INNE

Inne 05 sierpnia 2019 3

W gminie Lelis zagrano... w bubble football

W niedzielne popołudnie - 4 sierpnia - EnergyFun Ostrołęka zorganizował turniej na boisku w Kurpiewskich Nowych, gm. Lelis. Tym razem grano... w bubble football.

Inne 05 sierpnia 2019 4

Jan Klemendorf powiększa kolekcję medali Igrzysk Polonijnych!

Ostrołęczanin Jan Klemendorf to nie tylko legenda ostrołęckich klubów, ale także Światowych Igrzysk Polonijnych, z których co dwa lata przywozi medale w rywalizacji tenisistów stołowych. W tym roku było podobnie.

Inne 01 sierpnia 2019 4

Treningi badmintona w Ostrołęce. W każdy czwartek

W każdy czwartek w Ostrołęce odbywają się bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży z gry w badmintona. To dyscyplina zyskująca coraz większą popularność. Być może i w Ostrołęce doczekamy się mistrzów?

Inne 18 lipca 2019 5

372 strony o historii ostrołęckiego sportu. Można wesprzeć wydanie tej książki!

W serwisie zrzutka.pl pojawiła się już możliwość wsparcia finansowego książki Tomasza Mrozka „Narew Ostrołęka. Niebiesko-Czerwona Księga”. W książce znajdziemy opisaną historię wielu sekcji MZKS Narew Ostrołęka. To niemalże encyklopedia ostrołęckiego sportu. Do wydania publikacji potrzeba 10 tysięcy złotych.

Inne 18 lipca 2019 4

Debiut na siódemkę! Anita Parzych wystąpiła w Sopocie

W ostatnią niedzielę 14 lipca na XII Zawodach w Kulturystyce i Fitness Sopot 2019, startowała Anita Parzych z  ostrołęckiego Klubu Sportów Sylwetkowych Kuźnia. Wypadła bardzo dobrze!

Inne 17 lipca 2019 6

To będzie wyjątkowa książka. Historia ostrołęckiego sportu w pigułce

Ta książka będzie prawdziwą gratką dla fanów ostrołęckiego sportu. Jej autor - Tomasz Mrozek - zebrał informacje, o których już dawno zapomniano, przypomniał sylwetki sportowych bohaterów miasta. Do sukcesu brakuje już tylko kropki nad "i". I właśnie o tę pomoc prosi sam autor.

Inne 15 lipca 2019 8

Powstała Kurpiowska Akademia Sportowa!

Kurpiowska Akademia Sportowa to stowarzyszenie, które zawiązane zostało w Kadzidle. Zebranie założycielskie odbyło się 11 lipca w kadzidlańskiej bibliotece. Podstawowy cel to promocja sportu i zdrowego trybu życia.

Inne 08 lipca 2019 5

Mazurek Dąbrowskiego dla ostrołęczanki. Julia Morawska mistrzynią Europy! WIDEO

Ostrołęczanka Julia Morawska została mistrzynią Europy mażoretek podczas mistrzostw Starego Kontynentu rozgrywanych w Zagrzebiu!

Inne 02 lipca 2019 1

Mamy mistrza Polski! Zobaczcie, co potrafi Olek Waszkiewicz (wideo)

Ostrołęczanin Aleksander Waszkiewicz został mistrzem Polski w street workout. Mistrzostwa odbyły się w czerwcu w Krakowie, a na ucznia III Liceum Ogólnokształcącego nie było mocnych.  Drugi był Mateusz Zakrzewski, a trzeci Mateusz Nowicki.

Inne 29 czerwca 2019 2

Bartosz Pliszka wygrywa Bieg Rzeźnika - na 150 km!

21 czerwca ostrołęcki strażak bryg. Bartosz Pliszka wygrał Bieg Rzeźnika 2019 na najdłuższym dystansie - 150 kilometrów!

Inne 27 czerwca 2019 2

Kiedy przebudowa stadionu przy Witosa? "Przedłużyliśmy procedurę projektową"

Na dzisiejszej sesji rady miasta powrócił temat przebudowy stadionu miejskiego w Ostrołęce. Dowiedzieliśmy się, na jakim etapie jest planowanie tej inwestycji.

Inne 26 czerwca 2019 4

Kulesza piąty w Polsce - z rekordem życiowym!

Od 21 do 23 czerwca 2019 w ciechanowskiej hali sportowej im. Ireneusza Palińskiego (złotego i brązowego medalisty olimpijskiego) odbywały się Mistrzostwa Polski Elite w podnoszeniu ciężarów. Do rywalizacji o prymat najlepszego ciężarowca kategorii wagowej 96 kg włączył się ostrołęcki junior Dominik Kulesza.

Inne 21 czerwca 2019 0

Wakacje na sportowo - z MZOS-TiIT i Parkiem Wodnym

Wakacje na sportowo? Warto je spędzić z Miejskim Zarządem Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce. Promocje przygotował też Park Wodny Aquarium.

Inne 15 czerwca 2019 1

Rządowe wsparcie dla klubów z Ostrołęki i powiatu

Kluby z naszego regionu otrzymały solidne wsparcie rządowe. To wszystko za sprawą programu "Klub".  Dofinansowanie trafi do 3 732 małych i średnich klubów sportowych z całej Polski. W bieżącym roku Ministerstwo Sportu i Turystyki przeznaczyło na ten cel ponad 41 mln zł.

Inne 04 czerwca 2019 0

Ostrołęccy ratownicy w formie! To był bardzo dobry sprawdzian

2 czerwca reprezentacja WOPR-OS Ostrołęka pojechała do Słupska na drugą rundę zawodów Pomorskiej Ligi w ratownictwie wodnym. Ostrołęczanie nie zawiedli!