LEKKOATLETYKA

Lekkoatletyka 11 sierpnia 2019 4

DME Bydgoszcz 2019: Polska na szczycie. A w złotej drużynie - Magdalena Żebrowska!

Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Magdalena Żebrowska przyczyniła się do zdobycia przez reprezentację Polski złotego medalu w Drużynowych Mistrzostwach Europy w lekkiej atletyce! W dzisiejszym konkursie w skoku w dal Żebrowska uzyskała wynik 6,15 m.

Lekkoatletyka 06 sierpnia 2019 0

Obóz w Sierakowie i świetny skok po rekord życiowy! (wideo)

W dniach 28 lipca - 6 sierpnia w Sierakowie na obozie "Wakacje z Lekkoatletyką Dla Każdego" przebywały Aleksandra i Daria Dobkowskie wraz z trenerem Bartoszem Witkowskim. Efekty obozu są bardzo dobre - to nie tylko mnóstwo pozytywnych treningów, ale i efektowny rekord życiowy.

Lekkoatletyka 02 sierpnia 2019 0

Drużynowe MP: Daniel Gadomski w złotej drużynie AZS AWF Warszawa!

Wychowanek ostrołęckiej Siódemki Daniel Gadomski, który na czas studiów reprezentuje AZS AWF Warszawa, zdobył wraz ze swoim nowym klubem tytuł Drużynowego Mistrza Polski.

Wychowanka OKLA powołana na Mistrzostwa Europy

Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Magdalena Żebrowska została powołana na 8. Drużynowe Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce, które odbędą się w dniach 9-11 sierpnia w Bydgoszczy.

Lekkoatletyka 27 lipca 2019 0

EYOF Baku 2019: Sukces zawodnika OKLA. Moszczyński szósty w finale!

Reprezentant OKLA Ostrołęka zajął szóste miejsce w finale skoku wzwyż podczas Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy, jaki rozgrywany jest w Baku. 16-letni zawodnik pokonał poprzeczkę na wysokości 203 cm.

Lekkoatletyka 24 lipca 2019 0

EYOF Baku 2019: Moszczyński w finale. Dziś skoczył 199 cm

Reprezentant Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Sebastian Moszczyński udanie rozpoczął występy w skoku wzwyż podczas Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy w Baku. Jako reprezentant Polski zakwalifikował się do finału w swojej konkurencji.

Lekkoatletyka 22 lipca 2019 1

Ryszard Ropiak na górskim biegu i... w "Teleexpressie"

Reprezentujący Myszyniec i całe Kurpie Ryszard Ropiak wziął udział w górskim biegu w Zakopanem. Wbiegł na górę Nosal, a jego wyczyn oglądać mogliśmy w sobotnim wydaniu "Teleexpressu" w Telewizji Polskiej.

Lekkoatletyka 20 lipca 2019 1

Kolejny bieg po medal

W dniach 15 – 26 lipca w dziesięciu miastach w Polsce odbywa się cykl biegów przełajowych na dystansie 5 km pod wspólną nazwą CITY TRAIL onTour. 17 lipca jedna z takich imprez odbyła się w Olsztynie i wzięła w niej udział zawodniczka UKS Siódemka Ostrołęka Martyna Budziłek.

Lekkoatletyka 19 lipca 2019 0

ME U20 w Boras: Niedźwiecki (OKLA Ostrołęka) 15. w Europie

Damian Niedźwiecki z Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki zajął 15. miejsce w eliminacjach pchnięcia kulą podczas Mistrzostw Europy do lat 20 w szwedzkim Boras.

Lekkoatletyka 12 lipca 2019 0

Moszczyński z kolejnym medalem! Tym razem na OOM

Reprezentant Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Sebastian Moszczyński zdobył srebrny medal w skoku wzwyż podczas 25. Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Poznaniu, która jest także Mistrzostwami Polski do lat 18.

Lekkoatletyka 11 lipca 2019 0

MP U20: Dobry występ OKLA. Posypały się rekordy życiowe!

Klub OKLA Ostrołęka znakomicie rozpoczął Mistrzostwa Polski U20 - od brązowego medalu Damiana Niedźwieckiego. Ale to nie koniec dobrych informacji. Ten sam zawodnik był blisko medalu także  w rzucie dyskiem, a dobre występy - zakończone rekordami życiowymi - zaliczyli też Oskar Żebrowski i Katarzyna Butler.

Martyna Budziłek wygrywa "Dywicką Piątkę"

W Dywitach k. Olsztyna odbyły się biegi na dystansie 5 kilometrów. "Dywicką Piątkę" wśród pań zdominowała Martyna Budziłek z Siódemki Ostrołęka.

Lekkoatletyka 09 lipca 2019 0

MP U20: Marta Łada na 10. miejscu w trójskoku

W piątek 5 lipca zakończyły się lekkoatletyczne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 20 w Raciborzu. Wystartowała w nich Marta Łada z Siódemki Ostrołęka, która wzięła udział w konkursie trójskoku.

Lekkoatletyka 03 lipca 2019 1

MP U20: Pierwszy dzień i od razu medal dla OKLA. Brąz Niedźwieckiego

Damian Niedźwiecki z Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki został brązowym medalistą Mistrzostw Polski U20, które odbywają się w Raciborzu!

Lekkoatletyka 26 czerwca 2019 0

Siódemka na zawodach w Warszawie. Triumf M. Budziłek

W niedzielę 23 czerwca odbyły się na stadionie AWF w Warszawie kolejne zawody lekkoatletyczne z udziałem Siódemki Ostrołęka. Były to już ostatni mityng, na którym można było kwalifikować się do Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych.