Volley zatrzymany przez SPS 4CV Garwolin

Siatkówka 15 grudnia 2015 Komentarzy

Piątą porażkę w tym sezonie zanotowali siatkarze SPS Volley Ostrołęka. Tym razem nasi siatkarze pod wodzą powracającego do pracy Karola Zubrzyckiego ulegli w rewanżowym spotkaniu SPS 4CV Garwolin 0:3. Przegrana kosztowała ich spadek na 10. miejsce w tabeli.

W niedzielny wieczór w hali im. Arkadiusza Gołasia pojawił się zespół SPS 4CV Garwolin, z którym na wyjeździe ostrołęczanie przegrali 1:3. Była to doskonała okazja do rewanżu, co widać było po postawie naszych zawodników na początku pierwszego seta. Niestety, osiągnięta przewaga systematycznie malała i do głosu doszli w końcu siatkarze z Garwolina, wygrywając 25:20.

Najbardziej wyrównany był drugi set, w którym zacięta walka toczyła się do ostatniego punktu. Ponownie jednak lepsi okazali się przyjezdni, byli oni tym samym już o krok od pewnej wygranej. Ten krok postawili w secie trzecim, w którym Volley ponownie popełniał błędy własne, skończyło się to przegraną do 20 i w całym meczu 0:3. Najlepszym zawodnikiem w drużynie gospodarzy wybrany został Daniel Mierzejewski.

SPS Volley jako beniaminek III ligi nadal zbiera cenne doświadczenie. Z meczu na mecz postawa ostrołęckich siatkarzy powinna już jednak wyglądać coraz lepiej. Mamy nadzieję, że wkrótce doczekamy się kolejnych zwycięstw Volleya. Po siedmiu meczach nasi zawodnicy mają na koncie dwie wygrane, co pozwala im na zajmowanie dziesiątego miejsca z dorobkiem 5 punktów.

SPS Volley Ostrołęka - SPS 4CV Garwolin 0:3 (20:25, 23:25, 20:25)