zdjecie 6597

INNE

Inne 18 stycznia 2021 1

ePuchar Polski: Narew odpadła w 1/8 finału (wideo)

Narew Ostrołęka odpadła z ePucharu Polski w grze FIFA 21 na etapie 1/8 finału. Patryk Majewski i Marcin Szczes nie zdołali awansować do ćwierćfinału, przegrywając 3:4 ze Skrą Częstochowa.

zdjecie 6597
Inne 18 stycznia 2021 1

Bee Hero też się otwiera. W reżimie sanitarnym

Ostrołęcki klub Bee Hero otwiera się dla klientów. Od dziś znów będzie można trenować - z zachowaniem reżimu sanitarnego. To kolejne miejsce, w którym zadbać można o kondycję fizyczną, a które nie pozostanie dłużej zamknięte.

Inne 13 stycznia 2021 0

ePucharPolski: Skra na drodze Narwi Ostrołęka

E-sportowcy Narwi Ostrołęka poznali rywala w 1/8 finału Pucharu Polski w grze FIFA 21. Patryk Majewski i Marcin Szczes zmierzą się ze Skrą Częstochowa.

Inne 12 stycznia 2021 0

"Niebiesko-Czerwona Księga" wciąż w sprzedaży

Książka "Narew Ostrołęka. Niebiesko-Czerwona Księga" autorstwa Tomasza Mrozka wciąż jest w sprzedaży. Kto nie ma jej jeszcze w swojej domowej biblioteczce, może nadrobić zaległości i zamówić ją przez internet.

Inne 09 stycznia 2021 2

Narew Ostrołęka w najlepszej "16" ePucharu Polski

Narew Ostrołęka w najlepszej "16" Pucharu Polski. Brzmi  nieźle i choć to puchar e-sportowy w grze FIFA 21, to jednak zestaw kolejnych rywali Patryka Majewskiego i Marcina Szczesa robi wrażenie.

zdjecie 6597
Inne 09 stycznia 2021 2

Światowy ranking TEQBALL: Adrian Duszak liderem!

Najnowszy światowy ranking FITEQ w teqballu przynosi doskonałe wiadomości. Najlepszym zawodnikiem na świecie jest Adrian Duszak z naszego regionu!

Inne 08 stycznia 2021 0

System Sportu Młodzieżowego: W rankingu siedem klubów z Ostrołęki

Siedem klubów z Ostrołęki punktowało w 2020 roku w klasyfikacji Systemu Sportu Młodzieżowego.W zestawieniu znalazło się miejsce dla lekkoatletów, karateków, pływaków, siatkarzy i ciężarowców.

zdjecie 6597
Inne 08 stycznia 2021 0

Stolica e-sportu? "Łączy Nas Piłka" o Narwi Ostrołęka

Dziś e-sportowcy Narwi Ostrołęka zagrają w fazie centralnej ePucharu Polski w FIFA 21. Z tej okazji na stronie "Łączy Nas Piłka" opublikowano reportaż naszpikowany ciekawostkami - zarówno o e-sporcie, jak i tradycyjnej odmianie futbolu w wykonaniu ostrołęckiego klubu.

Inne 07 stycznia 2021 6

Zumba w Myszyńcu. Trwają zapisy

Trwają zapisy na zajęcia zumby w Myszyńcu. Treningi odbywały się będą w hali sportowej w Myszyńcu, a początek zajęć zaplanowano na 18 stycznia.

zdjecie 6597
Inne 06 stycznia 2021 0

ePuchar Polski: Narew zagra w fazie centralnej

Już 8 stycznia Narew Ostrołęka, czyli duet Sczes/Majewski, przystąpi do fazy centralnej ePucharu Polski w grze FIFA 21 rozgrywanego pod patronatem PZPN. Narwianie zaczynają od drugiej rundy i czekają na pierwszego rywala, będzie to RKS Radomsko lub ŁKS Łódź.

Inne 04 stycznia 2021

Zmarł Kazimierz Białczak, promotor sportu w gminie Baranowo

Nie żyje Kazimierz Białczak, jeden z pierwszych promotorów sportu w gminie Baranowo. Zmarł dziś w wieku 72 lat. O jego śmierci poinformował miejscowy klub KS Świt Baranowo.

