zdjecie 8733
zdjecie 8733

Szatnia przy Witosa w nowej odsłonie... Zobaczcie!

Piłka nożna 25 lipca 2020 10 Komentarzy

Szatnia obok stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce przeszła mały remont. Barwy, na którą ją przemalowano, mówią same za siebie...

Szatnia obok stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce przeszła mały remont. Barwy, na którą ją przemalowano, mówią same za siebie...

Jesienią przy Witosa swoje mecze rozgrywać będzie drużyna Narwi Ostrołęka. Dla niebiesko-czerwonych to powrót na ten stadion po wielu latach. Na pewno w szatni gospodarzy będą się czuć jak w domu, gdyż właśnie na klubowej stronie na Facebooku pokazano, jak wygląda to pomieszczenie. Przemalowano je na niebiesko-czerwono, czyli w klubowe barwy.

Pozostaje tylko mieć nadzieję, że gra i wyniki Narwi będą wyglądać co najmniej tak dobrze, jak szatnia!

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
19:01, 25 lipca 2020

Piter

A ja się pytam czy za ta szatnie płaci Narew. Czy to jej budynek. Co tu się dzieje!!! Co to za samowola. Czy nie ma innych klubów w tym mieście. Z tego co wiem to jest obiekt miasta i ktoś powinien odpowiedzieć za jego zniszczenie.


...
19:11, 25 lipca 2020

aa

ten sam syf co i był


...
20:11, 25 lipca 2020

Ponuractwo

Ale ponuro. Nie będzie sprzyjał wynikom. Raczej umacniać będzie depresję po I połowach do tyłu.
Nie mają na co wydawać pieniędzy! Kiedy poważne wzmocnienia?


...
21:19, 25 lipca 2020

Gość

oczy bolom


...
09:14, 26 lipca 2020

Jurcys

Ta szatnia wygląda tak samo jak gra Narwi haha


...
13:28, 26 lipca 2020

Janek.

Żenada totalna. Gówniarzernuia i tyle . Gwiazdy jednego sezonu okręgówki. Kto do tego dopuścił. To obiekt miejski a z szatni korzystają też inne kluby ,. To już żółto niebiescy mieli więcej pokory i nie robili takiej wiochy.  


...
15:34, 26 lipca 2020

Piter

W takim razie poproszę aby kolejna szatnia była biało czerwona a kolejna żółto niebieska... ups my mamy tylko 2 szatnie. A gdzie kolejne które były zapowiadane. Kto za taką głupotę odpowiada. To samo z płotem na partyzantów. Też niebiesko czerwony. Widać że tylko tyle potrafią zrobić ludzie odpowiadający za infrastrukturę. Teraz taki jeden czy drugi decydent wraz z zarządem Narwi powinni wziąć pędzelki w łapę i na biało spowrotem pomalować. A co do samego wyglądu to nawet nie czepìajac się że nie powinno się tak robić to efekt piorunująco ochydny. Jak tam można siedzieć. Współczuję.


...
07:24, 27 lipca 2020

kibic

Takiej zawiści jak w Ostrołęce nie spotkałem nigdzie, jak tu ma być dobrze?!


...
11:24, 27 lipca 2020

Bernard

Jakiej zawiści. Po prostu jak ktoś robi wszystko pod siebie nie zważając na innych i myśli ze mu wszystko wolno to chyba coś jest nie tak.


...
12:49, 27 lipca 2020

ojektiv

Piter
"A ja się pytam czy za ta szatnie płaci Narew. Czy to jej budynek. Co tu się dzieje!!! Co to za samowola. Czy nie ma innych klubów w tym mieście. Z tego co wiem to jest obiekt miasta i ktoś powinien odpowiedzieć za jego zniszczenie."

Panie Piotrusiu jak Wam Mzostit malował wszystko na żółto-niebiesko (wszystko) za miejskie pieniądze to wtedy było dobrze?
Teraz jak Mzostiit maluje wszystko na niebiesko-czerwono to źle?

Dla Pana źle?!

Dla mnie również jako dla fana LA obie opcje są złe, bo kasa idzie na piłkę kopaną, a efektów nie widać. :(Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.