INNE

Inne 07 lipca 2020 1

Kul-Turyści i Waldemar Nol. O pobycie w USA, zawodach, treningach i diecie (wideo)

Na kanale Kul-Turyści w serwisie Youtube zamieszczono już dwie części długiej rozmowy z legendą polskiej kulturystyki - ostrołęczaninem Waldemarem Nolem. I - jak zwykle bywa w rozmowie z Waldemarem Nolem - to prawdziwa kopalnia wiedzy i anegdot.

Inne 03 lipca 2020 7

Sezon 2020/21: Dziewięć zespołów powalczy w B Klasie ostrołęckiej

Dziewięć drużyn występować będzie w nadchodzącym sezonie w B Klasie ostrołęckiej. W większości to zespoły, które występowały w tej klasie rozgrywkowej w poprzednim sezonie. Nową ekipą jest Narew II Ostrołęka.

Inne 02 lipca 2020 0

#GaszynChallenge pracowników MZOS-TiIT w Ostrołęce (wideo)

Do charytatywnej akcji #GaszynChallenge dołączyli pracownicy Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.

Inne 30 czerwca 2020 2

Medalowy start ratowników WOPR-OS w Kościerzynie (zdjęcia)

Kolejny udany start, który zaowocował zdobyciem dwunastu medali (7 złotych, 2 srebrne,3 brązowe), odnotowali zawodnicy WOPR-OS Ostrołęka w pierwszej rundzie Pomorskiej Ligi w Ratownictwie Wodnym 2020, która odbyła się 27 czerwca 2020 r. w Kościerzynie. W skład reprezentacji WOPR-OS weszli : Hubert Nakielski, Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski, Kacper Mierzejewski.

Inne 29 czerwca 2020 0

Sportowe wakacje w mieście

Zajęcia sportowe i turnieje w kilkunastu dyscyplinach sportowych będą dostępne bezpłatnie dla dzieci i młodzieży w okresie wakacyjnym. Miasto Ostrołęka wspólnie z klubami sportowymi z naszego miasta zaprasza do wspólnej rywalizacji i aktywnego spędzania wolnego czasu.

Inne 27 czerwca 2020 5

#GaszynChallenge. Dołączyli sportowcy z Ostrołęki i powiatu! WIDEO

Do charytatywnej akcji #GaszynChallenge dołączyli także sportowcy z naszego regionu. Pompki w szczytnym celu wykonywali m.in. piłkarze i piłkarki, a także biegacze czy przedstawiciele sportów walki. Zobacz wideo. 

Inne 22 czerwca 2020 1

Ciężarowcy UKS Atleta wrócili na pomost. Za nimi start w Siedlcach (zdjęcia)

Za nami Otwarte Mistrzostwa Powiatu Siedleckiego Juniorek i Juniorów do lat 20 w dwuboju olimpijskim. W zawodach prawo startu mieli zawodniczki i zawodnicy urodzeni w latach 2000-2004. Do pierwszej w tym roku ciężarowej rywalizacji na Mazowszu przystąpiło 16 dziewcząt i 32 chłopców z 13 okolicznych klubów. Ostrołękę reprezentowali trzej zawodnicy UKS ATLETA. Pod opieką trenera Władysława Niedźwieckiego i prezesa klubu Karola Janczewskiego wystąpili: Wiktor Trzciński w kategorii wagowej 81 kg, Marcin Kulesza w kategorii wagowej do 96 kg i Krystian Łuba w kategorii wagowej powyżej 109 kg.

Inne 21 czerwca 2020 19

Co z przebudową stadionu przy Witosa? Najpierw boisko... Padły wstępne terminy

Prezydent Łukasz Kulik podczas piątkowej sesji rady miasta przyznał, na jakim etapie jest projekt dotyczący przebudowy stadionu miejskiego przy Witosa. Padły nawet wstępne terminy.

Inne 15 czerwca 2020 0

Park wodny i hala im. Gołasia: Ile osób skorzystało z obiektów w 2019 roku?

Ile osób w 2019 roku korzystało z Parku Wodnego Aquarium i hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia? Poznaliśmy najnowsze statystyki, które zawarto w raporcie o stanie miasta Ostrołęki za ubiegły rok.

Inne 29 maja 2020 3

Od poniedziałku otwarte hale sportowe! Poznaj ZASADY

Od poniedziałku 1 czerwca możliwe będzie korzystanie z miejskich hal sportowych w Ostrołęce. Dotyczy to jednak tylko grup zorganizowanych, które zgłoszą zapotrzebowanie na trening w obiekcie. 

Inne 29 maja 2020

Wraca Ekstraklasa! Legia Warszawa faworytem zakładów bukmacherskich

Odmrażanie sportu trwa w najlepsze. Wróciła już Bundesliga, natomiast w najbliższy weekend swoje rozgrywki wznowi polska Ekstraklasa. Od razu na dzień dobry otrzymujemy krajowy klasyk, czyli rywalizację Lecha Poznań z Legią Warszawa. Klub ze stolicy jest faworytem tego starcia według kursów Totolotka Zakładów Bukmacherskich tak jak do mistrzostwa Polski.

Inne 28 maja 2020

Piłka nożna walczy o to, by wrócić jak najszybciej

Piłka nożna walczy o to, by wrócić jak najszybciej

Inne 20 maja 2020 0

Runmageddon w Ostrołęce. Kiedy poznamy nowy termin?

Runmageddon, czyli najpopularniejszy ekstremalny bieg z przeszkodami w naszym kraju, miał się odbyć w Ostrołęce 23 maja. Niestety, epidemia koronawirusa sprawiła, że na rywalizację będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Inne 18 maja 2020 2

"Dzień Dobry TVN": Andrzej Gumkowski i jego sportowa kwarantanna [WIDEO]

Andrzej Gumkowski to emerytowany nauczyciel informatyki z Ostrołęki. Znany jest z aktywnego trybu życia i właśnie tego dotyczył materiał "Dzień Dobry TVN", jaki dziś wyemitowany został w telewizji.

Inne 15 maja 2020 2

Od 18 maja otwarte miejskie obiekty sportowe. Na jakich zasadach?

Od poniedziałku 18 maja br. udostępnione będą miejskie obiekty sportowe: orliki, boiska szkolne, korty ceglane przy ulicy Hallera, korty asfaltowe przy ulicy Witosa, boiska piłkarskie i stadion przy ulicy Witosa oraz boisko piłkarskie przy ulicy Partyzantów.