INNE

Inne 25 listopada 2022 0

Ostrołęcka Liga Bowlingowa: Kolejne gry za nami. Zobacz wyniki

W Ostrołęckiej Lidze Bowlingowej kolejne gry za nami. Po czwartej kolejce indywidualnie najlepszy jest Łukasz Połatyński, drużynowo - Na Luzie Bowling Team I.

zdjecie 6054
Inne 21 listopada 2022 1

Mistrzostwa Mazowsza Samorządowców. Srebro ostrołęczan

20 listopada 2022 roku na hali Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie odbyły się III Mistrzostwa Mazowsza Samorządowców w tenisie stołowym. Wśród uczestników, którzy stanęli na podium, są też reprezentanci Ostrołęki.

Inne 21 listopada 2022 6

Drugi przetarg na przebudowę stadionu unieważniony

Drugi przetarg na przebudowę stadionu miejskiego w Ostrołęce został unieważniony po tym, jak oferty, które wpłynęły, okazały się zbyt drogie, jak na obecne możliwości finansowe miasta.

zdjecie 6054
Inne 20 listopada 2022 0

Szachiści zagrali o mistrzostwo Ostrołęki [WYNIKI, ZDJĘCIA]

73 zawodników i zawodniczek z trzech krajów (Polska, Francja i Ukraina) przystąpiło do Mistrzostw Ostrołęki w szachach szybkich, zorganizowanych w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce przez MUKS Tęcza Ostrołęka przy wsparciu Miasta Ostrołęka i MZOS-TiIT.

Inne 19 listopada 2022 0

Święto sportu. Międzynarodowy turniej gimnastyki w Ostrołęce [WIDEO, ZDJĘCIA]

To było święto sportu w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Międzynarodowe zawody gimnastyczne przyciągnęły wielu młodych sportowców z Polski, Czech i Słowacji. Nie zabrakło oczywiście reprezentantów gospodarzy z Bee Hero, którzy dzielnie walczyli, by zaprezentować Ostrołękę z jak najlepszej strony.

Inne 19 listopada 2022 2

Międzynarodowy turniej gimnastyki Bee Hero. Oglądaj na żywo

W hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce trwa międzynarodowy turniej gimnastyki Bee Hero. Oglądajcie zawody razem z nami podczas transmisji na żywo.

Inne 18 listopada 2022 7

Powstał nowy klub sportowy: Kurpie na Luzie

Aktywności na Kurpiach nie brakuje i jest wiele osób które działają w różnych dziedzinach. Spotykają się, rozmawiają i postanowili założyć Ludowy Klub Sportowy z siedzibą w Olszewce gmina Lelis. Na czele tej organizacji stanęła Weronika Lenkiewicz czyli Kurpiowska Królowa Maratonu.

zdjecie 6054
Inne 17 listopada 2022 0

Mikołajki na sportowo 2022. Weź udział i wygraj nagrody

Trwa akcja Mikołajki na sportowo 2022, która odbywa się podobnie jak w ubiegłym roku na zajęciach pozalekcyjnych i klubowych UKS Clan Ostrołęka finansowanych z Ministerstwa Sportu i Turystyki na Program Klub 2022 i Sport Klub WFzAWF oraz z miasta Ostrołęki – na szkolenie sportowe.

Inne 17 listopada 2022 0

Ostrołęcka Liga Bowlingowa po trzeciej kolejce [WYNIKI]

Za nami trzecia kolejka Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej organizowanej przez Ostrołęcki Klub Bowlingowy. W kręgielni Parku Wodnego Aquarium odbyły się kolejne emocjonujące rozgrywki. Jak wyglądają wyniki?

Inne 16 listopada 2022 0

Zawody gimnastyczne w Ostrołęce. Warto odwiedzić halę im. Gołasia

W sobotę 19 listopada 2022 r. w Ostrołęce, w hali im. A. Gołasia odbędzie się międzynarodowy turniej gimnastyki. Wstęp wolny, wejście na trybuny od godz. 10.00. Będzie to okazja do oglądania naprawdę znakomitych sportowców. Zaprasza Bee Hero!

