Korona poszukuje kandydatów na trenera!

Piłka nożna 12 kwietnia 2016 14 Komentarzy

Wszystko wskazuje na to, że czas Michała Robaszkiewicza na stanowisku trenera Korony Ostrołęka dobiega końca. Po słabym początku rundy wiosennej, zarząd ostrołęckiego klubu zdecydował się ogłosić konkurs na trenera pierwszego zespołu.

Wszystko wskazuje na to, że czas Michała Robaszkiewicza na stanowisku trenera Korony Ostrołęka dobiega końca. Po słabym początku rundy wiosennej, zarząd ostrołęckiego klubu zdecydował się ogłosić konkurs na trenera pierwszego zespołu.

Nowy trener ma objąć drużynę od 1 maja, czyli przed 23. kolejką ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Zadaniem nowo wybranego szkoleniowca będzie poprowadzenie zespołu w ostatnich ośmiu kolejkach sezonu 2015/16. Obecnie Korona traci do miejsca barażowego aż dwanaście punktów (do lidera dwadzieścia) i jej szanse na awans do IV ligi spadły do minimum. Wydaje się więc, że zarząd chce umożliwić nowemu trenerowi odpowiednią selekcję zawodników już na sezon 2016/17.

Oferty w zamkniętych kopertach adresowane na OTS „Korona” Ostrołęka ul. Partyzantów 3, 07-401 Ostrołęka (zawierające dodatkowo opis „Konkurs na trenera”), należy składać w biurze OTS lub drogą pocztową w terminie do 20 kwietnia 2016 r. do godziny 15.00 (liczy się data wpływu oferty do biura klubu). Oferty można składać również pocztą elektroniczną na adres: kontakt@koronaostroleka.pl .

Do ofert należy dołączyć CV zawierające:
1. Dane osobowe: imię i nazwisko, rok i miejsce urodzenia, płeć, dokładny adres zamieszkania, kontakt – telefon, adres e-mail.
2. Wykształcenie: szkoła średnia, studia, studia podyplomowe.
3. Kursy, szkolenia oraz uprawnienia wymagane w pracy trenera lub instruktora piłki nożnej zgodne z przepisami PZPN (minimum UEFA B) dla tej klasy rozgrywkowej.
4. Doświadczenie zawodowe, w tym szczególnie na stanowisku trenera lub instruktora piłki nożnej.
5. Osiągnięcia sportowe w pracy trenerskiej.
6. Umiejętności, m. in. pracy na komputerze, korzystanie z Internetu oraz prowadzenie stron www, obsługi poczty elektronicznej, inne.
7. Zainteresowania.
8. Klauzulę o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133 poz. 883 z późn. zm.).

Oferty powinny zawierać propozycję formy zatrudnienia – współpracy (umowa o pracę, zlecenie, działalność gospodarcza), aktualny stan zatrudnienia oraz oczekiwania płacowe kandydata na trenera. Otwarcie ofert przez Zarząd nastąpi w dniu 21 kwietnia 2016 r. Kandydaci zakwalifikowani na podstawie złożonych ofert i CV do rozmów z Zarządem klubu zostaną poproszeni o przedłożenie dokumentów potwierdzających informacje zawarte w ofercie i CV. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 30 kwietnia 2016 r. Zarząd zastrzega sobie prawo unieważnienia konkursu bez podawania przyczyn.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
10:42, 12 kwietnia 2016

Marian Słowik

ja pierdziu ale profesjonalne podejście szok! niedowierzanie! tysiące pytań bez odpowiedzi!
hehehehee


...
14:06, 12 kwietnia 2016

info

Słowik, Szarama, Robaszkiewicz, Załęski, Grzyb, kto jeszcze?


...
14:50, 12 kwietnia 2016

Gość

moze andrzej z oldak albo zenek z sypniewa


...
15:03, 12 kwietnia 2016

zawodnik

Po co eksperymenty a za pół sezonu znów to samo czyli nic sie nie stało:) Konkurs? Ludzie to okregówka a konkurs można zorganizować żonglerki:) Kto jest sprawdzony w tym zawodzie? Wszystko przemawia za jedną kandydaturą ale ........ptaszki śpiewają ze karty rozdaje Robaszkiewicz i juz od czasów prezesa Szkopka było wiadomo że Słowika nie trawi ale na szczęście Michał nie miał takiej władzy jak ma teraz i Korona wtedy była preżnym klubem silnym na okręgówkę ale trochę za słabym na 4 lige.Słowik ma zalety jak i wady ale trzeba mu przyznać duże zasługi dla tego klubu i nikt mu ich nie zabierze i moim zdaniem na dzień dzisiejszy to najlepsza,najkonkretniejsza propozycja.


