LEKKOATLETYKA

Lekkoatletyka 03 lipca 2022 1

"To był mój dzień, mój bieg" - Dąbrowski wygrywa RESO Suwałki Półmaraton

Przemysław Dąbrowski z Rzekunia zwyciężył w RESO Suwałki Półmaraton. "To był mój dzień, mój bieg" - napisał po zawodach w mediach społecznościowych.

zdjecie 4716
Lekkoatletyka 29 czerwca 2022 1

Pracowity czerwiec OKLA Elektro-Energetyka

W czerwcu reprezentanci OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka prezentowali się z dobrej strony. To był pracowity miesiąc, pełen startów - także w imprezach rangi mistrzowskiej. Czas na podsumowanie wyników.

Lekkoatletyka 29 czerwca 2022 0

Pokazują talent do lekkiej atletyki! Udane występy uczestniczek zajęć LDK

Udane występy podczas Ogólnopolskiego Finału LDK zaliczyły występujące w barwach reprezentacji Mazowsza zawodniczki z naszego regionu, uczestniczki zajęć Lekkoatletyka dla Każdego.

Lekkoatletyka 23 czerwca 2022 0

2 miejsce Nikoliny Dziadak w trójskoku w Aleksandrowie Łódzkim

W niedzielę, 19 czerwca zawodniczki Siódemki startowały w Aleksandrowie Łódzkim. W konkursie trójskoku 2 miejsce zajęła Nikolina Dziadak, która
skokiem na odległość 12,00 m poprawiła swój rekord życiowy i wypełniła normę na I klasę sportową.

Lekkoatletyka 20 czerwca 2022 0

Komplet medali dla UKS Clan na lekkoatletycznych Mistrzostwach Polski Masters [ZDJĘCIA]

Do udanych mogą zaliczyć swój start w lekkoatletycznych Mistrzostwach Polski Masters reprezentanci klubu UKS Clan z Ostrołęki. Z Torunia wrócili z kompletem medali.

Lekkoatletyka 18 czerwca 2022 0

Lekkoatletyka dla Każdego. Powołania na ogólnopolski finał

Trzy uczestniczki zajęć Lekkoatletyka dla Każdego zostały powołane do reprezentacji Mazowsza na Ogólnopolski Finał Lekkoatletyka dla Każdego. Finał odbędzie się 23 czerwca w Sieradzu - poinformował klub OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka.

Lekkoatletyka 17 czerwca 2022 2

Półmaraton Kurpiowski wraca do Ostrołęki. Ruszyły zapisy

Po pandemicznej przerwie na ulice Ostrołęki wraca największa impreza biegowa w regionie - Półmaraton Kurpiowski. 26. edycja biegu odbędzie się we wrześniu.

Lekkoatletyka 14 czerwca 2022 0

UKS Clan. Srebro w Warszawie i Ostrołęce

W ubiegły weekend na stadionie warszawskiego AWF odbyły się Mistrzostwa Mazowsza U18 i U20 w lekkiej atletyce. Z kolei w Ostrołęce odbywał się Bieg Kolejarza. W obu zawodach była okazja zobaczyć zawodników UKS Clan Ostrołęka.

Otwarte Mistrzostwa Mazowsza U18 i U20. Cztery medale Siódemki

11 i 12 czerwca odbyły się w Warszawie Mistrzostwa Mazowsza Juniorów. Zawodnicy UKS Siódemka Ostrołęka zdobyli 2 złote, srebrny i brązowy medal.

Lekkoatletyka 13 czerwca 2022 0

Pobiegli w Pułtusku w hołdzie Irenie Szewińskiej [ZDJĘCIA]

We wtorek 7 czerwca w Pułtusku odbyły się XIX Międzynarodowe Biegi im. Ireny Szewińskiej upamiętniające wybitną polską lekkoatletkę i Honorową Obywatelkę Pułtuska. W zawodach wzięli udział młodzi adepci lekkiej atletyki ze szkół podstawowych z Polski, Ukrainy, Litwy i Węgier.

Lekkoatletyka 12 czerwca 2022 7

Bieg Kolejarza 2022. Pobiegli ulicami osiedla Stacja [WYNIKI, WIDEO, ZDJĘCIA]

Już po raz siódmy na osiedlu Stacja w Ostrołęce na trasę wyruszyli biegacze. Bieg Kolejarza cieszył się sporą popularnością. Nie zabrakło emocji i wspaniałego dopingu dla dobiegających do mety zawodników.

Lekkoatletyka 11 czerwca 2022 0

Były zawodnik OKLA jest trzeci w Polsce

Wieloletni zawodnik OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka i wychowanek trenera Andrzeja Danelskiego Sebastian Moszczyński odniósł wielki sukces podczas Mistrzostw Polski seniorów w Suwałkach. Zawodnik reprezentujący obecnie Podlasie Białystok jest trzeci w Polsce w skoku wzwyż.

Mistrzostwa Polski Seniorów. Debiut 16-latki z OKLA na 164 cm

Aleksandra Dobkowska z OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka ma dopiero 16 lat, a już wystąpiła na Mistrzostwach Polski seniorów w lekkiej atletyce. W konkursie skoku wzwyż zajęła 12. miejsce i zdobyła cenne doświadczenie.

Lekkoatletyka 08 czerwca 2022 6

Bieg Kolejarza 2022 już 12 czerwca [TRWAJĄ ZAPISY]

12 czerwca 2022 r. na osiedlu Stacja w Ostrołęce odbędzie się siódma edycja Biegu Kolejarza. W planach biegi dzieci oraz bieg główny na 5 kilometrów. Ruszyły zapisy.

Lekkoatletyka 08 czerwca 2022 0

Mistrzostwa Zrzeszenia LZS. Brąz Nikoliny Dziadak z Siódemki Ostrołęka

W ostatni weekend dwie zawodniczki UKS Siódemka Ostrołęka Nikolina Dziadak i Wiktoria Pyskło wzięły udział w Mistrzostwach Polski U-18 i U-20 Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe, które odbyły się na stadionie „Zwierzyniec" w Białymstoku.

Lekkoatletyka 06 czerwca 2022 0

Grad medali na finale regionalnym lekkoatletycznych czwartków. Ekipa z Ostrołęki pokazała klasę

6 czerwca w Winnicy został Finał Regionalny Czwartków Lekkoatletycznych z których wyłaniana reprezentacja na Finał Ogólnopolski Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi w dniach 17-19 czerwca. - Wystartowała liczna grupa około 40 dzieci uczestniczących w zajęciach Lekkoatletyka dla Każdego z Ostrołęki (trenerzy Bartosz Witkowski i Konrad Szuster) oraz Chorzel (trener Michał Zawojek) - poinformował klub OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka. Sukcesów nie zabrakło.

Świetny start OKLA! Aleksandra Dobkowska ze złotem i rekordem życiowym

Znakomity występ podczas Mistrzostw Krajowego Zrzeszenia LZS 2022 w Białymstoku zanotowała zawodniczka OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka Aleksandra Dobkowska. Pobiła rekord życiowy w skoku wzwyż z wynikiem 173 cm i zdobyła złoto. To nie koniec dobrych wiadomości z tych zawodów.

10 rekordów Siódemki na lekkoatletycznym czwartku

13 najmłodszych reprezentantów UKS Siódemka Ostrołęka wystartowało w Łomży na kolejnym Czwartku Lekkoatletycznym. Najlepiej wypadły Natasza Górska i Oliwia Półtorak, które zdobyły po dwa pierwsze miejsca. Natasza wygrała bieg na 60m w roczniku 2011 – 10,05s (rekord życiowy) oraz skok w dal – 3,58m (także rekord życiowy). Oliwia natomiast wygrała skok w dal w roczniku 2010 – 3,83m oraz 300m – 50,16s (rekord życiowy).

UKS Clan na Mistrzostwach LZS. Zobacz, jak im poszło

W dniach 4-5.06.2022 roku trójka zawodników UKS Clan Ostrołęka uczestniczyła w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w Białymstoku. - Po raz kolejny nasi zawodnicy poprawili swoje rekordy życiowe, rekordy klubu, rekord szkoły i zajęli punktowane miejsce liczące się w klasyfikacji województw - relacjonuje klub działający przy II LO.

Lekkoatletyka 05 czerwca 2022 0

Goworowski Bieg dla Zdrowia po raz dziesiąty [ZDJĘCIA, WYNIKI]

131 osób wzięło udział w dziesiątej edycji Goworowskiego Biegu dla Zdrowia. Organizatorami biegu byli Wójt Gminy Goworowo, Powiat Ostrołęcki oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Goworowie.