Inne 15 listopada 2022 0

196 kg Janczewskiego. "Najlepszy jego start w tym roku" [ZDJĘCIA]

12 listopada w Radomsku odbył się III Memoriał Janusza Kamińskiego/Puchar Polski. W grupie wiekowej 40-49 lat startował ostrołęcki sztangista Karol Janczewski, który z wynikiem 196 kg w dwuboju zajął 6. pozycję.

zdjecie 6054
Inne 14 listopada 2022 0

Udany sprawdzian formy ratowników WOPR-OS [ZDJĘCIA]

Podczas finałowej rundy Pomorskiej Ligi w Ratownictwie Wodnym, która odbyła się 13 listopada 2022 r. w Słupsku reprezentacja WOPR-OS Ostrołęka w składzie: Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski, Maciek Romanowski, Mikołaj Grabowski, Gabriela Grabowska, Aleksandra Żochowska, Michał Małkowski, Mikołaj Pęza zdobyła w sumie osiem medali (5 złotych, 2 srebrne, 1 brązowy).

Inne 14 listopada 2022 0

"Zdobyte punkty na wagę złota". Atleta w lidze mazowieckiej [ZDJĘCIA]

W dniu Niepodległej 2022 roku w Ciechanowie, ciężarowcy z UKS Atleta Ostrołęka pod wodzą trenera Władysława Niedźwieckiego dźwigali podczas czwartej rundy ligi mazowieckiej podnoszenia ciężarów

zdjecie 6054
Inne 12 listopada 2022 0

Święto Niepodległości na sportowo. OKB na turnieju par

W Narodowe Święto Niepodległości, 11 listopada, ekipa Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego wzięła udział w turnieju par w Borowiu.

Inne 10 listopada 2022 0

Gra Ostrołęcka Liga Bowlingowa. Zobacz wyniki po drugiej kolejce [ZDJĘCIA]

Za nami druga kolejka Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej. Rozgrywki, które odbywają się w kręgielni Parku Wodnego Aquarium, stoją na wysokim poziomie.

zdjecie 6054
Inne 09 listopada 2022 3

Reprezentantka MKKK Iza Piskorek z brązowym medalem Mistrzostw Europy 2022

W dniach 5-6.11.2022 bułgarska Sofia stała się stolicą europejskiego karate goszcząc najlepszych karateków ze Starego Kontynentu podczas Mistrzostw Europy Kadetów, Juniorów i Młodzieżowców Karate Shinkyokushinkai Europejskiej Organizacji Karate EKO, którzy toczyli zmagania w konkurencji kata i kumite.

Inne 07 listopada 2022 0

Grand Prix Polski. Ratownicy WOPR-OS w bardzo dobrej dyspozycji [ZDJĘCIA]

Bardzo udany start podczas Grand Prix Polski w sportowym ratownictwie wodnym, które odbyło się 5 listopada 2022 r. w Zabrzu odnotowali zawodnicy WOPR-OS Ostrołęka. Zawodnicy z Ostrołęki podczas swoich startów zdobyli 8 medali (5 złotych, 2 srebrne, 1 brązowy) oraz ustanowili wiele wartościowych wyników.

Inne 04 listopada 2022 0

Starosta ostrołęcki nagrodził sportowców [ZDJĘCIA]

Starosta ostrołęcki Stanisław Kubeł przyznał nagrody okolicznościowe sportowcom, którzy wyróżnili się osiągnięciami. Nagrodzono sześć osób, odebrały one wyróżnienia podczas sesji rady powiatu.

Inne 02 listopada 2022 1

Miasto Ostrołęka z dofinansowaniem na boisko przy Witosa

Poznaliśmy kolejne wyniki naboru w Programie Sportowa Polska. 80 podmiotów otrzyma dofinansowanie w łącznej wysokości ponad 113 mln zł. Dofinansowanie trafi także do Miasta Ostrołęka.

Inne 27 października 2022 2

W Ostrołęce ponownie będzie MOSiR

Od 2023 roku w Ostrołęce ponownie będzie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, który nazwą zastąpi MZOS-TiIT. Radni poparli przedstawiony im projekt uchwały.