zdjecie 9895

INNE

Inne 14 lipca 2021 0

Sportowe Wakacje w Mieście 2021. Zajęcia z tenisa stołowego

Chcesz rozpocząć przygodę z tenisem stołowym? W okresie wakacji możesz skorzystać z bezpłatnych zajęć w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta.

zdjecie 9895
Inne 13 lipca 2021 0

Sportowe Wakacje w Mieście 2021. Treningi z UKS Atleta

Kolejną ciekawą propozycję związaną “Wakacjami na Sportowo 2021” przygotował Uczniowski Klub Sportowy Atleta.

Inne 06 lipca 2021 0

32 obiekty sportowe z subregionu ostrołęckiego ze wsparciem władz Mazowsza

Budowa Centrum Rekreacyjno-Edukacyjnego Gminy Lelis, siłowni plenerowej w miejscowości Chojnowo czy wymiana okien w sali sportowej przy Zespole Szkół w Starym Bosewie to trzy spośród 32 inwestycji z subregionu ostrołęckiego, które decyzją radnych województwa otrzymają dofinansowanie w ramach tegorocznej edycji Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej. Na ich realizację w budżecie Mazowsza zarezerwowano przeszło 5 mln zł.

Inne 06 lipca 2021 0

Bieg Tropem Wilczym w Ostrołęce - zapisy

Muzeum Żołnierzy Wyklętych zaprasza do udziału w IX edycji Biegu Tropem Wilczym. Bieg odbędzie się w niedzielę 15 sierpnia br. w Ostrołęce.

Inne 23 czerwca 2021 0

Doskonały start WOPR-OS na Mistrzostwach Polski!

Ratownicy WOPR-OS Ostrołęka rewelacyjnie spisali się podczas Letnich Mistrzostw Polski w Szczecinie. Wyniki, które osiągnęli, robią wrażenie.

zdjecie 9895
Inne 22 czerwca 2021 0

UKS Mag w IV lidze! Wygrany baraż ostrołęckich tenisistów

Tenisiści UKS Mag Ostrołęka świętują awans do IV ligi. Ostrołęczanie w rewanżowym spotkaniu barażowym pokonali IKS Kuźnia Stare Babice 8:5.

Inne 21 czerwca 2021 0

Sportowe wakacje w mieście. Zobacz szczegółowy program

27 czerwca rozpoczynamy wakacyjny cykl bezpłatnych zajęć i turniejów w kilkunastu dyscyplinach sportowych. - informuje Urząd Miasta Ostrołęki. Zobacz szczegóły.

zdjecie 9895
Inne 21 czerwca 2021 0

Cross Szalonego Kurpsia [WYNIKI, ZDJĘCIA]

Biegi dla dzieci, młodzieży i dorosłych, promowanie zdrowego trybu życia i przede wszystkim ciekawe spędzenie wolnego czasu. Tak wyglądał szósty Cross Szalonego Kurpsia, czyli bieg przełajowy organizowany przez stowarzyszenie Arkadia.

Inne 20 czerwca 2021 2

Obiekty sportowe w Ostrołęce. Przychody za 2020 rok

Obiekty sportowe i rekreacyjne przy ulicy Witosa, Hallera i Partyzantów, mimo pandemii, zdołały przyciągnąć sportowców w 2020 roku. Jakie przychody przyniosły poszczególne obiekty? Oto zestawienie. 

zdjecie 9895
Inne 19 czerwca 2021 4

Hala im. A. Gołasia. Kluczowy obiekt na sportowej mapie miasta

Z hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce korzystają nie tylko sportowcy, choć to przeważająca działalność tego obiektu. - W 2020 roku, mimo pandemii koronawirusa, z sali głównej skorzystało ponad 44 tys. osób - napisano w raporcie o stanie miasta. Przyszedł też czas na rozliczenia finansowe.

Inne 17 czerwca 2021 3

UKS MAG Ostrołęka: Pierwszy mecz barażowy wygrany. Krok ku IV lidze

Tenisiści stołowi UKS MAG Ostrołęka zrobili dziś ważny krok w kierunku awansu do IV ligi. Ostrołęczanie w pierwszym meczu barażowym wygrali z IKS KUŹNIA Stare Babice.

Inne 14 czerwca 2021 1

Prezes UKS Atleta Ostrołęka z medalem Mistrzostw Polski!

W ubiegły weekend w Raszynie odbyły się XXXI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Masters w podnoszeniu ciężarów.  Wzięło w nich 35 pań i 142 panów powyżej 30. roku życia. Wśród wymienionych startował reprezentując Ostrołękę zawodnik, trener i zarazem prezes UKS Atleta Ostrołęka Karol Janczewski.

Inne 14 czerwca 2021 0

Akademickie Mistrzostwa Polski: Świetny występ Huberta Nakielskiego

Bardzo udany start podczas Akademickich Mistrzostw Polski w Pływaniu, które odbyły się na 50 metrowym basenie w Lublinie w dniach 11-12.06.2021 r. odnotował zawodnik WOPR-OS Ostrołęka Hubert Nakielski.

Inne 14 czerwca 2021 0

Team Furia startował w Łomży. Dwa razy podium

Ekipa Furia Training Box z Ostrołęki wzięła udział w zawodach crossfitowych "Be Your Own Hero" w Łomży. Nie zabrakło sukcesów! Drugie miejsce wywalczyli Kamila Korczakowska oraz Tomasz Mierzejewski.

Inne 13 czerwca 2021 6

Sukces Jana Klemendorfa z Ostrołęki. Został mistrzem Polski!

Jan Klemendorf z Ostrołęki został mistrzem Polski weteranów w tenisie stołowym w kategorii 65-69 lat podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski Weteranów w Gliwicach.

Inne 08 czerwca 2021 0

"Przyjaciele Patrykowi". Turniej ku pamięci znakomitego tenisisty (wyniki)

6 czerwca w Goworowie odbył się turniej tenisa stołowego "Przyjaciele Patrykowi" w hołdzie śp. Patrykowi Kruczykowi, który był utalentowanym tenisistą stołowym pochodzącym z terenu gminy.

Inne 08 czerwca 2021 0

"Regaty Węgorzewiaków" z udziałem ostrołęczan (zdjęcia)

W dniach 4-5 czerwca 2021 odbyła się 11. edycja regat żeglarskich pod nazwą "Regaty Węgorzewiaków". Regaty te odbywają się na jeziorze Stręgiel k. Węgorzewa. Wzięły w nich udział także ostrołęckie załogi, które spisały się bardzo dobrze - jedna z nich zakończyła zmagania na podium, druga zajęła 4. miejsce.

Inne 07 czerwca 2021 0

Sportowa niedziela u sołtysa (zdjęcia)

W niedzielę 6 czerwca w Nowej Wsi Wschodniej na placu przy świetlicy odbyła się sportowa impreza zorganizowana przez sołtysa Tomasza Chrzanowskiego. Ci co lubią biegali, ale również w siatkówkę grali. Do tego pyszna, kolorowa wata i popcorn dla najmłodszych oraz kiełbaska z grilla dla każdego.

Inne 03 czerwca 2021 2

Adrian Duszak z Dylewa w "Dzień Dobry TVN". Opowiedział o teqball

Wicemistrz świata w teqball Adrian Duszak gościł dziś rano w programie "Dzień Dobry TVN", gdzie miał okazję od kulis zaprezentować sport, w którym osiągnął mistrzowski poziom.

Inne 01 czerwca 2021 0

Grand Prix Jednorożca: Ważny sprawdzian badmintonistów z Ostrołęki (zdjęcia)

Zawodnicy KS Badminton Ostrołęka 29 maja 2021 roku z powodzeniem wystartowali w V Grand Prix Jednorożca w badmintonie. W turnieju wzięło udział 76 zawodników, reprezentujących cztery województwa.