INNE

Inne 04 grudnia 2019 0

Tenisowe Mikołajki z UKS MAG. Zapisy do turnieju

Uczniowski Klub Sportowy MAG, działający przy Szkole Podstawowej Nr 3 w  Ostrołęce, zaprasza do czynnego udziału i kibicowania w Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego.

Inne 28 listopada 2019 1

Mistrz Europy odebrał gratulacje. "Będzie to dla mnie motywacją"

Młodzieżowy mistrz Europy w trójboju siłowym federacji WPA Jakub Borkowski z UKS Atleta Ostrołęka gościł dziś na sesji rady miasta, gdzie odebrał zasłużone gratulacje za osiągnięty sukces.

Inne 28 listopada 2019 1

Sukces WOPR-OS Ostrołęka. 14 medali na Mistrzostwach Polski!

Reprezentanci WOPR-OS Ostrołęka podczas 10. Zimowych Mistrzostw Polski w sportowym ratownictwie wodnym zdobyli 14 medali, w tym 4 złote, 5 srebrnych i 5 brązowych.

Inne 26 listopada 2019 3

Puchar Polski masters. W akcji prezes UKS Atleta Ostrołęka

Prezes UKS Atleta Ostrołęka Karol Janczewski reprezentował Ostrołękę w Pucharze Polski Masters, który odbywał się w Trzciance, w Wielkopolsce. Brało w nim udział 38 panów od 30 do 75 roku życia i 6 pań.

Inne 25 listopada 2019 1

Mistrzostwa Europy w trójboju siłowym: Dobry występ J. Borkowskiego!

22 listopada w Pabianicach odbywały się Mistrzostwa Europy federacji WPA w trójboju siłowym w formule amator. Do Pabianic zjechało 450 zawodników z 20 krajów europejskich, m. in. Ormianie, Albańczycy, Czesi, Rosjanie, Ukraińcy, Niemcy, Węgrzy. Najliczniejszą grupą byli polscy mocarze, których przybyło ponad dwustu.

Inne 25 listopada 2019 2

Rekordy życiowe i medale, czyli UKS Atleta na Mistrzostwach Mazowsza (zdjęcia)

Ostatnia sobota była emocjonująca dla ostrołęckich ciężarowców. Dwóch z kilku najmłodszych zawodników UKS Atleta Ostrołęka - sekcji podnoszenia ciężarów - wzięło udział w Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego do 16 lat. O prymat najlepszego walczyli oni na pomostach ciechanowskiej siłowni im. Ireneusza Palińskiego.

Inne 21 listopada 2019 6

Prezydent o rozbudowie stadionu przy Witosa. Jak będzie wyglądał?

Podczas wczorajszej sesji rady miasta prezydent Łukasz Kulik zdradził, jak może wyglądać stadion miejski w Ostrołęce po przebudowie. O to, co dzieje się z tą inwestycją pytał radny Jerzy Grabowski. Okazuje się, że jeszcze w tym roku radni mogą zobaczyć koncepcję przebudowy stadionu.

Inne 20 listopada 2019 0

Ratownicy WOPR-OS Ostrołęka w formie! Trzynaście medali w Gdańsku

Kolejny udany start, który zaowocował zdobyciem trzynastu medali - siedmiu złotych i sześciu srebrnych - odnotowali zawodnicy WOPR-OS Ostrołęka w finałowej rundzie Pomorskiej Ligi w Ratownictwie Wodnym 2019, która odbyła się 17 listopada w Gdańsku.

Inne 19 listopada 2019 1

Mikołajki na Sportowo z UKS Clan. Trwają ZAPISY

Uczniowski Klub Sportowy Clan działający przy II LO im. C.K. Norwida w Ostrołęce zaprasza na IX edycję imprezy charytatywnej Mikołajki na sportowo na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Ostrołęce oraz Polaków na Ukrainie. Impreza odbędzie się 6 grudnia w hali im. A. Gołasia w Ostrołęce.

Inne 19 listopada 2019 7

Jesienna Halówka 2019. Zwycięzcami Priviet Lelis i Ladies Ostrołęka (zdjęcia)

W hali sportowej w Obierwi odbyła się III edycja sportowej imprezy pn. "Jesienna Halówka 2019". Już od 10:00 na boisku zmagania rozpoczęło ośmiu męskich drużyn, które rywalizowały w piłce nożnej halowej. Po tych emocjach do gry wkroczyły panie, rywalizujące w siatkówce.

Inne 15 listopada 2019 2

Siatkówka czy piłka ręczna? W sobotę jest w czym wybierać

Dwie dyscypliny sportu, dwa mecze i... ta sama pora. Jutro kibice z Ostrołęki będą musieli wybrać między meczem siatkarzy a piłkarzy ręcznych. Na swoje spotkania zapraszają zarówno SPS Volley, jak i UMKS Trójka.

Inne 13 listopada 2019 1

Atleci startowali w Grajewie. Borkowski na podium!

Ostrołęccy Atleci unosili i wyciskali - 9 listopada 2019 roku w Grajewie. Odbyły się tam Otwarte Zawody w wyciskaniu sztangi leżąc i martwym ciągu. Ostrołękę reprezentowali trzej zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta Ostrołęka: Jakub Borkowski w kategorii senior amator, Krzysztof Cybulski i Wiesław Cybulski w kategorii 40-49 masters.

Inne 06 listopada 2019 14

Czy Stora Enso wesprze ostrołęcki sport? Padła konkretna odpowiedź

Wielu kibiców lokalnego sportu zastanawia się, czy kluby z Ostrołęki i okolic będą mogły kiedyś liczyć na wsparcie tak potężnej firmy jak Stora Enso. Wyjaśniamy tę zagadkę - przynajmniej w najbliższym czasie takiego wsparcia niestety nie będzie.

Inne 31 października 2019 0

Licealiada w unihokeju. Triumf Ostrołęki i Czerwina

30 października w Zespole Szkół Powiatowych w Czerwinie  odbyły się Mistrzostwa Międzypowiatowe - Licealiada w unihokieju dziewcząt oraz chłopców. Organizatorem zawodów był Powiatowy Grodzko – Ziemski Szkolny Związek Sportowy w Ostrołęce. Nad przebiegiem sportowej gry czuwał nauczyciel wychowania fizycznego –  Krzysztof Tyszka.

Inne 29 października 2019 1

Mistrzostwa Polski U15: W akcji atleci z Ostrołęki

Opadł kurz magnezji i umilkł łomot sztang Mistrzostw Polski do 15 lat w podnoszeniu ciężarów, które rozgrywane były w dniach 25-27 października na pomostach ciechanowskiej kuźni sztangistów. Wśród rywalizujących zawodników byli też reprezentanci UKS Atleta Ostrołęka.