KOLARSTWO

Kolarstwo 05 października 2023 0

Zwycięzca Tour de Pologne odwiedził kolarzy RKK Ostrołęka

Znakomitego gościa mieli kolarze RKK Ostrołęka podczas środowego treningu. Do Ostrołęki przyjechał Cezary Zamana, zwycięzca Tour de Pologne 2003.

zdjecie 8834
Kolarstwo 14 września 2023 1

Kolarze RKK na mistrzostwach młodzików. Jak im poszło?

Za kolarzami RKK Ostrołęka trzydniowe zmagania w ramach Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików Regionu Mazowieckiego i Warmińsko-Mazurskiego, które zostały rozegrane 8-10 września w Napiwodzie. Jak wypadli ostrołęczanie?

Kolarstwo 01 sierpnia 2023 0

Mini Mazovia Tour. Jak wypadli kolarze RKK Ostrołęka?

Kolarze RKK Ostrołeka wzięli udział w czteroetapowym wyścigu Mini Mazovia Tour. - Był to dla nas wymagający tydzień, w którym od wtorku do soboty wystartowaliśmy w czterech wyścigach - podsumowali. 

zdjecie 8834
Kolarstwo 29 lipca 2023 1

Kolarze KK 24h pojadą w Tour de Pologne Amatorów

Ekipa Klubu Kolarskiego 24h wystartuje w Tour de Pologne amatorów. Panowie są już w Karpaczu, gotowi na wielkie wyzwanie.

Kolarstwo 25 czerwca 2023 15

Finał Mistrzostw Polski w kolarstwie. Brzeźna i Banaszek na tronie [WYNIKI, WIDEO, ZDJĘCIA]

Ostatni dzień Mistrzostw Polski przyniósł ogromne emocje w wyścigu pań, ale równie fantastyczną rywalizację w wyścigu mężczyzn na 227-kilometrowym dystansie drogami Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego.

Kolarstwo 25 czerwca 2023 22

Wyścig VIP! Samorządowcy na trasie kolarskich Mistrzostw Polski [WYNIKI, ZDJĘCIA]

Jednym z okolicznościowych wyścigów podczas kolarskich Mistrzostw Polski w Ostrołęce był start samorządowców. Około 90 osób z terenu Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego stanęło do rywalizacji - tym razem na sportowo, a nie przy urnach wyborczych.

Kolarstwo 24 czerwca 2023 6

Mistrzostwa Polski w kolarstwie. Kolejny dzień wielkiego ścigania [WYNIKI, WIDEO, ZDJĘCIA]

Pasjonujący wyścig juniorów oraz rywalizacja tandemów i amatorów - kolejny dzień kolarskich Mistrzostw Polski przyniósł niesamowite emocje.

zdjecie 8834
Kolarstwo 23 czerwca 2023 6

Kwiat kolarstwa! Czasówka pokazała, jak dobry będzie wyścig elity

To, w jaki sposób zakończyła się jazda indywidualna na czas w elicie mężczyzn, zwiastuje tym większe emocje przed niedzielnym wyścigiem ze startu wspólnego.

Kolarstwo 23 czerwca 2023 0

Święto w Goworowie! Zobacz, jak kibicowali kolarzom [WIDEO]

Gmina Goworowo fantastycznie przygotowała się na przejazd kolarzy i kolarek w ramach Mistrzostw Polski. Doping był oszałamiający i na pewno zwrócił uwagę.

Kolarstwo 22 czerwca 2023 17

Kolejne medale rozdane! Trwają Mistrzostwa Polski w kolarstwie [WIDEO, ZDJĘCIA]

Mistrzostwa Polski w kolarstwie rozkręcają się na dobre. Za nami drugi dzień w Kurpiowskiej Krainie w Wydmusach i na drogach powiatu ostrołęckiego. Medale rozdane, a sporo frajdy mieli też uczestnicy wyścigu amatorów.

