INNE

Inne 16 października 2020 6

Od soboty zamknięte siłownie i kluby fitness! Reakcja branży - niedowierzanie i protesty

Decyzją rządu, siłownie i kluby fitness od 17 października będą zamknięte. Jak zareagowali na to właściciele ostrołęckich siłowni? Przeważa niedowierzanie w tę decyzję. Branża fitness była jedną z najbardziej poszkodowanych w wiosennym lockdownie. Teraz ponownie drzwi siłowni będą zamknięte.

Inne 16 października 2020 0

Wydarzenia sportowe bez udziału publiczności

Od soboty 17 października wydarzenia sportowe w całej Polsce, włącznie ze sportem amatorskim, odbywać się będą bez udziału publiczności. To efekt obostrzeń, jakie rząd wprowadził w związku z epidemią koronawirusa.

Inne 14 października 2020 1

Runmageddon. Ostrołęczanie z CrossBox OKA na wysokich lokatach

W ubiegły weekend w Warszawie odbył się Runmageddon, w którym wzięli udział reprezentanci Ostrołęki zrzeszeni w CrossBox OKA. Udało się im zdobyć wysokie lokaty!

Inne 14 października 2020 1

Atleci z Ostrołęki na Mistrzostwach Polski U20. Jak im poszło?

W Gdańsku, w dniach 9-11 października rozegrane zostały 24. Mistrzostwa Polski Juniorek i 64. Juniorów do lat 20. W zawodach wystartowali także reprezentanci UKS Atleta Ostrołęka. Na gdańskiej arenie ciężarowej startowali najlepsi zawodnicy z Polski z rocznika 2000 – 2002, którzy uzyskali kwalifikacje startowe. Wśród nich ostrołęczanie Wiktor Trzciński w kategorii wagowej do 81 kg i Marcin Kulesza w kategorii wagowej do 89kg.

Inne 13 października 2020 0

Ratownicy WOPR-OS w formie! 11 medali w Redzie

To był kolejny udany występ podopiecznych trenera Dariusza Małkowskiego. Podczas drugiej rundy Pomorskiej Ligi w ratownictwie wodnym, która odbyła się 4 października w Redzie reprezentacja WOPR-OS Ostrołęka zdobyła w sumie jedenaście medali.

Inne 13 października 2020 0

Sześć razy podium. Udany start OKKK w Ciechanowie

10 października odbył się X  Turniej Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów. W turnieju udział wzięły 22 kluby karate kyokushin, a wśród nich - reprezentanci Ostrołęki.

Inne 12 października 2020 0

Siedem miejsc medalowych oraz awans do wyższej klasy sportowej dla tancerzy UKS Atria Ostrołęka [ZDJĘCIA]

Po siedmiomiesięcznej przerwie w rywalizacji sportowej, odbyły się pierwsze w Polsce turnieje w naszej dyscyplinie i w nowej pandemicznej rzeczywistości.

Inne 12 października 2020 0

Piłka nożna, zumba, a wkrótce też MMA. Trenuj z KAS w Lelisie

Kurpiowska Akademia Sportowa zaprasza na treningi prowadzone w gminie Lelis. W ofercie jest piłkar nożna oraz zumba, a w planach również zajęcia z MMA. 

Inne 08 października 2020 6

Motocross w RowerParku? "Zryte, zorane, zniszczone wszystko!"

Prezes Klubu Kolarskiego 24h Marek Karczewski podzielił się  w mediach społecznościowych bulwersującą sytuacją dotyczącą RowerParku - czyli trasy rowerowej MTB w Czarnowcu. Motocykliści zniweczyli jego wysiłek włożony w przygotowanie trasy. Po ich wizycie leśna trasa rowerowa przypomina pobojowisko.

Inne 04 października 2020 5

UKS MAG Ostrołęka. Wysokie zwycięstwo na start piątej ligi

Tenisiści stołowi UKS MAG Ostrołęka znakomicie rozpoczęli sezon w 5. lidze mazowieckiej. Ostrołęczanie wygrali z ULKS Macovia II Maków Mazowiecki 9:1.

Inne 04 października 2020 0

Grand Prix Polski. Najlepsi ratownicy rywalizowali w Ostrołęce (wideo, zdjęcia)

W sobotę 3 października w Parku Wodnym Aquarium w Ostrołęce odbyło się Grand Prix Polski w ratownictwie wodnym. W akcji obejrzeć można było ponad 100 najlepszych ratowników w kraju, reprezentujących kluby z całej Polski.

Inne 02 października 2020 1

Mistrzostwa Ostrołęki w badmintonie już w niedzielę

Już w najbliższą niedzielę odbędą się Mistrzostwa Ostrołęki w badmintonie. To ostatni moment na zgłoszenie się do zawodów.

Inne 02 października 2020 0

Nie przegap. Ostrołęka gospodarzem Grand Prix Polski w ratownictwie wodnym

Najlepszych ratowników wodnych będzie można podziwiać w Ostrołęce w najbliższą sobotę. Odbędą się zawody rangi Grand Prix Polski.

Inne 30 września 2020

Najlepsze drużyny Ekstraklasy

Najlepsze drużyny Ekstraklasy

Inne 28 września 2020 0

UKS Atleta Ostrołęka. Osowiecki szesnasty w Ciechanowie

Od 24 do 27 września w Ciechanowie rozgrywane były Mistrzostwa Polski do lat 17 i zarazem Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w podnoszeniu ciężarów. Uczestnikami tych zawodów mogli być zawodnicy z rocznika 2003 i 2004, którzy uzyskali minimum startowe.