0 : 0
95'
Relacja i foto za godzinkę w serwisie eostroleka.pl.
95'
Wkra miała wygrana na wyciagniecie ręki. Jak oni tego nie strzelili? Kończymy wynikiem 0-0.
95'
koniec
95'
Piłka meczowa gości... 4 na 2 i strata w dogodnej sytuacji.
92'
Pesta za Ziółkowskiego
92'
Zaniewski! ależ był blisko!
90'
Macioch za Ziębę
85'
Nieuznany gol Ziółkowskiego, był spalony.
81'
Laska do Zaniewskiego a ten obok bramki. Było blisko.
79'
Zaskakujący strzał Ziółkowskiego z wolnego broni Szczechowiak.
75'
Mecz walki mimo gry w 10 przeważa Korona.
69'
Kolejny rzut wolny dla Korony.
69'
Żółta kartka dla Szpindy.
68'
Muchin za Staszczuka.
65'
Druga żółta i czerwona kartka dla Noska. Korona w 10...
62'
Staszczuk mógł trafić na 1-0! W dogodnej sytuacji nie trafił jednak w piłkę
56'
Mecz staje się bardziej otwarty, obie ekipy ofensywnie.
56'
Strzeżysz za Śnietkę.
50'
Korona przeważa.
50'
Staszczuk obok bramki... przewrotką.
48'
Nosek z wolnego obok bramki.
45'
W szatni zabrzmiał gwizdek, zaraz wychodzimy z nadzieją na bramki w tej częsci gry.
45'
W 1. połowie więcej było żółtych kartek niż sytuacji strzeleckich. Jak będzie w drugiej?
45'
Za to Wkra grożnie kontrowała pod koniec 1. połowy i gdyby nie Szczechowiak to mogło być 0;1.
45'
Korona dłuzej przy piłce ale niewiele z tego wynika.
45'
Przerwa 0:0.
44'
Zbliżamy się do końca 1. połowy.
40'
żółta dla Noska.
40'
Żółta kartka dla Gołębiewskiego.
35'
Nadal 0:0.
35'
Dwie dobre akcje gości. Najpierw strzał Boniewskiego zablokowany, a pozniej efektowna obrona Szczoty po strzale głową.
27'
Żółta kartaka dla Betlejewskiego za brzydkie słowa do Zaniewskiego.
25'
Wkra wycofana próbuje kontrować.
24'
Piękna akcja Korony. Zaniewski do Staszczuka, ten wrzuca do Laski ale tylko rożny.
20'
Korona przeważa, ale piłki nie dochodzą na razie do Zaniewskiego.
20'
Dobry strzał Noska broni Gatyński.
16'
Dobra okazja Górskiego, ale przeszkodził mu defensor gości. Gospodarze domagają się karnego.