Liga okręgowa. Narew przybiła piątkę wiceliderowi! Przewaga wzrasta (wideo)

Piłka nożna 10 października 2020 4 Komentarze

Lider kontra wicelider. Choć mecz w Ostrołęce uchodził za ligowy hit, a fani spodziewali się wyrównanej walki, to jednak było to starcie do jednej bramki. Narwianie wygrali 5:0.

Wynik meczu w 27. minucie otworzył Przemysław Olesiński, przedłużając swoją strzelecką serię. W drugiej połowie obejrzelimy więcej goli. Już na początku tej części gry piłkarz Żbika otrzymał czerwoną kartkę, a osłabiony zespół z Nasielska nie był już w stanie podjąć równorzędnej walki z Narwią. W 55. minucie Olesiński trafił po raz drugi, a w 68. minucie było 3:0 po golu Mariusza Marczaka.

Mecz był już w zasadzie rozstrzygnięty, ale Narew poszła za ciosem. Na 4:0 trafił Kamil Jastrzębski, a na 5:0 - Mateusz Turek.