INNE

Inne 22 października 2019 6

Przymiarka do przebudowy stadionu przy Witosa. Jest zapytanie o projekt

Władze miasta przymierzają się powoli do przebudowy stadionu miejskiego przy ul. Witosa w Ostrołęce. Ogłoszono zapytanie cenowe na projekt przebudowy.

Inne 21 października 2019 3

Wielobój atletyczny z udziałem ostrołęczan. Sprawdź wyniki (zdjęcia)

Siedem dziewcząt i pięciu chłopców z Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta Ostrołęka 20 października walczyło o prymat najlepszych II rundy Wieloboju Atletycznego woj. mazowieckiego „Szukamy Młodych Talentów”. Przeprowadzenia tej rundy rozgrywek podjął się Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Siedlce, a swój udział w nim zgłosiło pięć mazowieckich klubów prowadzących dwubój olimpijski.

Inne 20 października 2019 1

Światowe Igrzyska Wojskowe: Kapitalny występ Huberta Nakielskiego. Dwa medale!

Hubert Nakielski z WOPR-OS Ostrołęka reprezentuje Wojsko Polskie na VII Światowych Wojskowych Igrzyskach Sportowych, które odbywają się w chińskim Wuhan. Zawodnik z naszego miasta udowodnił, że należy do światowej czołówki ratowników wodnych, zdobywając już dwa medale!

Inne 15 października 2019 5

Atleci z Ostrołęki na 15. miejscu w Nidzicy (zdjęcia)

11 i 12 października ciężarowcy UKS Atleta Ostrołęka wraz z trenerem Władysławem Niedźwieckim przebywali w Nidzicy. Uczestniczyli w XI Międzynarodowym Turnieju Grand Prix w podnoszeniu ciężarów. Uczestniczyło 17 klubów blisko 100 zawodników z Rosji, Ukrainy, Białorusi, Czech, Słowacji i Polski.

Inne 09 października 2019 0

Świetny występ WOPR-OS w Redzie. Aż czternaście medali

Kolejny udany start, który zaowocował zdobyciem czternastu medali (4 złotych, 7 srebrnych,3 brązowych), odnotowali zawodnicy WOPR-OS Ostrołęki. Tym razem wystąpili w trzeciej rundzie Pomorskiej Ligi w Ratownictwie Wodnym, która odbyła się 6 października w Redzie.

Inne 08 października 2019 2

Mistrzostwa Mazowsza: Dwa medale UKS Atleta Ostrołęka (zdjęcia)

6. dzień października zawodnicy UKS Atleta Ostrołęka spędzili niedzielę aktywnie biorąc udział w Mistrzostw Województwa Mazowieckiego dla ciężarowców urodzonych 2001 - 2003. W tej rywalizacji udział wzięli Rafał Gnoza, Marcin Kulesza i Krystian Łuba. Srebro, brąz i piąta lokata - to dorobek w tych zawodach podopiecznych trenera Władysław Niedźwieckiego.

Inne 04 października 2019 0

Historia sportu w "Niebiesko-Czerwonej Księdze". Spotkanie z autorem (zdjęcia)

W Pubie Warownia w Ostrołęce miłośnicy sportu spotkali się wczoraj na promocji książki "Narew Ostrołęka: Niebiesko-Czerwona Księga" autorstwa Tomasza Mrozka. O historii ostrołęckiego sportu - jak zawsze barwnie - opowiadał sam autor.

Inne 01 października 2019 1

Memoriał Barbary Pawelczyk. Poznaj zwycięzców (wideo, zdjęcia)

36 zawodników i zawodniczek wzięło udział w Memoriale Barbary Pawelczyk w tenisie stołowym. Zawody rozegrano w ubiegły weekend w hali przy ul. Partyzantów w Ostrołęce. Zwycięzcami zostali Renata Szulecka, Mariusz Kowalczyk i Maciej Dobrowolski.

Inne 30 września 2019 0

"Narew Ostrołęka. Niebiesko-Czerwona Księga". Spotkanie z autorem książki

Już w najbliższy czwartek w Pubie Warownia odbędzie się spotkanie autorskie z Tomaszem Mrozkiem - autorem książki "MZKS Narew Ostrołęka. Niebiesko-Czerwona Księga". Podczas wydarzenia będzie można zakupić książkę.

Inne 28 września 2019 0

Wielkie widowisko w hali im. Gołasia. Tancerze walczyli o Złotą Podwiązkę (wideo, zdjęcia)

Już po raz 35. w Ostrołęce odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "O Złotą Podwiązkę". Tancerze z całego kraju prezentowali swoje umiejętności na naszym parkiecie.

Inne 27 września 2019 1

Atleci z Ostrołęki z kolejnymi sukcesami (zdjęcia)

W sobotę 21 września 2019 na siedleckich pomostach rozgrywany był Międzywojewódzki Turniej w podnoszeniu ciężarów o Puchar Marszałka Woj. Mazowieckiego juniorek młodszych i juniorów młodszych - (16-17 lat) oraz Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego młodziczek i młodzików - (13-15 lat). W tej rywalizacji uczestniczyło 3 młodzików i 2 juniorów młodszych z UKS Atleta Ostrołęka.

Inne 25 września 2019 0

Hubert Nakielski brązowym medalistą Mistrzostw Europy!

Hubert Nakielski z WOPR-OS Ostrołęka zdobył brązowy medal Mistrzostw Europy w sportowym ratownictwie wodnym, jakie odbyły się we włoskim Riccione. Podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego krążek wywalczył wraz z kolegami z biało-czerwonej sztafety.

Inne 24 września 2019 1

Wielobój atletyczny z UKS Atleta. Zawody w SP 4

20 września w Szkole Podstawowej nr 4 w Ostrołęce UKS Atleta zorganizował wielobój atletyczny. Przeprowadzony był w czterech konkurencjach: bieg 4×10, skok obunóż z miejsca, rzut piłką lekarską i rwanie sztangi na technikę. Do uczestnictwa zgłosiło się trzydzieści dziewcząt i chłopców, uczniów klas: VIII, VII, VI i V.

Inne 21 września 2019 1

W Towarzystwie Obiektywu: Wesołowski, Mrozek, Majewski. Obejrzyj wywiady WIDEO

Niedawno w serwisie YouTube pojawił się kanał "W Towarzystwie Obiektywu" autorstwa Mateusza Delugi. Obejrzeć możecie tam ciekawe wywiady - zobaczcie pierwsze trzy odcinki.

Inne 12 września 2019 3

Tenisiści do rakiet. Wkrótce III Memoriał Barbary Pawelczyk (zapisy)

Już 28 września w Ostrołęce odbędzie się III Memoriał Barbary Pawelczyk w tenisie stołowym. Zmagania tenisistów będą miały miejsce w hali przy ul. Partyzantów. Trwają zapisy do turnieju.