Bolesna porażka SPS Volley w Halinowie

Siatkówka 21 listopada 2015 Komentarzy

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka przegrali z Lesanem Halinów 0:3 w wyjazdowym meczu 4. kolejki III ligi mazowieckiej. Podopieczni Michała Zalewskiego zagrali słabsze spotkanie i zasłużenie wrócili do naszego miasta bez punktów. Była to ich trzecia porażka w czwartym meczu ligowym.

Faworytem tego spotkania był zespół z Halinowa, który po trzech kolejkach miał na swoim koncie komplet punktów i stracił tylko jednego seta. Gracze z Ostrołęki mieli jednak nadzieję na sprawienie niespodzianki, ponieważ dysponują szeroką i bardzo wyrównaną kadrą, co jest atutem tej drużyny. Niestety, po raz kolejny okazuje się, że brak trzecioligowego doświadczenia jest kluczowy, beniaminek z Ostrołęki nie dał rady liderowi.

Najbardziej wyrównany był pierwszy set, w którym gospodarze wygrali 25:23. Druga i trzecia partia były już widowiskami nadzwyczaj jednostronnymi, dorobek ostrołęczan w obu tych partiach to jedynie 28 "małych punktów".

SPS Volley Ostrołęka w czterech spotkaniach zdobył trzy punkty za zwycięstwo 3:1 ze Spartą Grodzisk Mazowiecki, drużyna z naszego miasta poniosła także porażki 1:3 z SPS 4CV Garwolin, 1:3 z MOS Wola Warszawa i 0:3 z Lesanem Halinów. Kolejny mecz naszych siatkarzy zaplanowano na niedzielę 29 listopada na godzinę 18.00 - w Skarszewie Volley zmierzy się z tamtejszym Olimpem.

Lesan Halinów - SPS Volley Ostrołęka 3:0 (25:23, 25:13, 25:15)