zdjecie 9895

LEKKOATLETYKA

Lekkoatletyka 20 lipca 2021 1

Nadchodzi Runmageddon Ostrołęka 5k by Melvit

7 sierpnia 2021 - tę datę warto zapisać sobie w kalendarzu, by nie przeoczyć fantastycznego, sportowego wydarzenia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Włodarze Ostrołęki, producent naturalnej, nieprzetworzonej żywności Melvit i organizator biegów przeszkodowych Runmageddon zaplanowali na ten dzień coś wyjątkowego - specjalną trasę 5 kilometrów najeżoną 30 przeszkodami oraz Runmageddon Kids. 

zdjecie 9895
Lekkoatletyka 13 lipca 2021 0

OKLA Elektro-Energetyka na zawodach w Olsztynie. Rekord Niedźwieckiego

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięli udział w zawodach kwalifikacyjnych WMZLA w Olsztynie. Z bardzo dobrej strony pokazał się kulomiot OKLA Elektro-Energetyka Damian Niedźwiecki.

Lekkoatletyka 06 lipca 2021 0

Reprezentanci OKLA Elektro-Energetyka na MP U20 i finale LDK

Kolejne starty mają za sobą lekkoatleci OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka. W ostatnim czasie wystąpili oni w Mistrzostwach Polski U20 oraz ogólnopolskim finale Lekkoatletyki dla Każdego w Sieradzu.

Lekkoatletyka 06 lipca 2021 0

Mistrzostwa Polski U20: Start trzech zawodniczek Siódemki Ostrołęka

W dniach 2-4 lipca odbyły się w Lublinie Mistrzostwa Polski Juniorów U-20 w Lekkiej Atletyce. Do Mistrzostw po serii mityngów zakwalifikowały się trzy zawodniczki UKS Siódemka Ostrołęka.

Lekkoatletyka 02 lipca 2021 4

Kolejny świetny start Ewy Bartosik. Trzy złota, dwa rekordy

W dniach 26-27 czerwca w Olsztynie odbyły się Mistrzostwa Polski masters w lekkiej atletyce. Przy okazji tych zawodów przyzwyczailiśmy się już do dobrych informacji - nie inaczej było tym razem. Ewa Bartosik kolejny raz zaprezentowała się ze znakomitej strony.

zdjecie 9895
Lekkoatletyka 01 lipca 2021

Nie żyje Henryk Gudelski, maratończyk z Rzekunia. Zginął w wypadku w USA

Pochodzący z Rzekunia Henryk Gudelski zginął w tragicznych okolicznościach w Stanach Zjednoczonych. Utytułowany maratończyk został potrącony przez samochód w trakcie treningu. Miał 53 lata.

Lekkoatletyka 30 czerwca 2021 0

Magdalena Żebrowska doceniona przez władze gminy Lelis

Utytułowana lekkoatletka Magdalena Żebrowska nie zapomina o swoich kurpiowskich korzeniach i nie zapomina o tym również lokalny samorząd. Władze gminy Lelis postanowiły uhonorować zawodniczkę, która jest prawdziwą wizytówką regionu.

zdjecie 9895
Lekkoatletyka 24 czerwca 2021 0

Moszczyński w formie. Tym skokiem pokazał moc [WIDEO]

Wychowanek OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka Sebastian Moszczyński pobił rekord życiowy w skoku wzwyż podczas Memoriału Janusza Kusocińskigo w Chorzowie. 20 czerwca zawodnik reprezentujący obecnie Podlasie Białystok skoczył aż 215 cm.

Lekkoatletyka 23 czerwca 2021

Zmarł Piotr Sadłowski. Był utalentowanym biegaczem, wicemistrzem Polski

Nasz region niespodziewanie stracił znakomitego sportowca. Nie żyje Piotr Sadłowski, utalentowany biegacz, wicemistrz Polski U23 w drużynie z 2020 roku.

zdjecie 9895
Lekkoatletyka 23 czerwca 2021 0

Pracowity czas Siódemki. Starty w kilku miejscach w Polsce

W minionym tygodniu zawodnicy Siódemki startowali w kilku miejscach w Polsce - od Aleksandrowa Łódzkiego, przez Płock, aż do Białegostoku. Nie zabrakło dobrych rezultatów.

