INNE

Inne 23 lutego 2024 0

X Ostrołęki Bieg Papieski 2024 w Niedzielę Palmową: ruszyły ZAPISY

UKS Clan Ostrołęka oraz II LO im. C. K. Norwida zapraszają na Bieg Papieski. To będzie już dziesiąta edycja tego wydarzenia sportowego, w trakcie którego ostrołęczanie oddają hołd św. Janowi Pawłowi II.

zdjecie 1179
Inne 21 lutego 2024 3

Nasi są wszędzie! Ostrołęka w Lake Placid

Kibice z Ostrołęki potrafią dopingować reprezentantów Polski nawet w najodleglejszych zakątkach świata. Przykład? Puchar Świata w skokach narciarskich w amerykańskim Lake Placid i wielka flaga z Ostrołęką powiewająca na trybunach.

Inne 21 lutego 2024 0

W Rzekuniu walentynkowo zagrali... w szachy

Za nami III Walentynkowy Turniej Szachowy w Rzekuniu. Do zmagań przystąpiło 64 zawodników, w tym sporo młodych zawodników, co pokazuje, że szachy wciąż się rozwijają.

zdjecie 1179
Inne 17 lutego 2024 4

Lekcja WF z mistrzem nordic walking

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Łysych uczestniczyli w lekcji wychowania fizycznego w nietypowej formie - w szkole gościł mistrz nordic walking Marcin Brewczyński.

Inne 16 lutego 2024 15

Pieniądze na sport podzielone! Zobacz kwoty, jakie otrzymają ostrołęckie kluby

Miasto Ostrołęka rozstrzygnęło otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w 2024 r. z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej. Zobaczcie, jakie kwoty trafią do klubów sportowych.

Inne 12 lutego 2024 6

Prezydent Ostrołęki spotkał się ze sportowcami

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik spotkał się z członkami zarządów klubów sportowych, które otrzymały dofinansowanie na realizację zadań z zakresu szkolenia sportowego i uczestnictwa zawodników we współzawodnictwie sportowym w kategorii seniorskiej.

Inne 31 stycznia 2024 1

Ferie z UKS Atleta. Na koniec niespodzianka! [WIDEO, ZDJĘCIA]

Praktycznie przez cały okres ferii młodzi mieszkańcy Ostrołęki uczestniczyli w zajęciach organizowanych przez klub UKS Atleta Ostrołęka. Treningi pod okiem bardzo doświadczonej kadry trenerskiej ostrołęckiego klubu były znakomitą szansą rozpoczęcia przygody ze sportami siłowymi oraz sylwetkowymi.

zdjecie 1179
Inne 30 stycznia 2024 0

Turniej FC 24 na Xbox. W finale Real vs Barcelona! [WIDEO, ZDJĘCIA]

Za nami turniej EA Sports FC 24 "2 na 2" w Ostrołęce. W ramach Ferii na Sportowo rywalizowano także w e-sporcie.

Inne 28 stycznia 2024 2

Ten rok przyniesie przełom? Sportowcy czekają na przebudowę stadionu

Przebudowa stadionu miejskiego w Ostrołęce to inwestycja, na którą środowisko sportowe czeka z niezwykłym utęsknieniem. Temat mocno wybrzmiewał już w czasie kampanii wyborczej 2018, a zwycięzca wyborów Łukasz Kulik miał to w swoim programie. Próby były podejmowane, lecz do tej pory stadion jaki jest - każdy widzi. Ale może się to zmienić.

Inne 27 stycznia 2024 12

Pieniądze dla klubów sportowych. Najwięcej dla Narwi, Trójki i SPS Volley

Miasto Ostrołęka przyznało dotacje na wsparcie szkolenia i uczestnictwa we współzawodnictwie w kategorii seniorskiej.

Inne 26 stycznia 2024 0

Ferie na sportowo 2024. Rywalizacja w tenisie stołowym [WIDEO, ZDJĘCIA]

Za nami turniej tenisa stołowego w ramach Ferii na Sportowo 2024 w Ostrołęce. Odbył się on w środę 24 stycznia. Rywalizowało 17 zawodniczek i zawodników.

zdjecie 1179
Inne 24 stycznia 2024 0

Szachiści zagrali w ramach Ferii na Sportowo [WIDEO, ZDJĘCIA]

22 stycznia Park Wodny w Ostrołęce był miejscem rozgrywania turnieju szachowego dla dzieci i młodzieży pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Zawody odbyły się w ramach Ferii na Sportowo 2024.

Inne 23 stycznia 2024 0

Kurpiowski Bieg Morsa w Serafinie! Biegacze i nordic walking na start [ZAPISY]

Już 10 marca w Serafinie odbędzie się kolejna edycja Kurpiowskiego Biegu Morsa! Będzie się działo - ruszyły zapisy. 

zdjecie 1179
Inne 21 stycznia 2024 0

Ferie na sportowo. Zagraj w turnieju tenisa stołowego

24 stycznia, w Hali Sportowo-Widowiskowej im. Arkadiusza Gołasia rozegrany zostanie turniej tenisa stołowego. Dyscyplina ta popularnie nazywana ping-pongiem  to jedna z najpopularniejszych gier na świecie. Choć z pozoru nie wydaje się trudna, wymaga sporo skupienia, refleksu i kondycji.

Inne 19 stycznia 2024 0

Turniej szachowy dla dzieci i młodzieży [ZAPISY]

W poniedziałek, 22 stycznia odbędzie się turniej szachowy dla dzieci i młodzieży. Miejscem rywalizacji młodych szachistów będzie sala konferencyjna w Parku Wodnym. Zawody zostaną przeprowadzone we współpracy z Międzyszkolnym Uczniowskim Klubem Sportowym Tęcza Ostrołęka. Początek rozgrywek zaplanowano na godzinę 10:00.

Inne 19 stycznia 2024 0

Trwają ferie na sportowo - oferta

Młodzi mieszkańcy Ostrołęki mogą aktywnie spędzić czas ferii korzystając z cyklu bezpłatnych zajęć i turniejów w ramach ,,Ferii na sportowo 2024”.

Inne 18 stycznia 2024 0

Bezpłatne korzystanie z obiektów sportowych!

W trakcie trwania ferii zimowych zapraszamy dzieci oraz młodzież do bezpłatnego korzystania z obiektów sportowych zarządzanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrołęce.

Inne 16 stycznia 2024 0

Nabór animatorów sportu na orlikach

W związku z kolejną edycją projektu „Lokalny Animator Sportu” rozpoczyna się nabór na funkcję animatora sportu na siedmiu boiskach typu orlik w roku 2024.

Inne 16 stycznia 2024 0

Nabór wniosków o stypendia sportowe

Trwa nabór wniosków o przyznanie okresowych stypendiów sportowych Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe na 2024 rok.

Inne 10 stycznia 2024 0

Wielobój atletyczny, a może karate? Zobacz pierwsze propozycje "Ferii na sportowo"

Jak co roku, w trakcie ferii zimowych młodzi mieszkańcy Ostrołęki będą mogli aktywnie spędzić ten czas korzystając z cyklu bezpłatnych zajęć i turniejów w ramach ,,Ferii na sportowo 2024”. Oto dwie pierwsze propozycje.