zdjecie 3868

LEKKOATLETYKA

Lekkoatletyka 10 maja 2021 0

OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka na Memoriale Wojnowskiego. Zobacz wyniki

9 maja w Olecku odbył się lekkoatletyczny Memoriał im. Romualda Wojnowskiego, w którym udział wzięła liczna grupa zawodników i zawodniczek OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka. Uzyskali oni wiele interesujących rezultatów. 

zdjecie 3868
Lekkoatletyka 10 maja 2021 0

3 maja na sportowo. Start Siódemki Ostrołęka w Białymstoku

3 maja reprezentanci UKS Siódemka Ostrołęka startowali w Białymstoku, gdzie dla uczczenia rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja odbył się tradycyjny mityng lekkoatletyczny.

Lekkoatletyka 04 maja 2021 0

Dni Ostrołęki: ZAPISY na I Hybrydowy Bieg Kurpiowski już otwarte

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo- Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza do udziału w I Hybrydowym Biegu Kurpiowskim – „Kurpiowska 5-tka i 10-tka", który odbędzie się w dniach 28 – 30 maja 2021 roku, w ramach obchodów Dni Ostrołęki.

Lekkoatletyka 04 maja 2021 0

Siódemka Ostrołęka: Ostatnie szlify przed sezonem letnim

Nikolina Dziadak i Wiktoria Pyskło z UKS Siódemka Ostrołęka przez ostatnie dni szlifowały formę pod okiem trenera Marka Mierzejewskiego podczas obozu w Warszawie.

Lekkoatletyka 30 kwietnia 2021 3

Oni wspierają sport! OKLA Ostrołęka ze sponsorem tytularnym

Firma Elektro-Energetyka z Ostrołęki została sponsorem tytularnym Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Współpraca została oficjalnie potwierdzona podpisaniem umowy.

zdjecie 3868
Lekkoatletyka 27 kwietnia 2021 0

Warszawska Liga Biegowa. Geżyńska (UKS Siódemka) pobiegła po brąz

W niedzielę na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie odbyły się zawody dla dzieci pod nazwą "Warszawska Liga Biegowa" z udziałem prawie 300 dzieci z całej Polski, które rywalizowały w swoich rocznikach (2015 – 2008) na trzech dystansach (60, 300 i 600m).

Lekkoatletyka 25 kwietnia 2021 2

10 km w dobrym tempie. Biegacze z pow. ostrołęckiego na Mistrzostwach Polski

Najlepsi w regionie biegacze długodystansowi - Przemysław Dąbrowski i Damian Świerdzewski - wzięli udział w Mistrzostwach Polski w biegu na 10 km, które odbyły się w Goleniowie. Obaj mieli powody do zadowolenia.

zdjecie 3868
Lekkoatletyka 07 kwietnia 2021 0

Zawodniczki Siódemki Ostrołęka na obozie Zaplecza Kadry Narodowej

W sobotę 3 kwietnia zakończył się obóz treningowy Zaplecza Kadry Narodowej zorganizowany przez Polski Związek Lekkiej Atletyki dla najlepszych skoczków w dal i trójskoku z Mazowsza. W Warszawie trenowały także zawodniczki Siódemki Ostrołęka.

Lekkoatletyka 02 kwietnia 2021 0

Ostatnie szlify przed sezonem letnim. Zawodniczka OKLA na zgrupowaniu zaplecza kadry narodowej

Kornelia Szymczyk z Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki ma za sobą zgrupowanie Zaplecza Kadry Narodowej w Szklarskiej Porębie.

zdjecie 3868
Lekkoatletyka 26 marca 2021 1

Wirtualny Bieg z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu

W dniach 27.03. - 02.04 odbędzie się Wirtualny Biegu z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu.  Celem biegu jest solidaryzacja z osobami z autyzmem i ich opiekunami, propagowanie w społeczeństwie świadomości o autyzmie oraz promocja rodzinnej aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.

