INNE

Inne 28 marca 2020 11

#ZostańWDomu. Grabowski: Na koronawirusa... domowy sport

Ostrołęcki radny Jerzy Grabowski przyłączył się do akcji #ZostańWDomu, o której głośno jest już w całym kraju. Były przewodniczący rady miasta ma pomysł, jak spędzać wolny czas - oczywiście na sportowo.

Inne 27 marca 2020 0

Jak trenować w czasie epidemii? Fitness czy zumba? Można online... WIDEO

Ostrołęckie siłownie i kluby fitness, przeważnie pełne ludzi prowadzących aktywny tryb życia, tym razem stoją opustoszałe. Wszystko zależy jednak od kreatywności załogi - treningi prowadzone są również poprzez internetowe transmisje.

Inne 23 marca 2020 0

Treningi fitness online. Zaprasza Kurpiowska Akademia Sportowa

Kurpiowska Akademia Sportowa zaprasza na treningi fitness online. Zajęcia prowadzone będą przez trener Natalię Owczarską. 

Inne 15 marca 2020 0

Nowości z Kurpiowskiej Akademii Sportowej. "Podejmujemy decyzje już dziś"

Kurpiowska Akademia Sportowa rozpoczyna już przygotowania do nowego sezonu i kompletowanie kadry trenerskiej. Poinformowano o pierwszym transferze dotyczącym kadry trenerskiej. I wszystko wskazuje, że to jeszcze nie koniec...

Inne 13 marca 2020

Zakłady bukmacherskie przed hitem Lech kontra Legia!

Czas na polski klasyk, bo bez wahania możemy właśnie tak nazwać starcie Lecha Poznań z Legią Warszawa. Niezależnie od pozycji w tabeli obu ekip, to zestawienie zawsze rozgrzewa kibiców w całym kraju. Patrząc na zakłady bukmacherskie, widzimy, że trudno wskazać tutaj jednoznacznie faworyta. Czego się spodziewać po sobotnim hicie?

Inne 12 marca 2020 2

Zagrożenie epidemiologiczne. Kluby sportowe zawieszają treningi!

Większość ostrołęckich klubów sportowych zdecydowała się na zawieszenie treningów w związku z koronawirusem. W sieci pojawiły się stosowne oświadczenia.

Inne 10 marca 2020 0

Wiosenna Liga Bowlingowa. Za nami pierwsza kolejka - WYNIKI

Za nami pierwsza kolejka Wiosennej Ligi Bowlingowej organizowanej przez Ostrołęcki Klub Bowlingowy. Poznaj liderów po pierwszej serii gier!

Inne 09 marca 2020 7

Umiejscowieni z Waldemarem Nolem. Rozmowa z legendarnym kulturystą [WIDEO]

Legenda polskiej kulturystyki - ostrołęczanin Waldemar Nol - jest najnowszym bohaterem wywiadu na kanale Umiejscowieni w serwisie Youtube. Tę rozmowę warto zobaczyć!

Inne 06 marca 2020 1

Powiat ostrołęcki podzielił pieniądze na sport. Zobacz WYNIKI KONKURSU

Starostwo Powiatowe w Ostrołęce ogłosiło wyniki konkursu ofert na realizację zadań z zakresu kultury fizycznej w 2020 roku. Do rozdysponowania było 70 tysięcy złotych. Pieniądze trafią do dziesięciu podmiotów.

Inne 05 marca 2020 0

Bieg Piastów 2020: Na trasie reprezentanci KS Spych Przystań. Poznaj wyniki

W ubiegłym tygodniu w Szklarskiej Porębie odbywał się festiwal narciarstwa biegowego – tym razem już 44. Bieg Piastów. Pogoda zimowa dopisała – był lekki mróz i dosypało świeżego śniegu. Tradycyjnie w zawodach wzięła udział liczna grupa miłośników biegówek z powiatu ostrołęckiego zrzeszonych w klubie „KS Spych Przystań".

Inne 05 marca 2020 8

Runmageddon w Ostrołęce: Znamy datę, ruszyły zapisy! [WIDEO, ZDJĘCIA]

Runmageddon, Melvit i Miasto Ostrołęka zapraszają na pierwszy ekstremalny bieg z przeszkodami. Organizatorzy i gospodarze chcą zachęcić mieszkańców miasta i jego okolic do aktywnego spędzania czasu i przeżycia niezapominanej, ekstremalnej przygody.

Inne 03 marca 2020 0

Wiosenna Liga Bowlingowa: Trwają zapisy!

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do udziału w Wiosennej Lidze Bowlingowej. Rozpocznie się ona już 9 marca, a zakończy - 6 kwietnia. Spotkania ligowe będą rozgrywane w kręgielni Łubudu w hali targowej Feniks.

Inne 27 lutego 2020

Największe wydarzenia sportowe, które warto śledzić w 2020

Największe wydarzenia sportowe, które warto śledzić w 2020

Inne 26 lutego 2020 21

Niespodzianka dla biegaczy: W Ostrołęce odbędzie się Runmaggedon!

Dla fanów ekstremalnego biegania mamy doskonałą wiadomość. W Ostrołęce odbędzie się bieg ekstremalny Runmaggedon. Datę i dokładną lokalizację poznamy już w marcu.

Inne 24 lutego 2020 0

Sukces ostrołęckich badmintonistów. Świetny występ na turnieju (zdjęcia)

22 lutego liczna grupa reprezentantów Klubu Sportowego Badminton Ostrołęka wzięła udział w Ostrowskim Turnieju Badmintona. Zawodnicy z Ostrołęki wykazali się zaangażowaniem i determinacją czego owocem były ich bardzo dobre wyniki.