LEKKOATLETYKA

Lekkoatletyka 04 lipca 2020 0

Kolejne starty OKLA Ostrołęka. Wysyp rekordów życiowych

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki mają za sobą kolejne udane starty. Tym razem brali udział w zawodach w Warszawie. Posypały się rekordy życiowe!

Lekkoatletyka 01 lipca 2020 0

OKLA Ostrołęka: Kolejne dobre rezultaty! Rekordy życiowe i najlepsze wyniki w kraju

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki znakomicie wkroczyli w sezon startowy po epidemii koronawirusa. Informowaliśmy już o wyrównanym rekordzie życiowym Aleksandry Dobkowskiej, a w ubiegły weekend padły kolejne dobre wyniki.

Lekkoatletyka 25 czerwca 2020 0

Powrót w dobrym stylu. Aleksandra Dobkowska wyrównała rekord życiowy

Po przerwie związanej z epidemią koronawirusa, do startów w skoku wzwyż powróciła Aleksandra Dobkowska z Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. I wróciła w dobrym stylu!

Lekkoatletyka 02 czerwca 2020 0

Półmaratonu nie było, chętni przebiegli trasę. "Czuję się mentalną częścią tego biegu"

31 maja miał odbyć się Półmaraton Kurpiowski. Miał, bo plany organizatorów i - przede wszystkim - biegaczy pokrzyżowała epidemia koronawirusa. Niektórzy postanowili jednak wyruszyć w trasę. Tak zrobił m.in. dwukrotny zwycięzca biegu Przemysław Dąbrowski.

Lekkoatletyka 30 maja 2020 0

OKLA ponownie trenuje i... wynikami imponuje! WIDEO

Sportowcy systematycznie wracają do treningów po przerwie związanej z epidemią koronawirusa. "Odmrożenie" zajęć dotyczy także lekkoatletów z Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Trenują już normalnie i nawet osiągają bardzo interesujące rezultaty podczas zajęć.

Lekkoatletyka 15 maja 2020 2

Półmaraton Kurpiowski przeniesiony na 2021 rok

Półmaraton Kurpiowski - największa biegowa impreza w regionie - nie odbędzie się w 2020 roku ze względu na epidemię koronawirusa. Decyzję ogłosił dziś Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej. Impreza została przeniesiona na 2021 rok.

Lekkoatletyka 03 maja 2020 0

Martyna Budziłek zwycięża w cyklu City Trail

Martyna Budziłek z UKS Siódemka Ostrołęka okazała się najlepsza w cyklu biegów City Trail w Olsztynie. Ostatni bieg nie odbył się z powodu epidemii, ale organizatorzy podsumowali już rywalizację, biorąc pod uwagę wyniki poprzednich biegów. 

Lekkoatletyka 30 marca 2020 0

VI Ostrołęcki Bieg Papieski przełożony

Zgodnie z przewidywaniami VI Ostrołęcki Bieg Papieski nie odbędzie się w zaplanowanym wcześniej terminie. Organizatorzy poinformowali o przełożeniu imprezy sportowej na inny termin. 

Lekkoatletyka 16 marca 2020 3

Kornelia Suchecka zakończyła sportową karierę

Utytułowana zawodniczka UKS Siódemka Ostrołęka Kornelia Suchecka zakończyła sportową karierę. Klub poinformował o tym na stronie internetowej. 

Lekkoatletyka 03 marca 2020 5

Halowe Mistrzostwa Polski: Martyna Budziłek tuż za podium

Martyna Budziłek z Siódemki Ostrołęka bardzo dobrze spisała się w 64. Halowych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce, jakie odbywały się w ostatni weekend w hali Arena Toruń. Swój bieg zakończyła tuż za strefą medalową.

Lekkoatletyka 02 marca 2020 1

Ewa Bartosik z nagrodą od PZLAM. Jest na podium rankingu medalistów!

Zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Ewa Bartosik została nagrodzona za zasługi dla Polskiego Związku Lekkiej Atletyki Masters. Weteranka OKLA to prawdziwa dominatorka zawodów, w których występują weterani królowej sportu.

Lekkoatletyka 01 marca 2020 6

Bieg Tropem Wilczym 2020 w Ostrołęce (wideo, zdjęcia)

Około pół tysiąca biegaczy wyruszyło w niedzielę 1 marca na trasę biegu Tropem Wilczym, poświęconego żołnierzom wyklętym w narodowym dniu ich pamięci. Dla wielu zawodników i zawodniczek, oprócz sportowego wymiaru, bieg miał również duże znaczenie patriotyczne.

Lekkoatletyka 29 lutego 2020 8

Młodzież proponuje: Janusz Kusociński patronem ronda w Ostrołęce

Młodzieżowa Rada Miasta zgłosiła propozycję dotyczącą nadania imienia ronda na skrzyżowaniu ulic Ostrowskiej, Przemysłowej i Żołnierzy Armii Krajowej. Patronem może zostać Janusz Kusociński, legendarny lekkoatleta, patron byłego Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce.
 

Lekkoatletyka 27 lutego 2020 1

Nowość! Zajęcia lekkoatletyczne w Goworowie. Poznaj szczegóły

GOKSiR w Goworowie we współpracy z Ostrołęckim Klubem Lekkiej Atletyki i klubem Orz Goworowo zapraszają na zajęcia lekkoatletyczne.

Lekkoatletyka 26 lutego 2020 4

Półmaraton Wiązowski i Wiązowska Piątka: Nasi w czołówce! WYNIKI

23 lutego w gminie Wiązowna odbył się 40. Półmaraton Wiązowski połączony z Wiązowską Piątką. W obu biegach w czołówce znaleźli się reprezentanci naszego regionu. Damian Świerdzewski świetnie pobiegł w półmaratonie, natomiast Przemysław Dąbrowski startował w biegu na 5 kilometrów. Obaj dobiegli na szóstym miejscu.