...
15:44, 12 kwietnia 2016

do zawodnika

Tak więc porozmawiaj z trenerem Slowikiem i niech zlozy swoja oferte w klubie


...
17:47, 12 kwietnia 2016

Gość

i tak wszyscy wiedzą że trenerem będzie Szarama więc po co ta ściema


...
19:10, 12 kwietnia 2016

Gość

Ha, ha, miejscowym specom już dziękujemy. Niech się udadzą na zasłużony odpoczynek. A tu potrzebny nowy zarząd, ale nie Ostrołęki i okolic i trenerów
z wyższej półki.
Znając życie chytrość i przebiegłość Kurpiów, nic nie zmieni. Będą tłumaczyć po co a to za dużo chcą, mamy swoich-a owszem, ale coś cieniutko jest w temacie od kilku ładnych lat, ale poziom nie podniesie się nie mówiąc o zarządzaniu klubem.
Tak, że nici w przyszłości z rozwoju piłki nożnej w Ostrołęce. Za 2 lata, będzie to samo co z Narwią, komisarz sądowy i brak seniorów, bo i po co miastu takie obciążenie!


...
19:20, 12 kwietnia 2016

propozycja nie do odrzuc.

Panowie: prezesie i prezydencie miasta Ostrołęki. Sciągnijcie dobrych trenerów z Ukrainy lub Białorusi (przy dzisiejszej złotówce- może być atrakcyjna propozycja dla sąsiadów ze wschodu-specjalistów a nie samouków jak tutaj). Pomóżcie im w utrzymaniu mieszkania i godne płace, a zmieni się poziom kopanej w wydaniu ostrołęckim, bo wstyd dla miasta 50 tys., żeby zespoły z powiatu miały nawet 4 ligę a tu szykuje się A-klasa. Tego chcecie?


...
21:06, 12 kwietnia 2016

kolega słowika

Tomek w przyszłym tygodniu wysle swoje CV choc mówi że działaczom korony jest ono doskonale znane i bedzie napewno długie,opszerne i ma tylko obawe ze nie bedzie obiektywnie rozpatrzone . pozdrawiam


...
21:57, 12 kwietnia 2016

do kolegi Słowika

kolega słowika  napisał(a):
Tomek w przyszłym tygodniu wysle swoje CV choc mówi że działaczom korony jest ono doskonale znane i bedzie napewno długie,opszerne i
a tylko obawe ze nie bedzie obiektywnie rozpatrzone . pozdrawiam

Niestety Tomek nie złoży oferty bo nie spełnia warunków konkursu.


...
22:15, 12 kwietnia 2016

Gość

a czego nie spelnia? 7 klas skonczyl


...
22:18, 12 kwietnia 2016

Gość

  napisał(a):
a czego nie spelnia? 7 klas skonczyl

a moze ten konkurs po to zeby slowik nie zostal trenerem a wtedy robaszkiewicz nadal bedzie nabijal swoja kieszen i robił szwingle


...
09:43, 13 kwietnia 2016

były zawodnik

Konkurs na trenera w lidze okręgowej??? To jest żenada i kompromitacja!!!! Kto tą szopką zarządza? Cała Polska się z was śmieje!!!


...
13:06, 14 kwietnia 2016

kpina

drogi zarządzie .nie przypominam sobie takich jaj jak zyje a byłem i znam wiele klubow żeby robic casting w okregowie .cv dane i co jeszcze.sprawa jest prosta,robi się rezoznanie kto jest wolny i w miare myslacy.przeciez sprawdzić kto jest kim to żaden problem.2-3 telefony i macie opinie co to za trener.dogadujecie się co do kasy mysle ze gdzies 1000-1500zl i gość się bierze do roboty a nie terminy rozmowy to nie stanowisko w banku albo w sklepie budowlanym.Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.