zdjecie 6597

LEKKOATLETYKA

Lekkoatletyka 12 stycznia 2021 0

Pracowite ferie zimowe lekkoatletów Siódemki

W czasie ferii zimowych zawodnicy UKS Siódemka Ostrołęka przebywali na obozach sportowych.

 

zdjecie 6597
Lekkoatletyka 11 stycznia 2021 0

OKLA Ostrołęka. Szlify na zgrupowaniach Zaplecza Kadry Narodowej

Ostrołęccy lekkoatleci z klubu OKLA szlifują formę na zgrupowaniach Zaplecza Kadry Narodowej - miotacze w Olecku, a sprinterka Kornelia Szymczyk - w Toruniu.

Lekkoatletyka 07 stycznia 2021 0

Klubowy Mistrz Polski 2020. Dwa kluby z Ostrołęki w rankingu PZLA

Polski Związek Lekkiej Atletyki opublikował klasyfikację Klubowego Mistrza Polski za 2020 rok. Tytuł trafił do AZS UMCS Lublin, a w zestawieniu znajdujemy także dwa kluby z Ostrołęki.

Lekkoatletyka 03 stycznia 2021 0

OKLA Ostrołęka: Moszczyński i Butler zmieniają barwy klubowe

2021 rok będzie czasem zmian dla Sebastiana Moszczyńskiego i Katarzyny Butler. Dotychczasowi reprezentanci OKLA Ostrołęka zmieniają barwy klubowe. Poinformował o tym w mediach społecznościowych ostrołęcki klub.

Lekkoatletyka 30 grudnia 2020 0

Lekkoatleci OKLA na konsultacji w Białymstoku

W dniach 27-30 grudnia trójka podopiecznych trenera Bartosza Witkowskiego z Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki przebywała na konsultacjach w Białymstoku, trenując w grupie trenera Roberta Nazarkiewicza.

zdjecie 6597
Lekkoatletyka 23 grudnia 2020 0

UKS Siódemka Ostrołęka. Pięć medali w Akademickich Mistrzostwach Podlasia

W sobotę 19 grudnia odbyły się w Białymstoku Otwarte Akademickie Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w lekkiej atletyce. Wystartowało w nich pięć zawodniczek UKS Siódemka Ostrołęka z grupy trenera Marka Mierzejewskiego. Wywalczyły one łącznie 5 medali.

Lekkoatletyka 23 grudnia 2020 0

Akademickie Mistrzostwa Podlasia: Złoto, srebro i rekordy OKLA

19 grudnia Klub Środowiskowy Akademickiego Związku Sportowego Województwa Podlaskiego zorganizował Otwarte Halowe Akademickie Mistrzostwa Województwa w lekkiej atletyce. W Białymstoku startowali także reprezentanci OKLA Ostrołęka.

zdjecie 6597
Lekkoatletyka 10 grudnia 2020 2

Mistrzostwa Polski w maratonie. Świerdzewski w krajowej czołówce

W niedzielę 6 grudnia w Oleśnie odbyły się Mistrzostwa Polski w Maratonie. W czołówce najlepszych maratończyków w kraju jest także reprezentant naszego regionu.

Lekkoatletyka 02 grudnia 2020 0

OKLA Ostrołęka. Udany start w Toruniu - nie zabrakło rekordów

Ogólnopolskie Otwarte Halowe Zawody Lekkoatletyka dla Każdego U13 i U15 w Toruniu przyniosły udany start OKLA Ostrołęka. Informowaliśmy już o sukcesie Oli Dobkowskiej, czas na pozostałych zawodników, którzy również dali z siebie wszystko podczas rywalizacji.

zdjecie 6597
Lekkoatletyka 02 grudnia 2020 0

Debiut w Mistrzostwach Polski. Prachniak startowała w Kwidzynie

Reprezentantka UKS Clan Ostrołęka Oliwia Prachniak zaliczyła swój pierwszy start w Mistrzostwach Polski w Biegach Przełajowych. Zawody odbyły się 28 listopada w Kwidzynie.

Lekkoatletyka 01 grudnia 2020 0

OKLA Ostrołęka. Butler i Kowalczyk na Mistrzostwach Polski. Jak im poszło?

W Kwidzynie odbyły się Mistrzostwa Polski U18 i U20 w biegach przełajowych. Wystartowali w nich także reprezentanci OKLA Ostrołęka - podopieczna trenera Grzegorza Łuniewskiego Katarzyna Butler oraz podopieczny trener Pauliny Pawłowskiej Dominik Kowalczyk.

Lekkoatletyka 30 listopada 2020 0

Ogólnopolski finał LdK: Świetny występ Oli Dobkowskiej. Srebrny medal i rekord (wideo)

W Ogólnopolskim Halowym Finale Lekkoatletyka dla Każdego znakomity start zanotowała zawodniczka OKLA Ostrołęka Aleksandra Dobkowska. W konkurencji skoku wzwyż pobiła swój rekord życiowy w hali i  tym samym zdobyła srebrny medal.

Lekkoatletyka 24 listopada 2020 0

Mistrzostwa Mazowsza. Oliwia Prachniak ósma w kategorii U18

21 listopada w lasku bielańskim przy AWF w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza w biegach przełajowych. Wystartowała w nich reprezentantka UKS Clan Ostrołęka Oliwia Prachniak.

zdjecie 6597
Lekkoatletyka 23 listopada 2020 0

Biegi przełajowe. Starty UKS Siódemka w Pasłęku i Warszawie

Reprezentanci UKS Siódemka Ostrołęka w ostatnich dniach mogli sprawdzić formę w biegach przełajowych podczas zawodw w Pasłęku i Warszawie. Jak im poszło?

Lekkoatletyka 18 listopada 2020 0

Zgrupowania i obozy. Zawodnicy OKLA Ostrołęka szlifują formę

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki szlifują formę na zgrupowaniach i obozach. Jedni mają je już za sobą, inni szykują się do wyjazdu.

Lekkoatletyka 18 listopada 2020 0

UKS Siódemka Ostrołęka. Klubowe rekordy w 2020 roku

Lekkoatleci UKS Siódemka Ostrołęka zakończyli już sezon startowy 2020. Przyszedł czas na podsumowania, a w nich wyróżnia się kilka rekordów klubu pobitych w trakcie startów w tym roku.

Lekkoatletyka 15 listopada 2020 0

Nowe wyzwanie. Utytułowana wychowanka OKLA zmienia klub

Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Magdalena Żebrowska zmienia klub. Wielokrotna medalistka mistrzostw kraju pochodząca z gminy Lelis w nowym sezonie będzie reprezentować barwy AZS AWF Katowice.

Lekkoatletyka 29 października 2020 0

Bieg Mikołajkowy w Baranowie nie w tym roku

Nie odbędzie się tegoroczny Bieg Mikołajkowy w Baranowie. Choć klub KS Świt Baranowo zapowiadał organizację tego wydarzenia, to jednak plany pokrzyżowała epidemia koronawirusa.

Lekkoatletyka 29 października 2020 2

Bieg Niepodległości w Ostrołęce ODWOŁANY!

Bieg Niepodległości, który miał się odbyć 11 listopada w Ostrołęce, został odwołany ze względu na epidemię koronawirusa.

Lekkoatletyka 24 października 2020 0

A może skok wzwyż? Na treningi zaprasza klub OKLA Ostrołęka

Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki zaprasza na treningi skoku wzwyż. To właśnie w tym klubie trenuje 4. zawodniczka Mistrzostw Polski U16 Aleksandra Dobkowska. Być może uda wyłowić się więcej takich talentów.