zdjecie 3868

INNE

Inne 10 maja 2021 4

Justyna Jasko mistrzynią Polski bikini fitness!

Justynę Jasko wielu ostrołęczan zna zapewne z siłowni West Site Fitness Ostrołęka, gdzie jest trenerem i prowadzi zajęcia. Ostatnimi czasy dała się jednak poznać szerszemu gronu odbiorców - odnosi duże sukcesy w sportach sylwetkowych, włącznie z mistrzostwem Polski w bikini fitness. Wkrótce wystartuje też na Mistrzostwach Europy w Hiszpanii.

zdjecie 3868
Inne 09 maja 2021 0

Grand Prix Polski: WOPR-OS Ostrołęka z siedmioma medalami (wideo)

Ekipa WOPR-OS Ostrołęka zanotowała bardzo udany start podczas Grand Prix w ratownictwie wodnym w Katowicach. Podopieczni Dariusza Małkowskiego do Ostrołęki wrócili z wieloma medalami. 

Inne 06 maja 2021 0

Mistrz z Kurpi. Dzięki teqball spełnia marzenia

Serwis Goal.pl rozmawiał z Adrianem Duszakiem z Dylewa, wicemistrzem świata w teqball - dyscyplinie sportu, która zyskuje coraz większą popularność na świecie, a kiedyś, kto wie, może zagości na igrzyskach?

Inne 27 kwietnia 2021 0

Mistrzostwa Polski U20: Marcin Kulesza dziewiąty w kraju

Na zamojskich pomostach toczyły się walki o tegoroczne tytuły mistrzowskie wśród juniorek i juniorów w podnoszeniu ciężarów. Nie mogło więc zabraknąć ostrołęckiego reprezentanta do 20 lat. Pod opieką prezesa UKA Atleta wystąpił Marcin Kulesza - w kategorii wagowej 96 kg.

Inne 23 kwietnia 2021 0

Mistrzostwa Mazowsza U23. Startowali ciężarowcy UKS Atleta Ostrołęka (zdjęcia)

10 kwietnia 2021 w Siedlcach odbyły się Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego do 23 lat. Swoją formę mieli okazję sprawdzić trzej zawodnicy UKS Atleta Ostrołęka.

zdjecie 3868
Inne 18 kwietnia 2021 10

Były wiceprezydent Ostrołęki kontra... arcymistrz szachowy

Były wiceprezydent Ostrołęki kontra arcymistrz szachowy, prezes Polskiego Związku Szachowego - do takiego pojedynku przy szachownicy doszło w ostatnim czasie, o czym informuje Ministerstwo Aktywów Państwowych. Okazja była wyjątkowa.

Inne 16 kwietnia 2021 1

Treningi cheerleaders w Kurpiowskiej Akademii Sportowej. Ostatnie wolne miejsca

Od 29 kwietnia Kurpiowska Akademia Sportowa zaprasza na treningi cheerleaders! W grupie zostały ostatnie wolne miejsca.

zdjecie 3868
Inne 11 kwietnia 2021 0

Ratusz podsumowuje wirtualny bieg. Poznaj zwycięzców

Urząd Miasta Ostrołęki podsumował wirtualny bieg z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. Ogłoszono medalistów w czterech kategoriach, przyznano także nagrody specjalne.

Inne 09 kwietnia 2021 4

Najwytrwalsi zawiesili działalność. Siłownie zamknięte

Ostrołęckie kluby fitness, które do tej pory przyjmowały członków różnych związków sportowych (w tym tego od przeciągania liny), musiały zawiesić działalność. Najnowsze rozporządzenie rządu nie dawało już większych nadziei na otwarte siłownie. Najwytrwalsi ogłosili, że zawieszają treningi.

zdjecie 3868
Inne 08 kwietnia 2021 3

Rządowe wsparcie dla ostrołęckich szkół. Na zajęcia sportowe

Ostrołęckie szkoły podstawowe - nr 5, 6 i 10 - otrzymają rządowe wsparcie na realizację zajęć sportowych dla swoich uczniów.

Inne 07 kwietnia 2021 0

Drużyna Energii znowu z nami. Startuje czwarta edycja sportowej zabawy

W zdrowym ciele zdrowy duch. Pamiętać o tym warto zwłaszcza w pandemii, kiedy nie tylko praca, ale także nauka przeniosły się do domów, przed ekrany komputerów. Aby wesprzeć uczniów w zachowaniu dobrego samopoczucia i kondycji, Energa z Grupy ORLEN rozpoczyna czwartą edycję Drużyny Energii. To projekt dla szkół i klubów sportowych, w którym znani i lubiani sportowcy zachęcają młodzież do aktywności fizycznej właśnie w domu. Do tej pory „Drużyna” zaangażowała już ponad 40 tys. uczniów z ponad 300 szkół.

Inne 01 kwietnia 2021

Zmarł Łukasz Chełstowski "Chełsta"

Nie żyje Łukasz Chełstowski, jeden z Ostrołęckich Legionistów. "Zabrał nam go COVID, miał zaledwie 35 lat, przez 10 dni walczył o życie pod respiratorem" - poinformował dziś prezydent Ostrołęki w niezwykle emocjonalnym wpisie.

Inne 30 marca 2021 0

Atleci z Ostrołęki rozpoczęli sezon (zdjęcia)

Sezon startowy w podnoszeniu ciężarów oficjalnie rozpoczęty na siedleckich pomostach. Podczas Otwartych Mistrzostw Powiatu Siedleckiego do lat 20 startowało pięcioro zawodników UKS Atleta Ostrołęka.

Inne 29 marca 2021 0

UKS Atleta Ostrołęka. Prezes w formie! Piąte miejsce w Pucharze Polski Masters

W sobotę, 27 marca w Konstantynowie Łódzkim odbył się Puchar Polski Masters w Podnoszeniu Ciężarów - V Grand Prix im. Jerzego Jaśniaka Seniora. Klub UKS Atleta Ostrołęka reprezentował sam prezes Karol Janczewski.

Inne 28 marca 2021 2

Sport w zawieszeniu. Odwołane treningi młodzieży

W związku z najnowszym rozporządzeniem Rady Ministrów, wiele klubów sportowych było zmuszonych zawiesić nawet treningi dla dzieci i młodzieży. Taki stan rzeczy potrwa co najmniej do 9 kwietnia. 

Inne 23 marca 2021 2

Mistrzostwa Europy XPC w trójboju siłowym: Jakub Borkowski tuż za podium

W dniu 19 marca br., zawodnik UKS Atleta Ostrołęka, Jakub Borkowski, wystąpił w Mistrzostwach Europy XPC w Trójboju Siłowym 2021. Ostrołęcki Atleta startował w kategorii open do 100 kg. Zawody XPC Powerlifting European Championship 2021 odbywały się w Siedlcach w dniach 17-20.03.2021 r.

Inne 19 marca 2021 1

Nowy zarząd UKS Mag Ostrołęka. Chcą przyciągnąć młodzież do tenisa stołowego

Nowy zarząd, nowe wyzwania. Klub UKS Mag Ostrołęka w przyszłości chce przyciągnąć większą liczbę młodzieży do uprawiania tenisa stołowego - dyscypliny, która w Ostrołęce ma spore tradycje.

Inne 17 marca 2021 3

Bieg Piastów o W. Spychalskim z Przystani: "Biegówki to filozofia życia"

Bieg Piastów - legendarna impreza narciarska odbywająca się na Polanie Jakuszyckiej w Szklarskiej Porębie od 1976 roku - na oficjalnych profilu w social mediach zaprezentował sylwetkę Waldemara Spychalskiego. To prawdziwy człowiek-instytucja biegów narciarskich w naszym regionie.

Inne 15 marca 2021 0

Rusza wsparcie samorządu Mazowsza na bazę sportową

Trwa nabór do tegorocznej edycji Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej. Do rozdysponowania jest 10 mln zł. Wnioski można składać do 22 marca br.

Inne 15 marca 2021 0

Naklove 2021. Wystartowały pary z UKS Atria Ostrołęka

Dwie pary reprezentujące klub UKS Atria Ostrołęka wystartowały w VI Kujawsko-Pomorskim Festiwalu Tańca Naklove 2021. Zobaczcie, jak im poszło.