski w Poznaniu. Był to ważny sprawdzian przed Zimowymi Mistrzostwami Polski.

Pływanie 12 listopada 2019 0

Arena Grand Prix Polski: Świetny występ Angeliki Wikieł!

Zawodniczka sekcji pływania Narwi Ostrołęka Angelika Wikieł zanotowała znakomity start podczas zawodów Arena Grand Prix Polski w Łodzi. Była w czołówce wszystkich swoich startów i została najlepszą zawodniczką pływającą w stylu klasycznym.

Pływanie 26 października 2019 0

Mistrzostwa Ostrołęki w pływaniu po raz ósmy (zdjęcia)

Park Wodny Aquarium wypełnił się dziś pływakami, którzy rywalizowali w ósmej edycji Otwartych Mistrzostw Ostrołęki. Nie brakowało ciekawej rywalizacji.