KOLARSTWO

Kolarstwo 28 czerwca 2022 1

Rajd rowerowy dla wszystkich po terenach gminy Rzekuń. Już 2 lipca [ZAPISY]

Wójt gminy Rzekuń Bartosz Podolak zaprasza sympatyków dwóch kółek na rajd rowerowy po terenach gminy. Trwają zapisy.

zdjecie 4716
Kolarstwo 14 maja 2022 4

Ostrołęka w Koło - treningi w niedzielę o 10.00

Co kryje się pod tajemniczym skrótem "OwK"? To "Ostrołęka w koło", czyli cykliczne treningi kolarzy w niedzielne poranki. Co ciekawe, mogą wziąć w nich udział wszyscy, także amatorzy. Liczy się dobra zabawa, a przy okazji sporo można się nauczyć, jeżeli chodzi o ten sport.

Kolarstwo 21 kwietnia 2022 4

Kolarz Jan Markiewicz z ważnym miejskim odzaczeniem

Znakomity kolarz Jan Markiewicz został wyróżniony przez radę miasta odznaką "Za zasługi dla Miasta Ostrołęki". Głosowanie w tej sprawie odbyło się 21 kwietnia 2022 r.

Kolarstwo 05 kwietnia 2022 0

Poznaj mistrzów Kurpi w kolarstwie MTB [WYNIKI, ZDJĘCIA]

Mistrzostwa Kurpi w kolarstwie MTB przeszły do historii. Na malowniczo położonych kadzidlańskich trasach nie brakowało emocji na różnych dystansach i w różnych kategoriach wiekowych.

Kolarstwo 03 kwietnia 2022 2

Mistrzostwa Kurpi. Kolarze ścigali się w Kadzidle [WIDEO, ZDJĘCIA]

To było kolejne kolarskie święto w naszym regionie. W Kadzidle kolarze rywalizowali w drugiej edycji Mistrzostw Kurpi w kolarstwie MTB.

zdjecie 4716
Kolarstwo 01 kwietnia 2022 0

Przed nami kolarskie Mistrzostwa Kurpi

Przed nami II Mistrzostwa Kurpi w kolarstwie MTB pod patronatem wójta gminy Kadzidło Dariusza Łukaszewskiego. Wyścig już w niedzielę 3 kwietnia w Kadzidle.

Kolarstwo 11 marca 2022 1

Memoriał Kazimierza Górskiego. Wyścig w hołdzie wielkiemu trenerowi [ZDJĘCIA]

Już po raz drugi w Teodorowie odbył się Memoriał Kazimierza Górskiego - wyścig kolarski poświęcony legendarnemu trenerowi, wychowawcy wielu pokoleń doskonałych kolarzy w naszym regionie. Rywalizacja toczyła się na trasie prowadzącej leśnymi ścieżkami z licznymi, krótkimi podjazdami. Wyścig zorganizował Regionalny Klub Kolarski Kurpie Ostrołęka.

Kolarstwo 04 lutego 2022 4

Memoriał Górskiego w marcu. To już druga edycja [ZAPISY]

Regionalny Klub Kolarski Kurpie Ostrołęka w marcu zorganizuje drugą edycję Memoriału Kazimierza Górskiego w kolarstwie. Ruszyły już zapisy do imprezy sportowej, która ma na celu uczczenie pamięci znakomitego trenera kolarstwa.

Kolarstwo 16 stycznia 2022 2

Kolarskie Mistrzostwa Kurpi. Będzie druga edycja

Pierwsze Mistrzostwa Kurpi w kolarstwie MTB okazały się strzałem w dziesiątkę. Klub z Kadzidła organizuje więc drugą edycję - znana już jest data tego wydarzenia. "Miejmy nadzieję, że ostateczna" - piszą organizatorzy.

zdjecie 4716
Kolarstwo 02 stycznia 2022 1

Nowy Rok zaczęli na sportowo [ZDJĘCIA]

Na rozpoczęcie 2022 roku, już 2 stycznia, Klub Kolarski 24h zaprosił do spędzenia czasu na sportowo. Leśny, zimowy wyścig odbył się w Teodorowie (gm. Rzekuń).