Kolarstwo 21 czerwca 2023 16

Ruszyły Mistrzostwa Polski w kolarstwie. Znamy pierwszych medalistów [WYNIKI, WIDEO, ZDJĘCIA]

Za nami pierwsze konkurencje Mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym, jakie odbywają się na terenie Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Jazda indywidualna na czas zaczynała się i kończyła w Wydmusach k. Myszyńca. W Kurpiowskiej Krainie nagrodzono także zwycięzców.

zdjecie 8834
Kolarstwo 15 czerwca 2023 5

Zwycięzca Tour de Pologne przetestował trasę! W powiecie drogi jak stół

Kolarze, którzy wystartują w zbliżających się Mistrzostwach Polski w kategorii amatorów i masters przetestowali już trasę. Organizatorzy są pod wrażeniem dróg powiatowych i zapowiadają... rozruszanie kolarskie Kurpi!

Kolarstwo 14 maja 2023 8

Sportowe święto na Kurpiach. Znamy program Mistrzostw Polski w kolarstwie

Ostrołęka będzie gospodarzem jednej z największych imprez sportowych w historii miasta. W dniach 21-25 czerwca w naszym regionie królować będzie kolarstwo. Mistrzostwa Polski będą okazją nie tylko do obserwowania rywalizacji najlepszych polskich kolarzy, ale też do promocji regionu.

zdjecie 8834
Kolarstwo 29 kwietnia 2023 2

III Memoriał Kazimierza Górskiego w kolarstwie MTB i przełajowym [ZDJĘCIA]

W Teodorowie, 29 kwietnia, odbył się III Memoriał Kazimierza Górskiego w kolarstwie MTB i przełajowym. Imprezę zorganizował Regionalny Klub Kolarski Kurpie Ostrołęka.

Kolarstwo 26 kwietnia 2023 0

Memoriał Kazimierza Górskiego po raz trzeci [ZAPISY]

Regionalny Klub Kolarski Kurpie Ostrołęka po raz kolejny zorganizuje Memoriał im. Kazimierza Górskiego - zawody kolarskie upamiętniające wybitnego trenera kolarstwa z naszego regionu.

Kolarstwo 16 kwietnia 2023 0

Kolarskie Mistrzostwa Kurpi MTB w Kadzidle [WYNIKI, WIDEO, ZDJĘCIA]

W Kadzidle odbyły się Mistrzostwa Kurpi w kolarstwie MTB. Wyścig odbył się pod honorowym Patronatem Wójta Gminy Kadzidło Dariusza Łukaszewskiego, który - jak na prawdziwego patrona przystało - osobiście dopingował kolarzy. Malownicza trasa w Kadzidle plus znakomici zawodnicy: to musiało się udać.

Kolarstwo 14 kwietnia 2023 0

Mistrzostwa Kurpi w Kadzidle. Ten wyścig kolarski warto zobaczyć

To będzie wielka kolarska impreza w Kadzidle. W sobotę 15 kwietnia po raz trzeci odbędą się tam Mistrzostwa Kurpi MTB. Wyścig odbędzie się pod honorowym Patronatem Wójta Gminy Kadzidło Dariusza Łukaszewskiego.

Kolarstwo 01 marca 2023 24

Ruszyły przygotowania do kolarskich Mistrzostw Polski w Ostrołęce [ZDJĘCIA]

W dniach 21-25 czerwca 2023 r. w Ostrołęce i na terenie powiatu ostrołęckiego odbędą się Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym. To znakomita informacja, którą poznaliśmy niedawno podczas uroczystej gali w Warszawie. W środowe południe w Ostrołęce odbyło się spotkanie organizacyjne, podczas którego omówiono pierwsze szczegóły.

Kolarstwo 22 lutego 2023 39

To już pewne! Ostrołęka zorganizuje w tym roku wielką sportową imprezę!

Ostrołęka zorganizuje Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym w 2023 roku. To znakomita informacja. Wielkie kolarstwo po latach wraca do Ostrołęki.

Kolarstwo 01 listopada 2022 2

Kolarze wspominają tych, którzy odeszli

1 listopada to dzień, w którym wspominamy bliskich zmarłych. Środowisko kolarskie postanowiło w wyjątkowy sposób upamiętnić tych z własnego grona, którzy już odeszli.