Lekkoatletyka 23 czerwca 2021 0

Finał Czwartków Lekkoatletycznych. Sukces Mateusza Gwary z Korony Ostrołęka

Uczestnicy projektu Lekkoatletyka dla Każdego z Ostrołęki i Chorzel oraz zaprzyjaźnionych klubów Jantar Ostrołęka oraz Korona Ostrołęka wzięli udział w Ogólnopolskim Finale Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi, który odbył się w dniach 19-20 czerwca.

Lekkoatletyka 23 czerwca 2021 0

Siódemka na lekkoatletycznym czwartku. Wygrany bieg Oliwii Półtorak

17 czerwca najmłodsi zawodnicy Siódemki ponownie wzięli udział w Czwartku Lekkoatletycznym w Łomży. Bardzo dobrze zaprezentowała się Oliwia Półtorak, która zwyciężyła w jednym z biegów.

Lekkoatletyka 16 czerwca 2021 0

Sześć medali Siódemki na Mistrzostwach Mazowsza

W niedzielę 13 czerwca odbyły się Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Juniorów  U-20 i U-18 w Lekkiej Atletyce. Na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie wystartowały cztery zawodniczki UKS Siódemka Ostrołęka, które zdobyły 6 medali: 2 złote, 3 srebrne i 1 brązowy.

Lekkoatletyka 16 czerwca 2021 0

Mistrzostwa Mazowsza: Rekordy życiowe zawodniczek UKS Clan (zdjęcia)

13 czerwca na stadionie warszawskiego AWFu odbyły się Mistrzostwa Mazowsza U18/U20. Reprezentantkom UKS Clan Ostrołęka udało się osiągnąć rekordy życiowe.

Lekkoatletyka 14 czerwca 2021 0

Kolejne zawody OKLA Elektro-Energetyka. Padły rekordy życiowe

Reprezentanci OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka mają za sobą kolejne starty - w Mistrzostwach Warszawy oraz w Wojewódzkim Kwalifikacyjnym Mityngu LOZLA 2021. Nie zabrakło rekordów życiowych.

Lekkoatletyka 14 czerwca 2021 0

Czwartek z królową sportu. Udany start UKS Siódemka

W czwartku lekkoatletycznym, który 10 czerwca odbył się w Łomży wystartowało 12 grupa najmłodszych zawodników UKS Siódemka Ostrołęka - podopiecznych Marianny Pędzich, Dariusza Dąbrowskiego i Adama Długokęckiego.

Lekkoatletyka 08 czerwca 2021 0

OKLA Elektro-Energetyka na MP LZS. Brąz Dominika Kowalczyka

Reprezentanci OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka wystąpili podczas lekkoatletycznych Mistrzostw Polski Zrzeszenia LZS U 18 i U20 w Słubicach. Brąz w biegu na 1500 metrów wywalczył Dominik Kowalczyk.

Lekkoatletyka 08 czerwca 2021 0

Świetna forma ostrołęckiej weteranki lekkiej atletyki. Trzy rekordy Polski!

To był kolejny znakomity start ostrołęckiej weteranki lekkiej atletyki Ewy Bartosik. Tym razem podczas Mistrzostw Polski Masters w Toruniu uzyskała ona bardzo dobre rezultaty w trójboju sprinterskim.

Lekkoatletyka 08 czerwca 2021 0

Mistrzostwa Polski LZS z udziałem Siódemki Ostrołęka. Było blisko medalu

W niedzielę 6 czerwca zakończyły się trwające od piątku w Słubicach Mistrzostwa Polski Ludowych Zespołów Sportowych w Lekkiej Atletyce Juniorów U-18 i U-20. W tej ostatniej kategorii wystąpiły trzy zawodniczki Siódemki Ostrołęka.

Lekkoatletyka 08 czerwca 2021 1

Bieg Papieski w Ostrołęce. Poznaj zwycięzców (wyniki)

6 czerwca w Ostrołęce odbyła się siódma edycja Ostrołęckiego Biegu Papieskiego w hołdzie św. Janowi Pawłowi II - patronowi miasta. Trasa biegu pod patronatem prezydenta Łukasza Kulika, przewodniczącego rady miasta Wojciecha Zarzyckiego i starosty ostrołęckiego Stanisława Kubła wiodła ulicami Starego Miasta.