LEKKOATLETYKA

Lekkoatletyka 08 października 2019 2

VII Bieg Pamięci Marynarzy i Ułanów. Zobacz wyniki

Ponad 230 zawodników i zawodniczek wzięło udział w Biegu Pamięci Marynarzy i Ułanów poległych w 1920 roku na ziemi rzekuńskiej. Wydarzenie sportowo-patriotyczne, zorganizowane zostało przez KS Arco Ławy po raz siódmy.

Lekkoatletyka 07 października 2019 0

Czwartki Lekkoatetyczne. Rekordy i medale Siódemki Ostrołęka

3 października odbył się ostatni w tym roku „Czwartek Lekkoatletyczny" w Łomży. Tym razem wystąpiło w nim czternaścioro najmłodszych zawodników ostrołęckiej Siódemki. Zdobyli oni w sumie cztery złote medale, a do tego pięć krążków srebrnych i trzy brązowe. Poprawili też aż 12 rekordów życiowych.

Lekkoatletyka 05 października 2019 0

Sztafetowe biegi nad Narwią. Dzieci, młodzież, licealiada (zdjęcia)

W sobotę 5 października na błoniach nad Narwią w Ostrołęce odbyły się sztafetowe biegi przełajowe dla dzieci i młodzieży ze szkół powiatu ostrołęckiego (ziemskiego i grodzkiego). Na ten czas Ostrołęka stała się prawdziwą regionalną stolicą biegania.

Lekkoatletyka 01 października 2019 0

Czwartki Lekkoatetyczne. Kolejny start UKS Siódemka

Za lekkoatletami Siódemki Ostrołęka kolejne zawody z cyklu „Czwartki Lekkoatletyczne". Tym razem na stadionie MOSiR w Łomży wystąpiło 23 najmłodszych zawodników tego klubu, głównie z SP 5 w Ostrołęce i SP Troszyn, ale także z SP 1, SP 2, SP Olszewo-Borki i SP Rzekuń.

Lekkoatletyka 28 września 2019 6

Test Coopera dla wszystkich (wideo, zdjęcia)

130 zawodników i zawodniczek znajdowało się na liście startowej Testu Coopera dla wszystkich, który zorganizowany został na stadionie przy ul. Witosa w Ostrołęce przez klub UKS Clan, działający przy II Liceum Ogólnokształcącym. Impreza z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.

Lekkoatletyka 24 września 2019 0

Mistrzostwa Polski Młodzików: Dwa medale OKLA Ostrołęka!

W weekend 21-22 września 2019 r. na stadionie lekkoatletycznym w Tarnowie odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików. Wszyscy startujący zawodnicy OKLA Ostrołęka potwierdzili wysoką formę, poprawiając swoje rekordy życiowe. Ponadto wywalczyli dwa medale - w skoku wzwyż i rzucie dyskiem.

Lekkoatletyka 24 września 2019 0

Kolejne starty UKS Siódemka. Sprawdź wyniki

Reprezentanci Siódemki Ostrołęka ostatnimi czasy wzięli udział w wielu zawodach sportowych. Zobaczcie, jak im poszło.

Lekkoatletyka 15 września 2019 0

Mistrzostwa Mazowsza U16. Pięć medali dla OKLA Ostrołęka

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki zanotowali bardzo udany występ podczas Mistrzostw Mazowsza U16 w Ciechanowie. Zawody odbyły się w sobotę, 14 września.

Lekkoatletyka 12 września 2019 1

Kolejne starty lekkoatletów Siódemki. Poznaj wyniki

W miniony weekend zawodnicy Siódemki Ostrołęka ponownie startowali w kilku miejscach w kraju. Poznaj ich wyniki.

Lekkoatletyka 09 września 2019 0

OKLA na Międzywojewódzkich Mistrzostwach U16. Poznaj medalistów

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięli udział w Międzywojewódzkich Mistrzostwach U16 w Olecku. Bilans - kilka medali, rekordy życiowe i dobre wyniki.

Lekkoatletyka 08 września 2019 11

V Bieg Kolejarza [WIDEO, ZDJĘCIA]

Mały jubileusz obchodził w tym roku Bieg Kolejarza towarzyszący dorocznemu Piknikowi Dworcowemu organizowanemu na osiedlu Stacja. Była to piąta już edycja rekreacyjnej imprezy, której pomysłodawcą jest Jerzy Grabowski.

Lekkoatletyka 05 września 2019 0

Sopot, Siedlce, Ruda Śląska, Warszawa. Tak startowała Siódemka - poznaj wyniki

Na przełomie sierpnia i września zawodnicy ostrołęckiej Siódemki startowali w kilku miejscach w Polsce. Poznaj ich rezultaty.

Lekkoatletyka 04 września 2019 0

Nie przegap. Jesienne biegi przełajowe w Lelisie

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Nasiadki”, Rada Gminna LZS w Lelisie, Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lelisie oraz Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu w Lelisie zapraszają na 21. edycję jesiennych biegów przełajowych o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego, Starosty Powiatu Ostrołęckiego i Wójta Gminy Lelis.

Lekkoatletyka 02 września 2019 0

Udane starty OKLA w Olecku i Siedlcach

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki mają za sobą kolejne udane starty - w Olecku i Siedlcach.

Lekkoatletyka 02 września 2019 0

Test Coopera dla wszystkich. Trwają zapisy

Uczniowski Klub Sportowy Clan w Ostrołęce działający przy II LO im. C.K. Norwida zaprasza do udziału w Teście Coopera, który odbędzie się 28 września 2019 roku na stadionie miejskim w Ostrołęce przy ulicy Witosa 1.