LEKKOATLETYKA

Lekkoatletyka 30 marca 2020 0

VI Ostrołęcki Bieg Papieski przełożony

Zgodnie z przewidywaniami VI Ostrołęcki Bieg Papieski nie odbędzie się w zaplanowanym wcześniej terminie. Organizatorzy poinformowali o przełożeniu imprezy sportowej na inny termin. 

Lekkoatletyka 16 marca 2020 3

Kornelia Suchecka zakończyła sportową karierę

Utytułowana zawodniczka UKS Siódemka Ostrołęka Kornelia Suchecka zakończyła sportową karierę. Klub poinformował o tym na stronie internetowej. 

Lekkoatletyka 03 marca 2020 5

Halowe Mistrzostwa Polski: Martyna Budziłek tuż za podium

Martyna Budziłek z Siódemki Ostrołęka bardzo dobrze spisała się w 64. Halowych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce, jakie odbywały się w ostatni weekend w hali Arena Toruń. Swój bieg zakończyła tuż za strefą medalową.

Lekkoatletyka 02 marca 2020 1

Ewa Bartosik z nagrodą od PZLAM. Jest na podium rankingu medalistów!

Zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Ewa Bartosik została nagrodzona za zasługi dla Polskiego Związku Lekkiej Atletyki Masters. Weteranka OKLA to prawdziwa dominatorka zawodów, w których występują weterani królowej sportu.

Lekkoatletyka 01 marca 2020 6

Bieg Tropem Wilczym 2020 w Ostrołęce (wideo, zdjęcia)

Około pół tysiąca biegaczy wyruszyło w niedzielę 1 marca na trasę biegu Tropem Wilczym, poświęconego żołnierzom wyklętym w narodowym dniu ich pamięci. Dla wielu zawodników i zawodniczek, oprócz sportowego wymiaru, bieg miał również duże znaczenie patriotyczne.

Lekkoatletyka 29 lutego 2020 8

Młodzież proponuje: Janusz Kusociński patronem ronda w Ostrołęce

Młodzieżowa Rada Miasta zgłosiła propozycję dotyczącą nadania imienia ronda na skrzyżowaniu ulic Ostrowskiej, Przemysłowej i Żołnierzy Armii Krajowej. Patronem może zostać Janusz Kusociński, legendarny lekkoatleta, patron byłego Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce.
 

Lekkoatletyka 27 lutego 2020 1

Nowość! Zajęcia lekkoatletyczne w Goworowie. Poznaj szczegóły

GOKSiR w Goworowie we współpracy z Ostrołęckim Klubem Lekkiej Atletyki i klubem Orz Goworowo zapraszają na zajęcia lekkoatletyczne.

Lekkoatletyka 26 lutego 2020 4

Półmaraton Wiązowski i Wiązowska Piątka: Nasi w czołówce! WYNIKI

23 lutego w gminie Wiązowna odbył się 40. Półmaraton Wiązowski połączony z Wiązowską Piątką. W obu biegach w czołówce znaleźli się reprezentanci naszego regionu. Damian Świerdzewski świetnie pobiegł w półmaratonie, natomiast Przemysław Dąbrowski startował w biegu na 5 kilometrów. Obaj dobiegli na szóstym miejscu.

Lekkoatletyka 23 lutego 2020 3

Kolejny świetny start Ewy Bartosik. Trzy złote medale! (wideo)

W sobotę 22 lutego w Toruniu odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski Masters w lekkiej atletyce. Udział w zawodach wzięła zawodniczka OKLA Ostrołęka Ewa Bartosik. Jak zwykle spisała się doskonale!

Lekkoatletyka 22 lutego 2020 0

Aktywne ferie OKLA Ostrołęka. Obozy i treningi

Zawodnicy i zawodniczki OKLA Ostrołęka aktywnie przepracowali ferie zimowe. Upływają one pod znakiem obozów i treningów. 

Lekkoatletyka 19 lutego 2020 13

Bieg Tropem Wilczym w Ostrołęce. Są jeszcze wolne miejsca!

1 marca 2020 roku po raz ósmy odbędzie się Bieg „Tropem Wilczym". Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce i Miasto Ostrołęka są organizatorami tego wydarzenia. Są jeszcze wolne miejsca!

Lekkoatletyka 16 lutego 2020 0

Halowe MP Toruń 2020: Rekordy życiowe Szymczyk i Napiórkowskiego

Za nami kolejne starty lekkoatletów OKLA Ostrołęka podczas Halowych Mistrzostw Polski U18 i U20 w Arenie Toruń. Po tym, jak złoty medal w skoku wzwyż zdobył Sebastian Moszczyński, swoje rekordy życiowe poprawili Kornelia Szymczyk i Eliasz Napiórkowski.

Lekkoatletyka 16 lutego 2020 0

Czas na szlifowanie formy. Siódemka trenowała w Spale

Reprezentanci UKS Siódemka Ostrołęka od 7 lutego do dziś szlifowali swoją formę w Spale. Była to okazja do spokojnych treningów pod okiem dwóch szkoleniowców.

Lekkoatletyka 15 lutego 2020 0

Sebastian Moszczyński HALOWYM MISTRZEM POLSKI! Wielki wyczyn zawodnika OKLA Ostrołęka!

Sebastian Moszczyński z Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki został halowym mistrzem Polski w skoku wzwyż w kategorii wiekowej U18! Podczas czempionatu w Toruniu, reprezentant OKLA zdeklasował swoich rywali.

Lekkoatletyka 11 lutego 2020 2

Zawody w Aleksandrowie Łódzkim. Start zawodniczek UKS Siódemka

W sobotę 8 lutego odbyły się kolejne halowe zawody lekkoatletyczne. Klub Siódemka Ostrołęka ponownie startował w Aleksandrowie Łódzkim, tym razem jednak w trzyosobowym składzie.