eOstrołęka.pl twoje wirtualne miasto 29 października 2026 SPORTowa Ostrołęka
Piłka ręczna

"Minimum drugie miejsce". Świetny mecz trenera i wygrana Trójki (tabela)

Minimum drugie miejsce zajmie ostrołęcka Trójka w "grupie spadkowej" II ligi piłkarzy ręcznych. Ostrołęczanie wygrali na wyjeździe z UKS Olimpia Biała Podlaska 32:29.
"Minimum drugie miejsce". Świetny mecz trenera i wygrana Trójki (tabela)

Minimum drugie miejsce zajmie ostrołęcka Trójka w "grupie spadkowej" II ligi piłkarzy ręcznych. Ostrołęczanie wygrali na wyjeździe z UKS Olimpia Biała Podlaska 32:29.

Szczypiorniści Trójki rozpoczęli mecz od prowadzenia 3:0, lecz ich przewaga stopniała, a w 22. minucie to gospodarze wyszli na trzybramkowe prowadzenie 12:9. Do przerwy ostrołęczanom udało się zmniejszyć straty, ale to Olimpia prowadziła 15:14. Drugą połowę lepiej zaczęli podopieczni Rafała Niećki, którzy rzucili trzy bramki z rzędu, a zdobytej przewagi nie oddali już do końca, wygrywając ostatecznie 32:29. Aż piętnaście goli dla Trójki zdobył grający trener.

UKS Olimpia Biała Podlaska - Trójka Ostrołęka 29:32 (15:14)

Trójka: Szurnicki, Szuba, Zieliński 1, Ludwiczak 4, Dmowski 2, Niećko 15, Frąckiewicz, Potępa 4, Piskowski 3, Gąska 3, Pachucki, Murawski.

Tabela II ligi, gr. 3P:

Msc.Nazwa drużynyMZwPRwRpZdSt
1AZS UMCS Lublin1210211372299
2UMKS Trójka Ostrołęka1310310360341
3BESTIOS Białystok149501389398
4SMS II ZPRP Płock126611323322
5AZS-AWF Warszawa136711395382
6UKS Olimpia Biała Podlaska145910401411
7MSMS EiS Anilana II Łódź1441002390391
8KPR Zielonka 961431110329415

 

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi?
Polub nas na Facebooku!
SPORTowa Ostrołęka

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.