Sparingi. Ostrołęcka Narew przegrała z Przasnyszem

Piłka nożna 15 lipca 2020 4 Komentarze

Narew Ostrołęka przegrała z MKS Przasnysz 0:4 w drugim meczu sparingowym w ramach przygotowań do nowego sezonu ligi okręgowej. Czwartoligowiec był lepszy i dostarczył Narwianom wiele materiałów do analizy.

Narew Ostrołęka przegrała z MKS Przasnysz w drugim meczu sparingowym w ramach przygotowań do nowego sezonu ligi okręgowej. Czwartoligowiec był lepszy i dostarczył Narwianom wiele materiałów do analizy.

Przyjezdni zdobyli dwie bramki w pierwszej połowie, dwie kolejne dorzucili po przerwie i zasłużenie wygrali 4:0. Narew rozpoczęła mecz w składzie: Radczenko – Skorupka, Borkowski, Pełtak, Ludwiczak – Cychol, Strzeżysz, Dąbrowski, Karwowski – Marczak, Olesiński. Po przerwie zagrali także: Stepnowski – Niedźwiecki, Cendrowski, Skarzyński, Kiernozek, Białobrzeski, Drężek, Banach, Kubeł.

Co po meczu miał do powiedzenia trener Andrzej Sieradzki? Zobaczcie materiał Narew TV: