LEKKOATLETYKA

Lekkoatletyka 20 stycznia 2020 0

Kolejne starty UKS Siódemka: Posypały się "życiówki"

Zawodnicy i zawodniczki UKS Siódemka Ostrołęka mają za sobą kolejne starty - a w nich: rekordy życiowe, miejsca na podium i wiele cennych doświadczeń. Zobacz wyniki.

Lekkoatletyka 19 stycznia 2020 0

OKLA na Zawodach Kontrolnych WMOZLA. Halowy rekord Moszczyńskiego!

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki rozpoczęli sezon halowy od Halowych Zawodów Kontrolnych WMOZLA. Zobacz wyniki.

Lekkoatletyka 12 stycznia 2020 5

Pobiegli dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (wideo, zdjęcia)

Dziś gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, a to oznacza, że serca Polaków otwierają się na pomaganie potrzebującym. Z okazji 28. finału WOŚP na stadionie miejskim w Ostrołęce odbył się wyjątkowy bieg.

Lekkoatletyka 08 stycznia 2020 8

Czy przy obwodnicy ktoś rozwiesza... linki? To może być pułapka na biegaczy

Ostrołęcka obwodnica to jedna z najpopularniejszych tras dla biegaczy w naszym mieście. Codziennie można tam spotkać dziesiątki osób uprawiających sport. Pojawiają się jednak niepokojące informacje, że komuś może to przeszkadzać. A to zagraża zdrowiu biegaczy.

Lekkoatletyka 07 stycznia 2020 1

Siódemka rozpoczęła sezon 2020. Start w Aleksandrowie Łódzkim

Startem w Aleksandrowie Łódzkim sezon halowy 2020 roku rozpoczęła Siódemka Ostrołęka. W zawodach, które odbyły się 5 stycznia udział wzięło sześć zawodniczek, podopiecznych trenera Marka Mierzejewskiego.

Lekkoatletyka 02 stycznia 2020 0

VIII Bieg Tropem Wilczym w Ostrołęce. Ruszyły zapisy

Ruszyły zapisy na ósmy Bieg „Tropem Wilczym". Impreza organizowana jest przez Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce i Urząd Miasta.

Lekkoatletyka 01 stycznia 2020 0

City Trail w Olsztynie. Najlepsza Martyna Budziłek z Siódemki Ostrołęka

28 grudnia w Olsztynie odbyły się kolejny bieg przełajowy z cyklu City Trail. Wystartowała w nim zawodniczka klubu Siódemka Ostrołęka Martyna Budziłek. Okazała się najlepsza wśród pań!

Lekkoatletyka 29 grudnia 2019 0

Lekkoatleci OKLA na konsultacjach w Białymstoku

Zawodnicy OKLA Ostrołęka przebywają obecnie na konsultacjach w Białymstoku, które zakończą się w poniedziałek 30 grudnia. Młodzi adepci lekkiej atletyki szlifują swoją formę pod okiem trenerów Roberta Nazarkiewicza, Jana Kotowskiego i Kamila Kryńskiego.

Lekkoatletyka 25 grudnia 2019 5

Ekstremalny bieg z przeszkodami nie dla Ostrołęki

Proponowany przez jednego z radnych ekstremalny bieg z przeszkodami nie odbędzie się w Ostrołęce w 2020 roku. Koszty organizacji takiej imprezy znacznie przewyższają obecne możliwości finansowe miasta, o czym poinformował prezydent Łukasz Kulik.

Lekkoatletyka 10 grudnia 2019 0

Ola Dobkowska na drugim miejscu w Milanówku

To był kolejny udany start Aleksandry Dobkowskiej. Trzynastoletnia zawodniczka OKLA Ostrołęka zajęła drugie miejsce w Mikołajkowym Konkursie Skoku Wzwyż w Milanówku w kategorii wiekowej roczników 2004-2006.

Lekkoatletyka 09 grudnia 2019 0

Mikołajkowe zawody w hali AWF. Startowały Maja i Karolina

W niedzielę 8 grudnia w hali lekkoatletycznej Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie odbyły się zawody mikołajkowe dla dzieci. Wystartowały w nich dwie młode zawodniczki Siódemki Ostrołęka.

Lekkoatletyka 08 grudnia 2019 0

Biegacze opanowali Baranowo! Bieg Mikołajkowy po raz pierwszy (wideo, zdjęcia)

Klub Świt Baranowo zorganizował wyjątkową imprezę sportową dla miłośników biegania z terenu gminy. Po raz pierwszy odbył się bowiem Bieg Mikołajkowy. Startowali zarówno młodzi biegacze, jak i ci nieco starsi - w biegu open na 4 kilometry.

Lekkoatletyka 07 grudnia 2019 8

Bieg Mikołajkowy w parku miejskim (wideo, zdjęcia)

Mimo kapryśnej pogody, spora liczba biegaczy stawiła się w parku miejskim, by przystąpić do Biegu Mikołajkowego, organizowanego przez Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.

Lekkoatletyka 03 grudnia 2019 1

Rekordy i świetne wyniki. Nasi lekkoatleci rywalizowali w Spale

W poniedziałek 2 grudnia w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale odbył się Ogólnopolski Halowy Finał Czwartków Lekkoatletycznych, w którym wystartowali najmłodsi lekkoatleci z Ostrołęki, uczestniczący w zajęciach Lekkoatletyka dla Każdego.

Lekkoatletyka 05 listopada 2019 0

Lekkoatleci OKLA z szansą na Zaplecze Kadry Narodowej

Dziewiątka zawodników Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki ma szansę trafić do Zaplecza Kadry Narodowej na rok 2020. Klub poinformował o tym w mediach społecznościowych.