Inne 03 stycznia 2021 4

To miejsce w Ostrołęce nie zmienia się od lat. Czy 2021 rok przyniesie przełom?

Jest miejsce w Ostrołęce, które od lat nie zmienia się praktycznie wcale. To stadion miejski, o którego przebudowie mówi się od lat. Czy 2021 rok przyniesie przełom?

Inne 31 grudnia 2020 2

Podsumowujemy 2020 rok. Te informacje sportowe były najpopularniejsze

Kończymy 2020 rok, a w nim nie brakowało interesujących wydarzeń sportowych. Było ich mniej ze względu na epidemię koronawirusa, ale miejmy nadzieję, że przyszły rok przyniesie zdecydowane ożywienie. Podsumowując rok, przygotowaliśmy zestawienie 10 najpopularniejszych artykułów z działu "Sport".

zdjecie 6597
Inne 27 grudnia 2020 3

Narodowa kwarantanna. Siłownie zamknięte. Trik z zawodami nie przejdzie

Od 28 grudnia do 17 stycznia w ramach tzw. narodowej kwarantanny zamknięte będą siłownie. Na nic wysiłki właścicieli klubów fitness, którzy, by umożliwić klientom zachowywanie fizycznej aktywności, do tej pory - zgodnie z rozporządzeniem - umożliwiali przygotowywanie się do zawodów. Teraz ćwiczyć mogą tylko reprezentanci Polski.

Inne 25 grudnia 2020 1

UKS Mag Ostrołęka wiceliderem V ligi (tabela)

Porażka i zwycięstwo - tak wyglądały ostatnie wyniki tenisistów UKS Mag Ostrołęka w rozgrywkach V ligi (19 i 20 grudnia). Ostrołęczanie są wiceliderem ligi.

Inne 22 grudnia 2020 0

Teqball. Adrian Duszak wygrał turniej w Brazylii

Pochodzący z Dylewa Adrian Duszak zwyciężył w turnieju Brasil Teqball Challenger Cup w Brazylii, reprezentując Polskę w dyscyplinie sportu, zyskującej coraz większą popularność - teqball. W przyszłym roku Duszak pojedzie na Mistrzostwa Świata.

Inne 21 grudnia 2020 0

Cztery dni z bowlingiem. Udany turniej w kręgielni Parku Wodnego (wideo, zdjęcia)

To był pierwszy taki turniej w kręgielni Parku Wodnego Aquarium w Ostrołęce. Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprosił do rywalizacji w Otwartym Turnieju, a zaproszenie przyjęli zawodnicy z czterech miast. Poznaj zwycięzców rywalizacji, która toczyła się pod patronatem prezydenta Ostrołęki.

Inne 19 grudnia 2020 0

"Mikołajki na Sportowo". Akcja UKS Clan z motywem charytatywnym

UKS Clan w Ostrołęce zorganizował imprezę charytatywną "Mikołajki na Sportowo", które w tym roku potrwały nieco dłużej. Przez ponad miesiąc odbywały się konkursy sportowo – rekreacyjne na stadionie miejskim i w sali gimnastycznej II LO w Ostrołęce, których  zakończenie i podsumowanie odbyło się 17 grudnia 2020 w II Liceum Ogólnokształcącym.

Inne 18 grudnia 2020 4

PP: UKS MAG postraszył faworyta. Niespodzianka była blisko (wideo)

Niezwykle zacięte spotkanie w rozgrywkach Drużynowego Pucharu Polski na szczeblu Mazowieckiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego mają za sobą zawodnicy V-ligowego UKS MAG Ostrołęka. Nasi tenisiści stoczyli wyrównany bój z ekipą grającą dwie ligi wyżej.

Inne 18 grudnia 2020 2

ePuchar Polski: Narew Ostrołęka wygrywa etap regionalny

Regionalny ePuchar Polski (który organizuje Polski Związek Piłki Nożnej) w grze FIFA 21 wygrała drużyna Narwi Ostrołęka. Marcin Sczes i Patryk Majewski pokonali cztery zespoły.