IV liga. Kasztelan urwał punkt Troszynowi

Piłka nożna 10 października 2020 3 Komentarze

KS CK Troszyn zremisował 1:1 w Sierpcu z najsłabszą obecnie drużyną IV ligi mazowieckiej w grupie ciechanowsko-ostrołęcko-płockiej. Kasztelan zdobył swój drugi punkt w tym sezonie, KS CK ma już punktów siedemnaście.Faworytem meczu byli piłkarze z Troszyna, gdyż Kasztelan do tej pory nie zdołał wygrać ani razu, a na koncie miał tylko jeden punkt. U siebie piłkarze z Sierpca mieli fatalny bilans - 6 porażek z rzędu. Drużyna KS CK jest natomiast w środku stawki i pokazała już nie raz, że potrafi zagrać na wysokim poziomie.

Jednak to Kasztelan zaskoczył drużynę z Troszyna i wyszedł na prowadzenie po bramce Pawła Zaroślaka. Piłkarze z powiatu ostrołęckiego rzucili się do odrabiania strat i udało im się to za sprawą Kamila Majkowskiego. Jednak od stanu 1:1 żaden z zespołów nie potrafił już przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Troszyn zdobył jeden punkt, choć apetyty były zdecydowanie większe...

5 zwycięstw, 2 remisy, 4 porażki - to aktualny bilans zespołu z Troszyna. Drużyna KS CK legitymuje się też blansem bramkowym 23:15 i zajmuje siódme miejsce w tabeli. Koniec kolejki w niedzielę, lecz już teraz wiadomo, że pozycja Troszyna nie ulegnie zmianie.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
20:16, 10 października 2020

Kibic

Bo w piłce nie tylko kasa się liczy  

ocena: -         zgłoś
...
20:43, 10 października 2020

DOKIBIC

Hahaha co za .....  

ocena: -         zgłoś
...
00:04, 11 października 2020

Złotóweczka

Pozdrawiam ziomeczków z pod znaku złotówek ;-)

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.