Lekkoatletyka 18 marca 2021 0

UKS Siódemka Ostrołęka. Sprawdzian na halowych zawodach w stolicy

W niedzielę 14 marca w hali AWF w Warszawie  odbyły się halowe zawody lekkoatletyczne dla dzieci pod nazwą „Warszawska Liga Lekkoatletyczna". Wzięło w nich udział pięcioro najmłodszych zawodników UKS Siódemka z Grupy Lekkoatletyki Dla Każdego prowadzonej przez trenera Dariusza Dąbrowskiego.

Lekkoatletyka 16 marca 2021 4

70 lat i świetna forma! Ewa Bartosik z kolejnymi medalami. "Dobrze, że zdrowie dopisuje"

Jest żywym dowodem na to, że sport można uprawiać w każdym wieku, osiągając przy tym sukcesy i czerpiąc z tego ogromną radość. Weteranka ostrołęckiej lekkiej atletyki Ewa Bartosik skończyła 70 lat. Tuż przed urodzinami sprawiła sobie prezent - trzy złote medale Mistrzostw Polski. Zapytaliśmy ją, jaka jest recepta na tak świetną formę.

Lekkoatletyka 16 marca 2021 1

Magdalena Żebrowska nagrodzona przez starostę ostrołęckiego

Starosta ostrołęcki Stanisław Kubeł przyznał okolicznościową nagrodę lekkoatletce Magdalenie Żebrowskiej, halowej mistrzyni Polski w skoku w dal.

Lekkoatletyka 15 marca 2021 4

Halowe Mistrzostwa Polski: Bartosik nie do zatrzymania, brąz Witkowskiego

Ewa Bartosik i Bartosz Witkowski z Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wystartowali w 30. Halowych Mistrzostwach Polski w lekkiej atletyce Masters, które były połączone z 4. Halowymi Mistrzostwami Polski Lekarzy oraz 2. Halowymi Mistrzostwami Polski Dziennikarzy. Efekt - cztery medale dla Ostrołęki!

Lekkoatletyka 15 marca 2021 0

"Sopocka Zima". Martyna Budziłek najlepsza na 4 km

Martyna Budziłek z UKS Siódemka Ostrołęka wygrała bieg "Sopocka Zima" na dystansie 4 kilometrów. Rywalizacja toczyła się na sopockiej plaży przy porywistym wietrze. Nie przeszkodziło to jednak zawodniczce ostrołęckiego klubu w osiągnięciu dobrego wyniku.

Lekkoatletyka 06 marca 2021 1

Ekipa z Ostrołęki w "Biegu po miód". Udany start

Biegacze z Ostrołęki dawno nie mieli już okazji do rywalizowania, ale w końcu udało się "odmrozić" (choć na określonych warunkach) i tę dyscyplinę. Ekipa Starglass Team pobiegła w Giełczynie w "Biegu po miód". Efekt - wysokie miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Lekkoatletyka 21 lutego 2021 0

HMP: Żebrowska mistrzynią Polski! Wielki sukces zawodniczki z gm. Lelis

Pochodząca z gminy Lelis wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Magdalena Żebrowska zdobyła złoty medal podczas halowych Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce. W hali w Toruniu wygrała ona konkurs skoku w dal.

Lekkoatletyka 18 lutego 2021 0

OKLA na halowych Mistrzostwach Polski. Padły rekordy

Trzyosobowa ekipa OKLA Ostrołęka wystartowała w Halowych Mistrzostwach Polski U18 i U20 w lekkiej atletyce. Okazję do pokazania swojej formy miał też wychowanek OKLA, występujący obecnie w barwach Podlasia Białystok.

Lekkoatletyka 15 lutego 2021 0

Halowe MP Juniorów. Progres zawodniczek Siódemki Ostrołęka

W ostatni weekend reprezentacja Siódemki Ostrołęka startowała w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów w Toruniu. W akcji można było zobaczyć dwie zawodniczki ostrołęckiego klubu.

Lekkoatletyka 08 lutego 2021 0

UKS Clan Ostrołęka. Nowe rekordy klubowe i życiowe (zdjęcia)

Zawodnicy UKS Clan Ostrołeka pobili rekordy klubu i rekordy życiowe podczas kontrolnych zawodów organizowanych przez Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki w Hali AWF w Warszawie. Zawody odbyły się w dwa ostatnie weekendy i zgromadziły licznie zawodników z całej Polski.