Kolarstwo 30 grudnia 2021 0

Wyścig Noworoczny z KK 24h. Warto być... szóstym!

Już 2 stycznia 2022 roku o godz. 12:00 wystartuje szósty Kolarski Wyścig Noworoczny organizowany przez Klub Kolarski 24h. W tym roku kolarze pojadą na nowej trasie "Strefy Teodorowskiej" o długości 3,5 km. Organizatorzy przewidzieli nagrodę specjalną...

zdjecie 4716
Kolarstwo 21 grudnia 2021 0

Tradycji stanie się zadość! Wyścig Noworoczny z KK 24h

Już 2 stycznia 2022 roku o godz. 12:00 wystartuje szósty Kolarski Wyścig Noworoczny organizowany przez Klub Kolarski 24h. W tym roku kolarze pojadą na nowej trasie "Strefy Teodorowskiej" o długości 3,5 km.

Kolarstwo 28 października 2021 0

Sławomir Mąka i Janusz Łępicki zasłużeni dla miasta Ostrołęki

Dwaj znakomici kolarze zostali uhonorowani odznaką "Za zasługi dla miasta Ostrołęki". Projekty uchwał w tej sprawie zostały rozpatrzone podczas czwartkowej sesji rady miasta.

zdjecie 4716
Kolarstwo 17 października 2021 0

Wyścig Jesieni w Czarnowcu. Tak ścigali się kolarze [WIDEO, ZDJĘCIA]

W sposób spontaniczny też można zorganizować ciekawą imprezę sportową. Udowodnił to Klub Kolarski 24h, który przy wsparciu Nadleśnictwa Ostrołęka i gminy Rzekuń przygotował kolarski Wyścig Jesieni. Impreza odbyła się w Czarnowcu.

Kolarstwo 07 października 2021 0

"Kurpie MTB - Wyścig Jesieni": Trwają zapisy!

Zarząd Klubu Kolarskiego 24h, Nadleśniczy Nadleśnictwa Ostrołęka, Wójt Gminy Rzekuń zapraszają serdecznie na jesienny wyścig kolarski MTB pod nazwą "Kurpie MTB – Wyścig Jesieni".

 

 

Kolarstwo 06 października 2021 2

Kurpie kochają kolarstwo! Kolejny klub w naszym regionie

Kolarstwo to jedna z najszybciej rozwijających się dyscyplin sportu w naszym regionie. W Ostrołęce i okolicach nie brakuje miłośników "dwóch kółek", co ma swoje odzwierciedlenie również w sportowej rywalizacji. Wójt gminy Kadzidło poinformował o powstaniu kolejnego klubu kolarskiego. 

Kolarstwo 29 września 2021 2

Kolarze z Ostrołęki pokazali klasę

To jest niezwykle udany czas dla ostrołęckiego kolarstwa. W ostatnich dniach duże sukcesy osiągnęli Tomasz Jarkowski (Klub Kolarski 24h) i Julian Rogalski (Regionalny Klub Kolarski Kurpie Ostrołęka).

Kolarstwo 23 sierpnia 2021 1

Pumptruck tętnił życiem: Szkolenie, testy, zawody [ZDJĘCIA]

W weekend 21-22 sierpnia pumptruck w Rzekuniu ponownie tętnił życiem. Były warsztaty z mistrzem, zawody i wyścig kolarski na pobliskim RowerParku.

Kolarstwo 20 sierpnia 2021 1

Wyścig kolarski w Czarnowcu. Już w niedzielę

Klub Kolarski 24h zaprasza na wyścig kolarski MTB XC na trasie Rower Park Czarnowiec, który odbędzie się w niedzielę 22 sierpnia podczas wydarzenia "Rzekuń Pump Tour".

Kolarstwo 18 sierpnia 2021 0

"Rzekuń Pump Tour": Warsztaty, zawody, testy rowerów

Kolejna znakomita informacja dla fanów sportów grawitacyjnych! Wójt Gminy Rzekuń Bartosz Podolak zaprasza adeptów sportów rowerowych na wydarzenie "Rzekuń Pump Tour".