zdjecie 2026
zdjecie 2026

Sklep rowerowy - wyprzedaż nawet do -35%!

Inne 26 listopada 2020 0 Komentarzy

Sklep rowerowy - wyprzedaż nawet do -35%!

Sklep rowerowy to miejsce, do którego głównie wybieramy się wiosną i latem. Oglądamy najnowsze modele jednośladów, sprawdzamy ciekawe nowinki wprowadzone do świata dwukołowców, czy szukamy czegoś, w co wyposażymy nasz rower na nowy sezon. Jedynie zatwardziali rowerzyści bywają w nim niezależnie od pory roku, tak też jak całorocznie poruszają się na swoim jednośladzie. Czasem warto jednak odwiedzić sklep rowerowy jesienią i zimą – by nie przeoczyć doskonałych wyprzedaży, które pozwolą nam się wyposażyć w świetne akcesoria lub jednoślad w bardzo korzystnej cenie. Sprawdźmy, co przygotował dla nas BikeSalon.

Co w ofercie ma dobry sklep rowerowy?

Nie wystarczy kilka przypadkowych modeli jednośladów i jakieś akcesoria, by stworzyć dobry sklep rowerowy. Miejsca, takie jak BikeSalon wyróżniają się wśród konkurencji szczególnie wyselekcjonowanymi markami, które cenione są przez użytkowników na całym świecie i słyną ze swojej wysokiej jakości. Nie oznacza to jednak, że wszystkie produkty w tym miejscu są drogie – za doskonałą jakością idzie także korzystna cena, zwłaszcza w okresie wyprzedaży.

Jednoślady, jakie znajdziemy w sklepach BikeSalon to modele znanych producentów, jak Trek, KTM, czy nasi lokalni (a równocześnie światowi) NS Bikes i Rondo. Modele dostępne w tych sklepach wybierane są przez doświadczone osoby, by spełniać oczekiwania i potrzeby wielu użytkowników o różnych preferencjach i stylach jazdy. Znajdziemy tu więc nie tylko klasyczne typy, jak cross, trekking, czy MTB, ale także skierowane do węższego grona rowery gravel.

Sklep rowerowy BikeSalon w swojej ofercie ma także wysokiej klasy dodatki, akcesoria i odzież. Dzięki nim możemy cieszyć się jazdą, bez przejmowania się o wadliwe lampki, niewygodne ubrania, czy przemakający bagaż.

Sklep rowerowy to także tworzący go ludzie

W takich miejscach oczekujemy profesjonalnej porady, pomocy przy wyborze, jak i często lubimy dzielić się własnymi doświadczeniami i słyszeć zwykłe podpowiedzi co do jazdy. Sklep rowerowy BikeSalon to miejsce przyjazne każdemu rowerzyście, niezależnie od tego jak dawno wsiadał na dwa kółka, czy dopiero planuje ich zakup, czy potrzebuje zaledwie drobnego dodatku.

W każdym z BikeSalonów działa również serwis rowerowy. Dzięki temu możemy oddać nasz ukochany dwukołowiec w znane nam ręce, bez obaw i konieczności zostawienia w serwisie dużej sumy pieniędzy. Działający w tych placówkach system lojalnościowy pozwala nam na otrzymywanie zniżek na serwis i zakupy. Dzięki temu łączymy przyjemne z pożytecznym, zostawiając rower pod opieką zaufanych specjalistów i dobierając do niego ciekawe dodatki.

Źródło: Sklep i Serwis rowerowy BikeSalon.pl

Gdzie skorzystać z wyprzedaży?

Jesień to okres, w którym sklep rowerowy posiada najlepszą wyprzedaż dwukołowców i akcesoriów. Dzięki temu możemy wyposażyć się w całkowicie nowy model w niezwykle korzystnej cenie. Sklep rowerowy Warszawa mieści się w dwóch lokalizacjach, dla większej wygody klientów. Jedną z nich znajdziemy na Bemowie, przy ulicy Wrocławskiej 25, a drugą na Pradze, przy Ostrobramskiej 38b. Sklep rowerowy Gdańsk to punkt mieszczący się w galerii City Meble, przy alei Grunwaldzkiej 211. W każdym z tych miejsc znajdziemy szeroką ofertę rowerów, akcesoriów i odzieży, a także skorzystamy z usług serwisu.

Wybierając ulubiony sklep rowerowy zapewniamy sobie możliwość uzyskania dodatkowych zniżek jako stały klient. Doskonała oferta sklepów BikeSalon wraz z doświadczonymi doradcami czeka na Ciebie – odwiedź jeden ze sklepów i przekonaj się jak dobrą ofertę uzyskasz na nowy jednoślad i potrzebne do niego akcesoria.

Zainteresowany zakupem? Kup online na -> BikeSalon.pl lub odwiedź jeden z naszych punktów stacjonarnych:

Warszawa, ul. Wrocławska 25

Warszawa, ul. Ostrobramska 38b

Gdańsk, aleja Grunwaldzka 211

Źródło: Sklep i Serwis rowerowy BikeSalon.pl

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę