vs.

Narew Ostrołęka
3 : 2
90'
Koniec spotkania. Narew Ostrołęka przegrywa z KS Pniewo 2:3. Dziękujemy za oglądanie naszej relacji, śledziło ją ponad 500 osób, była to zdecydowanie najpopularniejsza nasza relacja do tej pory.
90'
Tyle zwrotów akcji: i niech ktoś powie, że 8. Liga Mistrzów to nie jest najlepsza liga świata :)
90'
Czerwoną kartką ukarany bramkarz Narwi Igor Kaliszewski. W bramce staje... Emil Chorążewicz.
90'
Znów słupek!
90'
I Gontarz obok bramki. Czasu coraz mniej.
89'
... i słupek! Ależ pech, nie ma gola.
89'
Narew w poprzeczkę!
86'
Czerwoną kartkę otrzymuje kapitan gospodarzy. Narew w przewadze jednego zawodnika.
86'
KS Pniewo prowadzi z Narwią Ostrołęka już tylko 3:2.
86'
GOL dla Narwi! Zamieszanie podbramkowe i jeden z naszych zawodników dobija piłkę do bramki z najbliższej odległości. Strzelcem chyba Jakub Chaberek, ale jeszcze to ustalimy :)
72'
Trzeba przyznać, że to było zabójcze kilkanaście minut dla Narwi. Gospodarze odważnie ruszyli, strzelili trzy bramki i mają mecz "po swojej stronie". Ciężko będzie wywieźć stąd punkty, ale... walczymy dalej.
67'
Niestety, gospodarze prowadzą już 3:1. Posypała się gra Narwi.
62'
Gol dla KS Pniewo. Ależ nam się zmieniła sytuacja. Gospodarze prowadzą 2:1.
56'
I mamy remis. Igor Kaliszewski bez szans przy strzale z bliska. Pniewo - Narew 1:1.
55'
I powtórka z rozrywki, ale tym razem Gontarz z wolnego dużo, dużo wyżej nad bramką. Narew wciąż prowadzi 1:0.
49'
Kamil Gontarz z wolnego nad bramką.
46'
Godzina 14.10, początek drugiej połowy.
45'
Koniec pierwszej połowy. Narew prowadzi do przerwy w Pniewie 1:0 po golu Michała Markowskiego.
45'
Kaliszewski broni groźny strzał z bliska, rzut rożny dla gospodarzy.
45'
Jeszcze przed przerwą sypią się żółte kartki, obie drużyny nie oszczędzają się.
40'
Trener gospodarzy ukarany za wbiegnięcie na boisko po jednej z decyzji sędziego o niepodyktowaniu rzutu karnego dla KS Pniewo. Resztę meczu obejrzy z trybun.
40'
Groźnie gospodarze, ale Igor ponownie na posterunku. Broni w sytuacji sam na sam.
36'
Atak gospodarzy, ale Igor Kaliszewski broni groźny strzał.
33'
Rzut karny dla Narwi Ostrołęka, do piłki podchodzi Michał Markowski i ostrołęczanie prowadzą w Pniewie!
30'
Chorążewicz groźnie uderza z rzutu wolnego z 25 metrów. Narew ma rzut rożny.
25'
Zaczął padać deszcz, ale kibicom to nie przeszkadza - około 20-osobowa grupa z Ostrołęki zameldowała się w Pniewie.
22'
Kolejny meldunek: "Totalna wojna na boisku". Mecz walki, a gospodarze - według relacji - walczą niczym Krasnosielc, ale tak razy trzy. Wynik: 0-0.
16'
Na razie Narwianie atakują. Akcję Pędzicha i Kobrzyńskiego zakończył bramkarz gospodarzy, łapiąc piłkę. Z kolei chwilę temu sporna sytuacja: Pędzich "wycięty" na 15 metrze, ale sędzia nie dyktuje rzutu karnego. Żółtą kartkę otrzymuje za to kapitan Narwi - Lutrzykowski.
5'
Pierwszy meldunek z Pniewa: "To mecz piłki wodnej". Na razie bez bramek.
1'
Mecz wystartował, a jak chcecie zobaczyć stan murawy to wejdźcie na facebook SPORTowa Ostrołęka - nie zazdrościmy piłkarzom :)
0'
W rezerwie pozostają: Bramkarz 12. Szymon Domalewski oraz gracze z pola: 4. Adrian Piersa, 5. Miłosz Mierzejewski, 6. Jakub Chaberek, 14. Patryk Bolc, 15. Krzysztof Przyborowski i 17. Grzegorz Choroszewski.
0'
MZKS Narew 1962 Ostrołęka wystąpi dziś w składzie: 1. Igor Kaliszewski - 2. Mariusz Grodzki, 3. Maciej Młynarski, 7. Paweł Lutrzykowski, 8. Marcin Kobrzyński, 9. Adam Mierzejewski, 10. Michał Markowski, 11. Emil Chorążewicz, 13. Kamil Gontarz, 16. Bartosz Pędzich i 19. Piotr Wysocki.
0'
Już o 13.00 początek meczu KS Pniewo - Narew Ostrołęka. Obie drużyny kończą rozgrzewkę.