zdjecie 8733
zdjecie 8733

To miejsce w Ostrołęce nie zmienia się od lat. Czy 2021 rok przyniesie przełom?

Inne 03 stycznia 2021 4 Komentarze

Jest miejsce w Ostrołęce, które od lat nie zmienia się praktycznie wcale. To stadion miejski, o którego przebudowie mówi się od lat. Czy 2021 rok przyniesie przełom?

Jest miejsce w Ostrołęce, które od lat nie zmienia się praktycznie wcale. To stadion miejski, o którego przebudowie mówi się od lat. Czy 2021 rok przyniesie przełom?

Stadion miejski nie jest dla Ostrołęki powodem do dumy. Tartanowe bieżnie są w XXI wieku standardem - mają już nawet ościenne gminy, nie ma Ostrołęka. Stan trybun też pozostawia wiele do życzenia. Krótko mówiąc - obiekt przy Witosa nadaje się do generalnej przebudowy. 

W Sylwestra opublikowaliśmy w naszym cyklu "Kiedyś to było" zdjęcia stadionu... sprzed 15 lat. Ze smutkiem można stwierdzić, że kompletnie nic się nie zmieniło.

Szansą na przebudowę stadionu miała być zmiana władzy, gdyż obecny prezydent Łukasz Kulik w programie wyborczym miał przebudowę tego obiektu. Na ten moment wiadomo, że przygotowana została wizualizacja, którą kilka miesięcy temu udostępnił na Facebooku przewodniczący komisji sportu rady miasta Adam Kurpiewski:

Wygląda pięknie, ale prace budowlane do tej pory nie ruszyły. Tego właśnie sportowcy od lat życzą sobie na nowy rok. Może 2021 rok będzie przełomowy? Na razie miasto złożyło wniosek o dofinansowanie w ramach Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
22:59, 03 stycznia 2021

nie sądze...

nic się nie zmieni


...
23:27, 03 stycznia 2021

guttekurp

zobaczysz, przyjdą wyboru i zrobione


...
10:04, 04 stycznia 2021

Krisu

Dobrze napisane nic nie zmienia się od lat. Czyli przez lata panowania Pan Janusz Kotowski też nic nie zrobił, powinniście być dumni że jego styl jest kontynuowany.


...
18:45, 04 stycznia 2021

do Krisa

i być może dlatego Kotowski już nie rządziSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.