II liga: Kolejne zwycięstwo Trójki Ostrołęka (wideo, tabela)

Piłka ręczna 24 stycznia 2021 0 Komentarzy

Szczypiorniści Trójki Ostrołęka odnieśli kolejne zwycięstwo w drugiej części sezonu w II lidze. Tym razem na własnym parkiecie pokonali ekipę z Białej Podlaskiej.

Mecz z Olimpią nie układał się przez sporą część pierwszej połowy po myśli Trójki. Goście utrzymywali niewielką przewagę, ale w 26. minucie gospodarze doprowadzili do wyrównania 10:10 po golu Zielińskiego. Ostatnie minuty pierwszej połowy należały do Trójki i to ostrołęczanie schodzili na przerwę z prowadzeniem 14:12.

W drugiej odsłonie to Trójka była stroną przeważającą, przez udało się powiększyć przewagę - w efekcie końcowym do siedmiu bramek. Najwięcej goli dla Trójki rzucił Kamil Ludwiczak - 8.

Trójka Ostrołęka - UKS Olimp Biała Podlaska 26:19 (14:12)

Trójka: Szurnicki, Kiwak, Świerżewski, Zieliński 6, Ludwiczak 8, Prekiel, Dmowski 4, Niećko, Wiśniewski 2, Frąckiewicz, Gawkowski, Piskowski 1, Gąska 2, Pachucki 2, Murawski 1, Łoziński.